Street Fighter 6 Roster: Všechny postavy potvrzené dosud – GameSpot, Street Fighter 6 Seznam – každá potvrzená postava | PCGamesn

STRONG STRIFT 6 – každá potvrzená postava

Na rozdíl od mnoha vracejících se postav v Street Fighter 6 se vzhled Dhalsim z velké části nezměnil od naposledy, kdy jsme ho viděli. Pacientoví hráči budou rádi, když uvidí Dhalsimovy prutkové končetiny a střely střelby zůstávají neporušené. Nemá přístup ke svému Street Fighter 2 Stage, ale vypadá to, že Dhalsim má scénu se sídlem v Indii s zlatou sochou v pozadí.

STRONG STRIFT 6: Všechny postavy byly potvrzeny

Nová éra pro ikonickou bojovou sérii Capcom začne v roce 2023, protože Street Fighter 6 se vyvíjí pro PC, PS5, PS4 a Xbox Series X | S. Nejnovější kapitola v seriálu je dosud její nejdostupnější verze, přičemž se stále stará o veteránské fanoušky, kteří v průběhu let vyrostli s franšízou.

Pro seznam, Capcom odešel se směsí nových a starých tváří pro Street Fighter 6. Zatímco společnost potvrdila nedávný únik všech postav, které jsou údajně ve hře, přesně to nepotvrdilo pravost úniku. Shromáždili jsme potvrzené tváře pro Street Fighter 6, které byly dosud odhaleny, mezi něž patří série stalwart Ryu, opilý boxer mistr Jamie a stále populární Chun-Li.

Nejviditelnější změna je v grafice Street Fighter 6, která používá kombinaci vysokoenergetických graffiti a tvrdé barvy z motoru RE k poskytnutí dobře vypadající hry. Interně se akce točí kolem systému pohonu, systému pěti speciálních pohybů, se kterými mohou hráči experimentovat s cílem vytvořit zajímavá komba, obranné možnosti a speciální útoky.

Drive Parry odráží útok a doplňuje váš měřič pohonu, dopad pohonu absorbuje útok a obrácení pohonu poskytuje technikám protiútoku do vašeho arzenálu, když jste zpět do rohu. Kromě toho je tu jízdní spěch, který pomáhá uzavřít mezeru mezi bojovníky a uměním Overdrive, které je podobné ex pohybům z minulých her.

Zahrnuty jsou zbrusu nové režimy zvané World Tour and Battle Hub a dva kontrolní schémata Street Fighter 6 se starají o nováčky a zkušené hráče. Zatímco klasické ovládací schéma používá známé vstupy se svým rozložením šesti knoflíky, moderní ovládací nastavení umožňuje snadnější vstupy, takže speciální pohyb lze provést kombinací tlačítka speciálního pohybu s jedním směrem.

Přečtěte si dále a podívejte se na všechny potvrzené bojovníka v Street Fighter 6.

Aktualizace: S únorovými PlayStation State of Play, nyní máme úplný soupis o startu potvrzený pro Street Fighter 6. Hra bude spuštěna celkem 18 znaků.

STRONG STRIFT 6 – každá potvrzená postava

Capcom potvrdil, že seznamu seznamu Street Fighter 6 s 18 znaky zjistí, zda váš oblíbený postava vytvořil seznam.

Seznam znaků seznamů Street Fighter 6: Ryu zírající na Luke na Street Fighter 6 versus Screen

Publikováno: 1. června 2023

Chcete vědět, kdo se dostal na seznam Street Fighter 6? Při pohledu zpět na starší hry v seriálu, Street Fighter 4 spuštěn s 25 znaky, ale The Instant Street Fighter 5 představoval jen 16 znaků v den první. Zdá se, že Capcom se učí ze svých minulých chyb se seznamem Street Fighter 6, přináší kombinaci oblíbených fanoušků, přepracovaných vracejících se postav a nových bojovníků.

Zatímco datum vydání Street Fighter 6 je tužkou v červnu 2023, je tu ještě spousta času, aby Devs odhalil několik dalších překvapení do seznamu. V Shore Shower 6 Showcase, Capcom oznámil, že rok 1 Character Pass obsahuje čtyři znaky, jeden nový a tři vracející se bojovníky. Seznam Street Fighter 6 má při spuštění 18 znaků.

Seznam Street Fighter 6 znaků

Zde jsou dosud potvrzené postavy v seznamu Street Fighter 6:

Ryu čelí slunci na obloze a zároveň uchopil

Ryu

Ryuova snaha bojovat s nejsilnějšími soupeři po celém světě není zdaleka v Street Fighter 6. Podle účtu Street Fighter Twitter nevěří Ryu. Jeho tradiční GI byl změněn s kasaya (roucho, které nosí buddhisté), podobně jako ten, který nosí jeho pán, Gouken.

