STG44 WARZONE načítání nejlepších příloh a nastavení třídy | Načtení, nejlepší načítání STG 44 ve Warzone | PCGamesn

Nejlepší načtení STG 44 ve Warzone

S ohledem na to doporučujeme toto načítání Owen Gun Warzone, tento načítání Warzone MP40 nebo toto načítání H4 Blixen Warzone jako párování. Všechny tyto SMG vynikají v boji za blízké čtvrtiny-a je důležité být připraven na útoky v jakékoli vzdálenosti.

STG44 WARZONE načítání nejlepších příloh a nastavení třídy

STG44 WARZONE LACOOT: Assault Rifle namalovaná v oranžové a černé kammové pušce na černé pozadí

Lze s jistotou říci, že hráči Call of Duty jsou trochu rozmazlení, pokud jde o fantastické útočné pušky. Existuje několik zbraní, které jsou pohodlně vždy v horních vrstvách Warzone Meta a jedním z nich je STG44. Pokud právě hledáte nejlepší načítání STG44 Warzone právě teď, máme vás zahrnuty informacemi o možnostech sestavení přílohy a třídy níže.

Pokud vás zajímá, proč dokonce potřebujete používat Nejlepší načtení Warzone STG44 Právě teď vše, co musíte udělat, je podívat se na statistiky. Tato zbraň je jednou z nejpopulárnějších nejlepších zbraní Warzone právě teď a z dobrého důvodu. Může se pochlubit jedním z nejvyšších poměrů K/D, konkurenční výherní sazbou a je to jedna z nejvíce vyvážených dostupných zbraní.

Takže jo … pokud chcete vyplnit své nejlepší načítání Warzone něčím spolehlivým, budete se chtít podívat na tuto útočnou pušku. Jen nám věřte tomuto.

STG44 WARZONE LACOOT

Po posledním zametání vyvážení zbraní (díky, Raven Software), tvůrce obsahu Call of Duty ‘Marathon‘ sestavil STG44, které skartuje. Pokud tedy chcete dostat ruce na Nejlepší načtení Warzone STG44, potřebujete následující:

  • Čenich: MX Silencer
  • Hlaveň: VDD 760 mm 05B
  • Optický: SVT-40 PU Rozsah 3-6x
  • Skladem: VDD 34s váženo
  • UnderBarrel: M1941 Hand Stop
  • Časopis: 7.62 GORENKO 50 ROUND MAGS
  • Munice: Prodloužené
  • Zadní přilnavost: Polymerní přilnavost
  • Perk 1: Nervy z oceli
  • Perk 2: Plně nabitý

STG44 je neustále hrozbou v multiplayeru Call of Duty Vanguard a častěji než ne, je to stejné v bitvě Royale. Takže … Chcete -li věci zahájit, budete chtít vybavit MX Silencer. Toto je v tuto chvíli populární možnost a z dobrého důvodu. Zvyšuje kontrolu zpětného rázu, rozsah poškození a toto důležité potlačení zvuku.

Připevnění barelu VDD 760 mm O5B, vážená pažba VDD 34, ruční zastavení M1941 a polymerní přilnavost zlepšují celkovou přesnost této zbraně a hrají do jeho přirozených silných stránek jako útočná puška.

A konečně, abyste toho všeho využili, budete chtít rozsah SVT-40 PU, větší časopis a prodlouženou munici.

Thumbnail YouTube

STG44 WARZONE LOADOUT SECROOT

To by mohlo být o něco slabší než nejlepší načítání Warzone NZ-41 právě teď, ale to neznamená, že byste to neměli považovat za možnost dlouhého doletu při načítání.

S ohledem na to doporučujeme toto načítání Owen Gun Warzone, tento načítání Warzone MP40 nebo toto načítání H4 Blixen Warzone jako párování. Všechny tyto SMG vynikají v boji za blízké čtvrtiny-a je důležité být připraven na útoky v jakékoli vzdálenosti.

STG44 Warzone načítání výhod a vybavení

Zatímco Perk Choice je v těchto dnech opravdu na osobní preferenci, myslíme si, že nejlepším triem je dvojnásobný čas, nadměrná a bojová skautka

Pro vybavení stále doporučujeme spustit senzor srdečního rytmu – dokonce i po jeho nervu – a Semtexu.

To je to, jak vypadá nejlepší načítání Warzone STG44. Je to jedna ze zbraní? Čí to říct – ale dostane vám to spoustu zabití.

