Steam balíček je v prodeji poprvé – Verge,

Mohlo by to být také to, že prodej vždy vycházejícího přenosného.

Parní balíček je v prodeji poprvé

Prodej přenosného herního počítače Valve trochu klesl a byl to více než rok. Dobrý čas na prodej!

Autor: Sean Hollister, vedoucí redaktor a zakládající člen Verge, který pokrývá gadgety, hry a hračky. Strávil 15 let úpravou jako CNET, Gizmodo a Engadget.

16. března 2023, 17:32 UTC | Komentáře

Sdílejte tento příběh

Pokud si něco koupíte z odkazu Vox, může Vox Media vydělat provizi. Viz naše prohlášení o etice.

Je to už jen něco přes rok, co Valve spustil svůj přenosný herní počítač Steam Deck – a právě teď se nadává.

Do 23. března v 10:00 PT můžete získat parní balíček za 10 procent v každém regionu, kde se prodává, včetně Japonska, Koreje, Hongkongu a Tchaj -wanu. V USA to převádí 359 $.10 za 64 GB, 476 $.10 za 256 GB, nebo 584 $.10 pro model 512 GB, před daní, s dopravou zdarma.

Ceny za parní balíček se slevou 10 procent.

Příbuzný

  • Parní balíček se nenarodil připraven, ale teď je připraven
  • Parní paluba není flop
  • Můj oblíbený nový mod je tato backplate v průběhu 30 $ See-Through

Proč teď, místo přesně na jednoroční značce? Je možné, že se to shoduje s jarním prodejem Valve nebo že trvalo nějakou dobu, než se sestavilo toto video všechno nejlepší k narozeninám.

Mohlo by to být také to, že prodej vždy vycházejícího přenosného.

Zatímco parní balíček strávil ohromujících 37 nepřetržitých týdnů na seznamu bestsellerů Steam, od vydání 1 se na #1 nevytvářela na #1 Bradavice Legacy v únoru a dokonce se ponořil až o #9 pod hrami jako Synové lesa a placený obsah pro Apex legendy, CS: Jdi, Destiny 2 a PUBG, které obvykle šikovně bije.

Pokud jste se zdržovali, protože jste slyšeli, že paluba je kočárkový nepořádek, který není kompatibilní se všemi vašimi hrami, možná budete chtít udělat druhý vzhled jako já. Stal se mým oblíbeným gadgetem z roku 2022. A pokud jste přesvědčeni a přemýšleli jste, který model koupit, řekl bych 256 GB, pokud nemáte rádi pohrávající se. Je docela snadné upgradovat 64 GB model s novým SSD, ale existuje několik způsobů, jak jej poškodit, pokud si nejste opatrní.

Možná vás také zajímá: Valve uvolní novou a upgradovanou parní balíček brzy, díky kterému by to bylo zastaralé? Je to vždy možné, ale společnost opakovaně signalizovala pravý opak.

Valve dnes také vydal novou funkci pro parní balíček: vestavěný způsob, jak změnit spouštěcí video, které hraje při zapnutí systému. Valve vytvořil 20 vlastních startovacích filmů, které si můžete koupit také v obchodě Steam Points,.