Stáhněte si offline hry zdarma pro Windows – Nejlepší software a aplikace, nejlepší offline hry pro PC 2023 | PCGamesn

Nejlepší offline hry pro PC 2023

Pokud hledáte dobrou cenu pro kořist, měli byste vědět, že ji také najdete k dispozici na G2A a také k dispozici na hrách Green Man Gaming.

Stáhněte si offline hry zdarma pro Windows – Nejlepší software a aplikace

Online multiplayerová aréna vzala herní průmysl bouří v posledních několika letech, když hráči bojují, aby soutěžili proti sobě. Mnoho hráčů si však stále užívá hraní sólo a existuje spousta offline her zdarma pro Windows, které si můžete užít. Nemusíte trpět špatnou kvalitou nebo výkonem, protože některé z těchto titulů jsou od nejlepších vývojářů. Jednoduše procházejte náš seznam a najděte název, který vás nejvíce zajímá.

Fortnite

ZDARMA EPIC BATTLE ROYALE HRA

Zdarma ke stažení pro Windows

Fortnite je akční hra zdarma. Tato hra je ve svém jádru zážitkem Battle Royale, kde se hráči pustí do obrovské mapy, buď sólo nebo v týmech.

 • Okna
 • Akční bojové hry pro Android
 • Akční bojové hry pro Windows 7
 • Akční bojové hry zdarma
 • Akční bojové hry zdarma pro Android
 • akční hry

Nejlepší offline hry pro PC 2023

Žádné připojení k internetu, žádný problém. Tyto offline hry nabízejí hráčům možnost prozkoumat zcela nový svět v různých žánrech.

Publikováno: 20. července 2023

Jaké jsou nejlepší offline hry? . Ne každá hra vám však umožní hrát offline. Některé hry vyžadují kontrolu licence před spuštěním, z důvodů anti-pirátství-a ačkoli to netrvá dlouho, znamená to, že k hře nemůžete získat přístup bez připojení k internetu.

Při přípravě zásoby nejlepších PC her je toho hodně zvážit, ale naštěstí pro vás není nedostatek zábavných offline her, ať už jste fanouškem klasických her RPG nebo největší moderní hry s otevřeným světem. Máme něco, co vyhovuje téměř každé potřebě.

Nejlepší offline hry na PC jsou:

Nejlepší offline hry pro PC: Rozhodování, která karta má hrát v Slay the Spire

Zabít věž

. Vyberete si jednu z mála tříd a bojujete po několika fázích, abyste dosáhli vrcholu titulární věže. . Opravdu to nemá pocit, že je to jeden že jo Paluba, která zajistí vítězství, ve skutečnosti to vypadá, že jsou desítky.

A nekončí to, když se konečně dostanete na vrchol. Existují každodenní výzvy a desítky modifikátorů, které se spojí, aby se zabila Spire stálezelenou posedlostí, pokud ji několik pokusů otočí pod kůží. Přečtěte si naši recenzi Slay the Spire, abyste pochopili, proč tato hra vytvořila náš nejlepší seznam karetních her.

Nejlepší offline hry pro PC: Threepwood mluví s úředníkem na oplátku s ostrovem Monkey Island

Vraťte se na Monkey Island

Jen málo žánrů je stejně synonymem pro offline hraní jako klasické body a kliknutí. I když existuje spousta skvělých dobrodružných her, které můžete hrát offline – od her Broken Sword po novější, mozkové hity jako Gemini Rue – náš nejlepší výběr je návrat na Monkey Island, nové pokračování do jedné z nejlepších série Lucasarts všech dob.

Pokud s touto sérií neznáte, můžete očekávat nádherné malířské výhledy a charakteristické animace, rozmarný, vtipný dialog a některé ďábelsky složité hádanky.

