Starfield: Jak hrát exkluzivní hru pro průzkum vesmíru Bethesda právě teď | The Independent, Starfield: Datum vydání, hratelnost, příběh a nejnovější zprávy – IGN

Starfield: Datum vydání, hratelnost, příběh a nejnovější zprávy

Starfield také obsahuje aktualizovanou verzi minihry dialogu z Oblivionu. Podrobnosti o novém systému jsou řídké, ačkoli Matt Purdlow IGN popsal systém Oblivion pro neznámé:

Od té doby, co bylo poprvé oznámeno na E3 v roce 2018, Starfield byl jedním z nejvíce očekávaných vydání hry pro řadu Xbox S/X.

Starfield být lepší hra. Skyrim Vypadnout Série, toto je nejnovější nemovitost Bethesdy za 25 let a nyní je jen pár měsíců od.

S vydáním nyní hned za rohem titul odhalil úvodní minuty hry v prezentaci na Gamescom 2023 v Německu.

První minuty hry Starfield odhalily | Gamescom 2023

Co je Starfield?

Vypadnout .

V jeho jádru, Starfield je RPG s více možnostmi výběru (hra na hraní rolí) na pozadí vesmíru, což znamená, že existují doslova stovky světů prozkoumat, když jste se vydali na dobrodružství, abyste odhalili „největší tajemství lidstva“.

Starfield: Oficiální herní přívěs

Kolem roku 2310 se dvě největší frakce ve hře, United Colonies a Freestar Collective, zapojily do krvavého konfliktu známého jako „kolonická válka“. Události hry se konají dvě desetiletí po této události během neklidného míru.

Stejně jako mnoho her Bethesda, volby, která si po cestě uděláte, pravděpodobně změní výsledek četných událostí v celé galaxii, takže žádný tlak.

?

Starfield .

Hra je také vydávána v Ealy Access 31. srpna – týden před skutečným vydáním.

 • Los Angeles – 31. – 17. srpna
 • Ciudad de Mexico – 31. srpna – 18:00
 • Chicago – 31. srpna – 19:00
 • New York – 31. srpna – 20:00
 • Sao Paulo – 31. – 21. srpna
 • Londýn – 1. – 1. září
 • Paříž – 1. – 2. září
 • Berlín – 1. – 2. září
 • Japonsko – 1. – 9. září
 • Sydney – 1. – 10. září
 • Auckland – 1. – 12:00

Hra bude uzamčena na 30 snímků za sekundu (snímky za sekundu) na Xbox Series S i X, aby byla zajištěna „konzistence“ výkonu, podle Howarda.

Doporučeno

Hra přijde na Xbox Game Pass v první den, takže ti, kteří jsou přihlášeni k této službě, nebudou muset platit penny. .

Připojte se k konverzacím provokujícího se, sledujte další nezávislé čtenáře a podívejte se na jejich odpovědi

Starfield: Datum vydání, hratelnost, příběh a nejnovější zprávy

Všechno, co víme o Masivním vesmírném RPG z Bethesdy.

Zveřejněno: 29. srpna 2023 14:00

Starfield je první novou IP od renomovaného vývojáře Bethesda Game Studios, protože The Elder Scrolls debutoval v roce 1994. To samo o sobě přichází s vznešenými očekáváními, nemluvě o tom, že vesmírný RPG se pro Xbox stal kritickým vydáním po zklamání redfall a řídké řady Xbox řady X | S před.

. .

:

 • Podrobnosti o hře
 • Velikost mapy a podrobnosti
 • Předobjednávky a speciální vydání

Jak se blíží datum vydání Starfield, pokračujeme v učení nových věcí. Zde jsou nejnovější zprávy o hře:

 • Hranice Starfield dosáhla dramatu, vysvětlilo
 • Starfield bude mít novou hru plus

Datum vydání Starfield a cena

Starfield přichází dál 6. září pro Xbox Series X | S a PC (přes Microsoft Store a Steam). Bude k dispozici prostřednictvím Game Pass při spuštění. Ti, kteří si zakoupí prémiové vydání, upgrade prémiového vydání, nebo Edice Constellation má přístup ke hře ještě dříve (od 31. srpna). Besthesda Game Studios také sdílela globální doby vydání pro Starfield.

