Street Fighter 6 Second Closed Beta začíná v prosinci (aktualizace) – Destructoid, Street Fighter 6 Uzavřená beta: Vše, co potřebujete vědět – Historie -Computer

Street Fighter 6 Uzavřená beta: Vše, co potřebujete vědět

. . Ale bude tu třetí uzavřená beta?

Street Fighter 6 Second Closed Beta začíná v prosinci (aktualizace)

Street Fighter 6 sekund uzavřený beta test prosinec

Capcom oznámil, že koncem tohoto měsíce uspořádá druhou uzavřenou beta verzi pro vysoce očekávané vydání -Znovu, testovací běh pouze pro pozvání bude otevřen hráčům PS5, PC a Xbox Series X a bude se konat od 16. prosince do 19. prosince.

Zainteresované strany by se měly zaregistrovat na oficiální webové stránce aplikace Beta. . .

Všichni hráči, kteří se zúčastnili počáteční beta, se automaticky kvalifikovali na druhou, není třeba znovu požádat.

Druhý test beta bude zahrnovat všechny režimy, funkce a postavy z říjnového dema, ačkoli byl použit nový běh vylepšení vyvážení jak ve hře, tak u U.I. perspektivní. Křížová hra bude povolena, stejně jako různé režimy včetně tréninku, herního centra, extrémního bitvy, bitevního centra a turnaje. .

Street Fighter 6Je složitá, ale pochopitelná nová mechanika. Doufejme, že toto nové kolo pugilistické akce umožní více hráčům po celém světě příležitost prohlédnout si tento nový příspěvek v ikonické franšíze – již se formuje jako něco velmi zvláštního.

Street Fighter 6 . Nezapomeňte si prohlédnout naše další zprávy o hře v jejím současném stavu, 50 věcí, které jsem miloval o beta beta, stejně jako zkušenosti CJ Andriessena s moderním kontrolním systémem a seznam DO a nedělejte pro nové pokračování.

Senior Editor – Chris hraje videohry od 80. let a píše o nich od 80. let 20. století. Absolvoval Galaxy High s vyznamenáním. Twitter: @chrisxmoyse

Street Fighter 6 Uzavřená beta: Vše, co potřebujete vědět

Street Fighter 6 uzavřený beta beta

Street Fighter 6 je naplánován na vydání někdy v roce 2023. To by mohlo být na dlouhou vzdálenost, ale stále existuje způsob, jak hrát hru letos v říjnu. Capcom nabízí hráčům šanci zúčastnit se testu uzavřené hry Beta od 7. – 10. října .

Jedná se o uzavřenou beta verzi, takže se budete muset zaregistrovat na příležitost vstoupit. .

Zde je vše, co potřebujete vědět o tom, co je zahrnuto v uzavřené beta a jak se zaregistrovat.

Jak se registrovat

Proces je jednoduchý, ale před začátkem budete potřebovat několik věcí. Nejprve budete potřebovat ID CAPCOM. Přihlášení k němu je jednoduché a nemělo by to trvat déle než 5 minut.

Stačí přejít na stránku registrace, klikněte na registraci a budete vyzváni k vytvoření ID. Odtud si musíte vybrat uživatelské jméno a heslo, poté ověřit svůj e -mail a jste pryč na závody (nebo boje, častěji pravděpodobné.)

Další věc, kterou budete potřebovat, je konzole, kterou plánujete použít. Uzavřená Beta Beta je k dispozici pouze pro řadu Xbox X/S, PS5 a Steam. Vypadá to, že PS4 bude muset tento posadit. Chcete -li označit, který z nich budete používat, stačí vybrat konzolu na registrační stránce.

. Je to standardní dohoda o zásadách ochrany osobních údajů EULA plus; Docela jednoduché věci. Až souhlasíte, budete zaregistrováni a to je vše. Jednoduché!

Street Fighter 6 uzavřený beta beta

Uzavřená beta beta poskytne hráčům přístup ke hře s omezeným seznamem po dobu 4 dnů. . Existují série, jako jsou Ryu, Chun-Li, Ken, Guile, Luke a Juri, plus zcela nové postavy Jamie a Kimberly.

Typy zápasů zahrnují hodnocené zápasy, příležitostné zápasy, extrémní bitvy, otevřené turnaje, zápasy bitevního centra a režim tréninku. Kromě toho mají hráči přístup do herního centra, aby se zúčastnili klasických zápasů. V obchodě Hub Goods budou existovat denní výzvy a otáčející se výběr. ! Jsme určitě nadšeni, když vidíme, co se tam děje.

Battle Hub a události

Není tu spousta dostupných informací o typech zápasů, ale několik stojí za kopat. Zápasy Battle Hub se konají ve světě rozbočovače určeného pro hráče, aby se setkali a mluvili. Při vstupu do bojového centra budou hráči sedět v kabinetu, když se zápasy načítají.

Při čekání na své kolo se hráči mohou zapojit do režimu tréninku nebo si prohlédnout obchod. Hráči mohou také vstoupit do extrémních bitev, které každý den mění odpovídající pravidla a triky.

Battle Hub také zahrnuje spoustu dalších věcí, jako je herní centrum a neuvěřitelně vzrušující DJ Booth (nemůžeme překonat tento stánek, ano.) Beta také umožní hráčům účastnit se událostí, jako jsou otevřené turnaje a každodenní výzvy. .

