Tak dlouho trvá kampaň Call of Duty: Modern Warfare 2 – Meristace, Call of Duty Modern Warfare 2 (2022) Délka kampaně vysvětlena | Načtení

Call of Duty Modern Warfare 2 (2022) Délka kampaně vysvětlila

Existuje 17 misí, které mají tentokrát více otevřených prostorů, a proto méně směrované. Mají také vyšší standardní potíže než obvykle. To vše má za následek zvýšení doby, které jsme zmínili.

Takto trvá kampaň Call of Duty: Modern Warfare 2

Včasný přístup k kampani Modern Warfare 2 odhaluje, jak dlouho nám bude trvat. A překvapení, bude to o něco delší než obvykle.

Aktualizace: 23. října, 2022 13:57 EDT

Víme, že ústřední tvrzení Call of Duty leží v režimu pro více hráčů, který se rozprostírá měsíce a měsíce v rukou hráčů. Je však také pravda, že tato úspěšná franšíza hry nám poskytla nezapomenutelné okamžiky prostřednictvím svých kampaní. V nich, akční, dramatická a hollywoodská trhák podobná podívaná ukradla náš dech při více než jedné příležitosti. Modern Warfare 2 samozřejmě bude mít vlastní dávku adrenalinu.

Budete muset zrušit pouze jeden nebo dva večery, abyste se dostali přes kampaň Modern Warfare 2.

Kampaně Call of Duty (a kampaně válečných franšíz obecně) obvykle nejsou příliš dlouhé. V některých splátkách to byl případ pouhých čtyř hodin. Pro Modern Warfare 2 budeme muset ušetřit mezi pěti a šesti hodinami naší doby, něco víc než první moderní válka, která zůstala, s štěstí, v 5. Pokud to zvýšíte na nejvyšší obtížnost, o nichž víme, že veteráni franšízy jako výzvy, by se měla prodloužit doba trvání. Po dokončení by se obtíže veterána odemkla a opakovala se pocení dobrodružství do poslední kapky.

Existuje 17 misí, které mají tentokrát více otevřených prostorů, a proto méně směrované. Mají také vyšší standardní potíže než obvykle. To vše má za následek zvýšení doby, které jsme zmínili.

Jakmile známe každou fázi naruby a identifikovali jsme nejintenzivnější a nejednocejší okamžiky, není nic jako jít dolů a pozvat členy rodiny, aby jim ukázali zasedání nejvyšší úrovně popcornového kina. V tomto smyslu by to nebylo špatné, kdyby byly kampaně povoleny samostatně výměnou za malý poplatek. Jsme si jisti, že existuje výklenek hráčů, zvyklejší na narativní složku, kteří by si ji koupili jen pro tento druh potěšení.

Call of Duty: Modern Warfare 2 dorazí 28. října pro PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X | S a PC., Hráči s digitálním předobjednávkou mají nyní k této kampani včasný přístup.

Takto trvá kampaň Call of Duty: Modern Warfare 2

Redactor de Meristation

Call of Duty Modern Warfare 2 (2022) Délka kampaně vysvětlila

Modern Warfare 2 Jak dlouhá délka hry: Je vidět více vojáků

Zajímá vás? Jak dlouho trvá porazit kampaň Modern Warfare 2 2022? Délka kampaně v jakékoli hře Call of Duty není dlouhá, takže byste opravdu neměli očekávat, že se moderní Warfare 2 bude lišit. Ale s franšízovou linií a některými vracejícími se a novými postavami očekáváme, že Infinity Ward poskytne každému z nich dostatek času, což povede k zajímavému konec a post-úvěry, které zde vysvětlujeme.

Jak dlouho porazit kampaň Modern Warfare 2?

Čas potřebný k porážce kampaně Call of Duty Modern Warfare 2 2022 je asi 6-8 hodin. Jedná se o docela podobnou přehrát jako většina ostatních nedávných her Call of Duty, takže by to nemělo být pro hráče příliš překvapením.

To samozřejmě bude trvat o něco déle, pokud hrajete v režimu vyšší obtížnosti nebo na obtížnosti realismu, ale obecné okno by se nemělo příliš posunout od tohoto dvouhodinového bloku. Nebojte se však, že je to ono, protože podle úniků může být kampaň DLC na lince. To by bylo poprvé, co uvidíme kampaň DLC za volání povinnosti, pokud se to ukáže jako pravdivé.

S touto znalostí o tom, jak dlouho porazit kampaň Modern Warfare 2, můžete začít řešit některé z dalších režimů ve hře nebo se ponořit do multiplayeru pomocí některých z nejlepších zbraní nebo se podívat na přizpůsobení naší zbraně průvodce nebo získání přehledu misí SPEC OPS.

Více z načtení

Echo Apsey Echo Apsey je spisovatel s pětiletými zkušenostmi pokrývajícími PS5, Xbox a Nintendo Switch, stejně jako největší hry a franšízy. Najdete spoustu průvodců na Call of Duty, XDEFIANT, Spider-Man 2, EA Sports FC, Starfield, Mortal Kombat 1, Street Fighter 6 a další. Kromě toho pravidelně aktualizují seznam PS Plus a prémiových her na LoadOut a zapisují seznamy herních herních průsmyků s měsíční PS plus a Xbox Game Pass. Můžete také najít recenze a funkce na hrách, stejně jako hardware pro PS5, Xbox a Nintendo Switch. Ve své době psaní se zúčastnili průmyslových akcí, jako je Gamescom, Wasd. Kromě toho provedli rozhovory s týmy za lordy Fallen, Blue Protocol, Dying Light 2 a další od začátku své psaní cesty na univerzitě.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.