Synergie, kombinace položek a průvodce evolucemi upírů, dotkněte se, klepněte, přehrajte, jak vyvinout šipku Flash do milionáře v upířích přeživších přílivu Foscari

Jak vyvinout šíp Flash do milionáře v upířích přeživších přílivu Foscari

Vypadá to, že to neomylný zvažuje, že Keitha je podpisová zbraň je šipka Flash. Keitha je poslední ze tří hlavních postav, do kterých se odemknete Příliv foscari. Spolu:

Pozůstalí upíři bracera

Synergie, kombinace položek a průvodce evolucí

Upírští přeživší je přežití shora dolů, Roguelike vás, osamělý válečník, proti stvoření noci. Použijte různé zbraně k sekání masivních hordů nemrtvých monster, abyste se vyrovnali a rostli silnější. Dnes prozkoumáme všechny možnosti zbraně a položek v našem Upírští přeživší Synergie, kombinace položek a průvodce evolucí!

Zbraň a předměty upírů Synergie, Combo a Evolution Guide

Během jakéhokoli běhu můžete získat dva typy zařízení, které můžete získat Upírští přeživší: zbraně a Pasivní předměty. Zbraně přidají do vašeho arzenálu nové útoky, zatímco pasivní předměty vám poskytnou atribut nebo efekt bonus.

Vaše postava může držet až šest zbraní a předmětů, celkem celkem dvanáct položek. Zařízení najdete uvnitř hrudníků nebo je vydělat prostřednictvím úrovní UPS, což je nejběžnější metoda. Výběr stejné položky ji opětovně vyrovná, čímž se zvýší jeho účinnost.

Upírští přeživší má spoustu základních zbraní k využití a každý se synergizuje jinak s pasivními předměty, které najdete. Ukážeme vám seznam nejlepších položek pro každou základní zbraň ve hře, ale nejprve musíme mluvit o několika důležitých položkách.

Následující položky se velmi dobře synergizují s prakticky každou zbraní ve hře kvůli jejich silným účinkům, takže byste je měli chytit, jakmile je uvidíte. Oni jsou:

 • Špenát Zvyšuje poškození vaší zbraně o 10% na úroveň.
 • Prázdný tome Snižuje vaše zbraně cooldown o 8% na úroveň.
 • Candelabrador Zvyšuje atribut vaší zbraně o 10% úroveň.

Pro každou jinou pasivní položku některé pracují lépe než jiné pro konkrétní zbraně. Zde je několik dobrých kombinací a synergií:

 • Bič: Duplikátor, jetel
 • Kouzelná hůlka: Bracer, duplikátor
 • Nůž: Bracer, duplikátor
 • Sekera: Bracer, duplikátor
 • Přejít: Bracer, duplikátor, jetel
 • King Bible: Bracer, Spellbinder, Duplicator
 • Hůlka: Bracer, duplikátor
 • Blesk: Duplikátor
 • Pentagram: Jetel
 • Píseň many: Spellbinder
 • Runnetracer: Bracer, Spellbinder, Duplicator
 • Hodiny Lancet: Spellbinder

Vývoj zbraní a odbory

Zbraně lze vyvinout, což je v podstatě kombinuje s pasivní položkou, která dramaticky zlepšuje sílu zbraně. Vyvíjející se zbraně je klíčem k zasažení obrovských hrotů moci s vaší postavou, takže vás projdeme procesem.

Nejprve, Musíte upgradovat zbraň na úroveň 8. Jakmile to uděláte, budete také Potřebujete také odpovídající pasivní položku ve svém inventáři, I když to nemusí být úroveň 8, s výjimkou speciálních kombinací. Jakmile máte zbraň i pasivní položku, Poražte jakékoli monstrum šéfa poté, co jste přežili alespoň 10 minut, a vyzvedněte hrudník, abyste vyvinuli zbraň.

Pokud neznáte kombinace evoluce, může to být trochu matoucí, protože nevíte, jaké zbraně a předměty je třeba dávat pozor. Zde jsou všechny různé kombinace, takže můžete naplánovat dopředu!

Zbraň Pasivní položka Vývoj
Bič Duté srdce Krvavá slza
Kouzelná hůlka Prázdný tome Svatá hůlka
Nůž Bracer Tisíc hrany
Sekera Candelabrador Spirála smrti
Přejít Jetel Nebeský meč
King Bible Kouzelník Unholy Vespers
Hůlka Špenát pekelný oheň
Česnek Pummarola Pojídač duší
Santa voda Atractorb La Borra
Runnetracer Brnění ŽÁDNÁ BUDOUCNOST
Blesk Duplikátor Thunder Loop
Pentagram Koruna Nádherný měsíc
Gatti Amari Kamenná maska Vzájemný hlad
Píseň many Lebka O’Maniac Mannajja
Stínový pastor Křídla Valkyrie Turner
Hodiny Lancet Stříbrný & Zlatý prsten* Nekonečná chodba
Vavřín Metaglio vlevo & Že jo* Crimson Shroud

* Infinite Corridor & Crimson Shroud vyžadují, aby jejich pasivní předměty byly na maximální úrovni.

