Synové lesních sáňků: Jak získat a používat saně – sáně – zařízení | Synové lesa Gamer Guides®, Sons of the Forest Sled: Jak vyrobit saně | Shotkul skalního papíru

Synové lesních sáních: Jak vyrobit sáně

Chcete -li sklouznout kopce s sáněmi, musíte nejprve zadat svůj inventář a vybavit jej. Potom skočte, zatímco držíte saně a klepněte na myši ve vzduchu, abyste začněte klouzat.

Synové lesních sáních: Jak získat a používat sáňky

Podle

Hráči, kteří si pamatují, jak se sklouznou na skořápce želvy zpět ve dnech lesa. Dobrou zprávou v těchto dnech není jen nostalgie, protože můžete dostat sáně do synů lesa. Akvizice je však trochu jiná, jako Želví skořápky již nejsou předmětem saně, Tištěné saně jsou! Zde je, jak získat sáňky v synech lesa.

Zde je vše, co potřebujete vědět o sáních v Synech lesa.

Jak získat sáňky v synech lesa

Chcete -li získat sáňky v synech lesa, musíte najít jeskyni 3D tiskárny. Můžete navštívit malou jeskyni pod rybníkem pod horským třením vrtulníku, abyste se tam dostali. Pokud cestujete z plážového tření, musíte se vydat směrem k rovné části ostrova, kde potoky utékají směrem k plážím. Připojili jsme na obrázek s GPS přítomným na snímku obrazovky, abyste našli umístění této jeskyně.

Když se přiblížíte k jeskyni, měla by ji oblast začít označovat jedním z modrých značek POI na GPS.

Zde najdete jeskyni 3D tiskárny, což vám umožní vytvořit sáňky v synech lesa

Musíte se vytisknout saně v jeskyni 3D tiskárny

(1 ze 2) Zde najdete jeskyni 3D tiskárny, což vám umožní vytvořit sáňky v synech lesa.

Zde najdete jeskyni 3D tiskárny, což vám umožní vytvořit sáňky v synech lesa

Musíte se vytisknout saně v jeskyni 3D tiskárny

Zde najdete jeskyni 3D tiskárny, což vám umožní vytvořit sáňky v synech lesa. (vlevo), musíte si vytisknout sáňky v jeskyni 3D tiskárny. (že jo)

Jakmile dorazíte do jeskyně, vstupte dovnitř a sledujte laboratoř. . Zde můžete vyrobit různé předměty, jako je baňka, ale ten, který zde chcete.

. 3D tiskárna má uvnitř asi 800 pryskyřice a na policích v místnosti je dalších 200. Měli byste mít také 100 z havárie vrtulníku, a jakkoli máte více díky různým bodům vyzvednutí v laboratořích, kmenových vesnicích a dalších zájmových bodech, se kterými najdete.

Jakmile máte požadovanou částku, potvrďte tisk na notebooku a počkejte 20 sekund. Ujistěte se, že 3D tiskárna navrhněte pryskyřicí. Jinak to dojde částečně.

Jak používat syny lesních sáních

Zde je návod, jak používat sáňky v synech lesa

.

Nyní, když máte ruce na vytištěném sáňkou v synech lesa, můžete jej nyní použít. Chcete -li tak učinit, přejděte do svého inventáře stisknutím „Já“ a poté doleva doleva od vašeho inventáře. Najdete tam tištěné saně. Klepnutím na to, abyste jej vybavili, a pak jej nesete, když jste venku.

Odtud můžete skočit a levé kliknutí, zatímco je ve vašich rukou, abyste se dostali dovnitř. Pokud jste skočili, jede z kopce, pak postupně vyzvednete hybnost a přiblížení po krajině, dokud se nezastavíte. Díky tomu je obzvláště skvělá metoda pro to, jak se dostat dolů na kopce.

V zimní sezóně bude také fungovat zázraky, protože většina země bude pokryta sněhem. To odstraní většinu otravných hrbolků v zemi díky malým pařezům, skalám a dalším překážkám v cestě. Proto byste měli mít vytištěné saně a připraveni jít na zimní měsíce, protože to bude mnohem jednodušší cestování během nejtěžší hry ve hře.

Tím se uzavírá vše, co potřebujete vědět o synech předmětů lesních saječek. Hodně štěstí tam venku a užijte si svůj nový způsob, jak efektivně dostat kopce.

Synové lesních sáních: Jak vyrobit sáně

Hráč sklouzne z kopce na sáňkách v synech lesa

? Synové lesa mají spoustu nástrojů, ale většina hráčů původní hry bude pravděpodobně chtít sledovat saní dříve než později. Sáňky se vrací do synů lesa, ale není to něco, co můžete jen vypracovat v batohu. Pokud si nejste jisti, jak získat sáňky v synech lesa, jsme tu, abychom pomohli.

V této příručce rozebíráme, jak vyrobit sáňky v synech lesa, pokryjeme tam, kam musíte jít, a zdroje, které budete potřebovat.

Hráč stojí u jeskyně, zatímco drží své GPS v synech lesa

To je místo, kde najdete 3D tiskárnu, kterou můžete použít k výrobě sáňků v synech lesa.

Sled je nejdražší položkou 3D tiskárny, která stojí 1000 pryskyřice tiskárny. 3D tiskárna však začíná 850 pryskyřicí a na poblíž regálů najdete 200 dalších, takže můžete technicky okamžitě udělat sáňky.

