Stáhněte si Tower of Fantasy na PC s Memu, Tower of Fantasy for Windows – Stáhněte si ji z Uptodown zdarma

Věž fantazie

Memu

S veškerou vaší vášní pro hraní Tower of Fantasy, neměli byste být na malé obrazovce telefonu omezeni. Hrajte jako profesionál a získejte plnou kontrolu nad svou hrou pomocí klávesnice a myši. . Stáhněte si a přehrajte Tower of Fantasy na PC. Hrajte tak dlouho, jak chcete, žádná další omezení baterie, mobilních dat a rušivých hovorů. Zcela nový Memu 9 je nejlepší volbou hraní Tower of Fantasy na PC. Vynikající přednastavený systém Keymapping, připravený s naší odborností, dělá z Tower of Fantasy skutečnou PC hru. . A nejdůležitější je, že náš exkluzivní emulační motor může uvolnit plný potenciál vašeho počítače.

Screenshots & Video of Tower of Fantasy PC

Stáhněte si Tower of Fantasy na PC s emulátorem Memu Android. Užijte si hraní na velké obrazovce. Vydejte se společně na vaše fantasy dobrodružství!

Tower of Fantasy PC

Tower of Fantasy PC

Tower of Fantasy PC

Tower of Fantasy PC

Informace o hře

Vydejte se společně na vaše fantasy dobrodružství!
Nastavit stovky let v budoucnu na vzdálené planetě Aida, sdílená sci-fi sci-fi dobrodružná věž fantazie od vývojáře Hotta Studio a na úrovni vydavatelů Studio a vydavatelství, je nyní k dispozici na PC a mobilních platformách. Hráči budou moci zažít post-apokalyptický sci-fi umělecký styl, vývoj postav Freeform a vzrušující boj prostřednictvím vzrušujících bitvy a vzrušujícího průzkumu na otevřeném světě.
Ve věži fantazie, zmenšující se zdroje a nedostatek energie přinutili lidstvo opustit Zemi a migrovat do Aidy, svěží a obyvatelné mimozemské svět. Tam pozorovali kometu Mara a objevili neznámou, ale silnou energii zvanou „omnium“ v něm obsaženou. Postavili omniovou věž, aby zachytili Maru, ale vzhledem k vlivu záření omnia došlo k katastrofální katastrofě na jejich novém domovském světě.
Pohlcující otevřený svět
Zažijte obrovský mimozemský svět plný krásných otevřených výhledů a impozantních futuristických struktur.
Jedinečné znaky
Ovládejte jedinečné zbraně každé postavy, které poskytují různé styly hry, když prozkoumáte jejich přesvědčivé příběhy.
Růst a prozkoumat společně
Párty s přáteli online a přijímat nová dobrodružství ve sdíleném otevřeném světě.
Epický boj
Zapojte se do epických bitev proti nepřátelům všech tvarů a velikostí, když přepínáte zbraně a hraní stylů za běhu, abyste odemkli svůj vlastní styl osobního boje.
Prozkoumejte a interagujte
Prozkoumejte a komunikujte s pulzujícím živým světem, když skrze ji objevujete svou vlastní cestu.
Chcete-li se dozvědět více o Tower of Fantasy, přejděte na https: // TowerOffantasy-Global.com nebo podívejte se na naše další oficiální kanály:
Facebook: https: // www.Facebook.com/věž.z.Fantazie.Oficiální
.Instagram.com/@towerOffantasy_official
Twitter: https: // twitter.com/tof_en_official
YouTube: https: // www..com/kanál/uc1nbdlzjc41rqk-pv94mu_a/
.GG/EDGKQJ4AYE

Jak stáhnout Tower of Fantasy na PC

Tower of Fantasy PC

1.

Tower of Fantasy PC

2. Spusťte Memu a poté otevřete Google Play na ploše

3.

4. Stáhněte si a nainstalujte Tower of Fantasy

5. Po dokončení instalace klikněte na ikonu pro spuštění

Tower of Fantasy PC

6. Užijte si hraní Tower of Fantasy na PC s Memu

Proč používat Memu pro Tower of Fantasy

Hra Memu je nejlepší emulátor Android a 100 milionů lidí si již užívá jeho vynikající herní zážitek. Technologie virtualizace Memu vám zmocňuje hladce na svém počítači tisíce her Android, dokonce i ty nejnáročnější.

Věž fantazie

Hraní video z Tower of Fantasy 1

Tower of Fantasy je hra na hraní rolí v otevřeném světě, s níž si klade za cíl Hotta Studio vyřezat výklenek v kategorii, že dominuje „dopad Genshin Impact“. Prostřednictvím atmosféry sci -fi najdete v tomto názvu desítky postav anime estetiky, jejichž akce budete ovládat během každé hry.

Grafika je bezpochyby jedním z nejvýznamnějších aspektů Tower of Fantasy. Vývojáři MMORPG použili veškerý talent k tomu, aby se podrobně postarali o každou jednotlivou texturu. Nastavení i více znaků jsou dokonale integrovány tak, aby generovaly velkolepý svět, kde nepřestanete objevovat nová skrytá tajemství.

. .

Ačkoli zelené louky, křišťálově čisté vody nebo slunečné cesty vám mohou přimět věřit, že jste v klidném vesmíru, budete také muset bojovat proti divokými nepřáteli ve věži fantazie. Tyto temné bytosti mají v úmyslu převzít kontrolu nad tímto světem, a proto budete muset nasadit desítky jedinečných dovedností, které budete zdokonalovat.