Nejlepší offline hry pro PC: Vyhýbání se stovkám projektilů u upířích pozůstalých

Upírští přeživší

Pokud hrajete offline hraní, protože dojíždíte nebo cestujete, pravděpodobně chcete hru, která není příliš mechanicky náročná. Vampire Survivors je hra Roguelike, kde opravdu nemusíte dělat žádný boj. Místo toho je vaším cílem přežít proti hordám nočních tvorů výběrem různých upgradů a budováním přemoženého charakteru. Vaše útoky jsou zcela automatizované, ale stále musíte přemístit svou postavu, což usnadňuje přehrávání, pokud nejste na hlavní ploše myši a klávesnicí.

Zábava pochází z pomalého zjištění stovek tajemství a vývoje zbraní, které můžete použít k tomu, abyste se stali silnějšími a postupováním ve hře. Je směšně snadné se vyzvednout a hrát, je to skvělá levná PC hra a můžete do ní potopit sto hodin, aniž byste si to opravdu všimli.

Nejlepší offline hry: muž bojující s velkou zahalenou postavou v Elden Ring

Elden Ring

Elden Ring, fantasy Epic Fromsoftware je zcela hratelný offline. Velkou ústupek však je, že nevidíte zprávy od jiných hráčů. Ale jakmile jste zahynuli, protože vedle žebříku byl umístěn „zkuste prst, ale díra“.

Elden Ring Elden Ring Fanatických 59 $.99 $ 50.39 KOUPIT NOW Network N Vydělává přidružená provize z kvalifikačního prodeje.

První hra na otevřeném světě Fromsoftware je krásná a neodpustitelná ve stejném měřítku, sada poignantních úvah o zavádějící víře, pronásledování moci a povaze života a smrti. Nejlepší ze všeho je, že vám dává velkou svobodu, jak přistupovat k desítkám náročných šéfů Elden Ring, od použití duchovních předvolání a nejlepších Eldenových prstencových zbraní až po „taktické ústup“ s časovým uznáním “. Přečtěte si naši recenzi Elden Ring Review, abyste pochopili, proč jsme tuto hru udělili perfektním skóre.

Muž s odstřelovací puškou stojí pod zářící neonovou značkou v Hitman 3, jedna z nejlepších online her

Hitman 3

Hitman 3 dává agentovi 47 některé z nejvíce vynalézavých misí jeho kariéry, od řešení (čtení: zavázání) záhadu vraždy v Anglii po rave v Berlíně otočit stoly na jeho budoucích vrazích.

Hitman 3

Hitman 3 Hitman 3 Pokorný 59 $.99 KOUPIT NOW Network N Vydělává přidruženou komisi z kvalifikačního prodeje.

Hitman 3 obsahuje některá z nejrůznějších a nejnáročnějších míst s závratnou řadou řešení každého problému a ďábelskou rozmanitostí problémů, které je třeba najít, vytvářet a uniknout z. Přečtěte si naši recenzi Hitman 3 a podívejte se na úplné zhroucení hry Stealth.

Mladý lovec vede kolem agresivního ještěrky v Monster Hunter Rise, jedné z nejlepších offline her

Monster Hunter Rise

Monster Hunter Rise reimagins co může být Monster Hunter, zefektivňuje jeho složitější prvky a přidává nové způsoby, jak zvládnout své oblíbené zbraně. Výsledkem je, jak vysvětluje recenze našeho Monster Hunter Rise Review, jeden z nejvíce hratelnějších a nejpříjemnějších lovců monster, s rozkošnými palamute společníky, inteligentně navrženými dovednostmi drátu a vynikající kombinací klasických a nových příšer, se kterými se můžete potýkat.

Monster Hunter Rise

Monster Hunter Rise Monster Hunter Rise Fanatických 59 $.99 $ 49.78 KOUPIT NOW Network N Vydělává přidruženou komisi z kvalifikačního prodeje.

Sunbreak, první hlavní rozšíření Monster Hunter Rise, je také venku a přidává divoké příšery, nové oblasti, brnění a příběhy, všechny se postaví na pozadí toho, co vypadá podezřele jako vydání z monster Hunter World. Na rozdíl od světa se však nemusíte starat o vždy s přáteli. Rise je také odborně vyvážený; Můžete dokončit i ty nejtěžší výzvy v režimu offline.

