Strategie a simulační hry pro Mac & Linux | Feral Interactive, куратор Steam: Nejlepší strategické hry na PC

Strategie SIM hra

.

Hrajte Boha, dobyjte glóbus a zvládněte světy podnikání, války a politiky, vše z pohodlí domova s ​​těmito vynikajícími strategickými hrami.

Sága Total War ™: Troy

.

DLC k dispozici pro tuto hru: Rhesus & Memnon, Blood & Glory, Ajax & Diomedes, Amazons, Mythos

Celková válka: Římský remasterovaný

Vezměte zpět svou říši a znovu prožijte odkaz, který definoval oceněnou sérii strategie.

Celková válka: Warhammer II

Vyberte si ze čtyř ikonických závodů ze světa World of Warhammer Fantasy Bitles a namontujte kampaň dobytí, abyste zachránili nebo zničili nový svět.

DLC k dispozici pro tuto hru: Prorok a Warlock, Curse of the Vampire Coast, Warden & the Paunch, The Silence & the Fury, The Shadow & The Blade, Tretch Craventail, Hunter & The Beast, Blood for the Blood God II, The Twisted & The Twilight, Rise of the Tomb Kings, Mortal Empires, schody Ishy, Queen & the Crone, Lokhir Fellheart, Adith Anar

Celková válka: Tři království

Total War: Three Kingdoms je první z renomované série strategie, která se stanoví uprostřed epických konfliktů starověké Číny.

DLC K dispozici pro tuto hru: Fates Divided Chapter Pack, Osm Princes Chapter Pack, World Zraděná kapitola Pack, The Furious Wild, mandát nebeského kapitoly, Yellow Turban Rebellion Warlord Pack, vládnutí krve

Společnost Heroes 2: Master Collection

Sbírka hlavních přichází plně nabitá s vzrušujícími RTS, DLC a všemi třemi expanzemi.

Thrones of Britannia je samostatná totální válečná hra, která vás vyzývá k přepsání kritického okamžiku v historii, který bude utvářet budoucnost britských ostrovů.

DLC k dispozici pro tuto hru: Blood, Sweat and Spears

Kolekce XCOM 2

Zapálit globální odpor k získání našeho světa a zachránit lidstvo. .

Warhammer 40 000: Dawn of War III

V Dawn of War III se Space Marines, Orks a Eldar zapojují do kolosálních bitvy za kontrolu nad záhadnou zbraní, která určí osud všech tří.

Železnice Sid Meiera!

Všichni na palubě! Postavte železniční říši a utvářejte národ! Položte trať, trasy vlaky a sledujte, jak svět ožívá v této přesvědčivé kombinaci vlakových sad a obchodního simulátoru.

Celková válka: Shogun 2

.

Celková válka: Shogun 2 Collection

Obsahuje všechny balíčky doplňkového obsahu včetně rozšiřování kampaně Samurai.

. Je to 1864 a Japonsko se napařuje do moderního věku; Chcete -li utvářet jeho budoucnost, musíte převzít velení.

Přistupujte k dalším dovednostem se čtyřmi novými frakčními balíčky. Každý z nich představuje čerstvou frakci pro použití v kampaních s jedním hráčem a multiplayery a také vlastními bojovými režimy.

V celkové válce: Warhammer, Total War Series Creative Assembly. Výsledkem je kouzelná hra velké strategie a vysoká fantazie.

DLC K dispozici pro tuto hru: Total War: Warhammer – Blood for the Blood God, Total War: Warhammer – Chaos Warriors Race Pack, Isabella von Carstein, Bretonnian Race Pack, Total War: Warhammer – Realm of the Wood Elves, Total War: Warhammer: Warhammer: Warhammer: Warhammer: Warhammer: Warhammer – Norsca, Total War: Warhammer – Wurrzag, Total War: Warhammer – Král a válečník, Total War: Warhammer – Grim and Grave, Total War: Warhammer – Call of the Beastmen

Warhammer® 40 000®: Dawn of War® II

V ponuré temnotě vzdálené budoucnosti je jen válka. .

DLC K dispozici pro tuto hru: Warhammer® 40 000®: Dawn of War® II – Chaos Rising, Warhammer® 40 000®: Dawn of War® II – Odplata

Warhammer® 40 000®: Dawn of War® II – kolekce Grand Master

.

XCOM 2

. Tváří v tvář nemožným šancím, které musíte XCOM přestavět a zapálit globální odpor k získání našeho světa a zachránit lidstvo.

DLC K dispozici pro tuto hru: XCOM 2 – výztužník DLC, XCOM 2: Válka zvoleného – taktická starší balíček, XCOM 2: Válka vybraných

Středověké II: Total War ™

Zvyšte svůj banner ve věku rytířství a konfliktu. Rally na standard a rozsvítit temné věky v této klasické totální válečné hře v reálném čase bitvy a tahové strategie.

Společnost hrdinů 2

Nasměrujte své jednotky rychle se rozvíjejícími bitvami v reálném čase v brutálním boji, aby změnily příliv druhé světové války.

DLC K dispozici pro tuto hru: Company of Heroes 2 – Victory ve Stalingrad Mission Pack, Company of Heroes 2 – Southern Fronts Mission Pack, Company of Heroes 2: The British Forces, Company of Heroes 2: Ardennes Assault, Company of Heroes 2 – Case Case Blue Mission Pack, Company of Heroes 2: The Western Front Armies

Empire: Total War Collection

Veletrh moře, dobytí země, postavte říši. The Empire: Total War Collection je balíček svazku, který obsahuje vše dříve vydaný doplněk obsah.

