Street Fighter 6 Release Time Guide: Kdy vyjde SF6?, Street Fighter 6 Uvolnění a data instalace | Den geeka

Street Fighter 6 Uvolnění a data instalace

Street Fighter 6 nemá období předčasného přístupu nebo nic takového, kontrast nabídky Diablo 4 Včasný přístup pro hráče, kteří si zakoupí určitá vydání. Všechny režimy budou hratelné ve výše uvedených dobách, protože to je, když hra oficiálně spustí!

Herní průvodce

A jé! Dosáhli jste záblesky pevného disku, kde jsou zprávy skutečné!

Street Fighter 6 Release Time Guide: Kdy vyjde SF6?

Street Fighter 6 je nejnovější položka v sérii dlouho běhu a dychtiví fanoušci mohou být zvědaví na přesnou dobu uvolnění, kterou mohou hrát. Po SFV Rocky Launch, Capcom se zdánlivě zabýval těmito problémy balením SF6 se spoustou obsahu při spuštění. Od režimu světového turné ve hře po 18 dostupných znaků jsou fanoušci bojových her ve velký čas, když hra klesne 2. června 2023.

Kdy však přesně budete moci hrát nový titul? Zde je vše, co potřebujete vědět o době vydání Street Fighter 6.

Kdy můžete načíst SF6?

Street Fighter 6 je nyní k dispozici pro předpětí na všech platformách. Tato schopnost byla právě převrácena v noci úterý 30. května, jen tři dny před startem. Pokud se chcete předpětí načíst, můžete se vydat do obchodu příslušné platformy a přejít na stránku hry. Jakmile tam budete mít možnost předběžně načíst titul.

Název začne stahovat a zůstat uzamčen, dokud nebude hra spuštěna, což bude vyžadovat, abyste se připojili k internetu a zkontrolovali čas vydání.

Kdy je čas vydání Street Fighter 6?

Kdy je čas vydání Street Fighter 6?

SF6 Odemkne se ve 12 hodin EDT v pátek 2. června. Pro Spojené státy budete moci vstoupit do arény v následujících časech:

  • 2. června @ 12:00 ET
  • 1. června @ 23 hodin CT
  • 1. června @ 21:00 PT

Street Fighter 6 nemá období předčasného přístupu nebo nic takového, kontrast nabídky Diablo 4 Včasný přístup pro hráče, kteří si zakoupí určitá vydání. Všechny režimy budou hratelné ve výše uvedených dobách, protože to je, když hra oficiálně spustí!

Street Fighter 6 je téměř tady, ale přesný čas vydání hry a datum instalace závisí na vašem regionu a platformě.

Aaron Greenbaum | 30. května 2023 |

  • Sdílet na Facebooku (otevírá se na nové kartě)
  • Sdílet na Twitteru (otevírá se na nové kartě)
  • Sdílet na LinkedIn (otevře se na nové kartě)
  • Sdílet na e -mail (otevře se na nové kartě)

| Počet komentářů: 0

Street Fighter 6

Je téměř čas, aby hráči znovu nechali mluvit digitální pěsti. Capcom’s Street Fighter 6 je skoro tady a myslíme si, že máme docela dobrou představu o tom, kdy to skutečně budete moci začít hrát.

Během hry Awards 2022 vydal Capcom nový přívěs pro Street Fighter 6. Toto oznámení škádlilo několik postav, a co je důležitější, potvrdilo to Street Fighter 6 bude propuštěn 2. června 2023. Capcom neukazuje žádné známky odchylky od tohoto plánu, ale musí ještě vypracovat vysoce očekávaný plán vydání bojovníka.

Capcom se však obvykle drží časového plánu vydání, který se používá pro tituly jako Resident Evil 4 Remake. Jako takový, Street Fighter 6 Očekává se, že bude propuštěn o půlnoci v místním čase v každém globálním regionu. Jinými slovy, Street Fighter 6 bude spuštěn ve 12:00 PST, 12:00 CT, 12:00 ET, 12:00 BST atd. Hra bude k dispozici pro všechny podporované platformy (PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S a PC) v té době. Pokud platí tento očekávaný rozvrh vydání, pak hráči mohou také očekávat, že budou moci použít trik na novozélandském časovém pásmu, aby začal hrát o několik hodin dříve.

Jak je tomu obvykle, tento očekávaný plán vydání se vztahuje pouze na digitální kopie Street Fighter 6. Pokud jste předobjednali fyzickou verzi, budete muset počkat, až se obchody otevře 2. června nebo počkat, až ten den dorazí pošta. A pokud jste si koupili kopii prostřednictvím prodejce doručení, jako je Amazon, budete se také muset modlit k doručení bohů pošty, aby vaše hra dorazila bezpečně a zvuk, stejně jako včas.

AD – obsah pokračuje níže

Také navzdory některým pověstům, Street Fighter 6 při spuštění nenabízí včasný přístup. Ti, kteří si zakoupí deluxe a Ultimate Edition, obdrží různé výhody, ale včasný přístup k plné hře není jedním z nich. Mimo možnost výše uvedeného triku na Novém Zélandu budete muset počkat, až hrajete hru.

Pokud chcete hrát předem nařízenou kopii Street Fighter 6 Když hodiny udeří půlnoci, pravděpodobně ji budete chtít nainstalovat předem. Můžete, ale načasování tohoto období před zatížením je trochu divné.

Majitelé PlayStation 5 mohou nainstalovat své kopie Street Fighter 6 Od 31. května, zatímco hráči PC jej mohou začít instalovat 1. června. Mezitím se s majiteli Xbox Series X/S v podstatě zachází jako s Dan Hibiki, protože Capcom ještě musí potvrdit čas předběžného zatížení pro platformu. Pro vše, co víme, hráči Xbox Series X/S nebudou moci nainstalovat Street Fighter 6 Před spuštěním, což by mohl být problém, protože hra bude vyžadovat 50-60 GB prostoru. Majitelé Xboxu očekávají, že si budou moci nakonec hru stáhnout buď 31. května nebo 1. června, ale tyto informace nebyly v tuto chvíli potvrzeny.

I když nemůžete začít hrát plnou verzi Street Fighter 6 Na několik dní si můžete ještě vyzkoušet demo hry. Tato verze je vzorkováním kousnutí znaků a režimů, které mohou hráči očekávat. Demo zahrnuje pouze dvě hratelné postavy, ale je méně zaměřeno na to, aby hráči cvičili a více se zaměřili na nový systém Avatar. Účastníci mohou nejen provést demo s nabídkou vytváření postav a vytvořit pouliční bojovník svých snů (nebo nočních můr), ale hráči mohou také vzít své výtvory za točení v bojové aréně. A ano, hráči mohou přenášet vlastní avatary z demo do verze vydání Street Fighter 6 pokud hrají na stejné platformě a neodstraňují svá data uložení.