Stellaris – Jak budovat megastruktury – Gamer Empire, Stellaris Megastructures – Rychlý průvodce | PCGamesn

Stellaris Megastructures – rychlý průvodce

Můžete stavět tolik rychlejších než lehkých megastruktur a orbitálních stanic, jak se vám líbí. Vícestupňové struktury, jako jsou sféry Dyson nebo prsteny, jedna na říši.

Stellaris – Jak budovat megastruktury

V současné době si prohlížíte Stellaris - jak stavět megastruktury

Když jsem byl požádán o napsání průvodce o tom, jak stavět megastruktury ve Stellaris, byl jsem velmi nadšený. Megastruktury jsou můj oblíbený mechanik a jsou to aktiva měnící hru pro vaši říši.

Megastruktury jsou velmi cílem pozdní hry a budou vyžadovat obrovskou investici času, zdrojů a výzkumu. Tato investice se několikrát vrátí, než skončí vaše přehrávání.

Měl bych zmínit před zahájením toho, že mnoho z těchto megastruktur vyžaduje odemknutí DLC. Pokud jste hráčem základní hry, tyto megastruktury nebudou pro vaši říši k dispozici.

Stavíte megastruktury ve Stellaris zkoumáte megastrukturu, kterou chcete postavit. Po jeho odemknutí použijete stavební loď k vytvoření struktury. Pokud máte to štěstí, že najdete zničenou mega strukturu, můžete ji opravit za mnohem levnější náklady.

Obsah

 • Jak stavět megastruktury ve Stellaris
  • Krok 1 Odemknutí výzkumného projektu Mega-Engineering
  • Fáze 2 odemkněte megastrukturu, kterou chcete
  • Krok 3 Budování megastruktury
   • Optimalizace konstrukce megastruktury

   Jak stavět megastruktury ve Stellaris

   V tuto chvíli existují dva způsoby, jak postavit megastrukturu ve Stellaris.

   První je staromódní způsob; Zkoumání a konstrukci sami od nuly. Druhým je mít štěstí a najít zničenou megastrukturu v systému, který můžete vložit do svých hranic.

   Budování od nuly je jediný spolehlivý způsob, jak získat megastruktury, které chcete. Je to také mnohem příjemnější a odměňující metoda.

   Existují tři fáze pro budování vaší první megastruktury. Prvním z nich je odemknutí výzkumného projektu Mega Engineering.

   Druhým je zkoumat specifickou megastrukturu, kterou chcete. Nakonec platí a staví megastrukturu.

   Krok 1 Odemknutí výzkumného projektu Mega-Engineering

   Mega-Engineering je vzácná technologie ve Stellaris. To znamená, že šance na jeho získání jako výzkumná možnost je velmi nízká.

   Nejen to, že se neobjeví, dokud odemknete; Power, citadely a bitevní lodě. Které jsou všechny technologie pozdní hry.

   Zdaleka nejlepší způsob, jak posílit své šance na odemknutí vzácných technologií, jako je mega-inženýrství, je technologická vzestupná vzestupná perk.

   Nejenže to zlepšuje rychlost výzkumu, ale také zlepšuje šance na odemknutí vzácné technologie o 50 procent.

   Fáze 2 odemkněte megastrukturu, kterou chcete

   Po dokončení mega inženýrství budete muset dokončit výzkumný projekt specifický pro strukturu.

   Projekty, které získáte jako potenciální možnosti výzkumu, jsou následující:

   • Místo výskytu. Mini planeta, kterou lze postavit ve vesmíru. Všechny druhy mají na stanovištích základnu 70 procent.
   • Brány. Umožňují okamžité cestování mezi jakoukoli jinou bránou v galaxii, vynikající způsob, jak urychlit dlouhé cesty.
   • Věda Nexus. Vícestupňová konstrukce, která poskytuje významné výhody pro výzkum.
   • Sentry Array. Velký senzor, který po plném upgradu vám umožní vidět celou galaxii.
   • Mega Art Instalace. Místo kultury, které dává nadšencům produkci občanství a poskytuje jednotu.
   • Strategické koordinační centrum. Čím více je to upgradováno, čím větší požehnání poskytuje potenciální velikost vašich flotil.
   • Mezihvězdná sestava. Poskytuje vyslance, vylepšené vztahy s jinými říšemi a diplomatickou váhu.
   • Mega loděnice. Má moc stavět flotily v žádném okamžiku. Poskytuje výnosy rychlosti budování lodí pro všechny vaše další loděnice a bonusové počáteční zkušenosti.
   • Kvantový katapult. Umožňuje vám okamžitě střílet vaše flotily přes galaxii.

