Star Wars Jedi Survivor Devastovaný osídlení průchod., Star Wars Jedi Survivor Devastované řešení pro osídlení logické řešení | PCGamesn

Star Wars Jedi Survivor Devastované řešení pro osídlení

Star Wars Jedi Survivor Devastoted Settlement Puzzle je složitá, ale naštěstí jsme tu, abychom vám pomohli navigovat v této oblasti v nejnovější dobrodružné hře EA.

Star Wars Jedi Survivor Devastovaný osídlení průchod

Star Wars Jedi Survivor Devastovaný osídlení průchod

Ford James

Aktualizováno 5. května 2023 Fordem Jamesem

Procházení Star Wars Jedi Survivor Devastoted Settlement může být boj, protože existují tři po sobě jdoucí hádanky, že hra nedělá skvělou práci při vysvětlování. Sekce začíná, když kloužete, zatímco visíte z Relteru, předtím, než je vyřízne ze vzduchu Korej Lim.

Pokud tedy bojujete se sekcí Survivor Devastovanou osídlení Jedi. Budete však také potřebovat našeho průvodce po kryptě uhrma puzzle, která se přichází později v řadě, ale je stejně, ne -li ještě více matoucí. Dostali jsme také nízko v centru pro řízení zarovnání Jediho, které neodhaluje svá tajemství až mnohem později v linii.

Star Wars Jedi Survivor Devastované osídlení: Cal stál před zdí, aby vyšplhal nahoru

Jak dokončit Devastované osídlení Jediho, který přežil

Jakmile porazíte Korej Lim a Caij, ukáže svou tvář, během cíle zkoumat Tanalorr na Koboh čelíte místnosti obsahující prázdný kouzelník koule a ozvěnu síly. Jde o to, že je to červený sledě – věnujte pozornost vašemu okolí mimo místnost a všimnete si, že můžete zdi vyskočit ze strany budovy vedle vchodu.

Zlikvidujte Gorocco nahoře, ignorujte zelené silové pole a poté se vydejte na konec rozbitého mostu, abyste našli Relter. Leťte do další části Broken Bridge, poté se potýkejte k římse a vyšplhejte se na vrchol. V dálce spatříte imperiální loď do budovy – ignorujte to a prozatím blízký obrubník kouzla. Přeskočte přes mezeru po vaší pravici a vstupte do mezery do útesu, abyste se postavili proti BX Droidu. To je místo, kde začíná první správná hádanka.

Star Wars Jedi Survivor Devastované osídlení: Cal stál před pólem, který potřebuje, aby tlačil se silou, aby přesunul Orb Cowerler

Zničená osídlení puzzle jeden

V jedné polovině místnosti je tyč, který můžete tlačit a tahat silou. Zatlačte to co nejvíce, dokud se obrubník koule v druhé místnosti, skrz mezeru ve zdi, sklouzne podél kolejnic a ničí záležitost Koboh ve zvýšené mezeře mezi oběma částmi místnosti.

Vydejte se přes mezeru do další části místnosti, stáhněte krychli dolů z římsy, pak vyšplhejte na něj a chyťte ozvěnu síly. Nyní si můžete také vyzvednout koule a hodit ji na Orb Coupler připojený ke zdi, kde jste právě zničili záležitost Koboh. Stiskněte zpět mezerou ve zdi a vyberte kousek zpět nahoru a pak ji vezměte zpět k tomuto kousku koule na římse nad meditačním bodem.

Interagujte s vazebním kouzlem a nasměrujte paprsek na blokovaný vzduchový odvětra. Všimněte si, že před odjezdem vzduchového otvoru můžete klesnout z Relteru, abyste přistáli na středním ostrově, který má několik malých nepřátel a zkratku k odemknutí.