Standardní vydání nákladů Starfield , Edice Digital Premium stojí 100 USD a vydání Constellation stojí 300 $ (skok na speciální vydání a příslušenství Starfield). Nejdostupnějším způsobem, jak hrát brzy, je přihlášení k odběru Game Pass (11 USD/měsíc) a nákupem upgradu prémiového vydání za 35 $.

Bude Starfield na PS5?

Starfield je vydáván jako exkluzivní hra pro Xbox, takže název nebude vydán na PS5 při spuštění. Ještě nevíme, jestli se Starfield nakonec dostane do PlayStation, ale zdá se to tak nepravděpodobné, jako je Halo přicházející na Sony konzole.

Bude Starfield hratelný na Steam Deck?

Pro majitele parních balíčků stále existuje nejistota ohledně toho, zda budou moci hrát Starfield nebo ne. Podle úniku patch pro hru bude Starfield hratelný, ale výkon může trpět.

Starfield váží na více než 100 GB na Xbox Series X | S i PC. Zde je, kolik úložného prostoru budete potřebovat pro Starfield na každé z jejích dvou platforem:

Xbox Series X | S: 126.1 GB

.84 GB

Starifled bude běžet při 4 k/30 fps na Xbox Series X a 1440p/30 FPS na Xbox Series X. Bethesda se rozhodla zamknout obě konzoly na 30 FPS pro konzistenci. Jak řekl ředitel Todd Howard :

“Zamkneme to na 30 [FPS], protože chceme tu věrnost, chceme všechny ty věci.”. Nechceme nic z toho obětovat. Naštěstí v tomto, máme to skvěle běžet. Často to běží nad tím. Někdy je 60. . Že jo? Kde o tom ani nemyslíš. A nikdy nechceme obětovat tu zkušenost, díky které se naše hry cítí opravdu, opravdu zvláštní. Takže je to skvěle. Jsme opravdu spokojeni s tím, jak se to cítí i v bitvě. A potřebujeme tu prostor, protože v našich hrách se opravdu může stát cokoli.

Přehlídka Xbox Games. Přívěs zaměřený na příběhy začíná vyprávěním: „Lidstvo vždy lovilo znalosti v neznámém. Zázrak je, že ne, že pole hvězd je tak obrovské, ale že jsme to změřili “-změněná citace z spisovatele 19. století Anatole Francie Zahrada Epicurus.

Můžete si Alsow chtít prohlédnout přívěs, který byl přítomen na Gamescom 2023.

Hraní Starfield

Starfield udržuje jádro zkušenosti Bethesda RPG: „Kdo byste chtěli být a co byste chtěli dělat?.

Starfield nepochybně dělá hodně nového, i když Howard řekl, že hráči minulých bethesda RPG by se měli cítit jako doma. “Myslím, že minuta na minutu, samozřejmě na zemi, má podobnosti s staršími svitky a spady a věci, které jsme vytvořili a jaké to je ve vašich rukou nebo určité určité mechaniky,” řekl.

Howard přirovnal Starfield k „Skyrim ve vesmíru,”Zatímco Bethesda’s Ashely Chang to nazýval simulátor Han sólo:” Pojď do lodi, prozkoumejte galaxii, dělejte zábavné věci..

Pozemní hra

Stejně jako u Elder Scrolls a Fallout Games lze Starfield hrát buď z a Perspektiva první nebo třetí osoby, Howard však poznamenal, že „první osoba pro nás je stále náš hlavní způsob hraní.“

Jak je vidět v různých herních videích, boj Starfield je rychlejší než Fallout. Kromě rafinované mechaniky střelby a pohybu nabízí zbraně společnosti Starfield hlubokou sadu možností přizpůsobení, které mohou měnit statistiky, vzhled a/nebo funkčnost.

Screen Inventory Inventory Starfield

Hráči budou také schopni využít jetpack během boje a procházení. .

Bethesda také uzavřela Starfield Direct (klip začíná ve 41:35) škádlením další bojové možnosti: něco podobného síle z Star Wars. Hratelná postava je vidět, jak drží ruku a zvedá nepřátele ze země.

Spolupráce s různými mechaniky hry a dokončení souvisejících výzev zlepší dovednosti postavy. (Zabezpečení lze zvýšit například výběrem zámků..