Obsazení kouzla ve velkém boji v božství Original Sin 2, jedna z nejlepších offline her

Božství: Original Sin 2

Pokud se vám líbí vaše RPG ve stylu stolních her, pak je pro vás vyrobena Larian’s Divinity: Original Sin 2. Z dálky je to rozsáhlý příběh vysoké fantazie, náboženství a politiky, doplněný fantastickými nepřáteli a hlubokým bojovým systémem, který odměňuje tvůrčí myslitele (a ty, kteří mají zálibu za zapálení věcí).

Akce na okamžik je mnohem osobnější, když proplétáte složitý příběh naděje, pomsty, ambicí a tragédie pro vaši vybranou postavu a kohokoli, s kým přicházejí do styku. Před výběrem opatrně přemýšlejte. Nikdy nevíš, jehož život je zdánlivě bezvýhradný komentář zničit. V naší recenzi božského originálního sin 2 jsme udělili Larian’s RPG 9/10 – přečtěte si, abyste se dozvěděli, proč Jeremy Peel tuto hru miloval.

Mluvit se ženou na mostě na stezkách na obloze, jedna z nejlepších offline her na PC

The Legend of Heroes: Trails in the Sky

Klasický RPG Nihon Falcom by mohl brzy tlačit 20, ale neztratil to nic z toho, co je zvláštní. Stezky na obloze jsou součástí rodinného příběhu a částečný příběh o politickém realismu, zasazeném do pacifistického království, které si užívá křehkého míru. Vnitřní nepokoje hrozí, že se bublinují do občanské války, protože bývalý vojenský vůdce národa – váš otec – zmizí za záhadných okolností.

Kromě pečlivě naplánovaného spiknutí, zářivého psaní postav a jedinečné směsi taktiky a tradičního boje proti RPG založeným na obloze vyniká jeho bohatý svět. Lidé, se kterými se setkáte na vaší cestě, mají své vlastní příběhy, které se vyvíjejí spolu s vlastními.

Sledování norské invaze do Anglie v Crusader Kings 3, jedna z nejlepších offline her

Crusader Kings 3

Papežové a princové jsou k dispozici v Crusader Kings 3, spolu s v podstatě všemi ostatními. Nic nemůže stát v cestě vašim ambicím pro nadvládu na světě – s výjimkou možná vy a ty spíše nežádoucí rysy, s nimiž jste osedlili svého ubohého vládce.

Ať už manévrujete svou dynastii na význam s backhanded dohody a špionáží nebo necháte manželské lůžko udělat pro vás svou diplomacii, cesty k úspěchu jsou téměř nekonečné a vždy nepředvídatelné, díky podrobným osobnostem každého, s čím narazíte. A co víc, nejnovější aktualizace Paradoxu konečně přidá další možnosti vztahu stejného pohlaví. Můžete si přečíst recenzi Ian Boudreau Crusader Kings 3, abyste přesně zjistili, proč tuto hru skóroval 9/10.

Přestřelka v ulicích v Disco Elysium, jedna z nejlepších offline her na PC

Disco elysium

. Je to zdánlivě ponurý příběh o emocionální tísni, utlačovaného vyšetřovatele, který vyřeší nepochopitelný zločin a setkává se s lidmi ještě více znepokojenými než on. Pod bezútěšností leží mnohem promyšlenější a uvažovanější příběh o bojích, kterým lidé čelí v každodenním životě.

Vaše volby mohou vést k pomoci ovlivnit zanedbané dítě po nové cestě a ošetřit místní obyvatele k (sice nechtěné) spontánní čtení poezie – se smíšenými výsledky – nebo dokonce zahynujícím kvůli otevření poštovní schránky. Disco Elysium má pruh ponurého humoru, který je základem téměř všeho, což je jen jedna část toho, co dělá psaní hry mezi nejlepší v žánru.