Napoleon: Totální válka

Přepište historii v této sofistikované kombinaci bitevní taktiky v reálném čase a tahové politické strategie postavené na turbulentním pozadí Napoleonských válek.

Empire: Total War

Veletrh moře, dobytí země, postavte říši. Epická hra taktiky v reálném čase, která kombinuje budovu založené na tahu s masivními 3D bitvami v reálném čase na zemi a na moři.

Strategie SIM hra

П подписках подписатьс

Nejlepší strategické hry na PC

Недавние рекомендации

«Nejlepší vysokoškolský fotbalový zápas na Steam. Má následující funkce: Nábor volání Plays (100+) Vyrovnávání vašich hráčů tréninku trenéra Nil Transfer Portal Coach Carousel a mnohem více!»

Рекомендовано 21 ноября 2022

«Extrémně zábavná karetní hra z Marvel Universe. K tomu, aby vaše soupeře hádali, lze použít řadu paluby. Velmi omezená odměna za model Win, takže velryby mají velmi malou výhodu ostatních »

Рекомендовано 12 ноября 2022

«Zimní padající: Battle taktics je čistá a snadno pochopitelná taktická hra. . Rozhodně doporučuji!»

Рекомендовано 3 октября 2022

. .»

«Ještě jeden ostrov je nový pohled na žánr Builder Colony. Grafika vám připomíná vězeňský architekt nebo Rimworld, zatímco strategická část se rozhodně inspiruje Anno. Pokusit se!

Рекомендовано 3 апреля 2022

«Tfc je zábavná hra, která vám připomíná hry, které jste hráli. Velmi silná podobnost s věkem říší, ale má dostatek nové dynamiky, aby se postavila na vlastní.»

Рекомендовано 24 марта 2022

. Také přichází s velmi robustním editorem kampaní, aby vytvořil svůj vlastní příběh!

Рекомендовано 22 марта 2022

«Nevypadá to jako strategická hra na povrchu, ale při vytváření vaší postavy je třeba zvážit zajímavou meta. Spousta kouzla a zábavy, které mají být s tímto retro ovlivněným názvem!»

«Zajímavé RT, které vám připomínají hry z 90. let, ale s moderními dotyky. Srovnání by mohlo být méně grafický intenzivní nejvyšší velitel. !»

Рекомендовано 19 ноября 2021

«PFS 2022 je tak příjemná hra. . Chcete znovu prožít sezónu NFL z roku 1992? Snadné s mody a vylepšením pravidel. Vyzvedněte si tohle hned teď!»

Světově proslulá strategie Blue Ocean Preds Preptions jak studenty. Simulace strategie Blue Ocean Strategy (Boss) je perfektním nástrojem pro pohlcující výuku pro implementaci teorie Blue Ocean a pochopení toho, jak to funguje v reálném obchodním kontextu.

.

Adobestock_232987300-min-min

Adobestock_188347254-min

Simulace navržená s autory strategie Blue Ocean

. .

Tato vysoce inovativní a efektivní obchodní strategická hra pomůže účastníkům rozvíjet dovednosti, které potřebují k tomu, aby ve společnosti povedli iniciativu šéfa ve společnosti.

Odtrhnout se od soutěže

Vytvořte nový tržní prostor

Zabavit nový růst

Použít v praxi

k umístění

Pěstování odvětví rostoucí poptávkou

Rekonstrukce hranic trhu

Desegmentování trhy

Strategické cenové plány

Funkce šéfa

  • Moderní rozhraní a intuitivní navigace
  • K dispozici v angličtině a španělštině
  • 6-12 hodin rozhodování

Proměňte své studenty na důvtipné inovátory

Boss simulace dnes

Průmysl

Účastníci pracují v týmech na správu fiktivní společnosti pro spotřební elektroniku po dobu šesti let.

Často kladené otázky

?

Strategie Blue Ocean je oceněná obchodní strategie vyvinutá profesory INSEAD Chan Kim a Renée Mauborgne.

Hlavním cílem strategie Blue Ocean je současná snaha o diferenciaci a nízké náklady na otevření nového tržního prostoru a vytvoření nové poptávky.

.

.

Proč simulace strategie modrého oceánu?

Simulace strategie Blue Ocean je určena k rozvoji solidního porozumění strategické logice modrého oceánu a použití klíčových nástrojů a technik.

Simulační hry nabízí několik výhod, které nabízejí jako pedagogické nástroje oproti alternativním metodám.

Následující slova se často používají k popisu těchto výhod: zvýšená motivace a zapojení účastníků, učení ze zpětné vazby, zdravý pocit mezi týmové konkurence a v týmu, budování týmu a vylepšené skupinové rozhodování. Jako simulace má šéf schopnost generovat všechny tyto výhody.

Doporučuje se, aby byl šéf použit poté, co účastníci již přečetli knihu Strategie Blue Ocean od profesorů Kim a Mauborgne.

Kromě toho je známá znalost strategického rozhodování, i když to není absolutní požadavek.

Jak dlouho bude trvat dokončení strategie Blue Ocean Strategy?

Dokončení simulace strategie modrého oceánu trvá 6-12 hodin.