   Existují další tři megastruktury, které potřebují odemknout galaktické zázraky. Tyto jsou:

   • Dyson Sphere. Velká koule postavená kolem hvězdy, která vám umožňuje využít veškerou energii, kterou produkuje. To poskytuje masivní bonus pro energetickou úvěrovou výrobu.
   • Hmota dekompresor. Tato struktura je postavena na černých dírách a extrahuje komprimovanou hmotu uvnitř. Množství minerálů, které to produkuje, je dostatečné pro jakoukoli říši.
   • Prstencový svět. Toto je prsten postavený kolem hvězdy. Každý segment Ringworld poskytuje ekvivalent planety velikosti deseti. Lze postavit 4 segmenty, které poskytují 40 velikosti planety rozdělené do 4. Všechny druhy mají 100 % obyvatelnosti na prstencových světech.

   Krok 3 Budování megastruktury

   Každá megastruktura ve hře, s výjimkou Hyper Relays, je postavena ve fázích. První fáze zahrnuje odeslání stavební lodi na místo budovy.

   Stavební loď poté začne pracovat na staveništi megastruktury. Staveniště dosud neposkytuje žádné výhody pro říši.

   Jakmile je staveniště dokončena, můžete jej vybrat a upgradovat na další fázi. Po dokončení, gratulace, jste vytvořili první fázi své megastruktury.

   Struktura poté začne poskytovat své výhody vaší říši. Čím dále upgradujete strukturu, tím větší jsou odměny.

   Zničené megastruktury nalezené v galaxii jsou stejné jako staveniště. Po odemknutí mega inženýrství budete moci opravit zničené struktury. Toto je často rychlejší a levnější metoda, ale musíte mít štěstí.

   Můžete stavět tolik rychlejších než lehkých megastruktur a orbitálních stanic, jak se vám líbí. Vícestupňové struktury, jako jsou sféry Dyson nebo prsteny, jedna na říši.

   Budování megastruktury je monumentálním úsilím a to zatěžuje logistiku vaší říše. Proto lze najednou postavit nebo upgradovat pouze jednu megastrukturu.

   Některé z projektů mohou trvat 10 let, takže je nejlepší začít brzy a podle toho naplánovat.

   Optimalizace konstrukce megastruktury

   Ve hře existují čtyři způsoby, jak budovat megastruktury.

   Hodnota, kterou tyto bonusy poskytují, nelze podceňovat. Výhody těchto kolosálních projektů daleko převažují nad jejich náklady. Bonusy jsou následující:

   • Živý kovový mega-konstrukční edikt. Pokud máte přístup k ultra vzácnému zdroji Living Metal, odemknete tento edikt. Poskytuje 50 % bonus se stavbou mega struktur.
   • Architektonický renesanční edikt. Po odemknutí technologie Mega Engineering získáte přístup k tomuto ediktu. Poskytuje 50 % bonus pro rychlost sestavení megastruktury, 100 % buff k planetární rychlosti sestavení a plus na megastrukturu sestavení kapacity.
   • Master Builders Ascension Perk. Po odemčení mega inženýrství získáte příležitost k přijetí tohoto vzestupu. Tento výhoda poskytuje bonus za budování rychlosti 50 procent megastruktury a plus pro budování kapacity.
   • Izolovaná kontingenční jádro relikvie. To je zdaleka nejpřínosnější a nejobtížnější získat. Získáno porážkou krize kontingence koncových her, což není žádný malý výkon. To poskytuje pasivní bonus pro vaši říši 100 % mechanickou rychlost popového sestavení a co je důležitější, umožňuje vám postavit dva z každé vícestupňové megastruktury. Ano, to znamená, že byste mohli mít dvě sféry Dyson za neuvěřitelných 8000 energetických kreditů za měsíc. Nakonec můžete zaplatit za aktivaci triumfního bonusu ve výši 300 procent rychlosti sestavení megastruktury po dobu 10 let.

   Jak vidíte, budování megastruktur je ve skutečnosti velmi jednoduchý proces.

   Skutečným problémem je nalezení správných míst a zdrojů, které platí za struktury. Úsilí potřebné k jejich vybudování stojí za to, protože pokud je nestavíte, vaši soupeři budou.

   To je vše, co potřebujete vědět o budování megastruktur ve Stellaris.

   Máte -li jakékoli dotazy nebo komentáře k této příručce, dejte nám prosím vědět v sekci komentářů. Bavte se budování.

   Simon Neve

   Simon žije v Severním Irsku se svou ženou a dvěma dětmi. Když se nestará o svou rodinu, Simon si užívá videohry, deskové hry a hraní stolních her. Při hraní není možnost, místo toho o nich píše.