Protagonista Raz in Psychonauts 2, jedna z nejlepších offline her na PC

Psychonauts 2

Sledování původních psychonautů Double Fine mohlo přicházet dlouho, ale stálo to za to čekat. Razovo dobrodružství pokračuje velkolepou módou a vidí ho, jak sleduje krtek v psychonautech a usiluje o usmíření s jeho méně než tolerantní rodinou-nebo by to všechno udělal, kdyby z něj psychonauti neudělali nízký stánek. Modern Technology umožňuje ve svém pódiu Rampant zdvojnásobit.

Psychonauts 2

Psychonauts 2 Psychonauts 2 Pokorný 59 $.99 $ 35.99 KOUPIT NOW Network N Vydělává přidruženou komisi z kvalifikačního prodeje.

Jednoho okamžiku se vrháte přes nemocniční kejnné. Pod záhrou je hlubší a promyšlenější poselství o duševním zdraví a přijetí. Toto je dobrodružství jako žádný jiný a hodný příjemce naší ceny PCGN za nejlepší vyprávění 2021.

Muž v modré košili a kovbojském klobouku, který vypadal zamyšleně na venkově v Red Dead Redemption 2, jedna z nejlepších offline her

Red Dead Redemption 2

Téměř pět let od doby, kdy byl poprvé vydán, je pokračování divokého západu Rockstar stejně rytmující a odborně navrženo, jako tomu bylo kdykoli. Pomalé rozpad nizozemské jednotky Outcast Family, která se postavila proti pozadí zlacené věku Ameriky. Přesto, pokud jste v tom právě pro loupeže a přestřelky vlaku, je toho také spousta.

Red Dead Redemption 2: Ultimate Edition

Red Dead Redemption 2: Ultimate Edition Red Dead Redemption 2: Ultimate Edition Fanatický 99 $.99 KOUPIT NOW Network N Vydělává přidruženou komisi z kvalifikačního prodeje.

Red Dead Redemption 2 praskne s věcmi, které mají dělat, a přestože to nezlomí plíseň s otevřeným světem, její úkoly a činnosti jsou mnohem více obohacující než většina ostatních. Tuto hru jsme udělili perfektním skóre v našem recenzi Red Dead ReDemption 2.

Vznikají příběhy

Pokud hledáte zářivější a modernější hru JRPG, nehledejte nic jiného než příběhy o vzniku. Bandai revitalizoval dlouhodobé příběhy o… sérii s ARIS.

Příběhy z nich mohou vypadat nádherně, ale pod tímto třpytivým povrchem je temné srdce útlaku a předsudky. Bandai zkoumá svá témata s překvapivou úrovní rovnováhy a citlivosti. Jak napsal Jason Coles v naší recenzi, „Příběhy z ARISE vezmou nadace, které sérii podrobily, ale vytočí je, takže se všechno cítí lépe než dříve.“

Vznikají příběhy

Vznikají příběhy Vznikají příběhy Pokorný £ 49.99 KOUPIT NOW Network N Vydělává přidruženou komisi z kvalifikačního prodeje.

Tím se uzavírá náš seznam nejlepších offline her na PC-pokud máte přítele, když je vaše připojení venku, zkontrolujte náš seznam nejlepších kooperačních her, protože mnoho z nich nabízí místní kooperaci. Hledání dalších offline her? Mnoho našich nejlepších starých herních her nemá žádné DRM, takže doporučujeme zkontrolovat tento seznam, pokud chcete zažít některé klasiky.

Josh Broadwell Josh je bývalý reportér PCGamesn a plodným nezávislým pracovníkem s Bylines na IGN, Gamespot, Inverse a další. Mezi jeho specializované hry patří ztracená Ark, Stardew Valley, Rust a The Sims – mimo ně pravděpodobně najdete ve hře RPG.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Hry offline pro PC: 10 nejlepších tipů hraní bez internetu

Nejlepší offline PC hry

Pokud jste fanouškem PC offline her, držte se kolem. .