Tower of Fantasy má vynikající hratelnost, která vytlačí maximální zdroje vašeho počítače vybaveného Windows. Budete tedy moci vynést atributy grafiky vyvinuté s Unreal Engine 4. .

Můžete hrát věž fantazie s přáteli?

.

Jaké další platformy jsou k dispozici Tower of Fantasy?

. Obě verze jsou k dispozici na Uptodownu.

Má Tower of Fantasy tvůrce postav?

Ano, Tower of Fantasy má tvůrce postav, kde si můžete přizpůsobit svou postavu.

Může moje věž fantasy avatar nést jakoukoli zbraň?

Ano, vaše věž fantasy avatar může nést a používat jakoukoli zbraň dostupnou ve hře. Animace se mohou lišit, ale pro vaši postavu neexistují žádné limity.

Musím si po přehrát beta přehrát Tower of Fantasy?

. Je to proto, že beta klient a launcher nejsou interoperabilní s verzí globálního vydání. To znamená, že není upgradován na nejnovější globální verzi.

Nabízí Tower of Fantasy crossplay?

Ano, Tower of Fantasy nabízí crossplay. Můžete hrát z kteréhokoli z různých zařízení, kde je hra k dispozici se stejným účtem, a sdílet server s přehrávači z jiných platforem. .

V jakém jazyce je Tower of Fantasy k dispozici?

Texty Tower of Fantasy jsou v současné době k dispozici v angličtině, japonštině, němčině, francouzštině, portugalštině, španělštině, indonéštině a thajštině. Na druhé straně je dabování k dispozici pouze v angličtině a japonštině.

Mohu smazat postavu na věži fantazie?

Ne, nemůžete smazat postavu, kterou jste v současné době vytvořili na věži fantazie. Můžete mít pouze jednu postavu na server a poté nemůžete změnit jejich sex, i když můžete změnit jejich vzhled. Nezapomeňte tedy vytvořit svou postavu na správném serveru.

?

Seznam úrovní Tower of Fantasy v současné době umístí krále (Shieldbreaking), Nemesis (Utility) a Samir (DPS) jako nejlepší postavy v jejich příslušných polích. Dalšími znaky vysoké na seznamu úrovně jsou Cocoritter (Utility), Crow (DPS) a TSUBASA (DPS).

Více informací

Licence Volný, uvolnit
Op. Systém Okna
RPG
Jazyk Angličtina

Tower of Fantasy for Windows

Věž fantazie

Věž fantazie je hra roleplaying z hotta studia. Zde se hráči zapojí do příběhu bohatého na příběhy a boje proti adrenalinu přes obrovský mimozemský svět. Podpora více jazyků a dokonce Hra mezi platformami mezi PC a mobilem.

Open-World RPG . Mise založené na průzkumu a úkoly objektu Dynamický boj. . I když, od tohoto psaní, hra je K dispozici pouze omezené země.

Co je Tower of Fantasy?

Tower of Fantasy je akční-rpg nastavený na Fiktivní planeta Aida. Zde se vydáte na cestu k dokončení misí. Přitom se zapojíte do bitvy proti zmutovaným tvorům. Můžete se dozvědět jedinečné znaky a ovládat odlišné zbraně které vyhovují různým stylům her. Jak již bylo zmíněno, můžete také Spojte se s online kamarády a vytvořit strany pro dokončení vašich misí.

Stejně jako u jiných RPG vám hra umožňuje Vytvořte své postavy od nuly pomocí jeho . Všechny možnosti přizpůsobení mají anime estetiku a jsou velmi podrobné. Více tak má každá postava své vlastní dovednosti, osobnost a pozadí. Jako přidaný bod zájmu hra také představuje a Režim simulacrum. Zbraňovaná forma sebe sama.

Hra nabízí skutečně vynikající grafiku díky použití Nereálný motor 4. Textury pro každý scénář a charakter jsou něco, co lze vidět. Navíc jsou ovládací prvky dobře umístěny, což usnadňuje uvolnění útoků a kombinací. Kamera také dělá skvělou práci při sledování vaší akce při hraní. Budete však Aby nedošlo k trpělivému zpoždění.

Nejnovější přírůstky hry

Podstatný úspěch Tower of Fantasy otevřel vzrušující možnosti pro expanze, s nejnovějším . Aktualizace je důkazem těch skoků vpřed. Výstižně pojmenovaný “,„Tento nejnovější účastník přidává —Projování cesty pro nové plátno pro hráče, aby mohli prozkoumat, prožít a ovládat. Kromě této nové Virtual Playland přináší nejnovější aktualizace nové postavy, mechaniku a další.

, . Označení jejího vstupu jako a charakter, LAN je něco jiného než obyčejné. Řídí ji —A znak milosti a síly – zdvojnásobení jako zbraň způsobující škodlivé zranění popálení jejích protivníků. Její silná přítomnost ve hře zapálí změny v dynamice hry a přidává další vrstvu strategie k boji proti mechanice.

Označení jeho velkého vstupu je také impozantní Behemoth Abyssant Haboela, připravený být hra . . .

Je hra dobrá?

Celkově je Tower of Fantasy dobrým titulem vyzvednout. . Pomáhá také, že grafika a animace jsou skvěle vyrobeny a neustále se rozvíjejí. Ještě lepší je, že podporuje napříč platformy. Stejně jako u podobných titulů však připravte vysoce výkonné zařízení, aby bylo možné získat hladký herní zážitek.

  • Nastavení otevřeného světa
  • Dynamický boj
  • Vynikající grafika a animace
  • Online hraní pro více hráčů