   Mohlo by se Vám také líbit

   Přečtěte si více o článku Stellaris - Jak vyhrát hru

   Stellaris – Jak vyhrát hru

   Přečtěte si více o článku Stellaris - kde a jak postavit Starbase

   22. července 2023

   Stellaris – kde a jak postavit Starbase

   Přečtěte si více o článku Stellaris - co hraje vysoké a jak to udělat

   20. května 2023

   Stellaris – Co hraje vysoké a jak to udělat

   zanechte odpověď Zrušit odpověď

   Trendové příspěvky

   Stellaris Megastructures – rychlý průvodce

   Stellaris Megastructure svítí jasně bílou

   Takže chcete vědět o megastrukturách Stellaris? Tyto gargantuanské výkony inženýrství byly poprvé představeny v prvním Stellaris DLC – Utopia – a sahají od stanovišť a brán, po specializovanější struktury, jako jsou koule Dyson, obří umělecké galerie a zařízení, které může zničit celou galaxii, které může zničit celou galaxii.

   Některé megastruktury – jako je prstencové světy – se přirozeně vynoří, i když nevlastníte žádnou expanzi, budete je budete moci opravit, pokud máte správnou techniku. Nebudete moci zkoumat a stavět žádné nové, i když kromě brán bez nějakého DLC. Například do Utopie bylo zahrnuto několik jen málo, ale Megacorps, Federations a Nemesis představovaly také nové možnosti.

   Jiné rozšíření, jako jsou vzdálené hvězdy a syntetický úsvit, také nějakým způsobem interagují s mechanikou megastruktury-první předložil například klastr L-Gate, zatímco druhý způsobí, že se na konkrétním místě způsobí přirozenější prstencové světy na konkrétním místě. Sestavili jsme tento rychlý průvodce po Stellaris Megastructures, doufáme, že vám to bude užitečné, i když pro důkladnější zhroucení můžete také odkazovat na oficiální paradoxní wiki, z čehož jsme získali spoustu informací.

   Stellaris Megastruktury

   Zde je seznam všech stavěných megastruktur ve Stellaris:

   • Brány
   • Stanoviště
   • Prstencové světy
   • Dyson Sphere
   • Věda Nexus
   • Sentry Array
   • Hmota dekompresor
   • Mega Art Instalace
   • Strategické koordinační centrum
   • Mezihvězdná sestava
   • Mega loděnice
   • Aetrofázický motor

   Stellaris Megastruktury – Základy

   K vybudování počáteční fáze všech megastruktur budete potřebovat stavební loď. Mnoho z nich vyžaduje více fází, ale pro počáteční fázi potřebujete pouze loď.

   Pokud prozkoumáte Galaxie, můžete také najít zničené verze většiny megastruktur ve hře. K opravě těchto již existujících struktur potřebujete pouze technologii mega inženýrství.

   V závislosti na nastavení generování galaxií můžete mít ve hře také až 8 přirozeně tření prstenců v různých státech opravy.

   Na říši lze postavit pouze jednu vícestupňovou megastrukturu-kromě světu prstenů. Oprava již existující megastruktury nespustí žádné úspěchy po dokončení, ale také se nepočítá proti limitu sestavení. Ani takové struktury z jiných říší.

   Bonusy související s megastrukturou:

   • The Master Builders Ascension Perk zvyšuje rychlost sestavení o +50%
   • The Living Metal Mega-Construction Edict zvyšuje rychlost sestavení o +50%
   • The Ambice architektonické renesanční jednoty také zvyšuje rychlost sestavení o +50%
   • Za použití Izolovaná kontingenční jádro relikvie výrazně zvyšuje rychlost sestavení o +300% po dobu 10 let

   Stellaris Megastruktury – brány

   K využití brán nepotřebujete žádné expanze-opuštěné lze nalézt tečkované přes galaxii a můžete si vytvořit vlastní, jakmile prozkoumáte správnou technologii.

   Výjimkou jsou L-brány, které vedou k tajemnému L-shluku-potřebujete pro ně expanzi vzdálených hvězd.

   Stojí za zmínku, že technologie se objeví, pouze pokud jste narazili na opuštěnou bránu. Pokud je vypnete během generování galaxie, nikdy nebudete moci postavit vlastní brány.

   Příbuzný: Nejlepší vesmírné hry na PC

   Každý systém může mít pouze jednu bránu, ale může být konstruován v systémech, které mají také jiné L-brány nebo přírodní červy.