Space hra

Druhá polovina hry Starfield se vyskytuje ve vesmíru. Váš mezihvězdné traverzální přechod bude přerušen lodními bitvami, které se Bethesda navrhla „vzrušujícím a nebezpečným.„Strategie bitev lodí se točí kolem systému přidělování výkonu Starfieldu, který vám umožňuje rozptýlit sílu mezi subsystémy vaší lodi, jako je její motor, štít a Gravová jednotka. Inspirováno FTL .

Systém přidělování výkonu společnosti Starfield

Poslouchání však není jedinou možností: Hráči mohou zakotvit s jinými loděmi, ukrást je nebo je deaktivovat. Po vyžádání lodi to může být vyrobeno a přístup k jakémukoli kosmickému vysílání.

Přechod z boje proti pozemnímu boji nebude podle Howarda bezproblémový: „Lidé se zeptali:„ Můžete létat s lodí přímo dolů na planetu?. .”

Dialogový systém

Větvení a následné dialog byl základem RPG Bethesda a tento trend pokračuje ve Starfieldu.

„Vrátili jsme se k klasickému dialogu ve stylu Bethesdy [System],“ řekl Todd Howard. „Díváte se na postavu a na to, jak emoce, máte tam řadu možností.”

Dialogová obrazovka Starfield

. Na rozdíl od Fallout 4, Hlavní postava bude tichá.

Starfield také obsahuje aktualizovanou verzi minihry dialogu z Oblivionu. Podrobnosti o novém systému jsou řídké, ačkoli Matt Purdlow IGN popsal systém Oblivion pro neznámé:

Pokud potřebujete občerstvení paměti, Oblivion představoval mini-hru během některých dialogových sekvencí, které byly použity k přesvědčování NPC. Používal kola nařezáno na segmenty podobné koláči, které představovaly akce, jako je ADDIRE, vtip, chlubit se a přidělit. . Není jasné, jaké prvky tohoto systému se odrážejí ve verzi Starfield, ale určitě se zdá, že bude existovat způsob, jak se zapojit do konverzací, kromě pouhého výběru možností dialogu.

Budova základny

. Základny mohou sloužit jako domácí základny pro vaše členy a společníky posádky, místo pro sklizeň zdrojů, nákladní spojení mezi jinými základnami a místem pro budování tvorby a výzkumných stanic. Samozřejmě můžete také jednoduše stavět domy nebo sloučeniny mezi hvězdami pro vaše potěšení.

Nastavte si domov mezi hvězdami.

�� Přidejte stanice řemeslné a výzkumné stanice#Starfield PIC.cvrlikání.com/a67jsnc700

– Bethesda Game Studios (@bethesdastudios) 11. června 2023

Přizpůsobení lodi

. Možnosti přizpůsobení se pohybují od estetiky (barvy barvy) po praktické (motor, gravní jednotka, zbraně atd.). Ten změní statistiky vaší lodi, jako je rychlost, rozsah skoku a kapacita nákladu.

Vypadá to jako rozsáhlý systém přizpůsobení, soudě podle lodi HMS Liberty Optimus předvádějící Bethesda:

'HMS Liberty Optimus'

Vytváření postav

.„Tvůrce postav zahrnuje 40 přednastavených šablon a mnoho možností pro přizpůsobení obličeje a těla odtud.

Tvůrce postav také vyzve hráče, aby si vybrali pozadí, které přichází se třemi relevantními dovednostmi. Například diplomat začne přesvědčováním, diplomacií a vyjednáváním. Mezi další pozadí patří lovec bestie, vyhazovač, kybernetický běžec, průzkumník, gangster a homesteader.

Poslední krok vytvoření postavy zahrnuje výběr (nebo výše uvedené) 1-3 Volitelné vlastnosti, které zahrnují profesionál a Con. Například introvert bude mít zvýšenou vytrvalost, když sám, ale snížená vytrvalost, když s lidským společníkem. Dětské věci vám mezitím umožňují navštívit dům rodičů, i když automaticky vezmou 10% všech peněz, které vyděláte.

Velikost a detaily mapy Starfield

Planety

Starfield má více než 100 hvězdných systémů s Více než 1 000 planet (10% z nich Hostitel život). procedurálně generované, Starfield také zahrnuje více ručně vyráběného obsahu než jakákoli předchozí hra BGS, podle Todda Howarda.

