Synové lesa – Jak získat Virginii jako společník – Gamespot, Sons of the Forest: Jak spřátelit Virginii jako společník

Synové lesa: Jak se spřátelit s Virginií jako společník

Za druhé, když jsme se chytili pistole, byli jsme také schopni dát to Virginii (uvidíte na obrázku výše, můžete jí také předat brokovnici). To znamenalo, že Virginie začala chránit základnu, když dorazily kanibaly a mutanti, což nám pomohlo bránit ji. Protože Kelvin nemůže mít zbraň, určitě bychom doporučili vyzbrojování Virginie, jakmile se s ní splníte.

Synové lesa – jak získat Virginii jako společník

Můžete se spřátelit s Virginií, mutantní ženou, v synech lesa.

27. února 2023 ve 16:51 PST

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Synové lesa mají mnoho překvapení, která na vás čekají. Jedním z nich je Virginie, žena, která má na sobě plavky, která se objeví z modré. Zvláštní je, že má tři paže a tři nohy, protože je mutantem. Pokud uděláte správnou věc, možná se k vám nakonec připojí. Tady je náš průvodce, který vám pomůže spřátelit se Virginii, Mutant Lady, takže se může stát vaším společníkem v Synech lesa.

Kde najít Virginii v synech lesa

Pokud chcete učinit z Virginie společníkem v synech lesa, pravidlem číslo jedna je vyhnout se útoku nebo zabití ji. Objeví se brzy v kampani kolem 2. dne. Pravděpodobně na ni narazíte, když se vrátíte zpět na místo havárie vrtulníku. Pokud máte v ruce zbraň, zvedne ruce, aby se bránila, i když také uteče. Ve skutečnosti, pokud se ji pokusíte přiblížit, jednoduše unikne.

Virginie se objeví poblíž místa havárie vrtulníku na začátku kampaně. Don

Vzhledem k tomu, že Virginie je tzv. „Mutantní dáma“ v synech lesa, můžete ji zaměnit za nepřátelskou. Pokud se pokusíte zaútočit, půjde dolů do zraněného stavu. Můžete ji oživit, ale ona se za to stále utíká. To může ovlivnit to, jak vás vnímá. Naopak, pokud ji nakonec zabijete, bude pryč navždy.

Jak se spřátelit s Virginií a přimět ji, aby vám důvěra

Místo havárie vrtulníku je první oblastí, kde se setkáte s Virginií, i když se může také objevit na pláži (ten bez jeskyně), stejně jako kaskádové vodopády/řeky. Druhé místo je to, jak jsme ji najali. Je to blízko ke zelené značce, jeskyně s lanovým pistolí/křížem a rybník s omračujícím obuškem. Je to technicky oblast zobrazená v propagačním obrázku, který ji obsahuje.

Virginie se může také objevit v oblasti Riverlands na mapě, kde si můžete vyzvednout omračující obušek

Zde je návod, jak se můžete spřátelit s Virginií a učinit z ní společníka v Synech lesa:

Dejte jí zbraně a GPS tracker, abyste zajistili, že vždy víte, kde je

 • Jakmile jste si vybrali místo, kde se vynoří, postavte stan (i.E., 1x TARP a 1X Stick). Toto bude váš bod uložení a oblast odpočinku. Celý proces vyžaduje několik dní, takže se ujistěte, že máte dost jídla a vody.
 • Pokud ji vidíte, nepřistupujte k ní. Jen ji nechte zírat, dokud neodejde. Pak zachraňte a spíte ve svém stanu.
 • Po několika dnech ve hře by se mohla k vám přiblížit. Začne také tančit a chovat se kolem, což je vaše narážka, že si zvykne na vaši přítomnost. Znovu na ni nechoď. Místo toho se odstěhujte, zachraňte a spíte.
 • Pokud to uděláte správně, až se příště objeví, předá několik borůvek. Uvidíte také výzvu k tlačítku, která s ní komunikuje. To je vše, Virginia je nyní plnohodnotným společníkem v synech lesa.

Doprovodné akce a známé problémy

Zde je několik dalších tidbitů ohledně synů doprovodné postavy Forest Virginia:

 • Protože celý tento proces probíhá venku, existuje šance, že se začnou objevovat mutanty a kanibaly. Pokud jste schopni, musíte je zabít, zatímco Virginie není poblíž. Jinak by část jejího skriptu, kde vám dává borůvky. Po testování to zlomí skrytý spoušť, aby se stal společníkem. Protože už respawn, museli jsme znovu načíst dřívější uložení.
 • Na rozdíl od Kelvina nemůžete vydat rozkazy Virginii, i když vás obvykle bude následovat (s některými námitkami zaznamenanými níže).
 • Ještě lepší je, že může ve skutečnosti vyjmout nepřátele. Jednoduše otevřete svůj inventář a dejte jí pistoli a brokovnici (pokud je již máte).
 • Můžete jí také dát GPS Tracker, aby se objevila na vaší mapě. To vám odměňuje úspěch „každý pohyb, který uděláte“.
 • Dávat jí GPS Tracker je téměř absolutní nutnost. Zatímco vás sleduje, nemůže vstoupit do jeskyní nebo pokojů údržby. Pokud zůstane nečinná, bude se potulovat a vy byste ji měli těžko hledat, pokud nemá ikonu.
 • Virginie může nosit nějaké oblečení, jako jsou letní šaty. Najdete ji v oblasti VIP keycard.