Chun Li se dívala do dálky, když zvedla nohu nad hlavou v bojovém postoji

Chun Li

S oficiálně Shadalooovou panování teroru se Chun Li rozhodla opustit svou práci jako agenta ICPO. Místo toho Chun Li provozuje kurzy Kung Fu jako její denní práce, díky čemuž je cenná členka její místní komunity. Také tráví svůj čas staráním o Li-Fen, jednu z obětí incidentu Black Moon zpět v Street Fighter 5.

Luke se dívá přímo do kamery, když se připravuje na boj proti soupeři

Luke

Lukeův krátký úvod do Street Fighter 5 vysvětluje, proč se chtěl připojit k armádě. Jeho otec se obětoval, že chrání civilisty během teroristického útoku, přiměl Luka, aby se připojil ke speciálním silám, aby se stal stejně jako on. Po rozhovoru s Guile se Luke rozhodne opustit armádu, protože chce vyzkoušet ruku na něco nového. Ve Street Fighter 6 se ujal roli jako dodavatel pro soukromou vojenskou společnost.

Jamie v bojovém postoji, když se dívá od kamery

Jamie

Jamie používá styl boje opilého pěstu, první pro sérii Street Fighter. Když Jamie vezme doušky ze svého džbánu, získá nové speciální pohyby a dostává další možnosti pro některé jeho útoky. Je silně inspirován Yunem a Yangem, dvěma populárními postavami z Street Fighter 3. Zdá se, že Jamieho Moveset si těžce půjčí z útoků dvojčat, když mísí svůj nepředvídatelný styl přerušení s některými z jejich schopností blesku.

Guile se dívá do vzdálenosti, když stiskne tlačítka na svých chytrých hodinách

Lstivost

Rodinný muž Street Fighter, Guile se vrací do Street Fighter 6 po sundání Shadaloo a nakonec pomstít Charlieho smrt. Guile zůstává členem amerického letectva, tentokrát sportoval modrou kombinézu. Krátce sloužil jako mentor Luke v Street Fighter 5, takže očekáváme, že tyto postavy budou znovu interagovat, když Luke pokračuje ve své nové kariérní cestě.

Juri zírá na svého soupeře, když její oko svítí fialovou

Juri

Juri se vrací do Street Fighter 6, na sobě svůj kostým od Super Street Fighter IV. Zdá se, že Juriův bojový styl byl vylepšen, nyní může vystřelit nízké projektily a provádět svůj skákací sekeru, aniž by musela utrácet žádné zásoby Fuha. Fanoušci budou rádi, když vědí, že Juriho létající potápěčský kop je zpět, což jí dává vynikající útok, zatímco ve vzduchu.

Kimberly drží sprejovou plechovku, když označuje zeď před světlým, barevným pozadím

Kimberly

Kimberly, student Ninja známého jako Guy (ano, muž z Street Fighter Alpha a Final Fight), promoval na vysoké škole a je odhodlán stát se plně naplněnou ninja. Jako fanoušek popkultury 80. let je Kimberly vybavena kazetou skladovanou klasickými melodiemi, které občas využívá během svých zvláštních pohybů.

Ken Masters se usmíval zubatým úsměvem, když zaťal pěsti dohromady

Ken

Ken se vrací do Street Fighter 6 v mnohem drsnějším stavu, než jsme ho naposledy viděli. Sportovní opálený kabát, tmavou vestu a boty nad jeho standardním Red GI se může oblékat nedbale, ale jeho styl boje je něco jiného než. Ken sportuje svou řadu cílových kombinací, ohnivých dračích úderů a nových pohybů, aby udržely věci kořeněné.

E Honda natahuje ruce před bojem v Street Fighter 6

E Honda

Kultovní zápasník Sumo se připojil k obsazení Street Fighter 6 a sportoval nový outfit přes jeho tradiční sumo oděv. Honda slavný stovek rukou facku má nyní na konci animace, aby omráčila soupeře. Nevypadá to, že by Honda’s Street Fighter 2 Stage se brzy vrátil, i když by se to mohlo změnit blíž k uvolnění.

Blank s rukama nataženým, když se připravuje na boj v Street Fighter 6

Blank

Blank je zpět, tentokrát nosí džínovou modrou kombinézu. Jeho karikatura avatar z Street Fighter V může být spatřena v Trailer World Tour Trailer, což naznačuje, že Blank již má k dispozici kostým DLC. Blank’s Street Fighter 2 Stage se vrací, představující obří strom s velkým hadem ovinutým kolem něj.

