T1 je téměř Perfect LCK Spring Run přináší zpět naději na vítězství na Worlds 2022, Faker konečně končí dlouho čekat, protože T1 se kvalifikuje na Worlds 2023 – Dexerto

Faker konečně končí dlouho čekat, když se T1 kvalifikuje na světy 2023

V roce 2020 viděli fanoušci T1 paprsek naděje na další svět, když vyhráli Spring Spring LCK, ale tým nedokázal udržet dynamiku do letního rozdělení. T1 ztratil regionální finále LCK 2020 pro Gen.G a nakonec se nekvalifikoval do světa 2020. T1 by pokračoval v prohry dalšího semifinále LCK pro Gen.G v jarním rozdělení 2021.

T1 je téměř dokonalý jarní běh LCK přináší zpět naději na vítězství na Worlds 2022

T1 porušila svůj vlastní 14-výherní rekord od roku 2015 a je připravena na výrobu historie s perfektním během na pravidelné sezóně LCK Spring 2022.

V posledních letech se díváme na běh T1 od úplné dominance po horskou dráhu úspěchu a neúspěchu.

11. března T1 vytvořila nový rekord v Lize Legends Champions Korea (LCK), která porazila vlastní 14-0 vítězství z LCK Summer 2015. Dokonce s vítězstvím proti Fredit Brion a všichni jsou připraveni udělat historii s perfektní pravidelnou sezónou v LCK Spring 2022. Bývalí mistři světa budou v 9. týdnu čelit proti Liiv Sandboxu a DRX a Možná zavřete jarní sezónu perfektním rekordem 18-0. T1 běh této sezóny dal svým fanouškům obnovenou naději jako mladý tým, vedený veteránem Lee “Faker” Sang-Hyeok pomstila svou porážku proti DWG Kia v semifinále 2021 Worlds. Zatímco DWG bojovala, prohráli 1-2 na T1 ve 3. týdnu probíhajícího rozdělení.

Vzestup a pokles T1 na světě

T1, tehdy známý jako SKT Telecom T1, byl dominuje nejen LCK, ale dokonce i světy od roku 2013. Tým byl průkopníkem korejské nadvlády na světě pod pásem byli dva z nich Back-to-back v letech 2015 a 2016. Během svého působení jako SKT, seznam vedený legendárním Mid Laner Faker také zabalil dvě mistrovství v polovině sezóny a devět vítězství v mistrovství LCK vyhraje. Seznam T1 byl v průběhu let docela naskládán s hráči jako JangMarin“Gyeong-hwan, bae”Bengi“Seong-woong a bae”Bang“Jun-Sik doplňuje Faker pod okem trenéra Kim”„Jeong-gyun.

Kvůli změnám v meta v následujících obdobích, podpora a džungle se staly vlivnějšími a zanechaly méně prostoru pro sólo tvrdé přenášení. Dříve byl známý Faker hrát Champs jako Ryze, LeBlanc, Zed, Azir a Orianna. Od sezóny 7 přešel do hraní více šampionů založených na užitkových programech jako Karma, Lulu a Galio, aby pomohli jiným lanersům. Ztráta T1 ve finále Worlds 2017 pro Samsung Galaxy byla těžká nést, dokonce i pro obvykle složené Faker.

Tým pokračoval v hrbolatém běhu po ztrátě na světě v roce 2017. Rok 2018 byl obzvláště špatným rokem pro skupinu, Se špatnými představeními na jarním a letním rozdělením LCK se T1 nekvalifikoval do MSI ani pro světy. Odrazili se zpět v LCK 2019 a vyzvedli jak jarní, tak letní rozdělené tituly. Korejci však prohráli s G2 na světech 2019 knockouts.

V roce 2020 viděli fanoušci T1 paprsek naděje na další svět, když vyhráli Spring Spring LCK, ale tým nedokázal udržet dynamiku do letního rozdělení. T1 ztratil regionální finále LCK 2020 pro Gen.G a nakonec se nekvalifikoval do světa 2020. T1 by pokračoval v prohry dalšího semifinále LCK pro Gen.G v jarním rozdělení 2021.

Přiblíží se nový vyzývač

Na dlouhou dobu, Korea neměla skutečnou konkurenci z jiných regionů na světové scéně. Zatímco čínské týmy jako Royal Club dosáhly finále světa, nemohly si vzít trofej domů. Světové finále 2015, 2016 a 2017 byly viděny Dva korejské týmy Clash o titul. Čína skutečně dorazila na světovou scénu v roce 2018 s Invictus Gaming Vezměte si titul mistrovství světa. Zatímco Korea v roce 2020 znovu potvrdila svou dominanci proti Číně . Vítězství Damwon Gaming’s (nyní DWG Kia) proti čínskému Sunningu během světového finále 2020 jim nejen získalo jméno na světové scéně, ale založilo tým jako powerhouse v Koreji. . Po několika změnách seznamu, odjezdu hlavního trenéra Kkoma a talentovaných nových uchazečů, se T1 svrchovanost zasáhla.