Města

Starfield má Čtyři hlavní města. . Zahrnujte město potěšení Neon a Freestar Collective Capital Akila City. .

.

Podrobnosti o příběhu Starfield

než předchozí tituly herních studií Bethesda, podle Todda Howarda. Herní režisér nazval hlavní úkol „malý zlomek, co je ve hře.“

Vyprávění Starfielda je soustředěno kolem průzkumu a objevu.

Rok je 2330. Lidstvo se pustilo za naši sluneční soustavu, usazovala nové planety a žila jako vesmírné lidi. Od skromných začátků jako kosmického horníka se připojíte k souhvězdí – poslední skupině průzkumníků vesmíru, kteří hledají vzácné artefakty v celé galaxii – a navigují obrovskou rozlohu usazených systémů.

Okamžité okamžiky,“Jako například ukončení Vault 101 ve Fallout 3.

Frakce

Více frakcí ve Starfieldu. Kromě souhvězdí, které se hráči připojí jako součást hlavního úkolu, byly odhaleny čtyři hlavní frakce Starfieldu. Zde jsou stručné popisy každého z Lead Quest Designer Will Shen:

 • United Colonies.“
 • : „Space Western Fantasy.“
 • .“
 • Crimson Fleet: Space Pirates.

Náboženství jsou také uváděna ve Stafieldu. Sanctum Universum (aka univerzály), kteří věří, že Bůh existuje ve vesmíru ve hře; Osvícené, kteří jsou „v podstatě organizovaní ateisté“, kteří upřednostňují humanitární úsilí a tajemná sekta nazývá Velký had.

Společníci

. Tito společníci mohou s vámi cestovat nebo být přiděleni povinnosti na lodi nebo základně.

Podle Todda Howarda existují čtyři hlavní společníci (z nichž všichni jsou z frakce souhvězdí) s jednotlivými quetlines a romantickými možnostmi. . Mezi další náborové postavy patří robot , Vrácení , .

Celkem existuje „více než 20 pojmenovaných znaků“, které lze přijmout, podle nedávných Q&A vývojářů Starfield Q & A.

Bude Starfield mít DLC?

Ano, stejně jako předchozí hry BGS, Starfield obdrží prémiové DLC/expanze. Ve skutečnosti Bethesda již oznámila první expanzi příběhu, Rozbitý prostor. .

Todd Howard řekl IGN Bethesda „bude dělat hodně doplňkového obsahu pro Starfield.„Dodal:„ Naším plánem je dělat věci různých velikostí a v našich předchozích hrách jsme toho udělali hodně. Takže navzdory velikosti hry, stále existují věci, které chceme přidat, pokud jde o funkce v budoucnosti, nebo příběhy a podobné věci. .“

Motor Starfield Creation 2

.

. „Oprava v našem motoru je tedy největší, jakou jsme kdy měli, možná větší než Morrowind to Oblivion.”

Howard nazval Creation 2 za „významné, významné generální opravy“, což poznamenává, jak přepracovaný motor zlepší vykreslování, animaci, cestu a výrobu procedurálních tvorby, mimo jiné.

.

. „Vidím počty chyb a jen podle čísel, pokud by byla dodána dnes, Starfield by již měl nejmenší chyby jakékoli hry Bethesda, která byla kdy odeslána.”

Starfield bude mít „Plná podpora mod,“Podle Todda Howarda. . “Milujeme to, co dělají, a doufáme, že uvidíme, že z toho uděláte více kariéry.”.”

Howard řekl, že on a vývojový tým věří, že Starfield „bude snem“ pro komunitu Modding vzhledem k jeho šíři obsahu.

Datum vydání Starfield: Kdy je britský čas na startu na Xbox Game Pass?

Všechno, co víme o Bethesdově dlouhodobém prostoru Odyssey.

Starfield Key Art, ukazující astronaut v kosmické lodi

Publikováno: Pátek 1. září 2023 v 18:12

Pro každého, kdo si předobjednal prémiové vydání, datum vydání Starfield přišlo a odešlo o několik dní dříve – ale budete muset počkat trochu déle, pokud plánujete hrát přes Xbox Game Pass.

