Stahování a běh Izurvive – Mapa pro Dayz & ARMA na PC & Mac (emulátor), Dayz Mods: Jak hrát na modifikovaných mapách, včetně Lingor, Takistan, Fallúdža a Utes. | PCGamesn

Dayz Mods: Jak hrát na modifikovaných mapách, včetně Lingor, Takistan, Fallujah a Utes

Stáhněte si Izurvive – Mapa pro Dayz & Arma na PC s bluestacks a snadno prozkoumejte mapy!.

Spusťte izurvive – mapa pro Dayz & ARMA na PC

Jste fanouškem her Dayz a Arma 3? Ztratíte se někdy v obrovském otevřeném světě hry? Pokud ano, pak je pro vás aplikace Izurvive! Poskytuje mapy s vysokým rozlišením pro Dayz i ARMA 3 a dokonce má kořist pro Dayz.

Na mapy můžete umístit taktické značky, jako je pozice vašeho hráče, body setkání a stany, a sdílet je se svými přáteli ve své skupině bez nutnosti registrace nebo účtů. Navíc jsou mapy zcela zoom a rolovatelné, což vám usnadňuje navigaci kolem.

Tato aplikace je zvláště užitečná pro koordinaci s vaším týmem v těchto hrách. Můžete se připojit ke skupinám, sdílení značek a dokonce získat oznámení pro aktivity vaší skupiny. S Izurvive se už ve hře neztratíte ani se nebudete cítit sám.

Stáhněte si Izurvive – Mapa pro Dayz & Arma na PC s bluestacks a snadno prozkoumejte mapy!.

Jak stáhnout izurvive – mapa pro Dayz & ARMA na PC

 • Stáhněte si a nainstalujte Bluestacks na svůj počítač
 • Dokončete přihlášení Google a získejte přístup do obchodu Play nebo to později
 • Podívejte se na Izurvive – mapa pro Dayz & ARMA ve vyhledávacím panelu v pravém horním rohu
 • Kliknutím nainstalujte Izurvive – Mapa pro Dayz & ARMA z výsledků vyhledávání
 • Dokončete přihlášení Google (pokud jste přeskočili krok 2) nainstalovali Izurvive – mapa pro Dayz & ARMA
 • Kliknutím na Izurvive – Mapa pro ikonu Dayz & ARMA na domovské obrazovce začnete přehrávat

Bluestacks je přehrávač aplikací, který přináší špičkové a bohaté řešení pro přístup k více než 2 milionům her Android na stolních počítačích. Díky svému intuitivnímu rozhraní a pokročilým funkcím je Bluestacks důvěryhodnou volbou pro hráče, kteří požadují optimální výkon, flexibilitu a přizpůsobení.

Režim využití RAM Bluestacks je nastavení, které je speciálně navrženo pro uživatele s nízkými systémy nebo zařízeními s omezenou pamětí. Tato funkce pomáhá optimalizovat alokaci zdrojů a snižovat množství RAM používané emulátorem, což má za následek zlepšení výkonu, rychlejší doby načítání a lepší stabilitu.

I když váš počítač není nejmodernější, nemusíte se vypořádat s kapkami nebo vrstvy snímků. Ekologický režim Bluestacks může snížit využití CPU vašeho počítače až o 87% a využití GPU až o 97%, pro více tekutinu a pohlcující herní zážitek.

Sdílejte svůj příběh na konci světa s funkcí nahrávání v Bluestacks. Zaznamenejte své herní záběry do videa standardního formátu, které můžete upravit a sdílet se svými přáteli a rodinou!

Není to tak, že každá hra Android byla vyrobena v angličtině. Pokud máte potíže s komunikací s jinými hráči kvůli jazykovým bariérám, může funkce překladu v reálném čase Bluestacks pomoci.

Bluestacks 5 vyžaduje PC nebo Mac s nejméně 4 GB RAM. Nyní podporuje souběžné 32bitové a 64bitové aplikace.

minimální systémové požadavky

S Bluestacks 5 můžete začít s počítačem, který splňuje následující požadavky.

Dayz Mods: Jak hrát na modifikovaných mapách, včetně Lingor, Takistan, Fallujah a Utes.

dayz_mods

Znuděný z Černarus? Dobrou zprávou je, že existují jiné mapy Dayz, aby hráči lovili a zabíjeli zombie a bandity. Pokud stále hrajete na originálu, pak vám chybí. Zeptejte se sami sebe: Mohl byste přežít na ostrově Lingor, Takistan, Fallujah nebo Utes?