Pokud preferujete hry Windows 10 a 11, které mají kampaně a příběhy, musíte přehrávat herní režim Offline pro jednoho hráče.

V letech 2019 a 2020 došlo k mnoha hlavním vydáním hry Windows as 2023, nyní může být vhodný čas na prohlédnutí některých z nejžhavějších offline her pro tento rok.

Prozkoumáme několik nejlepších PC offline her pro rok 2023, které mají fascinující hraní hry pro jednoho hráče.

Pokud jsou však vaše věci online, podívejte se na těchto 50 nejlepších herních her.

Můžete hrát PC hry bez internetu?

Ano, můžete hrát PC hry bez připojení k internetu, ale to neplatí pro každou hru PC, protože mnoho z nich stále potřebuje připojení k internetu.

Pro offline PC hry se musíte ujistit, že máte každou komponentu plně staženou a musí to být také hry pro jednoho hráče.

V tomto článku prozkoumáme mnoho, některé placené a některé offline PC hry se stahováním zdarma.

Jaké hry mohu hrát na PC offline?

Call of Duty: Black Ops 4 – Žádné tradiční herní režimy

volání povinnosti

Call of Duty (COD): Black Ops 4 je hraní střelec z první osoby z franšízy, která nemá tradiční herní režim. Režim výpadku však nabízí největší mapu v historii COD.

Uživatelé se rádi dozví, že mohou zažít možnosti více hráčů i sólo. Všechny mapy jsou také k dispozici bez připojení k internetu, včetně tří zombie map.

Navíc můžete upravit úrovně obtížnosti inteligence Bot, abyste zlepšili své dovednosti nebo učinili bitvu náročnější.

Posuňte se na bojiště a používejte nové zbraně v týmu Deathmatch, zachyťte vlajku nebo do režimů zdarma pro všechny.

Nemá kampaň pro jednoho hráče sama o sobě, ale obsahuje nějaký jiný typ offline hry s názvem The Solo Missions Mode.

Ať už chcete bojovat se svými přáteli offline v zápasech s rozdělenou obrazovkou nebo si užít samotný vesmír Black Ops, nativní podpora 4K a nové funkce vám poskytne pohlcující a vzrušující hratelnost.

A konečně, musíme si uvědomit, že se jedná o jednu z nejlepších her offline her pro PC Gaming.

Důležité funkce:

 • 4 noví specialisté na hraní
 • Nespočet možností přizpůsobení
 • Nativní 4K podpora

Pokud hledáte dobrou cenu pro Call of Duty: Black Ops 4, měli byste vědět, že ji také najdete k dispozici na Kinguin.

Pokud se toužíte podniknout novou prohlídku světa Skyrimu, pak je to pro vás perfektní hra. Můžete si přizpůsobit svou postavu tak, jak se vám líbí, a křičet na své nepřátele.

Tato hra je silně inspirována nordickou mytologií a je zasazena do smyšleného světa, kde draci a další zvířata volně potulují pozemky.

Toto je 5. splátka franšízy, kde hrajete jako legendární Dragonborn, hrdina, který může ovládat sílu draků proti nim.

Získáte šanci prozkoumat obrovská města, včetně všech Skyrim DLC, s mnoha mody dostupnými pro hru prostřednictvím Steam Workshop.

Mody přidávají nové úkoly a cesty, které můžete sledovat, kosmetiku, záplaty a někdy i obsah velikosti rozšiřování.

V této offline PC hry nikdy nudný okamžik a po stovkách hodin v této hře se nebudete cítit, jako byste objevili všechno.

Důležité funkce:

 • Zajímavá RPG dobrodružství
 • Vylepšená grafika

Pokud hledáte dobrou cenu pro Elder Scrolls V: Skyrim, měli byste vědět, že najdete také k dispozici na Kinguin.

