Steam Summer Sale 2023 – nabídky, datum ukončení a vše, co potřebujete., Kdy končí letní prodej páry?

Kdy končí letní prodej páry

Valve jen zřídka nabízí nabídky hardwaru, s indexem a Vive nikdy nedostávají slevy, pouze balíčky se zabývají dalším softwarem a bonusovými periferiemi. To může být jediný čas, kdy se parní balíček letos prodá, zejména pokud se ukázaly, že zvěsti o parní palubě 2 jsou správné.

Steam Summer Sale 2023 – obchody, datum ukončení a vše, co potřebujete.

Steam Summer Sale 2023 - obchody, datum ukončení a vše, co potřebujete

Steam Summer Sale 2023 se rychle blíží a jsme nadšeni, když vidíme, jaký druh prodeje pro nás položil mocný Gabe. Všechny vtipy stranou, Steam je největší platforma pro herní PC a pořádá největší prodejní akce ruce dolů. Tady je Summer Sale Sale 2023 Odpočítávání – START & END Datum, hry.

Zde je váš průvodce všemi souvisejícími s letním prodejem Steam. Zahrnujeme vás na každou otázku, na kterou byste mohli myslet. ! Zde je seznam her, které chceme vidět, prodávají se během prodeje SOUND.

Letní prodej je tady! ! Získejte masivní slevy na všechny své oblíbené hry!

O komunitě a na stránce tematického prodeje je toho hodně co diskutovat, věděli jste, že odznak letního prodeje na úrovni 40 stojí více než parní balíček? Páni!

Steam Summer Sale 2023 je právě teď živý!

! To se stalo 29. června v 18:00 GMT. Popadněte si úžasnou dohodu, zatímco prodej trvá!

Všechny nejlepší nabídky na Steam Summer Sale 2023

Letní prodej je možná jedním z nejlepších časů roku pro hráče PC všude kolem. Hráči se radují, když vidíme masivní slevy na hry každého typu.

Zde jsou některé z nejlepších nabídek, které jsme našli v Summer Sale Sale:

Parní balíčky

Žánr obchody

 • Nejlepší hry FPS v letním prodeji Steam
 • Nejlepší hodnoty her v letním prodeji Steam
 • Nejlepší hry s časným přístupem v letním prodeji Steam

Herní slevy

 • Red Dead Redemption 2
 • NBA 2K23
 • Starwars Jedi Survivor
 • Společnost hrdinů 3
 • Uzemněn
 • Moře zlodějů
 • Wildhearts
 • Bůh války
 • Atomové srdce
 • Anno 1800
 • Strážci galaxie
 • !
 • Metro Exodus
 • .0
 • Monster Hunter Rise
 • Posádka 2

To není všechno! Sledujte tento prostor pro přidání dalších slev, když prohledáváme výprodej Steam Summer Sale.

Kdy končí parní letní prodej 2023?

Summer Sale Sale 2023 končí 13. července 2023.

Není známo, jaký přesný čas skončí letní prodej Steam, ale předpokládáme, že to skončí, když den udělá den. Zjistili jsme, že se jedná o hostování posledního prodeje Steam.

Jak dlouho vydrží parní letní prodej 2023?

Steam Summer Sale 2023 je nastaven na dva týdny .

Toto je standardní doba, kterou se Valve rozhodne provozovat prodej na platformě Steam. Existují menší prodej, ale trvají kratší dobu. Hlavním prodejem, který vydrží nejdelší, jsou sezónní prodej, léto, zima, podzim a jaro.

?

Steam Summer Sale 2023 začal 29. června 2023.

Je obvyklé, že letní výprodej Steam začíná na konci června a hraje do začátku července, protože k tomu dochází každý rok. Cílem Valve je hostit prodej přibližně ve stejnou dobu každý rok.

To bylo potvrzeno vysoce spolehlivým webem SteamDB.

V kolik hodin začal parní letní prodej?

Summer Sale Sale 2023 začal .

Toto jsou jen časové konverze z potvrzeného času zahájení v našem časovém pásmu BST, ale představujeme si, že letní prodej začne současně po celém světě.

Jak velké jsou slevy na parní letní prodej 2023?

.

Není to neobvyklé Chcete -li vidět velké hry, trvá 50% hry s až 90% slevou. . Steam Summer Sale je masivní událost a událost, kde najdete nejlepší slevy na některých z největších titulů na platformě. Ujistěte se, že vám neunikne.

. . Další informace

Posláním společnosti WEPC je být nejdůvěryhodnějším webem v technice. Náš redakční obsah je 100% nezávislý a každý produkt, který zkontrolujeme, jsme prostřednictvím přísného procesu testování řekli, než vám řekneme, co si myslíme, co si myslíme. Nebudeme doporučit nic, co bychom sami nepoužili.

Kdy končí letní prodej páry?

Stejně jako všechny dobré věci, i letní prodej Steam musí skončit, ale když?

Letní výprodej je zapnutý a my jsme už česali stovky her, abychom našli nejlepší nabídky na franšízech domácnosti a nezávislých darlingů. Tyto vyjednávání se však navždy nebudou držet. .

13. července 2023. V 10:00 PST skončí všechny současné obchody zahrnuté do prodeje a hry se vrátí k plné maloobchodní ceně. Všechny tituly uvedené v prodeji pravděpodobně nebudou znovu prodat už nějakou dobu, takže si nezapomeňte vyzvednout všechny své položky seznamu přání do 13. července.

Datum ukončení letního prodeje zastaví nabídky na palubě

Jednou z nejvíce poutavých obchodů v letním prodeji Steam je snížená cena na palubě Steam, kterou lze v současné době zakoupit za 360 $, 10% z jeho normální úvodní ceny.

Dohoda se pro verze vyšší úrovně ještě zlepšuje, s modelem 512 gigabajtů prodávajících za 519 $, o 20% méně než normální cena nálepky. .

Obrázek blogu

. To může být jediný čas, kdy se parní balíček letos prodá, zejména pokud se ukázaly, že zvěsti o parní palubě 2 jsou správné.

Pokud se parní balíček po konci letního prodeje znovu vydá na povolení, bude to pravděpodobně pro zimní prodej počínaje začátkem roku 2024.