Posaďte se, můj maskovaný přítel: Jdeme na nové dobrodružství.

Nejprve trochu pozadí. Dayz Mods se dříve zamračily na vývojový tým Dayz.Dean „Rocket“ Hallexpplaid s námi na Gamescom, že zamknutí Dayz bylo „obtížné rozhodnutí učinit“. “Vím, že spousta komunity se mnou nebyla spokojená, ale potřeboval jsem získat jasnou zprávu do herního průmyslu, že to hráči chtěli vidět.”. Chtěl jsem říct „Dayz musí být to“. Ne jediný hráč, ne tohle, ne tak … ale jsme toho dosáhli. Nyní to můžeme otevřít; Komunita dokáže dělat ostrov Lingor, dělat jednoho hráče, dělat, co chtějí.“

Od nynějška existují čtyři mapy Dayz, které stojí za hraní mimo oficiální mapu Chernarus: Lingor Island, Takistan, Fallujah a Utes. Takto je hrajete.

Začínáme

Přestože byla technicky „mody“ Dayz, polovina práce, kterou musíte udělat, abyste se zapojili do těchto nových a vzrušujících prostředí. Na konci serveru je ve skutečnosti řešeno mnoho technických prací. .

V současné době existují dva způsoby hraní Dayz, které bychom doporučili, pokud byste chtěli vyzkoušet nové mapy – PlaywithSix a DayzCommander.

V DayzCommander vám rozhraní aktualizace a opravy vám řekne, kdy budou k dispozici nové mapy, a je velmi snadné instalovat a poté filtrujte seznam serverů podle názvu mapy.

Takistan a Fallujah by neměli trvat tak dlouho na instalaci – ale Lingor (jako nejstarší z „nových“ map) je přes 600 MB. Pravidelně kontrolujte aktualizaci a opravování: velitel není skvělý v tom, aby vás informoval, že jsou k dispozici aktualizace.

Čtvrtá nová mapa Dayz Utes, nevyžaduje vůbec žádné stahování, stačí najít server, který jej spustí pomocí jakéhokoli launcher Dayz, které dáváte přednost.

PlaywithSix vykonává podobnou práci. Jakmile je stažen a nainstalován, jednoduše klikněte na pole „Žádný model vybraný“ a poskytne vám seznam všech modů Dayz.

Dayz Lingor a Takistan jsou samostatná stahování do Dayz: Doporučujeme vám nainstalovat oba. V době psaní nebyl Fallújah podporován Playwithsixem … ale vzhledem k tomu, že to není skvělé, moc vám nechybí.

Závěrečná poznámka: Pokud jste předtím použili SixLauncher (předchůdce na PlaywithSix), aby hrál Dayz, je trochu složitější, aby se ostatní mapy fungovaly. Moje rada by byla jen tím, že by to provedla pro velitele nebo hraní. Momentálně mám nainstalované všechny tři a přestože se nezdá, že se střetávají, mohou využít více místa, než je potřeba.

Nyní, když máte snadný kousek z cesty, je čas jít cestovat. Jste všichni nabití? Obvaz? Šek. Svítilna? Šek. Pojďme prasknout ..

Lingor Island

Lingor Island je „nejstarší“ z nových map Dayz, a proto nejvíce rozvinuté. Je to tropický ostrov, o něco menší než Černarus (10 x 10 na rozdíl od 14 × 12). Jak již bylo řečeno, má vyšší koncentraci vesnic a měst a vyšší koncentraci kořistí, zejména armády.

Stejně jako Chernarus, vyrazíte se na pobřeží. Na rozdíl od Černarus se můžete vytvořit kdekoli: Severní, Jižní, východ nebo západ. Společným bodem tření bývá na jihozápadě vesnicí Chupinka na jihovýchodě nebo městem Medlina (nebo jiná nedaleká města) na jihozápadě.

Lingor je slušná mapa, která je zaměřena hlavně na PvP. Můžete zadat téměř každou budovu, se kterou narazíte, a většina z nich bude zahrnovat kořist. Získání zbraní a vybavení je mnohem snazší než v Černarus, což je čisté „přežití“, pokud jde o jídlo a vodu, menší problém.. K dispozici je také mnohem více vozidel, zejména lodí.