Assassin’s Creed Odyssey – Starověké Řecko

Assassin’s Creed Odyssey je jednou z nejzajímavějších her, pokud jste nadšeni starověkým Řeckem.

Můžete se stát živou legendou z vyvržence a pustit se do Odyssey, abyste odhalili tajemství z minulosti vaší postavy a změnili osud starověkého Řecka.

Jsem si jistý, že jste slyšeli o Assassin’s Creed Games. Tento je první titul na otevřeném světě, který vytvořili, a má třídní systém a více vedlejších úkolů.

Můžete vybavit různé zbraně, zvýšit svou úroveň prostřednictvím misí, vybrat si jakýkoli styl hry, a co je nejdůležitější, zabít nepřátele v boji.

Je docela těžké se nudit krájím skrz své nepřátele mečem nebo na ně vrhající kopí, takže doporučujeme tuto hru vyzvednout.

Každé učiněné rozhodnutí bude mít dopad na to, jak se Odyssey odehrává. Konec je vždy otevřený, díky dialogovému systému a možnostem vaší postavy.

Pokud máte rádi offline PC hry, neměli byste to přeskočit.

Důležité funkce:

 • Bonusové úkoly
 • Šest jednotlivých epizod
 • Útoky pirátů

.

Metro Exodus – Sam’s Story – Ex Us Marine Gameplay

Pokud potřebujete skvělou PC herní hry Steam offline, neuvěřitelný příběh Sam vás udrží zaujato celé hodiny.

Objevíte život bývalého amerického námořníka, který se chce vrátit domů a doufejme, že jeho rodinu nažije.

Jako hráč budete posílit Samovu cestu přes krajinu přežití v karanténě Vladivostok, zatímco se vydáte zbrusu novou cestu přes Rusko.

Hra je zasazena do post-apokalyptického světa po jaderné nehodě. Záření změnilo volně žijící zvířata a vytvořila zmutovaná zvířata, která se vás snaží jíst naživu.

Obří strašidelná stvoření nejsou jedinými obyvateli tohoto světa, protože se lidem nějak podařilo přežít skrytí pod zemí v metru.

Někteří z lidí nebyli tak šťastní, že se skrývají pod zemí a nakonec byli vystaveni záření a přeměnili se v něco jiného.

Je to jedna z našich nejlepších doporučených klasických her offline pro PC.

Důležité funkce:

 • Více tvorů
 • Skvělá grafika

Pokud hledáte dobrou cenu pro Metro Exodus – Samův příběh, měli byste vědět, že ji také najdete k dispozici na Kinguinu.

Wolfenstein II: Nový Colossus-dlouhodobá série PC

Toto je jedna z nejdelších herních herních série PC, která začala v 80. letech. Wolfenstein II: Nový Colossus je nejnovějším přírůstkem do franšízy, která zvedne od místa, kde nový řád skončil.

Tento Blaster z první osoby má zajímavý příběh o alternativní historii a veškerou intenzivní nacistickou akci, díky níž se série stala skvělou.

Hra je kompatibilní s platformami Windows 7, 10 a 11 a vyžaduje počítače s osmi GB RAM, 55 GB prostor pevného disku a AMD FX-8350 nebo Intel Core i5-3570/I7-3770 CPU.

Wolfenstein II: Nový Colossus má od svého uvedení v říjnu 2017 recenze nadšení. Hra Stars War Veteran BJ Blazkowicz, který shromáždí odpor proti nacistickému režimu v 60. letech.

Nový Colossus má také přesvědčivý alternativní příběh o historii se spoustou zvratů a zatáček.

Přestože je založeno v roce 1961, vývojáři dali hru sci-fi pocitem zahrnutí futuristických zbraní, které hráči mohou smíchat s dvojím ovládáním, a robotičtí nepřátelé, aby sekali dolů.

Blazkowicz dokonce dělá výlet na Venuši! Nový Colossus také vypadá děsivě skutečné s fotorealistickou grafikou, která hru oživuje mnohem více.