Star Wars Jedi Survivor Devastované osídlení: Cal vytáhl zlomenou zeď silou, s výzvou k tlačítku L2 na obrazovce

Zničené osídlení hádanky dva

Hlava uvnitř vedlejší místnosti a najděte dva Droidy B1, které mají natře. Vypořádat se s Gorocco, poté pomocí síly vytáhněte skály ze zdi z zdi. Popadněte koule ve spojku a vystřelíte paprsek a hodte ji do díry ve zdi. To odhaluje tajnou díru ve zdi s vodou nalévanou – vyšplhejte se nahoru a skrz.

Tady je jen jeden stroj, se kterým bude komunikovat v zadní části místnosti. Tím se odemkne mlýnek na BD-1 Koboh, který rozprašuje záležitost koboh, kdekoli se zaměřujete. Vzhledem k tomu, že paprsky z koule roztaví záležitost koboh, můžete jej použít ke zničení záplat blokujících vaši cestu. Zaměřte se na konci paprsku proti zdi a poté vytvořte cestu kobohové záležitosti k náplasti pod vodopádem, kam jste vstoupili. To vám umožní zdi skočit zpět. Můžete také chytit Datadisc zničením náplasti na opačném konci místnosti.

Star Wars Jedi Survivor Devastované osídlení: Cal pomocí Grinder Koboh vytvořil stopu hmoty

Nyní ve větší místnosti se ujistěte, že se koule pohybuje z vazebního vodopádu vedle vodopádu do jednoho uvnitř roztrženého zdi dolů. Použijte mlýnek na koboh k postřiku hmoty vlevo i vpravo od paprsku – vlevo vás bude čistit další Datadisc, zatímco vpravo uvolní další zeď, abyste vyskočili nahoru. Popadněte silou esenci a sílu ozvěny nahoře, pak se otočte a čelte kouli ve spojku na podlaze níže.

Pomocí síly ji přitáhněte směrem k sobě a umístěte ji do spojky připojeného ke zdi, nad místem, kde budete zdi běžet k východu. Nechte způsob, jakým jste vstoupili s koulí v závěsu, vložte ji do spojky, zničte záležitost Koboh nad dalším vzduchovým otvorem a voila! Pomocí dalšího Relteru kloužete na třetí a konečnou hádanku napravo.

Star Wars Jedi Survivor Devastované osídlení: Cal u vchodu do třetí hádanky, bojující s dvěma Bedlam Raiders

Zničené osídlení skládačky tři

Připravte se, když přistanete, protože na vás čekají dva Raiders a několik Beasties. Jakmile jste se s nimi vypořádali, popadněte sílu ozvěnu zcela vlevo a poté protlačte mezerou ve zdi, která vás zavede do struktury. Na levé straně je Raider Bedlam – vypořádejte se s nimi a pak použijte sílu tahu, abyste chytili krychli uloženou ve zdi nad, kde stál Raider.

Jděte za rohem a najdete koule ve spojku za některými bary. Vyndání to nutí hlavní dveře k zavření. Chcete -li tedy dostat koule z této místnosti, zatímco dveře jsou otevřené, umístěte obrovskou kostku ve dveřích, pak můžete vyjmout koule a krychle drží dveře.

Star Wars Jedi Survivor Devastované osídlení: Cal běží kolem krychle, která blokuje paprsek z vazebního koule

Umístěte koule do spojky do vedlejší místnosti, poté vytáhněte kostku ze dveří a položte ji před paprsek. Vystřelte mlýnek na koboh a vytvořte cestu ke zničení zápletky kobohské hmoty pokrývající východ pod vodopádem. Než si vezmete koule a vložte ji do spojky, aby zničil vzduchový větrací otvor, přesuňte krychli z cesty a jděte na místo, kde paprsek zasahuje zeď oknem. Pomocí kobohské hmoty zničí náplast doleva a najděte jeden z výhod Jedi Survivor, přesnost a sílu Echo.

Odtud zbývá jen použít Relter a odletět do budovy na samém vrcholu, kde jste viděli, jak císařská loď létá dříve. Jeden z šéfů Jedi Survivor, Tahue Louesh, vás čeká dovnitř.