Pokud jste již použili 3D tiskárnu k výrobě jiných položek, nepanikajte! Kolem mapy najdete více ukryté pryskyřice tiskárny. Například ti, kteří se ponoří do podzemních laboratoří, aby získali klíčové karty v synech lesa, by měli během tohoto dobrodružství najít nějakou pryskyřici.

Když máte dostatek pryskyřice, jednoduše procházejte dostupné položky s počítačem 3D tiskárny, dokud nenajdete saní, a poté zasáhněte klíč „E“ k tisku.

Jak používat sáňky v synech lesa

V synech lesa se sáňky používají pouze pro sklouznutí kopců. Při tom se pohybujete neuvěřitelnou rychlostí a funguje to jako skvělý způsob, jak rychle sestoupit ze zasněžené hory ve středu mapy.

Chcete -li sklouznout kopce s sáněmi, musíte nejprve zadat svůj inventář a vybavit jej. Potom skočte, zatímco držíte saně a klepněte na myši ve vzduchu, abyste začněte klouzat.

Pomůže vám také vyhnout se poškození podzimu, pokud se ocitnete na vrcholu strmého svahu bez bezpečné cesty dolů, takže saní je určitě šikovnou položkou.

Na rozdíl od původní hry však nemůžete použít sáňky k přesunu protokolů v synech lesa. Vůbec neexistuje protějšek s protokolem, takže budete muset nést protokoly ručně.

Samozřejmě můžete také přikázat Kelvinovi, aby vám přinesl protokoly, pokud byste je raději neseli kolem sebe.

Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

To zabalí náš průvodce, jak vyrobit sáňky v synech lesa. Toto je samozřejmě jen jeden z mnoha nástrojů, které získáte během svého dobrodružství. Pokud chcete najít lopatu a získat klíčové karty v Synech lesa, musíte se naučit, jak získat rebreather a jak získat lanovou zbraň v Synech lesa. Pokud ještě nejste připraveni prozkoumat dále, ujistěte se, že můžete najít vodu a oheň v synech lesa, abyste přežili první noc.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

  • Akční dobrodružství následovat
  • Následují hry
  • Synové lesa následují
  • Přežití a řemeslné řešení

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

Hayden je spisovatelem průvodců pro RPS, který se připojil k týmu v září 2021 po několika měsících na volné noze pro Thegamer. Jsou velkým fanouškem her přežití, zejména těch, které se zaměřují na nemrtvé. Zombie. Chodci. Shamblers. Ať už jim říkáte cokoli, Hayden je určitě fanoušek.

Jak získat a používat sáňky v synech lesa

Synové lesních sáních

Chcete -li získat syny lesních sáních, musíte je vytisknout z 3D tiskárny nalezené v malém bunkru. Jakmile to máte, můžete pak Použijte jej s levým tlačítkem myši – ale musíte být ve vzduchu když ano. Sled vám umožňuje sklouznout dolů svahy rychlou rychlostí bez skutečných výdajů na výdrž, i když to mějte na paměti , který sloužil jako přenosné úložiště.

. Nikdy nemůže mít příliš mnoho sáně, správně?

Jak získat syny lesních sáních

Neexistuje způsob, jak najít sáňky v synech lesa, musíte je vytvořit s 3D tiskárnou nalezenou na místě uvedeném výše uvedeném. !

Tiskárna je připojena k notebooku, kde si můžete vybrat, co stavíte, projížďkou do ikony sáňky. Mírný závěs je, že saně stojí 1000 pryskyřice tiskárny na řemeslo – nejen je to docela drahé, ale 3D tiskárna začíná nainstalovanou 850 pryskyřici.

Synové lesních průvodců

Naštěstí je tam více ve stejné místnosti – dost na to, abyste dosáhli tohoto prahu 1000, ale mějte na paměti, že pokud jej k tomuto účelu použijete, nebudete mít moc na tvorbu dalších věcí a budete muset najít více na různých místech.

Alternativně můžete použít tyto syny ID lesních položek, implementovaných s pravidly u připojeného průvodce, abyste je pouze vytvořili ve svém inventáři!

Jak používat sáňky v synech lesa

Používáte sáně v synech lesa tím, že jej vybavíte z vašeho inventáře, stejně jako nástroj nebo zbraň, a poté stisknete levé tlačítko myši ve vzduchu, buď skokem nebo vystoupením z vysoké římsy. Spuštění, které způsobí, že vaše postava umístí sáně pod ni. .

Je tam synové lesních sélů?

Předchozí hra, Forest, měla velmi cennou položku s názvem SOL SLED – což není v synech lesa Pokaždé v době psaní, i když může do hry vstoupit do budoucích aktualizací.

SOL SLED bylo obzvláště cenné zařízení, které účinně sloužilo jako přenosný zásobní kontejner, což vám umožňuje přesunout velké množství položek najednou – velmi užitečné, zejména pokud jste chtěli přemístit základny nebo přetáhnout velké množství kořisti zpět z expedice. Samozřejmě, když jsou synové lesa v časném přístupu, je zcela možné, že v budoucnu uvidíme, že sáňky nebo nějakou podobnou položku přidanou do hry, zejména s jasnou poptávkou.

© Gamesradar+. Nesmí být reprodukován bez povolení

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.