Důležité funkce:

 • Skvělá grafika
 • Bodnutí, střelba a zabíjení
 • Skvělá nacistická scenérie

.

Civilization VI-Civilizace je hra založená na tahu

Zde je tahová strategie PC offline herní série s miliony fanoušků, ve kterých hráči rozšiřují obrovské říše.

Civilization VI je nejnovější splátka série, kterou hry Firaxis vydaly v roce 2016, a pro mnohé je to jedna z nejlepších her Civ dosud.

Civ VI je možná nejvíce plně nejvíce doplněk k franšíze. Hru můžete spustit na platformách Windows a Mac OS X.

Civilization VI přepracovala franšízu CIV s přestavěným herním motorem a přidala nové funkce.

Snad nejpozoruhodnější je jeho nový systém budování měst, který umožňuje hráčům stavět budovy v různých typech vnějších okresů.

Civ VI má upravený technologický strom, který je mnohem integrovanější do skutečného geografického terénu hráčského národa, který hraní přispívá větší hloubkou.

Navíc široká řada herních systémů hry přidává značnou rozmanitost ke své hře. Kromě toho má balíček Civilization VI: Rise & Fall Expansion Pack ještě dynamičtější vrstvy hry.

Důležité funkce:

 • Vylepšená diplomacie
 • Znovu vyvážená kultura
 • Odemknutelná vládní politika

Pokud hledáte dobrou cenovou dohodu pro civilizaci VI, měli byste vědět, že ji také najdete na hrách Kinguin a Green Man.

Original Sin II – Jedna z nejlepších her desetiletí

PC offline hry

Divinity: Original Sin II je jednorázový a multiplayerový PC offline Game revitalizující žánr RGP na Windows.

Toto není jen jedna z nejlepších her Windows roku, ale jedna z nejlepších her desetiletí.

Hra je na Steam, ale božská a věčná vydání zahrnují digitální umělecké knihy, soundtracky, umělecké balíčky, designové dokumenty a antologie božství.

Hru můžete hrát na 64bitových platformách Windows 11, 10 a 7 a původní Sin II bude běžet na PC s nejméně čtyřmi GB RAM a intel Core i5 CPU.

Original Sin II je fantasy RGP zasazený do pohlcujícího světa rivellion, který mohou hráči volně prozkoumat. Hra má hluboký bojový systém založený.

Tato flexibilní RPG umožňuje hráčům vytvářet své vlastní plně přizpůsobené postavy a dokonce navrhnout své vlastní scénáře s režimem hlavní hry.

Nakonec má také úžasnou hudbu a šumivou grafiku; Jen málo dalších RPG vám umožní co nejvíce v původním Sin II.

Důležité funkce:

 • Test dovedností arény
 • Přizpůsobte si svou postavu

Pokud hledáte dobrou cenu pro původní Sin II, měli byste vědět, že ji také najdete k dispozici na Kinguinu.

Kořist-futuristická hra pro jednoho hráče

PC offline hry

Kořist je futuristická jednorázová střelec PC PC offline na kosmické stanici obíhající s Měsícem v roce 2032. Je to skoro jako Bioshock ve vesmíru, který napodobuje vzorec této hry v Art Deco Space Station of Talos 1.

Hra funguje na 64bitových platformách Windows 11/10/8/7.

Budete také potřebovat počítač s nejméně osmi GB RAM, 20 GB pevným prostorem a procesory Intel I5-2400 nebo AMD FX-8320.

Hra kořisti hraje Morgan Yu, který přežije vypuknutí mimozemšťanů na palubě Talos I. Bohužel si moc nepamatuje před útokem a potřebuje najít způsob, jak porazit typhon.

Napodobeniny jsou shapeshifting typhon mimozemšťany, které Morgan musí zničit v Talos 1, a tito čtyřnohoví pavouci jsou skvělým doplňkem hry.

Protože se mimiky mohou zamaskovat jako malé předměty, jako jsou šálky kávy, nikdy nevíte přesně, odkud se objeví.