Historicky má T1 lepší výsledky na jarních rozděleních ve srovnání s letními rozděleními, zejména od roku 2017. Ale i když T1 pokračuje ve svém velkolepém běhu do letního rozdělení, bude mít nějakou vážnou konkurenci týmů League of Legends Pro League (LPL) ve Worlds 2022. Hypergresivní herní styl LPL a neposkvrněná mechanika pomohla Čína přiveďte domů 2018, 2019 a tituly mistrovství světa 2021. T1 bude muset porazit těžké váhy jako Rng a Edward Gaming spolu se starými uchazeči jako Vítězství pět kteří jsou letos na vrcholu žebříčku LPL s talenty bývalé písně vítěze světa “Rookie“Eui-jin a předchozí top esports a RNG džungler viseli”Karsa„Hao-hsuan.

Je Faker kolem jeho hlavního?

Dětská zázračná, Faker prošel dlouhou cestu od svého debutu v roce 2012. Mid Laner je považován za Největší hráč všech dob v League of Legends a má pod pásem několik světových titulů a záznamů. S novějším talentem, jako je heo “Showmaker„SU Bití kdysi„ nezakládatelného krále démona “, některé z nedávných poruch T1 spojené s tím, že některé v komunitě nechávají přemýšlel, zda Faker lze stále nazvat nejlepším hráčem na světě. Fanoušci T1 se obávali, že by koza skončila po ztrátě T1 na G2 ve světě 2019 nebo jejich ztrátě na světě 2021 proti DWG. Ve společném prohlášení, které učinil Faker a T1, se oficiálně stal jedním z majitelů T1. Takže bez ohledu na to, kdy se Faker konečně rozhodne odstoupit, Bude i nadále zůstat součástí T1 a Korejské pro scény. .

Pokud jde o jeho odkaz, stále neexistuje úzká konkurence. V rozhovoru pro rok 2020, který Mid Laner odpověděl na otázku, zda ho někteří nováčci jednoho dne předjíždějí, “Historie lidstva se znovu a znovu prokázala, že nic netrvá věčně, takže věřím, že takový hráč se jednoho dne objeví. Pokud se takový nováček objeví, byl bych o tom lhostejný, protože je to přirozený řád věcí. Dokud však zůstanu profesionálním hráčem, bude pro hráče těžké překonat svou kariéru. . Zaměřil jsem se jen na sebepojetí.“

Navzdory šancím získali mladší členové T1 určité zkušenosti ve světové aréně. Tým synergizuje mnohem lépe a zatímco Faker mohl být ve hře téměř deset let, má stále nové triky na rukávu.

Cesta do světa 2022 je dlouhá, ale tento rok vypadá pro tým slibně. V průběhu času T1 záleželo méně na Fakerovi, aby je tvrdě přenesl. S tím, co je v současné době považováno za jeden z nejlepších duosů podporujících ADC v LCK, Lee “Gumayusi„Min-Hyeong a Ryu“Keria„Min-seok Anchor T1 v Bot Lane. Přidat měsíc “Oner„Hyeon-joonova kontrola nad cíli a mapou spolu s Kerií střílením a získáte solidní seznam, který je znatelně silnější, připomínající jejich slavné dny v sezóně 5 a 6.

Půjde tato iterace T1 celou cestu a znovu přinese mistrovství světa zpět? To je něco, na co se budeme těšit.

Přihlaste se k odběru zpravodaje AFK Gaming

Získejte týdenní rekapitulaci všech nejnovějších vývojů v globálním průmyslu eSports s naším zpravodajem ESPORTS Business Insights: AFK Weekly

Přihlaste se k odběru zdarma k získání poznatků, analýz a názorů na největší vývoj v podnikání v esportu, poskytovaný naším týmem zkušených novinářů ve spolupráci s vůdci myšlenek v celém odvětví.

Publikováno dne: 15. března 2022, 05:26

Nutan má zkušenosti s obsahem napříč různými tituly FPS, MOBA a BR pro PC i Mobile Gaming. V zásadě je to Jill všech obchodů. Jako bývalá kapitán týmu Esports All-Woman leží její kořeny pevně v PC Gaming.

Faker konečně končí dlouho čekat, když se T1 kvalifikuje na světy 2023

Faker Worlds 2022

Hry Colin Young-Wolff/Riot

Faker se umístil na druhém místě ve více turnajích, než někteří hráči umístili na prvním místě.

V sobotu se T1 stal druhým korejským týmem, který se kvalifikoval do světa 2023. Pro Star Mid Laner Lee „Faker“ Sang-Hyeok to bude jeho první mistrovství světa v jeho domovské zemi.

T1 přidal své jméno do seznamu týmů na mistrovství světa 2023 poté, co porazil KT Rolster 3-2 ve finále dolního držáku letních play-off LCK.

Toto bude první mistrovství světa Fakera v Jižní Koreji. Země hostila poslední fáze světů v roce 2014 a celou akci v roce 2018, ale jeho tým, poté nazývaný SK Telecom T1, se nemohl kvalifikovat pro žádnou konkurenci. Zmeškal také Worlds 2020, který se konal v Šanghaji.