Synové lesa Kelvin: Jak uzdravit Kelvina, může zemřít a musíte ho nakrmit? | Rock Paper Shotgun, Oživte svůj padlý společník: Průvodce vzkříšeným Kelvinem v synech lesa – Hindustan Times

Oživte svého padlého společníka: Průvodce vzkříšeným Kelvinem v synech lesa

Uvnitř adresáře poklepejte na soubor GameStatesAvedata.JSON. Když jste požádáni o výběr programu, s nímž jej můžete otevřít, vyberte WordPad.

Synové lesa Kelvin: Jak uzdravit Kelvina, může zemřít a musíte ho nakrmit?

Hráč má vlny v Kelvinu, když stojí v omámením v synech lesa

Chcete se dozvědět více o Kelvinovi v synech lesa? Kelvin je králem v synech lesa. Spojenec, který na začátku hry přežije havárii vrtulníku, je Kelvin vaším prvním společníkem v Synech lesa a je neuvěřitelně užitečný. Zatímco havárie ho nechává v šokovaném stavu, který mu brání v mluvení, Kelvin může následovat, rybařit, načíst dřevo a stavět malé úkryty, aby vám pomohlo přežít ostrov zamořený kanibalem.

V této příručce rozebíráme vše, co potřebujete vědět o Kelvinovi v synech lesa, včetně toho, jak získat Kelvina, ať už potřebujete krmit Kelvina, pokud dokáže bojovat a zemřít, a spoustu dalších důležitých informací, které Budete to muset vědět.

Hráč stojí u řeky v lese, když se Kelvin krčí u vody v synech lesa

Když je Kelvin vaším společníkem, můžete vydat příkazy s poznámkovým blokem interakcí s ním.

Níže najdete úplný seznam příkazů, které můžete Kelvinovi dát v Synech lesa:

  • Následuj mě
  • Získejte [položku] a [kap sem, dej mi nebo sledujte mě]
  • Postavit [přístřeší nebo oheň]
  • Zůstaňte [tady nebo skrytý]
  • Dát si pauzu
  • Jasné [5, 10 nebo 20 metrů]

Z těchto příkazů bychom doporučili použít Kelvin k vytvoření útulku pro vaši první noc. Vždy můžete vyrobit stan v Synech lesa, ale nařídit Kelvinovi, aby vám udělal úkryt, aby vám vybral zdroje, řemeslné zbraně a najít důležité nástroje, jako je rebreather.

Příkaz „Clear“ je také vynikající, protože Kelvin začíná vyčistit půdu v ​​okruhu 5, 10 nebo 20 metrů. Toto není bojový příkaz k vyčištění nepřátel. Místo toho začne sekat stromy, což usnadní vytvoření základny. To vám také umožňuje získat spoustu protokolů, abyste mohli začít stavět, zatímco Kelvin bude stále sekat.

Příkazy „get“ vám umožňují nařídit Kelvinovi, aby sbíral tyčinky, skály, protokoly nebo ryby. Je zřejmé, že nejlepší možností je ryba. Jídlo není vždy snadné přijít v synech lesa, ale Kelvin je rybářský profesionál.

Pokud nařídíte Kelvinovi, aby získal ryby, putuje se k nejbližšímu zdroji vody, zaujme krknou polohu a prostě je chytí přímo z vody. Bude to dělat na chvíli na chvíli, nebo dokud mu nebudete dát další příkaz, díky čemuž je Kelvin vynikajícím zdrojem jídla v synech lesa.

Kelvin FAQ: Vše, co potřebujete vědět o Kelvinu

O Kelvinovi je toho tolik, co se dozvíte, a my jsme si mysleli, že je nejjednodušší uspořádat to všechno v pěkném malém FAQ. Pokud vás zajímá, jak nakrmit Kelvina, zda může Kelvin zemřít, nebo mnohem více, máme všechny odpovědi.

Potřebujete krmit Kelvina v synech lesa?

Ne, nemusíte krmit Kelvina v synech lesa. Také pro něj nemusíte dostávat vodu. Kelvin může občas jíst bobule, pít vodu nebo spát, ale nemusíte je vydávat jako příkazy nebo mu dát své zdroje.

Synové lesního obrazu, kteří ukazují, že dva hráči stáli ve stínované kabině společně v lese

Může Kelvin bojovat v synech lesa?

Ne, Kelvin nemůže bojovat v synech lesa. Neexistuje způsob, jak dát Kelvinovi zbraň, takže se během boje jednoduše pokusí vyhnout útokům.

Pokud vás zajímá, proč Kelvin nemůže bojovat, je to proto, že ho havárie přiměla hluchý a trochu omáchl ho. Z tohoto důvodu bychom ho doporučili držet dál od nebezpečných situací.