Jeho čas zahájení ve Velké Británii byl nyní potvrzen.

.

 • Naše recenze Starfield je nyní venku!

Masivní Bethesda RPG je potenciálně největší nový exkluzivní Xbox a členové Game Pass to mohou hrát bez dalších nákladů velmi brzy.

.

.

.

Zde je vše, co potřebujete vědět o datu vydání Starfield na Xbox Game Pass, jeho čas na zahájení zde ve Velké Británii a mnoho, mnohem více. !

Datum vydání Starfieldu pro Xbox Game Pass

Datum vydání Starfield je Středa 6. září 2023 .

POZNÁMKA: Hráči, kteří si předobjednávají prémiové vydání, mají nárok na Starfield Early Access od pátku 1. září. .

Přečtěte si více na Starfield:

 • Seznam misí Starfield – jak daleko jste?
 • Starfield Tipy a triky – Jak začít
 • Starfield Romance – Všechny potenciální vztahy
 • Vytváření postav Starfield – Vysvětleno všechny vaše možnosti
 • Jak dlouho je Starfield? Hodiny, které budete potřebovat
 • Will Starfield někdy přijde na PS5?
 • Companions Starfield – koho na náboru
 • Soundtrack Starfield – Jak poslouchat
 • Starfield Fov – Změňte svůj pohled
 • Požadavky na PC Starfield – potřebné specifikace
 • Starfield Performance – potenciální opravy
 • Frakce Starfield – všechny možné skupiny

Starfield Time Sharel Time: Kdy se to žije na Game Pass ve Velké Británii?

Starfield startová doba na Game Pass zde ve Velké Británii je 1 hodina ráno Středa 6. září 2023. Pokud nemusíte vstávat brzy ráno 6. září, můžete začít hrát Starfield z jednoho ráno, jakmile se hra odemkne.

Ujistěte se, že tento předpětí dokončí včas na obou (nebo obou) Xbox Series X/S nebo PC, abyste mohli hrát Starfield co nejdříve, až bude jeho doba zahájení ve Velké Británii ve Velké Británii.

Bonus předobjednávky Starfield a různé verze vysvětleny

Starfield Key Art, který ukazuje astronauta hledajícího na zasněženou planetu

Předobjednávky jsou nyní otevřené!

. Rovněž stojí za zmínku, že Starfield bude k dispozici v první den z jeho vydání pro předplatitele Xbox Game Pass bez dalších nákladů.

Nejnovější nabídky

Všechny předobjednávky hry vám poskytují starý balíček Skin Mars, který zahrnuje laserovou řezačku, hlubokou těžební helmu a hluboký těžební balíček.

Spolu s standardním vydáním si můžete také předobjednat prémiovou upgrade (dalších 34 GBP..

.

Nakonec máme 249 liber.99 Edice Constellation. .

Je Starfield exkluzivní Xbox?

Ano, Starfield je exkluzivní Xbox. Nyní, když je Bethesda ve vlastnictví Xboxu, nemělo by být žádným překvapením, že Starfield bude k dispozici prostřednictvím Xbox Game Pass On Xbox Series X/S a Microsoft Windows PC.

Blog Xbox uvádí, že Starfield se věnuje „využití síly technologie příští generace“, což zní velmi nepravděpodobné, že přijde na starší konzoly Xbox One konzole.

A tady je několik špatných zpráv pro loyalisty Sony: Starfield Will . A neočekávejte to, že to uvidíte na Nintendo Switch,.

O čem je Starfield?

Starfield Key Art - Detail -Up of Space Man, který se dívá na dálku

Už nějakou dobu jsme věděli jen velmi málo o Starfieldu. Je to bethesda RPG pro jednoho hráče ve vesmíru-a to bylo téměř o všem, co jsme měli na názvu, až donedávna.

Díky přívěsům Starfield nyní víme, že hráči se připojí k organizaci s názvem Constellation, frakce, která chce odhalit záhady galaxie.

Nejnovější trailer pro Starfield odhalil klíčovou část tradice Starfield: válka Colony, bitva bojovala 20 let před United Colonies a Freestar Collective.

