Starfield je teď venku | PC hráč, je Starfield na PC? | PCGamesn

Je Starfield na PC

Ano, Starfield je k dispozici na PC prostřednictvím Steam a Windows Store. Nejprve bude k dispozici ke hře během období předčasného přístupu, které přichází s digitálním prémiovým vydáním před jeho obecnějším vydáním o několik dní později.

Starfield je teď venku

Pokud jste si koupili verzi Starfieldu ve výši 100 $, nový RPG společnosti Bethesda je nyní hratelný na Steam, Xbox a Microsoft Store.

Snímek Screenshot Starfield s Andreja v kosmickém obleku

(Obrázek kredit: Bethesda)

Bethesda oznámila Starfield před pěti lety na E3 2018, ale Bethesda Game Studios na něm začala pracovat ještě předtím. Nyní je vesmírný RPG, který představuje první nové nastavení Bethesdy za více než 25 let, konečně pro majitele prémiového edice 100 $ nebo 300 $ Fyzikální souhvězdí (což zahrnuje zábavné hodinky).

Prozkoumejte galaxii s těmito průvodci Starfield

Výsledkem všech těch let rozvoje je největší RPG v Bethesdě, i když ne každý si myslí, že je to nejlepší RPG Bethesdy vůbec. Ve své 75% recenze Starfield, Chris říká, že nový vesmír Bethesdy „nakonec nedosáhne velikosti“ Fallout 4 a Skyrim, ale že se mu to líbí. Mezi další kritické recenze patří nadšené 10-z 10 a také tvrdší výrazy zklamání. Není žádným překvapením, že tato obrovská hra (která se také stane exkluzivní konzolou Xbox kvůli akvizici společnosti Microsoft v Bethesdě) je dělící se.

Ačkoli očekávané a často roztomilé Bethesda Jank přetrvává, Starfield pro nás nebyl příšerný buggy – je to spousta „postav, které se objevují v jejich spodním prádle Pokrok narušující chyby. Muselo to pomoci, aby Starfield byl výrazně zpožděn. RPG se chystá vydat minulý rok 11. listopadu, přesně 11 let poté, co Skyrim vydal 11. listopadu 2011 – Bethesda to miluje asi 11s – ale byl tlačen na tento rok. Toto rozhodnutí přišlo od společnosti Microsoft, který získal Bethesdu v roce 2021.

„Rozhodnutí dát týmu čas na stavbu hry, o které se domnívají, že by se měli stavět, je to správná věc,“ řekl o zpoždění hlava Xbox Phil Spencer později.

Po více než devíti měsících čekání po zpoždění může kdokoli, kdo vlastní prémiové vydání, začít hrát hned (dát nebo si vzít nějaké technické škytavky s odemknutí) na Xbox, Steam a The Microsoft Store, zatímco majitelé Standard Edition musí počkat další týden , do 6. září. To je oficiální datum vydání a ti, kteří dnes podniknou první kroky měsíce, se technicky hrají během období „včasného přístupu“ – název, který mě chytí, protože „časný přístup“ již něco znamená a není to „jeden týden předběžného přístupu za 30 $ navíc.”

Toto období včasného přístupu také znamená, že předplatitelé hry, kterým se slíbené „den“ přístup k her Microsoft, nejsou opravdu Získání prvního přístupu dne, protože Starfield není k dispozici všem předplatitelům her do 6. září. Je možné získat Starfield Early Access na Game Pass, ale musíte si koupit upgrade prémiového vydání za 31 $.49. Jak jsem řekl druhý den, necítí se, že Microsoft je plně odhodlán k Game Pass, protože je již vytvořena technická schopnost, která jí umožňuje řídit více jednorázových nákupů pro velkou hru předefinováním „Den první.”

Ať už se vydáte na jakoukoli trasu, pokud plánujete hrát Starfield, možná budete muset vyčistit nějaký prostor SSD: požadavky na systém Starfield požádají o 125 GB a skutečná velikost mé instalace je 116.27 GB. S Baldurovou bránou 3 již zabírá 136 GB na mých hlavních hrách SSD, jsem téměř přehnaný RPGS.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Je Starfield na PC?

Získejte definitivní odpověď na to, zda je Starfield na PC a pokud budete moci hrát kosmickou hru ve stejnou dobu jako na konzolách Xbox nebo pokud potřebujete počkat.

Starfield PC - Kapitán používá na stole svůj počítač s dotykovou obrazovkou, zatímco důstojník stojí stráž a zkoumá okolí

Publikováno: 14. srpna 2023

Je Starfield na PC? Vzhledem k tomu, že propagační materiál pro snad nejočekávanější hru roku se zaměřuje na konzole Xbox Series X/S, může být pro ty na PC trochu matoucí, že a přemýšlejí, zda mohou také prozkoumat nejnovější RPG Bethesda.

Když jsme se stále blíže k datu vydání Starfield, možná se ptáte, zda můžete hrát na PC Starfield na PC. Naštěstí je naštěstí jednoduchá odpověď na tuto otázku, takže pokud doufáte, že prozkoumáte vysoce očekávanou hru RPG a setkáte se s co nejvíce společníků ve vesmíru, přečtěte si, abyste se dozvěděli, zda to dokážete s vámi herní souprava.

Thumbnail YouTube

Mohu hrát Starfield na PC?

Ano, Starfield je k dispozici na PC prostřednictvím Steam a Windows Store. Nejprve bude k dispozici ke hře během období předčasného přístupu, které přichází s digitálním prémiovým vydáním před jeho obecnějším vydáním o několik dní později.

Nyní, když víte, že Starfield je na PC, můžete získat nejnovější datum předpětí Starfield a velikost stahování, takže si můžete udělat prostor na pevném disku. Doporučujeme také, abyste si prohlédli požadavky systému Starfield v případě, že potřebujete upgradovat svou soupravu nebo získat nějaké odpovědi, pokud také doufáte v kompatibilitu parního paluby Starfield.

Pokud stále hledáte více o vesmírné hře, zatímco dobrá Wiki Starfield může být praktickým zdrojem informací, naše nová databáze Starfield jde dále a nabízí vám denní zprávy, prohledávatelné databanky a dokonce i některé interaktivní nástroje.

Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.