Zatímco Kelvin nemůže bojovat, je schopen vás varovat před příchozími nepřáteli, pokud je vidí. Učiní tak tím, že k vám přijde a ukáže jejich směrem, takže zvažte použití Kelvina jako rozhledny, pokud potřebujete někoho, kdo sleduje záda. Jen buďte připraveni ho bránit, až dorazí nepřátelé.

Můžete uzdravit Kelvina v synech lesa?

Kelvina můžete uzdravit v synech lesa, ale pouze když klesne na zem. K tomu dojde, pokud způsobí dostatečné poškození od vás nebo nepřátel.

Chcete -li uzdravit Kelvina, musíte k němu přejít a komunikovat s ním v jeho sestřeleném stavu. Díky tomu ho přiměje oživit ho ze země, stejně jako hráč, který byste hráli při hraní synů multiplayeru Forest.

Může Kelvin zemřít v synech lesa?

Hráč stojí nad Kelvinem

Ano, Kelvin může zemřít v synech lesa. Může být buď zabit kanibaly nebo mutanty, nebo hráč.

Naštěstí je Kelvin již docela dobrý v tom, že zůstane v bezpečí. Například vás nebude následovat do jeskyní, což znamená.

Pokud Kelvin podlehne kanibalským útokům, nebo pokud se rozhodnete ho zabít sami, pak se po zbytek vašeho uložení vůbec nebude respawn. Můžete však oživit Kelvina (a Virginii, další hlavní společník) pohráváním s vaším uložením souboru.

Můžete se zbavit Kelvina?

Pokud byste se raději zbavili Kelvina a pracovali sami, aniž byste ho zabili, je to také možnost. Jednoduše použijte příkaz „Vezměte si přestávku“, aby si Kelvin odpočinul. Půjde nečinnost a zůstane zhruba v místě, kde ho necháte, ale to vám umožní utéct a dělat vlastní věc bez jeho pomoci.

Pokud hledáte trvalejší řešení, jak odstranit Kelvina z ostrova – nebo existence -, pak zjevně stačí chytit nejbližší zbraň. Buďte však upozorněni, že důrazně doporučujeme udržet Kelvina naživu, protože je neuvěřitelně užitečný pro to, aby vám pomohl přežít v rané hře.

Pokud vás opravdu otravuje, prostě ho nechte odpočívat. Nikdy nevíš, kdy ho možná budete potřebovat.

Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

To zabalí našeho průvodce na Kelvinu v synech lesa. Pokud jste doručili Kelvina rychlou smrt a nyní se musíte starat o sebe, podívejte se na našeho průvodce, jak zapálit. Až budete připraveni dále prozkoumat, můžete se naučit, jak najít užitečné nástroje, jako je moderní sekera, omráčení, pistole, brokovnice a další.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

  • Akční dobrodružství následovat
  • Následují hry
  • Synové lesa následují
  • Přežití a řemeslné řešení

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

Hayden je spisovatelem průvodců pro RPS, který se připojil k týmu v září 2021 po několika měsících na volné noze pro Thegamer. Jsou velkým fanouškem her přežití, zejména těch, které se zaměřují na nemrtvé. Zombie. Chodci. Shamblers. Ať už jim říkáte cokoli, Hayden je určitě fanoušek.

Oživte svého padlého společníka: Průvodce vzkříšeným Kelvinem v synech lesa

Existuje způsob, jak oživit Kelvina, pokud jste ochotni kopat do svých ukládacích souborů a provést nějaké změny

Kelvin, super užitečný NPC v Sons of the Forest, je přínosem ve vaší hře. Pokud však poškodí a zemře, nevrátí se k životu, alespoň ne oficiálně ve hře. Existuje však způsob, jak oživit Kelvina, pokud jste ochotni kopat do svých souborů uložení a provést nějaké změny. V tomto průvodci krok za krokem vám ukážeme, jak vzkřísit Kelvina v synech lesa.

AI Companion Kelvin v synech lesa

Krok 1. Vytvořte nový slot pro uložení

Než začneme, doporučuje se vytvořit nový úsporný slot pro případ, že během procesu uděláte chybu.

Krok 2. Přístup k uložení souborů

Otevřete průzkumník Windows a vložte následující do horní lišty:

Klikněte na adresář s dlouhým číslem. Uvidíte další adresáře s dlouhými čísly.

Krok 3. Najděte poslední adresář

Klikněte na adresář s nejnovějším upraveným datem.