Spojené kolonie a Freestar Collective budou dvě z frakcí, ke kterým se můžete připojit a provádět úkoly – s dalšími frakcemi, jako je Ryujin Industries, Crimson Fleet a House Va’ruun, kteří mají své vlastní filozofie o budoucnosti lidstva.

Fanoušci frakcí budou rádi, když slyší, že se zdá, že mnoho úkolů je v nabídce, protože Bethesda Games Studios Head Todd Howard poznamenal, že hra bude ještě větší než předchozí hry, jako je Skyrim.

Spíš takhle

„Tenhle skončí o něco déle [než naše předchozí hry] a můžeme to naladit,“ řekl Howard IGN. „Je to více úkolů, takže to může být o 20 procent více než naše předchozí.”

Zadáním svých údajů souhlasíte s našimi podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů. Můžete se odhlásit kdykoli.

Hraní Starfield

Starfield Direct na Xbox Showcase nám dal nejdelší příklad hry Starfield’s dosud.

Jsme docela odfouknuti tím, jak je celá věc ambiciózní – od budování lodi a základny po různý boj až po tvorbu postav. Také stromy dovedností jsou povinny vzrušit jakýkoli ventilátor RPG.

V červnu 2022 poskytla Bethesda hráčům nejlepší vzhled na Starfield v akci, sdílení oficiálního herního přívěsu, který můžete sledovat níže.

Na základě hraní záběrů byla porovnání okamžitě provedena mezi Starfield a planetou, která se nemířila hra bez člověka, s názvem „bez člověka Skyrim“ se na webu stává opakujícím se vtipem. (Skyrim je samozřejmě jednou z her, pro které je Bethesda nejlépe milována.)

Vytvořte si však vlastní mysl a podívejte se na záběry zde:

Protože se jedná o RPG Bethesda, budete samozřejmě dělat frakční úkoly – i když se zdá, že zvýšený vliv hráče znamená, že se nemusíte nutně stát hlavou každé skupiny jako v předchozích hrách Bethesda.

. „Ale samozřejmě všechny hlavní postavy a každá frakční questline budou reflexovat na vašich volbách. .”

Starfield Mods

Během AMA pořádaného ředitelem Bethesdy Todd Howard v listopadu 2021 bylo odhaleno další informace o Starfieldu.

Howard mluví o podpoře mod, která se těžce objevila v Bethesdě’s Fallout a The Elder Scrolls, Howard řekl: „Naším plánem je mít plnou podporu mod, jako jsou naše předchozí hry. Naše komunita Modding je s námi 20 let. .”

Starfield Art, s vesmírným mužem, který se díval na nadpřirozené stromy

Přizpůsobení postavy Starfield

. .

Podívejte se na tweet z Bethesdy níže:

Chvíli zpátky, mluvící o přizpůsobení postav ve Starfieldu, Howard ve výše uvedené AMA odhalil, že hráči si budou vybírat svá zájmena a pohrávat si s avatary ve hře mnoha způsoby.

. Včetně výběru pozadí, dovedností atd. Můžete si také vybrat své zájmeno (on, ona, oni) a my jsme zaznamenali veškerý relevantní dialog, abychom podpořili tuto volbu.”

Přívěs Starfield

Zatímco čekáte na datum vydání Starfield 6. září, můžete si prohlédnout nejnovější přívěsy níže. . Je spravedlivé říci, že to je místo, kde začalo vzrušení.

Další promo video nám poskytlo náš nejlepší vzhled ve skutečném světě a příběhu hry, takže si zde hodte oči!

Jedním z nejnovějších videí před spuštěním je vlastně přívěs s živým akcím představujícím Dave Bautista (nejlépe známý pro strážce Galaxie), který se pustí do vesmíru, zatímco je doprovázen verzí raketového muže Eltona Johna. .

Teď je tu nikdo, nikdo neočekával. Na oslavu zahájení Starfieldu se Bethesda spojila s americkou popovou rockovou skupinou Imagine Dragon. . Poslouchejte/sledujte níže:

Přihlaste se k odběru našeho bezplatného herního zpravodaje pro týdenní poznatky a Sledujte nás na Twitteru pro všechny nejnovější aktualizace.

? Podívejte se na náš průvodce televizním nebo průvodcem streamováním.

. Pro více informací z největších hvězd v televizi poslouchejte podcast Radio Times.