Nyní jste dohnáni s devastovanými hádankami pro přeživší z Jediho, ujistěte se, že jste si přečetli, kde najít všechna umístění Jedi Survivor Stim.

Kolik hádanek je v zničeném osadě?

V devastovaném osídlení na Koboh jsou tři hlavní hádanky, ale můžete také najít sílu, Skoova Stev a cestu zpět k varu blufů prozkoumáním prozkoumáním.

Star Wars Jedi Survivor Devastované řešení pro osídlení

Star Wars Jedi Survivor Devastoted Settlement Puzzle je složitá, ale naštěstí jsme tu, abychom vám pomohli navigovat v této oblasti v nejnovější dobrodružné hře EA.

Star Wars Jedi Survivor Devastované osídlení Puzzle Solution: Zblízka Cal Kestisi

Publikováno: 9. května 2023

Chcete vědět, jak dokončit Star Wars Jedi Survivor Devastoted Settlement Puzzle? Je to trochu choulostivé, ale s naším průvodcem si můžete ušetřit potíže s tím, jak na vlastní pěst překročit horský kaňon.

Star Wars Jedi Survivor je naplněn hádankami a dobrodružstvími na platformě, ale i ty nejlepší z nás se někdy mohou v této akci s dobrodružstvím uvíznout. Zde je to, co vědět o zničené osídlení v hádanky ve Star Wars Jedi Survivor.

Jak vyřešit Star Wars Jedi Survivor Devastovanou osídlení puzzle

Star Wars Jedi Survivor Devastoted Settlement Puzzle je řada hádanek. Jakmile se tam vrátíte, setkáte se s touto hádankou na Koboh.

Star Wars Jedi Survivor Devastoted Settlement Puzzle – Část 1

Vyšplhejte do nejvyššího bodu devastované platformy pro meditační bod pro osada, kde začíná hádanka. Uvidíte koule koule a některé skalní útvary blokující tepelné otvory v dálce.

Bohužel, spojky nejsou užitečné bez koule, takže se budete chtít otočit za sebou a vstoupit do chrámového zařízení a odstranit ho baddie. Uvidíte rotující položku, kterou můžete točit se svými silovými schopnostmi, které v dálce pohybují koule koulí a kouzla. Uvidíte také krabici, kterou můžete přesunout na horní část platformy. Když se podíváte na místnost s pohyblivým oorským spojkem, všimnete si další na platformě po vaší levici. Hádaní kroky jsou následující.

Star Wars Jedi Survivor Devastované řešení pro osídlení: Spinning Device v první puzzle

 • Vytáhněte blok dolů a položte jej blízko plošiny s koule koule, ale bez koule. To vám poskytne podporu, kterou potřebujete k dokončení části této hádanky.
 • Popadněte koule v kouli koule koule a přesuňte ji do vazebního koule, který nemá na boční stěně koule, který nemá kousek.

Star Wars Jedi Survivor Devastoval řešení pro osídlení Puzzle: Orb Cowerler z platformy v hádanky

 • Pomocí krabice přeskočte přes platformu, vytáhněte koule dolů na druhou stranu a přesuňte ji na vnější kouzelník Orb.
 • Pomocí laseru vyčistěte zarostlou záležitost Koboh z prvního ventilu.
 • Použijte kluzák a tepelný výtah, abyste se dostali na platformu dopředu a doprava.

Star Wars Jedi Survivor Devastované řešení pro osídlení: Cal Kesitis na kluzáku

Star Wars Jedi Survivor Devastoted Settlement Puzzle – Část 2

Porazit nepřátele na platformě a ve zbytcích pokračovat. Platforma vás spadne dolů, kde budete muset před postupem muset bojovat proti dvěma Goroccos (můžete využít schopnost zmatení k tomu, aby jeden bojoval s druhým).

Sílou použijete k rozbití díry ve zdi a pak chytíte koule v kouli koule, který promítá laser přes místnost, aby ji umístil do spojky, který jste právě otevřeli ve zdi. To odemkne tajné dveře.