Street Fighter 6 Uzavřená beta: hratelná pódia

Street Fighter v PS4

Účastníci Street Fighter 6 Closed Beta také získají přístup do 6 různých fází. Metro City Downtown, Genbu Temple, Carrier Byron Taylor, Tian Hong Yuan, Macho Ring a tréninková místnost jsou hratelné v uzavřené beta beta. .

Metro City Downtown bude s největší pravděpodobností hrát na prvcích z minulých her, ale málo je známo, kromě záběrů vydaných Capcom.

. Nyní o tom není toho mnoho známo, ale pravděpodobně to bude omezené rozsah. .

. .

Street Fighter 6 Uzavřená beta: Zkušenosti hráče se mohou lišit

Protože se jedná o test hráče skutečné hry, Capcom učinil prohlášení týkající se zkušenosti hráče. Řekli: „Cílem uzavřené beta beta je pro nás sledovat herní zážitek účastníků.„V rámci toho varovali, že hráči nejsou zaručeni„ hladký “zážitek při hraní hry.

. Přesto bude zajímavé vidět, v jakém tvaru je hra pro tento test. Pokud máte zájem dostat se na Street Fighter 6 Uzavřenou beta beta, nezapomeňte se zaregistrovat ještě dnes.

Registrace se uzavírá na konci září a Capcom neoznámil žádné další události vedoucí k uvedení na trh.

Podívejte se na část našeho dalšího obsahu:

  • . ?
  • Paramount+ je nejnovější přírůstek do kanálu Roku
  • Takto funguje rozpoznávání obličeje vašeho iPhone

Street Fighter 6 Uzavřená beta: Vše, co potřebujete znát dotazy (často kladené otázky)

?

Do beta je zahrnuto 8 znaků. Ryu, Chun-Li, Ken, Guile, Juri, Luke, Jamie a Kimberly budou pro hráče k dispozici. .

Stojí vstoupit do uzavřené beta beta?

. . .

Uzavřená beta beta zachrání pokrok?

Ne, uzavřená beta je jen míněna jako test. Nezahrnuje režim World Tour, který bude působit součástí kampaně, takže nebude co ztratit. To znamená, že existuje tvůrce postav, který můžete použít k vytvoření jedné nové postavy. Tato postava nebude uložena, až skončí beta.

?

Ano, každý, kdo hraje na Xbox Series X/S, PS5 nebo Steam, může hrát s přáteli na opačných platformách.

Kolik hratelných fází bude mít uzavřená beta beta?

Právě teď existuje 6 fází pro hráče, z nichž si můžete vybrat. Metro City Downtown, Genbu Temple, Carrier Byron Taylor, Tian Hong Yuan, Macho Ring a tréninková místnost budou k dispozici během uzavřené beta beta.

Jake Thebeau je spisovatel na volné noze ze ST. Louis, MO. . . Když nepíšete nebo nemysli na techniku, najdete ho turistiku, dobrovolnictví v komunitě, čtení, trávení času se svým partnerem a domácími mazlíčky nebo pracuje na svém prvním fantasy románu.

Populární články

. ?

5 nejlepších sad přesných šroubováků pro 2023

Přináší zprávy a informace o počítačích, lidech, vynálezkách a technologiích.

Jako spolupracovník Amazonu vydělávám z kvalifikačních nákupů. .

Bude tam Street Fighter 6 Closed Beta Test 3?

Bude zde Street Fighter 6 uzavřený beta test 3? Obrázek krytí

Street Fighter 6 má zatím dva uzavřené beta testy, bude třetí?

. Avšak pro fanoušky, kteří touží dostat ruce na hru, byly uzavřené beta test 1 a uzavřené beta test 2 skvělé způsoby, jak zažít příští generaci bojových her brzy. Ale bude tu třetí uzavřená beta?

Street Fighter 6 uzavřený beta test 2 proběhl od prosince. . 19, dávat dychtivé hráče o víkendu zuřivé bojové hry. ?

Street Fighter 6 uzavřený beta test 3 a podrobnosti

Bohužel v současné době neexistují žádná data ani podrobnosti o beta testu 3 pro Street Fighter 6. Hra je připravena na vydání v červnu a je možné, že předtím nevidíme další beta beta.

A co víc, objevily se zvěsti a obvinění, že hra byla po uzavřeném beta testu 1 prasklá a hráči z první beta hry hráli offline v tréninkovém režimu. . To by mohlo znamenat, že Capcom váhají nechat další uzavřenou beta beta

Street Fighter 6 Open Beta?

.

To by pravděpodobně potvrdilo, že neexistuje žádný uzavřený beta test 3 a místo toho bude vydána otevřená beta beta pro širokou veřejnost. Vypadá to jako nejpravděpodobnější postup, vzhledem k tomu, že spuštění hry je nyní jen dva měsíce pryč.

.GG Hands-On s SF6

ESports.GG byl schopen se během uzavřeného beta testu 2 dostat s Street Fighter 6 a upřímně řečeno, bylo to leštěné a připravené jít. . . Předpokládáme, že konečná verze bude běžet hladší.

. Je to stále stejný vstup tlačítek pro Hadoken o třicet let později, a zatímco se nohy cítí těžší (dobrým způsobem), je dobré, že desetiletí svalové paměti jsou odměněny, ale nové potrestání, dopad na řízení a další funkce Udržujte to čerstvé.

Street Fighter 6 je určitě na našem seznamu nejvíce očekávaných her pro rok 2023. Přečtěte si o tom více v naší sekci Street Fighter.