Naši editoři zde diskutovali produkty, o nichž se zde diskutovalo nezávisle. GameSpot může získat podíl na příjmech, pokud si na našem webu koupíte něco uvedeného.

Dostal tip na zpravodaj nebo nás chtěl přímo kontaktovat? E -mail [email protected]

„Synové lesa“: Jak se spřátelit s Virginií jako společníkem

Jeden z nejbizarnějších okamžiků vašeho raného Synové lesa Playthrough bude, když se žena se třemi pažemi a třemi nohama objeví v bílém plavky na okraji tábora. Tato žena je Virginie, druhá Synové lesa společníci a ona se ukáže bez ohledu na to, kde stavíte, na chvíli pozorujte a pak se odhodí, okamžitě běží, pokud se přiblížíte.

 • Přečtěte si více: Nejlepší hry PSVR2, které se mají hrát v roce 2023

Zatímco Virginie může být zabita, měli byste se vyhýbat ublížením, když ji poprvé spatříte. Je to mocná spojenec, schopný se střelnými zbraněmi hry a nebojí se vás podpořit v boji proti bojovým obyvatelům ostrova – což je všechny, upřímně řečeno.

Zpočátku není jasné, jaká je její dohoda nebo jak skončila s tolika končetinami, ale oreliové oči ji všimnou v úvodním filmu hry, kde je jedním z pohřešovaných lidí, který byl váš tým poslán na ostrov, aby nalézt.

Jak se spřátelit s Virginií v synech lesa

Spřátelit se s Virginií je snadné. První krok, který jste si všimli náhodou, jako když postavíte základnu, která spustí celý proces a Virginie se začne objevovat poblíž vašich struktur a sledovat, jak pracujete.

Pokud ji necháte na pokoji, přijde a odejde, jak se jí líbí. Pokuste se vyhnout se k ní a odložte své zbraně, když je kolem – ve výchozím nastavení stiskněte klávesu G – a pak se začne posadit, zatímco vás sleduje nebo provádí baletní rutiny.

Virginie jde směrem k hráči v lese

Po této fázi se přiblíží a až to udělá, bude mít dárky. Když se přiblíží, uvidíte jídlo a další předměty, a pokud budete opatrní, abyste se k ní nepohybovali a vydrželi své zbraně pryč, Virginie polož před sebou a pak znovu uteče.

V jednom okamžiku – může to být první dárek, ale může to být později – Virginie bude viset kolem. V tomto okamžiku ji hra považuje za společníka a přijde a odjede, jak se jí líbí. Nejlepší sázkou je použít GPS sledovače ve hře a připojit je k Virginii, což vám poskytne úspěch „každý pohyb, který uděláte“ postavy, které dělají svou věc. Později, když shromažďujete pistoli nebo brokovnici, dejte je Virginii a ona vám pomůže odrazit útoky na vaši základnu a chránit vás, když běžíte kolem ostrova.

Takže to máte, takto dostat Virginii jako společníka Synové lesa. Další pomoc s hrou se ujistěte, že se podívejte na naše průvodce při používání klást a zapnutí Mírového režimu.

Jinde v hraní her NN Rakouský soud rozhodl, že balíčky FIFA Ultimate Team (FUT) jsou formou „nelegálního hazardu“ a nařídila výrobci PlayStation Sony splácet 299 GBP (338 EUR).

 • Související témata
 • Koncové hry
 • PC
 • Synové lesa

Jak najít a spřátelit se Virginií

Svět

Virginia je společníkem AI v synech lesa, který může prokázat užitečný spojenec. V této příručce budeme pokrývat, jak můžete najít a spřátelit se Virginii, a jak se vyhnout vyděšení.

Jak najít Virginii a Trame Virginia

Jak zkrotit Virginia Sons of the Forest.png

Nejprve opravdu nemusíte najít Virginii – najde vás. Podle našich zkušeností se Virginie objevila, když jsme se usadili, abychom si odpočinuli první noc. Přistoupí k vám pomalu, ale pokud máte zbraň nebo se k ní přiblížíte, začne utéct. Ať děláte cokoli, nenášejte ji!

Howtobefriendvirginia (2) .png

Nejlepší způsob, jak se vypořádat s Virginií, je jen pokračovat ve hře a dovolit jí, aby vás nadále navštěvovala, jak den probíhají. Buďte opatrní a opatrní, když přijde na návštěvu, a nakonec po několika dnech začne přinést nabídky ve formě semen.

Pro nás byla první věc, kterou nám dala Aloe semena, A my jsme je okamžitě vysadili. Od této chvíle by se Virginie pravidelně objevila na naší základně a doručila dárky. Nakonec jsme s ní dokázali komunikovat – a první věc, kterou jsme udělali, bylo dát jí GPS sledovač, takže jsme viděli, kde byla vždy na mapě.

Chcete -li se dozvědět více, podívejte se na našeho praktického průvodce o nalezení a používání lokátorů GPS.

Howtobefriendvirginia (4) .png

Za druhé, když jsme se chytili pistole, byli jsme také schopni dát to Virginii (uvidíte na obrázku výše, můžete jí také předat brokovnici). To znamenalo, že Virginie začala chránit základnu, když dorazily kanibaly a mutanti, což nám pomohlo bránit ji. Protože Kelvin nemůže mít zbraň, určitě bychom doporučili vyzbrojování Virginie, jakmile se s ní splníte.

Budete vědět, kdy se Virginia cítí bezpečně a jste se s ní „spřátelili“, když se začne posadit u táboráku, stejně jako Kelvin, nebo vás bude následovat a objevit se v náhodných časech.