Star Wars Jedi Survivor Time | Rock Paper Shotgun, Star Wars Jedi Survivor Datum vydání, spekulace příběhu a další | PCGamesn

Hvězdné války Jedi Survivor Datum vydání, spekulace příběhu a další

.

Star Wars Jedi Survivor Time: Kdy můžete začít hrát Jedi Survivor?

V kolik hodin je Star Wars Jedi: Survivor vydání? Galaxie se chystá trochu větší ve Star Wars Jedi: Survivor, jak se Cal Kestis a BD-1 vydali na nové dobrodružství, které bylo stanoveno pět let po padlém objednávce. .

. .

Star Wars Jedi: Survivor uvádí na trh na PC, Xbox Series X | S a PlayStation 5. Není k dispozici na Game Pass nebo základní verzi EA Play, ale PC hráči se mohou přihlásit k odběru EA Play Pro, aby hráli Star Wars Jedi: Survivor při startu.

Hvězdné války Jedi Survivor Price

. Deluxe Edition, která je dodávána s některými kosmetickými balíčky založenými na Han Solo a Luke Skywalker, stojí 90 $/80 £.

. Tento balíček obsahuje outfit, světelný meč a blaster modelovaný po Obi-Wan Kenobi.

. . .

Star Wars Jedi Survivor Preload

Můžete si předem načíst Star Wars Jedi: Survivor právě teď na PS5, Xbox Series X | S, EA App a Steam.

Předběžné zatížení se objevilo 25. dubna v 21:00 PDT/26. dubna 5:00 BST na konzolech PS5 a Xbox. .

.

Stahování stahování stahování Star Wars Jedi Velikost ke stažení

Star Wars Jedi: Survivor má absolutně velikost stahování mamutí 155 GB, podle požadavků PC. .

Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

. .

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Akční dobrodružství následovat
 • Elektronické umění následovat
 • Respawn Entertainment Follow
 • Sledovaný hráč následovat
 • Star Wars Jedi: Survivor Feter
 • Třetí osoba následují

Sledujte všechna témata vidět 1 další

!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

. Jsou velkým fanouškem her přežití, zejména těch, které se zaměřují na nemrtvé. Zombie. Chodci. Shamblers. Ať už jim říkáte cokoli, Hayden je určitě fanoušek.

Hvězdné války Jedi Survivor Datum vydání, spekulace příběhu a další

Datum vydání Star Wars Jedi Survivor se rychle blíží a nebude to dlouho trvat, než se znovu dostanete do říše s Cal a BD1.

Cal Kestis stojící na pouštní planetě, který držel modrý světelný meč vedle svého osobního droida

Publikováno: 18. května 2023

Hledáte datum vydání Star Wars Jedi Survivor? Jste na správném místě. Pět let po událostech Fallen Order Cal Kestis pokračuje ve svém boji proti říši během jednoho z nejtemnějších období galaxie.

Star Wars Jedi: Fallen Order viděl přechod Cal Kestis z Padawanu na Jediho rytíře, ale jeho strašná situace se jen zhoršila ve hře Action-Adventure. Síla říše stále roste a tlačí Cal na okraj galaxie, kde čelí novému souboru problémů. Zde je vše, co potřebujete vědět o datu vydání Star Wars Jedi Survivor, včetně spekulací o příběhu a jaké předobjednání DLC si můžete vyzvednout při spuštění.

Datum vydání Star Wars Jedi Survivor

Star Wars Jedi Survivor je teď venku. Datum vydání bylo 28. dubna 2023. To přichází po oznámení, že respawn bude trvat dalších šest týdnů na „zvýšení výkonu, stability, polštiny a co je nejdůležitější, zážitek hráče.

Náš verdikt si můžete přečíst o Survivor s recenzí PCGamesn Star Wars Jedi Survivor Review. Pokud byste z nějakého důvodu chtěli vidět, jak se věci formovaly před startem, můžete si přečíst naše počáteční myšlenky v tomto náhledu Star Wars Jedi Survivor Preview.

Thumbnail YouTube

Hvězdné války Jedi Survivor TGA hraní

.

Thumbnail YouTube

Cal Kestis se dělá skrývat. . .

Thumbnail YouTube

.

Byl vydán závěrečný trailer hry, představil Calův zvýšenou mobilitu, jeho prošedim se světelným mečkou a boje, kterým bude pravděpodobně čelit v Jedi: Survivor. Vidíme staré přátele a nové nepřátele a spoustu Jedi: Nepříjemníci pozůstalých, kteří pocházejí dávno.

. Říše během této doby je na vrcholu své moci, s téměř žádnou opozicí, která by stála v cestě.

V upoutávce na upoutávky vydané v květnu vypadaly věci pro Cal špatně, protože se zdá, že ztratil světelný meč. Podle rozhovoru s oficiálním webem Star Wars je osoba, která nyní drží Cal’s Lightsader. Senátor uzavřel dohodu s Wielderem Wieldera, aby vystopoval Cal, ale podařilo se mu uniknout, i když bez důvěryhodného laserového meče. .

Poslední třetina přívěsu odhaluje jednoho ozbrojeného muže uvnitř nádrže na bacta, válcový lup naplněný kapalinou, která může rychle uzdravit zranění. .

V oficiálním příběhovém přívěsu pro Star Wars Jedi: Survivor, vidíme, že Cal a nová posádka potenciálně našli bezpečné útočiště, které ani říše nemůže dosáhnout. Existují nové postavy, některé známé tváře a rychlý výlet do Coruscant.

Stránka Star Wars Jedi: Survivor Steam také poskytla fanouškům pohled na kosmetiku, na kterou můžete získat ruce, pokud si předobjedete nadcházející hru. Předobjednejte si standardní vydání, které obdrží následující položky inspirované OBI-WAN Kenobi:

 • „Hermit“ kosmetický
 • „Spalovací“ sada blasteru

. Zde je to, co přichází s galaktickým hrdinou a novým hrdinským kosmetickým balíčkem:

 • „Scoundrel“ kosmetická
 • „DL-44“ Blaster Set
 • „Rebel Hero“ kosmetický
 • „BD-Astro“ BD-1 kosmetická
 • Sada „Rebel Hero“

. Ujistěte se, že váš počítač je připraven na nejnovější příběh CAL tím, že si prohlédnete požadavky systému Star Wars Jedi Survivor. Pokud se nemůžete dočkat do dubna, máme také seznam nejlepších her Star Wars, pokud chcete posílit své pouto s Force předem, remake Dark Forces 2 a seznam nejlepších PC her vůbec.

Christian Vaz v západním Londýně, narozený a vychováván, Christian tráví většinu svých dnů hraním her jako Elden Ring a Genshin Impact. Najdete ho také prozkoumat vesmír ve Starfieldu a cvičit komba v Street Fighter 6.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. .