Pokud hledáte akci PvP, vydejte se směrem k jižnímu letišti a sousednímu městu Calamar.

 • Je tu více vysoká vojenská základna, cesta na sever za stejně atraktivním severním letištěm.
 • Severovýchodní ostrůvek má spoustu tření vozidel, ale musíte se dostat přes extrémně dlouhý most, abyste se tam dostali.
 • Hledejte hotely. Tento nový typ budovy obsahuje několik úrovní, z nichž každá se 6 pokoji, které můžete zkontrolovat pro kořist. Dělají skvělá místa, kde se schovávají a čekají, a skvělou pozici odstřelování.
 • Je tu další nový typ budovy, který jsme nazvali „El President’s Palace“. To přispívá k některým zvláště zábavným posledním porostům proti hordám zombie.
 • Zde je užitečná lingorská kořist.

Takistan

Druhá rozvinutá mapa, Takistan je blíže k „duchu“ Chernarus. Je to přibližně stejná velikost jako lingor, ale je umístěna mezi poušť. Je to těžké a těžké místo; Města a zdroje jsou nesmírně řídké a je tu velmi málo krytí. To znamená, že trávíte většinu času jen přemýšlením o tom, že zůstanete naživu.

Dokonce i navigace je těžká práce: vynořil jsem se na vrchol kopce bez mezníků, abych získal moje ložiska. Teprve po víření na silnici a poté jsem našel nápis na této silnici, mohl jsem přijít na to, kde jsem byl na externí mapě.

Existují čtyři velká města a 24 vesnic, s letištěm na sever a na jih, ale neočekávejte oodles kořisti. Prostě to nenajdete. Místo toho se soustřeďte na své vlastní přežití.

 • Stejně jako Lingor, existuje více vojenských tření. Když ho nakonec najdete, budete v pořádku pro soupravu.
 • Zombie Aggro je na Takistan bolestivé. Nedostatek stromů a dalších „předmětů“ znamená, že je velmi těžké zlomit linii zraku. Mohli byste zabíjet zombie po věky.
 • Buďte mimořádně pečliví odstřelovače, zejména kolem letišť a měst. Ty kopce a údolí vytvářejí perfektní ostřelovací místa.
 • Existuje méně budov (kromě vojenských), které poznáte, takže očekávejte období učení, kde si nejste jisti, co se bude rozvinout.

Fallujah

Fallujah byl propuštěn právě přes velitel Dayz a zatím není k dispozici prostřednictvím PlaywithSix. Je to nedokončená práce, takže se ujistěte, že budete pokračovat v aktualizaci.

Je to mapa 10 × 10, zasazená do pouště, jako je Takistan. Velké kus Fallúdža (4 × 4) je předán samotnému města Fallujah. Je tu řeka, s mosty a zatraceně, vojenským letištěm a ohnivou základnou. Město je obklopeno pouští i krajinou Oasis.

Bohužel, přestože jste vysoce městskou oblastí, nemůžete vstoupit do tolik budov, kolik byste chtěli. To vás nutí být opatrnější, pokud jde o zombie aggro; „Nativní“ budovy na této mapě obvykle nemají zadní dveře, které můžete utéct. Je to také trochu jednodušší pro vaše dovednosti navigace: jen se budete chtít vydat do města.

Právě teď to není skvělá mapa celkově, ale tým ji stále vyvíjí. Když byla mapa vylepšena, vlastně si myslím, že městské prostředí bude zábavné.

Utes

Utes není moc. Je to šíleně malá mapa (5120 x 5120 m) s malým letištěm a pouze dvěma malými městy. Je to spíše mapa PvP: nutí každého hráče na stejné místo poměrně rychle a pro lidi je jen jeden vojenský tření.

Dejte nám vědět, jak se dostanete do hry-rádi bychom slyšeli vaše zombie příběhy v komentářích.

Joe Robinson Strategy Games Aricionado Joe byl dříve editorem Wargamer a napsal pro RPS. Užívá si všechny hry Paradox, zejména Hearts of Iron 4, Total War: Warhammer, Halo a dlouhé procházky na pláži.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Více z PCGamesn nás sledujte pro denní zprávy o PC, průvodci a recenze na Twitteru, Facebooku, Overwolf, Steam a Google News. Nebo se zaregistrujte do našeho bezplatného zpravodaje.