Stín Erdtree | Elden Ring Wiki, Elden Ring: Shadow of the Erdtree DLC: Každá pověst, teorie a šrot informací | PC hráč

Všechno, co víme, a každá teorie, o Elden Ring: Shadow of the Erdtree DLC

. . V delší lekci o ospalém bohu přináší Vaatividya hloubkovou analýzu Miquelly, která přitahuje spojení s některým z řezaného obsahu Elden Ring kolem Saint Trina.

Stín Erdtree | Elden Ring Wiki

. Ohlášeno prostřednictvím Twitteru oficiálním účtem Elden Ring, není mnoho podrobností o obsahu této expanze, ať už jde o plně rozšiřující rozšíření a co mohou hráči očekávat z hlediska velikosti a ceny.

  • .

. . Děkujeme za vaši trvalou podporu Eldena Ringa

Elden Ring Shadow of the Erdtree Expansion: All About

  • Datum oznámení
  • Typ: Expanze
  • : Spekulované nové oblasti, mechanika, vybavení, zbraně, NPC atd

Vzhledem k předchozím vydáním společnosti Asoftware a skutečnost, že expanze je vyhlášena více než rok po oficiálním spuštění Eldena Ringe, spekulujeme, že tento obsah je plně rozšiřovanou expanzí, která má do hry přidat významný obsah.

Stíny Erdtree Expanze by měla obsahovat celé nové oblasti, zbraně, vybavení, šéfy a objevy. Zóna funkcí na obrázku hry je již odlišná od jakékoli dostupné hry v současné době a je pravděpodobné, že se rozšíří o tradici a pozadí světa.

Rozšíření obsahuje své vlastní „mini logo“, které je často signálem pro rozšiřování velkého obsahu, ale hlavní hnací silou spekulací velikosti obsahu je doba, kterou od SOFTWARE vzala, aby odhalil, že obsah je v dílech. Odhadujeme, že na tom museli nějakou dobu pracovat, oznámili vývoj v únoru 2023 a očekávali, že bude odhaleno datum spuštění kolem Q2 s datem vydání pro Q3 nebo Q4 2023.

Spekulace o Shadow of the Erdtree

Nadcházející rozšíření pro Elden Ring, Shadow of the Erdtree, vydala celovečerní umění, které předvádí torrent-like koně, který jezdí neznámou postavou, možná Miquella nebo Queen Marika. . .

Erdtree vystupoval v obálkovém umění je krvácení zlata, což může také znamenat, že se jedná o příběh po destrukci, ke kterému dochází po ukončení hry. Zdá se, že přiblížení do obrázku ukazuje popel sestupující z větví stromů, takže to může být scénář po hoření, nebo předběžný scénář, kdy byl zlatý řád poprvé poškozen. . ?

?

.

  • Nové zbraně
  • Nová místa
  • Nové položky, spotřební materiály, materiály
  • Noví šéfové a nepřátelé
  • Možná nové efekty / magické typy

Na tuto stránku bude přidán veškerý nový obsah, jak je odhaleno, a naši průvodci a stránky zde budou, aby vám pomohli projít obsahem.

.

(Obrázek kredit: Fromsoftware)

Vzestup, poskvrněný. po První výročí v únoru. Zatímco název napovídá, že se vracíme ke kořenům příběhu, studio a vydavatel Bandai Namco zůstávají pevně upevněny, ale to nám nezabrání představit si desítky scénářů „co-if“.

Toto jméno a jediný obrázek sdílený s odhalením jsou jediné oficiální stopy, které máme, ale víme, že hry od Ssoftware přetékají environmentálním vyprávěním a ponuré detaily skryté ve stínech. . Před námi je hora teorií fanoušků a dataminy.

Kdy je datum vydání DLC Elden Ring?

Zatím neexistuje žádný oficiální stín data vydání Erdtree, . .

. . Matematika poukazuje na stejné závěry, jaké jsme viděli ve většině odhadů fanoušků – rozšíření se zdá být věrohodná do roku.

?

Aktualizace Elden Ring Colosseum doručila tři nové režimy PVP zdarma, ale neočekávejte jiné statné přírůstky, které by odpovídaly tomuto vyjednávání. .

Předchůdci Souls vždy obdrželi placené sledování základní hry.. Doplňky Dark Souls 3 stojí 15 USD za pop, nebo 25 $ za svazek sezonního průchodu, ale to bylo v roce 2016. .

.

Tady je Stín Elden Ring of the Erdtree Revease Teaser

28. února 2023 oslavil Elden Ring své první narozeniny pozdním překvapením a Fromsoft oznámil své plány na rozšíření jediným konceptem umění. To nezní jako moc, ale to je vše, co bylo potřeba k tomu, aby se zběsila bouře lore ďáblo..

. .

?

. To je místo, kde se Sekiro Dubi spadl a sdílel více nevyužitých kódů na možných šéfů DLC.

Od té doby jsme viděli stálý stérie krmiva a krmiva příběhu z nejpopulárnějších datových datových látek scény. . Zjevně byl předchůdcem krvavého lovce prstu Yurah a lovce čarodějnic Jerren a sdílel fúzi brnění a hlasových linií od dvou.

. Příliš dobrý příspěvek Reddit po podrobnosti o expanzi „tak velký jako hlavní herní mapa“, doplněný falešným přívěsem z umělecké postavy jiného uživatele z umění jiného uživatele. Je to vzorec, který není obeznámen pro scénu Soulsborne, která strávila věky za kouření pro další RPG na základě jiného, ​​singulárního obrazu.