Více z načtení

Jamie Hore Jamie zahájil svou žurnalistickou kariéru pochmurnou o FIFA esports, takže přirozeně svědí skočit do FC 24. Dnes však můžete také najít psaní o nejlepších zbraních Warzone, aktualizaci našeho seznamu úrovní Apex Legends a stát se dokonalým kosmickým pirátem ve Starfieldu.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Nejlepší načtení STG 44 ve Warzone

STG 44 před černým pozadím v nabídce náhledu Warzone Pacific Call of Duty

Chtějí nejlepší načítání STG 44 ve Warzone? Arsenal of Weapons, který si můžete vybírat. Zatímco zbraně z Black Ops studená válka vstoupila do Warzone s nesmírně odlišnými statistikami, STG je jednou z nejlepších vozů z Vanguard také Call of Duty.

Nyní tedy vstupujeme do další fáze Warzone, s Warzone 2 těsně za rohem, očekávejte, že tato útočná puška z Jack-of-All-Trades zůstane jako jeden z nejpopulárnějších tipů. Vzhledem k tomu, že je v multiplayeru nesmírně populární, mnoho hráčů to již plně vyrovnal, takže je jednoduchý úkol postavit Nejlepší načtení STG 44 ve Warzone protože už pravděpodobně máte většinu příloh. Jak se očekávalo, zbraň také obsahuje náš nejlepší průvodce Warzone Loads, takže se vydejte na další meta tipy.

Nejlepší Call of Duty Warzone STG 44 načítání

Nejlepší načtení Warzone STG 44 Call of Duty je:

STG 44 byl zasažen několika Nerfy před pár sezónami, ale jak se říká, to, co vás nezabije, vás posiluje, protože STG 44 je stále jednou z nejlepších útočných pušek ve Warzone. Toto načítání vám pomůže maximalizovat potenciál této meta opora v současné iteraci hry.

The MX Silencer Poskytuje vynikající kontrolu zpětného rázu a rozšiřuje rozsah poškození, takže v tomto důležitém středním rozsahu můžete opravdu soutěžit pomocí STG 44.

The VDD 760 mm 05B Barrel transformuje STG 44 obchodní mobilitou za zlepšený rozsah zpětného rázu, přesnosti a poškození. Vybavení této hlavně způsobí, že výstřely z STG 44 se cítí jinak – zbraň je mnohem snazší ovládat, protože nemusíte řešit tolik rozsahu. Stock STG 44 se necítí jako nepřesná zbraň, ale po použití této hlavně nebudete chtít přepnout na nic jiného – je to laserový paprsek.

Naše načtení zlepšuje rozsah poškození STG 44, ale nestačí k pohodlnému používání rozsahu 3x. V důsledku toho jsme šli na G16 2.5x což je kompaktní, nabízí jen dost zvětšení k nalezení cílů a pomáhá s kontrolou zpětného rázu. Abychom vás při střelbě udělali trochu mobilnější, vybrali jsme Konstanz Tactical pažba, která buší váš cíl chodit stabilní a rychlost pohybu. Je tu mírný zásah do přesnosti ohně hip STG 44 a sprintu na rychlost střelby, ale stojí za to, abyste se mohli efektivněji starat.

Další příloha svorky, M1941 Hand Stop Underarrel je nezbytný, protože snižuje přesnost zbraně zbraně, aby posílila jeho celkovou přesnost a kontrolu zpětného rázu. Pokud jde o výběr správné velikosti časopisu, 7.62 GORENKO 50 ROUND MAGS Dokonale namontujte účet. Tyto časopisy zlepšují rychlost pohybu STG 44, zpětný ráz, zaměřte se na rychlost zraku a rychlost ohně – ale s náklady na poškození. Stojí to však za to, protože DPS je s tímto mag výrazně vyšší.

Zlepšením statistik rychlosti střel STG 44 se nemůžete pokazit a Prodloužené Typ munice to dělá bez zavedení jakýchkoli negativních účinků. The Nalepená přilnavost Pomůže vám rychlost pohybu, připravenost a rychlost zbraní, bez nevýhod, o kterých se dá mluvit – takže je to náš preferovaný výběr.

Rozhodně vyberte Vitální Perk, protože ačkoli to není tak mocné, jak to kdysi bylo, stále to drasticky zkracuje čas zabíjet rychlost na STG 44. Naše poslední výhoda je Na ruce což vám umožní bičovat mezi vybavením a vystřelit mnohem rychleji a přichází ve spojce.

A to je vše, co potřebujete k vytvoření nejlepšího načtení STG 44 ve Warzone. Pokud hledáte perfektní sekundární zbraň pro spárování této smrtící útočné pušky, vřele doporučujeme naše načtení PPSH. Tento SMG ničí nepřátele v blízkém dosahu a dává vám to nejlepší z obou světů v jediném načítání.

Christian Vaz v západním Londýně, narozený a vychováván, Christian tráví většinu svých dnů hraním her jako Elden Ring a Genshin Impact. Najdete ho také prozkoumat vesmír ve Starfieldu a cvičit komba v Street Fighter 6.