Celkově má ​​tato hra pro hráče prozkoumat rozsáhlé prostředí. Budete si také užívat vážně napjatého boje a řadu stylů hraní.

Důležité funkce:

 • Singulární nastavení
 • Nepředstavitelná hrozba
 • Sci-fi thriller

Pokud hledáte dobrou cenu pro kořist, měli byste vědět, že ji také najdete k dispozici na G2A a také k dispozici na hrách Green Man Gaming.

Přílivy numenery-příběhové hry

PC offline hry

Tides of Numenera je nástupcem klasického Planescape: Torment RPG. Hra byla konečně spuštěna v únoru 2017 a je založena na sérii Science Fantasy Tabletop RPG navržená Monte Cooke.

Přílivy Numenery je maloobchod za 24 $.99 na Amazonu. Přesto však existují také staré a nesmrtelné ediční herní balíčky, které zahrnují doplňky, jako je digitální soundtrack, umělecká kniha, koncepční umění, vyzvánění a další kromě.

Tuto hru můžete hrát na 64bitových platformách Windows 11/10/7, Linux a Mac OS X a konzolech Xbox One a PlayStation 4.

Spolu s Original Sin II byl příliv Numenera jedním z nejlepších posledních vydání RPG ve Windows, které zaujaly hráče s jeho příběhově založenou hratelností a zajímavým nastavením, které spojuje sci-fi s fantazií.

Hra sídlí ve velmi vzdálené budoucnosti v devátém světovém věku, že nespočet civilizací vzrostl a spadl, než zanechal zbytky svých technologií, což jsou jinak numenera (nebo magie).

Jedná se spíše o starý RPG, který je těžký na textovém vyprávění, a zahrnuje mnoho rozlehlých bočních úkolů spolu s hlavním úkolem.

Hra obsahuje epický příběh, který poskytuje pro hráče široké volby a má spoustu hodnoty opakovatelnosti.

V této hře objevíte skutečně absorbující RPG, až se do ní dostanete.

Pokud hledáte dobrou cenu za příliv Numenery, měli byste vědět, že ji také najdete na Kinguinu a G2A.

The Witcher 3 – Nice online a offline hraní

PC offline hry

Mnoho hráčů přísahá, že The Witcher 3 je možná nejlepší hra, která byla kdy vytvořena. Navrhujeme tedy, aby hráli PUBG, a jsme si jisti, že někteří z nich změní názor.

Witcher 3 je však skvělá hra, která nás přivede na náš seznam a můžete ji hrát online i offline.

Tato vysoce návyková hra obsahuje širokou škálu zbraní a tvorů, které musíte porazit, abyste mohli jít na další úroveň.

V případě, že jste to nevěděli, byl příběh inspirován slavnou sérií knih, kterou napsal Andrzej Sapkowski. Autor byl také inspirován východo-evropským folklórem, když napsal knihy.

Zabijete zvířata, uděláte smlouvy, řešíte záhady a pronásledujete nepřátele na vašem koni, jako jeden z mutovaných lidí zvaných čarodějů.

Budete si užívat hraní jako Geralt, jeden z nejlepších válečníků v jeho cechu.

A konečně, v závislosti na rozhodnutích, která učiníte, existuje 36 možných konce, takže si vyberte moudře.

Důležité funkce:

 • Balení dobrot
 • Vykreslení krve a vína
 • Hladké uživatelské rozhraní

V současné době jsou tam tisíce her. Trh je nasycený, takže nalezení nejlepších možností offline PC hry je docela těžké.

Některé hry jsou zasazeny do fantazijních světů, plné stvoření a magie, zatímco jiné se zaměřují na boj a boje.

Jsou to hry pro jednoho hráče, které poskytují spoustu skvělé offline zábavy. .

A konečně, pokud jsme zmeškali některé hry, o kterých si myslíte, že mají skvělý offline příběh, řekněte nám v sekci komentářů níže.