Star Wars Jedi Survivor Devastované řešení pro osídlení: Umístění koule do tajné oblasti zdi

Když vstoupíte do této místnosti, podívejte se na pravou část a odemkněte upgrade BD-1 s názvem Koboh Grinder. To vám umožní vytvářet stezky kobohové hmoty z laserů, což způsobuje rozpadnutí koboh.

Pomocí této schopnosti vytvořte cestu koboh hmoty z koncového bodu laseru, který překročí místnost na hmotu na pravé straně a odhalí skokovou zeď. Použijte skokovou zeď k opuštění místnosti a proveďte následující:

 • Přesuňte koule, kterou jste použili k otevření místnosti Grinder Koboh zpět na koule, kde jste ji poprvé našli.
 • Pomocí mlýnku Koboh vyčistěte hmotu napravo od koncového bodu laseru.
 • Pomocí svého draptu se vydejte na platformu.
 • Popadněte koule ze své současné pozice a přesuňte ji na spojku nad běžeckou stěnou před vámi.

Star Wars Jedi Survivor Devastované řešení pro osídlení: Umístění koule do vazby

 • Běžet přes zeď.
 • Popadněte koule a vezměte ji na vnější spojku.
 • Pomocí paprsku vyčistěte druhý otvor.
 • Použijte kluzák a otvor, abyste se vydali na další platformu, dopředu a doprava.

Star Wars Jedi Survivor Devastoted Settlement Puzzle – část 3

Jakmile jste se dostali na konečnou platformu, bojujte s nepřáteli a proklouzněte prasklinou ve zdi po levé straně, při vstupu do dalšího Bedlam Raider. V této místnosti je snadné si všimnout dalšího pohyblivého bloku umístěného podél zdi, což bude důležité při řešení této hádanky. V této místnosti je také prázdný spojku Orb a záplata koboh blokující vchod ven.

Star Wars Jedi Survivor Devastované osídlení Puzzle Solution: Koboh pokrytá zeď

V místnosti na zadní straně oblasti si všimnete koule, která způsobuje, že se svislé dveře do místnosti zavřou, když je odstraníte z spojky. Odtud jsou kroky následující.

 • Přesuňte blok na zeď pod dveře, která se zavírá, kdykoli se pohybujete koulí. To ho nutí zůstat otevřený, když přesunete koule z místnosti.
 • Popadněte koule a přesuňte ji do spojky v místnosti, kde jste našli blok.
 • Nebudete moci použít brusku koboh k vytvoření cesty od konce laseru v první oblasti přímo k hmotě blokující zeď kvůli vodopádu před ní. Místo toho použijte mlýnek Koboh v koncovém bodě laseru a vytvořte cestu prasklinou ve zdi, takže můžete na jeho druhé straně rozpadnout hmotu.

Star Wars Jedi Survivor Devastované řešení pro osídlení řešení: tahání koboh záležitosti skrz trhlinu

 • Poté zatáhněte kousek na spojku na hřebenu a nasměrujte ji a otevřete konečný větrací otvor.
 • Křížte se s kluzákem a po vstupu na velký nádvoří se poklepejte na záda.

To je vše, co potřebujete vědět, abyste porazili hvězdnou válku, která přežila, devastovaná osídlení puzzle. Pokud si hru užíváte, možná budete také chtít vědět, jak porazit všechny komory Star Wars Jedi Survivor High Republic nebo The Star Wars Jedi Survivor Harve Ridge Barn Puzzle Solution. V této hře je toho tolik prozkoumat, a jak budete pokračovat ve své cestě, takže se neváhejte podívat na všechny začátečníky a triky Star Wars Jedi Survivor, stejně jako náš primer na všech nepřátelských nepřátelských.

Whitney Meers V roce 2009, Whitney vykopala svou začínající legální kariéru, aby se stala novinářkou videoher se zaměřením na Destiny i Destiny 2, především vedle her, jako je Valheim a Civilization 6. Její práce jsou v Newsweeku, USA Today/Pro vítězství, The Gamer, HuffPost a další.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.