Krok 4. Otevřete GameStatesAvedata.JSON ve Wordpadu

Uvnitř adresáře poklepejte na soubor GameStatesAvedata.JSON. Když jste požádáni o výběr programu, s nímž jej můžete otevřít, vyberte WordPad.

Krok 5. Změňte „isRobbydead“ z True na False

Použijte Ctrl-F k vyložení pole Find a vyhledejte „IsRobbyDead \“: True. Změnit: True to: False.

Krok 6. Open Savedata.JSON ve Wordpadu

Poklepejte na soubor SaveData.JSON, Otevřete jej ve Wordpadu a použijte Ctrl-F k otevření pole Find Box.

Krok 7. Změňte „stát“ od 6 do 2

Hledejte tento řetězec: „Typeid \“: 9. Neměňte ten řetězec, ale vypadejte trochu dále dolů pro \ ”State \”: 6 a změňte jej na \ ”State \”: 2

Krok 8. Změňte Kelvinovo zdraví

Použijte znovu Ctrl-F a vyhledejte „zdraví“: 0. Změňte první 0 až 100.

Krok 9. Uložit soubor

Nakonec ukončete a uložte soubor.

Krok 10. Otevřete uloženou hru

Nyní, když otevřete uloženou hru, měl by být Kelvin znovu naživu.

Vzkříšení Kelvina v synech lesa je přímý proces. Vše, co musíte udělat, je procházet se svými ukládacími soubory, provést několik změn a uložit soubor. S těmito kroky budete mít Kelvina zpět, aby vám pomohl v žádném okamžiku. Nezapomeňte si před zahájením procesu vytvořit nový úsporný slot, jen pro případ, že by se něco pokazilo.

Synové lesa: Jak uzdravit Kelvina, může zemřít a můžete ho oživit zpět k životu?

Synové lesa můžete uzdravit Kelvin, že zemře

Můžete uzdravit Kelvina Synové lesa, Ale mechanik je omezený. Pokud můžeme říct, můžete ho uzdravit pouze tehdy, když je ve stavu „sestupného“ a bude zemřít. Jinak se jeho zdraví pravděpodobně postupem času pomalu doplňuje. Jedna věc, kterou je třeba poznamenat, je, že pokud je sestřelen, musíte ho uzdravit; Jinak zemře. Bohužel, někteří hráči hlásí tento mechanik, je v současné době obtěžován a nedostanou výzvu k uzdravení Kelvina.

Jak uzdravit Kelvina v synech lesa

Synové lesa Kelvin sestřelili

Právě teď je jediným způsobem, jak uzdravit Kelvina v synech lesa. Když způsobí dostatek poškození (od vás nebo jiného zdroje), zhroutí se a uvidíte nad ním ikonu křížové ikony první pomoci. Když k tomu dojde, musíte se k němu přiblížit a stisknout klávesu Interact, abyste ho oživili. Vzhledem k tomu, že se zdá, že se Kelvinovo zdraví v průběhu času regeneruje, předpokládáme, že má nějaký pasivní buff. Nedokázali jsme však potvrdit přesnou mechaniku jeho zdraví.

Může Kelvin zemřít?

Synové lesa Kelvin mrtví

Kelvin může zemřít v synech lesa a může se to stát docela rychle. Jakmile bude mít dost poškození, bude sestřelen. Pokud způsobí trochu větší poškození, zemře. Z toho, co dosud víme o jeho mechanice, a jakýkoli zdroj zranění může způsobit, že k tomu dojde, a není v bezpečí před vašimi útoky (jako u luku a šípu), kanibaly nebo padající stromy. Hráči hlásili, že ho nechat Kelvina příliš dlouho v sestřeleném stavu. Uvádí se také, že pokud s ním na začátku hry nepracujete a necháte ho za sebou, zahyne také.

Můžete vzkřísit Kelvina?

Jakmile Kelvin zemře v synech lesa, je pryč navždy. Bohužel nespí, a nemůžete jen čekat, až se probudí. Jediným způsobem, jak ho dostat zpět, je restartovat vaši hru nebo načíst předchozí uložení. Je možné, že Devs přidají způsob, jak Kelvina oživit v budoucí záplatě, ale není to velmi pravděpodobné. Synové lesa jsou navrženi jako brutální hra a ztráta vašeho kamaráda je jednou z mnoha strašných věcí, které se vám mohou stát. Bohužel, všechny výše uvedené platí pro dalšího možného společníka ve hře právě teď, Virginie.

Jason Faulkner je senior editor SEO Evolve Media. V typickém dni najdete ho zoufale, který se snaží získat koncem 90. let/na počátku 2000 PC, které pracují na poměru 4K a 16: 9, aniž by se zhroutily.