Kromě normálních vývoje existují také Zbraňové odbory. Na rozdíl od evolucí, zbraňových odborů Zkombinujte dvě zbraně dohromady a vytvořte jednu mocnou zbraň, a zároveň uvolňuje slot pro zbraň.

Zbraň 1 Zbraň 2 svaz
Peachone Ebony Wings Vandalier
Phiera der Tuphello Osm vrabců
Tiragisú*
Phieraggi
Vento Sacro Krvavá slza Fuwalafuwaloo

* Phieraggiho unie také vyžaduje Tiragisú, pasivní položku.

To uzavírá naše Upírští přeživší Synergie, kombinace položek a průvodce evolucí. To bylo docela hodně projít, ale doufáme, že jsme vám pomohli pochopit Upír Survivor’s Systém položek více. Je velmi zábavné vidět, s jakým druhem komba můžete přijít, takže experimentujte! Jaká je vaše oblíbená kombo? Dejte nám vědět v komentářích níže!

Najímáme autory herního průvodce!

Dotkněte se, klepněte, Play hledá zkušené spisovatele, aby produkovali průvodce pro populární mobilní a Nintendo Switch titulů. Pokud je vaše vášeň mobilní hry a chcete dostat zaplaceno za vytvoření průvodců, jste na správném místě. Podívejte se na naši práci v práci ještě dnes!

Jak vyvinout šíp Flash do milionáře v upířích přeživších přílivu Foscari

Upíří přeživší bliká šipka

Upírští přeživší je zpět s novým kusem DLC nazvaného Příliv foscari. Podobně jako předchozí balíček DLC, Dědictví Moonspell, Foscari se odehrává na jedné velké mapě se spoustou tajemství a nových postav, které můžete objevit. Jednou z těchto nových postav je Keitha, Archer. Pokud jste typ hráče, který rád přebírá vaše nepřátele místo toho, aby se spoléhali na útoky AOE, Keitha a její bleskové šipky jsou dobrou volbou. Může to být mocná zbraň, zejména když ji natočíte natolik, aby ji vyvinula do další formy: milionář. Zde je návod, jak se vyvíjet Upírští přeživší Šipka Flash do milionáře.

Krok 1: Odemkněte Keitha

Vypadá to, že to neomylný zvažuje, že Keitha je podpisová zbraň je šipka Flash. Keitha je poslední ze tří hlavních postav, do kterých se odemknete Příliv foscari. Spolu:

 1. Odemkněte Eleanor. Je v rakvi v horním levém rohu mapy. Jednoduše se dotkněte rakve a porazte všechny nepřátele, kteří se objevují, aby ji chránili.
 2. Odemkněte Maruto. Chcete -li ho odemknout, hrát jako Eleanor a Max Out její kouzel, Spellstream a SpellStrike Attacks a kombinovat je do Spellstorm.
 3. Odemkněte Keitha. Abych ji odemkl, hrajte jako Maruto a Max Out jeho Eskizibur a Armor, aby vyvinul svůj startovní meč do legionáře.

Jakmile odemknete legionnaire, budete moci přidat Keitha na obrazovku sekundy znaků. Nezapomeňte přežít nejméně 15 minut s Eleanor a Maruto, aby odemkli své zbraně pro obecné použití.

Krok 2: Max Out Flash šipka

V závislosti na vašem stylu hry může být vyrovnávání Keitha docela obtížné. Nejlepší je získat jeden útok AOE, který vám pomůže v těch prvních několika minutách (česnek funguje dobře), ale také byste se neměli bát účtovat přímo u svých nepřátel. Šipka blesku je docela silná a dokonce i na své základní úrovni může zabít více nepřátel dobře zaměřenou výstřelem. Abyste mohli vyvinout šipku Flash do milionáře, musíte ji dostat až na úroveň 8, takže to neváhejte maximalizovat.

Milionářský upíří, kteří přežili

Krok 3: Max Out Clover a Bracer

Ano, na rozdíl od většiny ostatních zbraní, které budete používat, Upírští přeživší Šipka blesku vyžaduje dva Pasivní předměty se vyvíjejí. Nejen to, ale budete je muset maximalizovat, než se šipka Flash může změnit na milionář. Při vyrovnávání se ujistěte, že do Keitha přidáte jetel a brakické pasivní předměty a na obou těchto.

Jakmile tyto tři kroky dokončíte, vyzvedněte další hrudník, který uvidíte, abyste odemkli milionáře, silný útok, který prší šípy shora. Kombinujte jej se špenátem a prázdným tome, abyste skutečně zvýšili jeho účinnost.

Editor-Ato-Large-CJ je přispěvatelem do Destructoidu od roku 2015, původně píše satirické zprávy před přechodem do obecných zpráv, funkcí a dalších pokrytí, které bylo méně pravděpodobné, že tento web obžaloval.