Star Wars Jedi: Fallen Order Malicos Fight – Jak s lehkostí porazit Rogue Jedi Taron Malicos | Rock Paper Shotgun, Star Wars Jedi: Fallen Order – Jak porazit Tarona Malicos na Jedi Grandmaster Obtížnost | Windows Central

Star Wars Jedi: Fallen Order – Jak porazit Tarona Malicos na Jedi Grandmaster Obtížnost

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Star Wars Jedi: Fallen Order Malicos Fight – Jak porazit Rogue Jedi Taron Malicos

Taron Malicos je můj výběr pro nejpříjemnější boj šéfa ve všech Star Wars Jedi: Fallen Order, A není to nejen proto, že se mi podařilo porazit extrémně čistě na svém druhém pokusu o obtížnosti Jediho Master. Náš Star Wars Jedi: Fallen Order Malicos Boss Fight Guide Projde vás tímto nebezpečným s dvojím ovládáním mnoha útoků bývalého Jediho a jak získat navrch v tomto epickém souboji osudu.

Star Wars Jedi: Fallen Order Malicos Guide

Star Wars Jedi: Fallen Order Taron Malicos Boss boj

Kde najít malicos

Dathomir je místo, kde musíte jít najít malicos – Ale když se s ním poprvé setkáte (spoilery. ) Budete ho znát pouze jako tajemného okradeného, ​​vousatého cizince visícího před starým zničeným chrámem. Vraťte se k tomuto bodu později v příběhu (poté, co se vydáte na téměř každou jinou planetu v galaxii) a znovu se setkáte s cizincem, tentokrát se odhalí jako Taron Malicos, bývalý Jedi nyní hledá temná tajemství síly V chrámu starých nočních sester.

Bohužel, váš světelný meč se v tomto bodě stal trochu horší, takže budete muset jít módou novou, než se vydáte zpět k němu. Jakmile to uděláte, vydejte se do chrámu a noční sestra Merrin vás povede k tomuto mocnému nepříteli.

Star Wars Jedi: Fallen Order Taron Malicos Boss boj

Téměř hotovo – jen Další dva odblonatelné pohyby Dávat pozor, oba se objevují, jakmile je Malicos na provazech. První je variace na jeho starém známém somersaultu, kde bude nejprve hodit na vás oba jeho světelné meče (Oba tyto útoky jsou blokovány), ale pak velmi rychle navazujte na jeho odblotatelný somershault. Myšlenka spočívá v tom, že už jste tak známí s rytmem odklonění jeho tria útoků, že se zde pokusíte udělat to samé, a přimějte vám zadek. Být připraven.

Poslední útok je ve funkci velmi podobný a ve své klamné povaze: začne rychlou kombo dvou divokých houpaček, pak Dokončete roztočením a odblonatelným útokem že se musíte vyhnout nebo se vyhnout.

Celkově vzato jsem zjistil, že Taron Malicos je docela snadným šéfem pochopit, což mu usnadňuje sundávání než někteří těžší čtení nepřátel v Jedi: Fallen Order. Věc, kterou budete opravdu muset dostat dolů, je schopnost neustále odklonit jeho útoky a nevznižovat se jeho honosným světelným mečkou a rozrušením skála.

Star Wars Jedi: Fallen Order Taron Malicos Guide

A s tím si myslím, že tě nechám, abyste porazili Malicos sami, což doufejme, že je nyní mnohem lépe vybaveno! Ale to není všechno, co máme na Jedi: Fallen Order, ne dlouhým výstřelem. Ať už jste po tipech na jiného šéfa, nebo chcete pochopit jiný aspekt této rozsáhlé hry, nezapomeňte se podívat na naši sérii průvodců níže.

 • Star Wars Jedi: Fallen Order Tipy– Zjistěte naše osm nejlepších tipů pro hráče všech úrovní dovedností o tom, jak přežít svůj čas s Jedi: Fallen Order.
 • Star Wars Jedi: Fallen Order Combat – Naučte se, jak ovládat svůj světelný meč a sílu jako skutečný Jedi s našimi bojovými tipy a vysvětlením.
 • Star Wars Jedi: Fallen Order Skill Tree – Tato příručka obsahuje úplná vysvětlení každé jednotlivé dovednosti ve stromu dovedností, spolu s našimi výběry na nejlepší dovednosti pro nejprve upgradovat!
 • Star Wars Jedi: Fallen Order Force Powers – Naučte se, jak a kde odemknout sílu tlačit, vynutit tah, dvojitý skok a další.
 • Star Wars Jedi: Fallen Order Lightsader– Naučte se přizpůsobení a out a outs of the Lightsader, včetně toho, jak získat více barev a kde najít upgrady dvojitého a dvojitého proudu světelného meče.
 • Fallen Order Scomp Oprava odkazu – Co je to sakra, SCOMP odkaz a jak můžete dostat ruce na jeden? Naučte se, jak otevřít všechny tyto uzamčené truhly a dveře s touto průvodcem!
 • Fallen Order hrobka z Eilramu – Pokud jste puzzle-Hater jako já, pak tento průvodce dokončením a únikem hrobky Eilramu za méně než 10 minut je váš svatý grál.
 • Fallen Order hrobka Miktrull – Zjistěte, jak to zakrývat touto nebezpečnou hrobkou pochodní a vinné révy a snadno zvedněte věž Miktrullu!
 • Star Wars Jedi: Fallen Order Stimbody Locations – Pomocí této příručky najdete všech osm upgradů Stimly Canister roztroušených po celé hře.
 • Star Wars Jedi: Fallen Order Grandmaster – Tipy a rady na vysoké úrovni, jak porazit hru v nejtěžším dostupném režimu obtížnosti!