Uprostřed toho všeho může Fromsoftware mít nízký klíč potvrdil další rumblings kolem Stínu Eldena Ringa Erdtree DLC. . .

?

Existuje několik zřejmých detailů, které je třeba Glean: vidíme torrent, nebo alespoň rohatý kůň, který si jistě vypadá jako váš důvěryhodný steed, stojící v dolní části pravého s neznámým blonďatou jezdcem. Jsou na zlatém poli plném fantomových náhrobků s ruinami, které podávají pozadí, zatímco zejména věže Erdtree v dálce. .

. Kdo je ta záhadná postava s dokonalými, tekoucími vlasy na torrent? Je to i torrent? Co to pochází z erdtree? ?

. Zastavte se, pokud stále pracujete na poskvrněném příběhu. ❗

?

. . .

Nesedíte se s Miquellou jako Malenia, ale Mohgův příběh odhaluje, že mladistvý poloboh není mrtvý – ačkoli Mohg popadl dvojče v nabídce na božství. Mohgův celý plán využití svého sourozence pro moc nefunguje a Miquella zůstává ve své snové stázi bez ponoření. .

. . .

Zobrazení Miquella na světě nás přesvědčí, že je to nejpravděpodobnější volba, protože oba sport stejných copánků, mladistvé postavy a tekoucí šaty.

je další odhad. . .

. Její zobrazení v úvodu ukazuje nápadní podobnost Miraka s blonďatým postavou, sdílení podobných copánků a manžetového příslušenství podél paží. .

.

?

Pony Elden Ring dosáhl status ikony na úrovni Epony za pouhý rok. .

Proč a jak se tam dostal Torrent, je trochu složitější. Váš spektrální steed nedostane podrobné pozadí, ale víme, že se kůň rozhodne doprovázet hráče poskvrněného. Vlákno reddit .

. Teorie fanoušků poukazují na postavy jako Melina, Ranni, Marika nebo Miquella, ale nic konkrétního.

?

. Tenhle vypadá shnilý nebo spálený.

Na konci prstenu Elden musíte buď spálit Erdtree sami, nebo nechat skutek na někoho jiného, ​​ale tak či onak, ten strom se zapaluje.

Předpokládejme, že to není náš Erdtree. Fromsoft může vytáhnout ole návnadu a přepínač a po bližší prohlídce si některé prstenky Elden Ring Lore-Heads myslí, že to jsou dva stromy v pozadí. . Spousta tam a zpět v reddit vláknech naznačuje, že je to deathroot zkroucený do mixu, zatímco ostatní fanoušci jako Sanctavita si myslí, že se můžeme dívat na Haligtree.

Kdy se odehrává Shadow of the Erdtree?

Naše reakce Kneejerk chce říci, že to pokračuje po příběhu v Elden Ring, ale důkazy v upoutávce od společnosti Ssoft neomezují expanzi na žádný konkrétní časový rámec.

Pokud se DLC odehrává po hře, Pravděpodobně se díváme na pozůstatky Erdtree poté, co to poskvrnil, na konci Eldena Ringa. Uživatelé Reddit, jako je NCR_VETERAN_RANGERS, byli rychle porovnávají snímky ze strany zlatého, zářícího stromu, se kterým jsme obeznámeni versus kosterní vizáž, která se blíží v uměleckém díle. Rámování je přesvědčivé.

Prequel pracuje v tom, co víme o zemích mezi nimi a jejím úzkostným časovým osem. Pokud expanze přijme trasu královny Mariky, mohl by příběh prozkoumat nejranější dny Erdtree a Golden Order a dodat mladší Mariku, se kterou jsme neznáme.

Bohatý staton PC Gamer také vysvětlil, jak tato perspektiva funguje s Miquellou. V rozpadu Statonových možností DLC zdůrazňuje Miquelyho aktivity předtím, než dojde k Eldenově prstenu. . Tak expanze „zkoumá původ Malenia a odsouzená k zachránění“.

Pokud jde o tuto lesknoucí se zlatou mízu, možná je to odkaz na Miquellyho dřívější machinace. . Uživatel Reddit Allingwyrd přináší stručné zhroucení toho, co může znamenat nelehlé zlato, což zdůrazňuje neuvěřitelnou sílu předmětů, jako je nelehedová zlatá jehla. Díky popisu ve hře to víme, že „hlídá vměšování vnějších bohů“ a je „považováno za schopné zabránit nevyléčitelné hnijící nemoci.”

To nás nemusí nutně zamknout do prequel, ale tragédie, která Befell Elden Ring’s Twin Demigods určitě dělá přesvědčivý případ.

Co jiného můžeme očekávat od Elden Ring DLC?

Fromsoftware má dlouhou historii fascinujících ponorů pro tradice, kosmetických aktualizací, výzev řízených PVP a další dobroty zabalené do rozšiřování hovězí. Jako, opravdu hovězí.

Na Redditu sdílel Ikonjobin ve srovnání s délkou základní hry DLC dokončení každého příspěvku a průměr nám dává něco kolem čtvrtiny hraní originálu. Vzhledem k masivnímu světu Eldena Ringa se to zdá strašně vznešené, ale tisíce uživatelů mají velké naděje s jedním průzkumem, což naznačuje, že většina fanoušků očekává 26-29 hodin obsahu.

Bez ohledu na to máte spoustu, že vás zaměstnáte při čekání na další prsten Elden. Příští spuštění Fromsoftware, obrněné Core 6, je venku 23. srpna 2023. Série Mastermind, Hidetaka Miyazaki, také hledá práci, která ho udržuje inspirovanou kontrolou dalších her s funkcemi pro více hráčů, jako je útěk z Tarkov.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

.