   Brány mohou cestovat do jakékoli jiné brány, pokud je říše, která vlastní cílovou bránu, otevřené hranice a není ve válce s říší cestovní flotily. Normální říše nemohou uzavřít své hranice k padlým římům, a proto lze vaše brány vždy přistupovat, s výjimkou války s nimi ve válce. Nároky lze prodloužit bránami, pouze pokud jsou hranice otevřeny na straně, která se tvrdí.

   Prstenový svět omotaný kolem slunce ve vesmírné hře Stellaris

   Stellaris Megastruktury – stanoviště

   Stanoviště jsou umělé obytné prostory, které jsou konstruovány nad planetami. A mají 70% hodnocení základní obyvatelnosti pro každý druh ve hře.

   K jejich konstrukci potřebujete doplněk Utopie, ačkoli je práce na nákupu expanze federací, která je dodávána s původem prázdných obyvatel-což také odemkne schopnost stavět stanoviště.

   Kromě brán jsou jediné další jednostupňové megastruktury ve Stellaris a jsou postaveny na jednom místě se stavební lodí. Mohou být postaveny pouze na běžné planetě bez jakýchkoli anomálií.

   Mega loděnice ve velké strategické hře Stellaris

   Stellaris Megastruktury-vícestupňové

   Ve Stellaris je deset dalších megastruktur, všechny vícestupňové a všechny vyžadující odlišné expanze. Ve srovnání s stanovišti a brány existuje méně pravidel a omezení, ačkoli systém může mít jednu z těchto struktur pouze najednou.

   Je také možné stavět, upgradovat nebo obnovit jednu z těchto struktur najednou, i když existují některé věci, které mohou zvýšit tento čepice. Podrobnější poznámky o nákladech, době stavby, výhodách megastruktury a dalších Miscellania se obraťte na Paradox Wiki.

   Zde je rozpis, o kterém lze vytvořit megastruktury, se kterými expanze Stellarisů:

   utopie

   • Prstencový svět
   • Dyson Sphere
   • Věda Nexus
   • Sentry Array

   Megacorps

   • Hmota dekompresor
   • Mega Art Instalace
   • Strategické koordinační centrum
   • Mezihvězdná sestava

   Federations

   Nemesis

   • Aetrofázický motor

   Tuto průvodci budeme udržovat aktuální, protože jakýkoli nový obsah pro megastruktury se přidává prostřednictvím budoucích záplat nebo expanzí.

   Joe Robinson Strategy Games Aricionado Joe byl dříve editorem Wargamer a napsal pro RPS. Užívá si všechny hry Paradox, zejména Hearts of Iron 4, Total War: Warhammer, Halo a dlouhé procházky na pláži.

   Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

   Jak stavět megastruktury Stellaris

   29 мар. 2020 – 17:53

   Pomoc s porozuměním, jak budovat megastruktury

   Ahoj všichni, mám nějaké potíže porozumět přesně tomu, co je pro mě potřebné k budování megastruktur. Požadavky se zdají být všude.

   Zkoumal jsem mega inženýrství, ale poskytuje mi to pouze schopnost opravit struktury, které vypadá.

   Perk vzestupu, který, jak se zdá, odemkne megastruktury, které chci, je zamčený za obou mega-inženýrství (což mám) a zdá se, že musím buď plně upgradovat nebo opravit existující mega strukturu.

   Nemám na svých hranicích žádné opravitelné mega struktury, tak jak to mám udělat? Zdá se, že nemůžu vytvářet žádné mega struktury, tak jak bych plně upgradoval jeden, abych odemkl toto pocity?

   29 мар. 2020 – 18:01

   Po získání technologie opravy náhodně uvidíte technologie, které poskytují základní megastruktury. Vědecká souvislost atd.
   Staňte jeden, upgradujte jej, pak můžete získat výhodu, která vám poskytne pokročilé megastruktury, ringworlds atd.

   29 мар. 2020 в 18:10

   Mám tedy techniku, která mi umožňuje stavět brány. Jak to udělám? Systémy kliknutí pravým tlačítkem.
   To je mega struktura, správná?

   29 мар. 2020 – 18:19

   Автор соообщения: Noc

   Mám tedy techniku, která mi umožňuje stavět brány. Jak to udělám? Systémy kliknutí pravým tlačítkem.
   To je mega struktura, správná?

   Brána nevyžadují megastrukturu. Existuje pravidlo, že nemůžete stavět bránu uvnitř území hvězdného systému, což znamená, že byste ji měli postavit pod hranicí Starsystem.
   Ale ano, je to mega, používáte build-lodi s možností „sestavit mega“ a vyberte si každý bod z hranice kruhu