Star Wars Jedi: Fallen Order šéfy:

 • Star Wars Jedi: Fallen Order Bosses – Naši centrální šéfové průvodce Hub vás projde každým z šéfů padlých objednávek, s některými obecnými špičkovými tipy pro řešení kterékoli z nich.
 • Star Wars Jedi: Fallen Order Oggdo Bogdo – Naučte se, jak vzít prvního pravého šéfa hry a odejít bez poškrábání.
 • Star Wars Jedi: Fallen Order Rabid Jotaz – Vyhýbat se úderům tohoto hrůzostrašného predátora a vyřezávejte ho s tímto hloubkovým průchodem šéfa.
 • Star Wars Jedi: Fallen Order Albino Wyyyschokk – Naučte se, jak snadno porazit tohoto monstrózního pavouka, aniž byste se dostali jediný zásah.
 • Star Wars Jedi: Fallen Order Druhá sestra – Naučte se bránit se proti nejsilnějším Calským nepřátelům v této bitvě na Zeffo.
 • Star Wars Jedi: Fallen Order devátá sestra – Snižte tohoto hrůzostrašného inkvizitora Temné strany učením a přizpůsobením se jejím mnoha odblonatelným útokům.
 • Star Wars Jedi: Fallen Order Nydak Alpha – Nespadejte na rusy této mocné bestie! Nechte náš průvodce naučit vás nešťastné způsoby Nydak Alpha.
 • Star Wars Jedi: Fallen Order Gorgara – Ořízněte peří tohoto kolosálního ptáka s naším průvodcem po porážce Gorgara na obtížnosti Jedi Master.
 • Star Wars Jedi: Fallen Order Taron Malicos – Ukažte tomuto dvojímu ovládajícímu Sithu, k čemu v této epické bitvě v ruinách Dathomiru.
 • Star Wars Jedi: Fallen Order Trilla – Dokončete Calův osud tím, že jednou provždy bestoutím nebezpečné trilla suduri.
 • Hvězdné války jedi: Fallen Order Lenty Lovci – Naučte se vstupy a výstupy z těchto smrtících pozdních her Haxion HAXION BOUNTY BONTY LENTERS.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Star Wars Jedi: Fallen Order – Jak porazit Tarona Malicos na Jedi Grandmaster Obtížnost

Star Wars Jedi: Fallen Order

Star Wars Jedi: Fallen Order je hra Xbox One, PC a PlayStation 4, která obsahuje průzkum a spoustu boje podobného temnému duši. Ve hře je spousta náročných šéfů, ale Taron Malicos na Dathomiru je jeden z nejhorších. Je to bývalý Jedi, který úplně ztratil mysl.

Neexistuje žádný snadný způsob, jak to říci, ale Taron Malicos může být nejtěžší bojem šéfů ve Star Wars Jedi: Fallen Order, protože má různé pohyby. Co jste však očekávali, protože se chystáte proti bývalému mistra Jedi? Vypadne na vás, hází balvany, hodí jeho světelné meče a vyhýbá se těm těžkým úderům. Pravděpodobně zapomínám několik dalších tahů, které jsou odblokovány.

Trvalo mi asi 6 hodin, než jsem porazil tohoto šéfa, protože jsem neudělal dost poškození. Než se vezmete na Taron Malicos, nezapomeňte odemknout dovednost „Zvýšit všechny poškození světelného meče“ za 3 body. Najdete to na samém vrcholu stromu dovedností. To vám pomůže zdvojnásobit poškození a zabít tohoto šéfa asi za 2 minuty. Pokud to neuděláte, tento boj je nemožný pro obtížnost Jediho Grandmastra, protože delší Taron Malicos zůstává naživu, čím smrtelnější pohyby zaměstnává. Můžete skončit ztrátou hodin a hodiny jako já, protože ho vaše stávky sotva poškrábají.

Taron Malicos má řadu útoků, o kterých musíte být vědomi. Můžete zablokovat téměř všechny, kromě těch, kde zčervená a skočí do vzduchu. Místo toho, abyste se vrátili zpět, zkuste je projít. Navíc se pokuste zůstat blízko k němu, protože pokud se pustíte příliš daleko, hodí na vás balvany. Nakonec použijte dvojitou lopatku, protože ho jen dvakrát zasáhne, rychle s světelným mečem narušuje jeho nůžkový útok. Video vám řekne přesně, co musíte udělat. Nejprve musíte vypustit jeho výdrž a poté spustit silný útok stisknutím levého nárazníku a x.

Verze Xbox One X má režim 30 snímků za sekundu (FPS) 1440p a režim 1080p 60 FPS. Chcete -li zpřísnit ovládací prvky, měli byste se zapojit do možnosti výkonu. Doufejme, že vám tento průvodce pomohl, pokud jste se snažili sundat tuto hrůzostrašnou bestii.

Doufejme, že vám tato příručka pomohla projít touto náročnou bitvou. Mějte na paměti, že tento šéf byl poražen na obtížnosti Jedi Grandmaster. Pokud jste si vybrali jiné nastavení, boj je mnohem jednodušší, protože Taron Malicos způsobí menší poškození.