Dhalsim byl uzamčen v čase, když představuje mezi vojákem a slonem

Dhalsim

Na rozdíl od mnoha vracejících se postav v Street Fighter 6 se vzhled Dhalsim z velké části nezměnil od naposledy, kdy jsme ho viděli. Pacientoví hráči budou rádi, když uvidí Dhalsimovy prutkové končetiny a střely střelby zůstávají neporušené. Nemá přístup ke svému Street Fighter 2 Stage, ale vypadá to, že Dhalsim má scénu se sídlem v Indii s zlatou sochou v pozadí.

Dee Jay

Naposledy viděno zpět v Street Fighter 4, Dee Jay se vrací s jasným, barevným oblečením a novou sadou pohybů. Silné stránky Dee Jay ve Street Fighter 6 pocházejí z jeho rychlých útoků, které mohou být složité číst, pokud jste s ním předtím neboliboli. Když Dee Jay zatlačí své soupeře do rohu, můžete začít s vážnými poškozeními se stylovými mixy.

Manon

Manon je široce považovaný za nejsilnější model na světě, je světová šampion Judoka a supermodelka, která je zvyklá cestovat po celém světě, aby předvedla nejnovější nabídkové oblečení. Manovy animace útoku jsou neuvěřitelně hladké, stejně jako se pohybují na molu. Bojovníci si musí dávat pozor na Manovy útoky, když využívá své dlouhé končetiny, aby způsobila škody z dálky.

Marisa

Hodná soupeř pro Zangief, Marisa je nejnovějším drapákem, který se připojil k seznamu Street Fighter 6. Marisa, která přichází na neuvěřitelných 6´8 a statných 269 liber, je dobře vybavená, aby převzala každého soupeře, když se zdá, že je rozdrví do země. Jako dítě byla Marisa inspirována starověkými řeckými válečníky bojujícími v Koloseu, což hodně vysvětluje její styl boje.

Zangief stojící před červeným a šedým pozadím s pravou rukou nataženou

Zangief

7’0 vysoký ruský zápasník se vrací do série Street Fighter Series pro třetí hlavní hru v řadě. Zdá se, že červený cyklón místo jeho ikonických červených kalhot je sportovní kalhoty v plné délce, což mu poskytuje vhodné oblečení pro profesionální akce eSports.

Lilie

T. Fanoušci Hawk, radujte se. Lily nemusí být vaším indiánským válečníkem, ale je to nejbližší věc, kterou dostanete. Lily, vybavená dvěma válečnými kluby s míčem, zabalí do svých útoků docela úder i přes její malý rám. Jako členka klanu Thunderfoot sdílí některé stejné útoky jako t. Hawk, jako je Condor Spire a Condor Dive.

Cammy

Sportování nového účesu, bundy Union Jack a jógových kalhot, Cammy obdržela pravděpodobně nejlepší redesign jakéhokoli existujícího charakteru. S m. Bison a jeho organizace Shadaloo z cesty, Cammy může svobodně prozkoumat svět bez hrozby jejího smrtelného nepřítele, který se pokouší ukrást její tělo.

JP

O záměrech JP příliš nevíme, ale v současné době je hlavou mezinárodní nevládní organizace (nevládní organizace) s několika úspěšnými investičními nemovitostmi. JP vypadá, že se hodí k dokonalému darebánskému archetypu, a víme, že některé z jeho schopností pustily fialovou energii, velmi podobné M. Bisonovy psycho síly.

Street Fighter 6 DLC znaky

V showcase Street Fighter 6, která se konala 20. dubna, Capcom oznámil průkaz postavy 1, který obsahuje jednu novou postavu a tři vracející se. Pokud jste minulý rok věnovali pozornost úniku postavy, možná si pamatujete, jak se objevují stejné postavy.

Zde je rok 1 Character Pass Street Fighter 6 DLC Fighters:

To je zatím vše, co potřebujete vědět o seznamu Street Fighter 6, a můžete vidět, jak někteří z nich jsou v našem seznamu úrovní ulice Fighter 6. Pokud hledáte konkurenceschopnější tituly, jako je tento, měli byste si přečíst náš seznam her pro více hráčů. Máme také seznam nejlepších bojových her, pokud chcete objevit spoustu vynikajících her v žánru.

Christian Vaz v západním Londýně, narozený a vychováván, Christian tráví většinu svých dnů hraním her jako Elden Ring a Genshin Impact. Najdete ho také prozkoumat vesmír ve Starfieldu a cvičit komba v Street Fighter 6.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.