Taktické videohry pro hraní rolí – Codex Gamicus – Kolektivní herní znalosti lidstva na dosah ruky., Tactical Adventures – vývoj her a publikování studia

Taktické videohry

Nová kampaň úrovně 1 – 12 (Lost Valley DLC

Taktické videohry na hraní rolí

Taktické videohry na hraní rolí Taktické RPG;; někdy označováno jako Strategie RPGS, nebo SRPG. V Japonsku jsou tyto hry známé jako „simulační RPG“ (シミュレーション ロール プレイング ゲーム ? ), [10] [11] [12] [13] Označení, které by se mohlo zdát typické pro rodilé mluvčí angličtiny. . V Japonsku dále termín TRPG odkazuje výhradně na hry na hraní rolí.

 • 1 herní design
  • .1 8bitový původ
  • .
  • .
  • .
  • 2.5 taktických RPG na PC
  • .6 Žánr rozmazání
  • .7 Massively Multi-Player Online Gaming
  • 2.8 Popularita

  Herní design [| ]

  . [14] Stejně jako standardní RPG, hráč ovládá konečnou párty a bojuje s podobným počtem nepřátel. [14] A stejně jako jiné RPG je smrt obvykle dočasná. Tento žánr však zahrnuje strategické hry, jako je taktický pohyb na izometrické mřížce. [14] Na rozdíl od jiných žánrů videoher mají taktické RPG tendenci představovat hru pro více hráčů.

  Zřetelným rozdílem mezi taktickými RPG a tradičními RPG je nedostatek průzkumu. Například, Taktika Final Fantasy Final Fantasy . [15] Namísto zkoumání je kladen důraz na bojovou strategii. Hráči jsou schopni stavět a trénovat postavy, které používají v bitvě, využívají různé třídy, včetně Warriors a Magic Users, v závislosti na hře. Postavy získávají zkušenosti z bitvy a rostou silnější a hry jako Taktika Final Fantasy Ocenění znaků sekundární zkušenosti body, které lze použít k postupu v konkrétních třídách znaků. [15] Bitvy budou mít specifické vítězné podmínky, jako je porážka všech nepřátel na mapě, které musí hráč dosáhnout, než bude k dispozici další mapa. . [15]

  Historie [| ]

  Řada hraných her na hraní rolí používala vysoce taktickou formu boje, zejména (1982), (1983) [16] a Bokosuka války .

  Taktické RPG jsou potomci tradičních strategických her, jako jsou šachy, [18] a stolní role a válečné hry, například . Podobně, rané strategie stolního top jako válečné hry pocházejí z válečných her, které se primárně zabývaly bojem.

  8bitový původ [| ]

  Nejčasnější Japonsko RPG propustily Koei, první bytost Drak a princezna . Představovalo prvky dobrodružné hry a točilo se kolem záchrany unesené princezny. [20] Jednou z jeho nejzajímavějších funkcí byl jeho bojový systém: Po náhodném setkání přechází hra z textového dobrodružného rozhraní na samostatnou bitevní obrazovku, kde se používá taktický tajný bojový systém, rok před rokem Ultima III: Exodus. [1] Později v roce 1983 Koei poznamenal, že Hybrid Adventure-Strategy-RPG hra se objevila, protože v té době došlo k nejistotě nad tím, co byl „skutečný“ RPG. [2] Tento časný hybridní pokus zase položil základy žánru RPG strategie.

  Bokosuka války, Za položení základů taktického RPG žánru nebo „simulačního RPG v roce 1985 byla také zodpovědná počítačová hra vyvinutá Koji Sumii pro Sharp X1 Computer nebo„ Simulation RPG do konzoly Nintendo Entertainment System (NES) od ASCII v roce 1985. „Žánr, jak je známo v Japonsku, se směsí prvků hraní rolí a strategií. . [17] Rovněž se považuje za strategickou hru v prvním prototypu v reálném čase. [22] Dalším pozoruhodným časným příkladem vydaným v roce 1983 byla hra Koei Ambice Nobunaga, který představoval směs hraní rolí, turn založenou velkou strategii, taktického tahového boje (pomocí hexových mřížek) a prvků simulace správy, což je trend, který pokračoval s jeho pokračováním a dalšími hrami Koei, jako je 1989 Bandit Kings of Ancient China Stejně jako hra Capcom Osud císaře vydáno stejný rok. [23]

  Dalším pozoruhodným časným příkladem žánru byl software Kure Koubou z roku 1988 NEC PC-88 Strategie RPG, [24], který byl citován Hiroyuki Takahashi v plánování softwaru Camelot jako inspirace pro Zářící Série taktických RPG. , Stříbrný duch .„[25] na rozdíl od pozdějších taktických RPG však, Stříbrný duch nebyl založen na tahu, ale místo toho jsem použil strategii a akční hraní rolí herních prvků. To také představovalo rozhraní point-and-click, pro ovládání znaků pomocí kurzoru. [26] Podobná hra vydaná společností Kure Software Koubo téhož roku byla První královna, Unikátní hybrid mezi strategií v reálném čase, akční RPG a strategií RPG. . Systém „Gochyakyara“ („Více znaků“) hry umožňuje hráči ovládat jednu postavu najednou, zatímco ostatní jsou ovládáni počítačem AI, které následují vůdce, a kde jsou bitvy rozsáhlé s postavami, které někdy vyplňují celou obrazovku. [27] [28]

  , Inteligentní systémy pro NES. Vydáno v Japonsku v roce 1990, Fire Emblem byl archetypem pro celý žánr a vytvořil herní prvky, které se dodnes používají v taktických RPG, ačkoli některé z těchto prvků byly ovlivněny dřívějšími RPG a strategickými hrami. Kombinace základních konceptů z her jako . Představil jedinečné rysy, jako je to, jak postavy nebyly zaměnitelné pěšáky, ale každá z nich byla jedinečná, pokud jde o třídu i statistiky, a jak postava, která dochází z nelineárního příběhu do žánru, kde jsou možné různé více koncovek v závislosti na tom, které postavy jsou naživu nebo mrtvé, [29] koncept, který se stále používá v nedávných hrách, jako jsou [30] a . [31] Vysoce taktický tajný boj Vydáno v roce 2000, až na podporu trvalé smrt postavy, je realističtější, protože magické uživatelé a magické zbraně jsou vzácné, zatímco většina protivníků jsou spíše lidské postavy než monstra. To však bylo teprve až do vydání Fire Emblem, a Ogre série, Taktika Final Fantasy, a hry Nippon Ichi jako Disgaea.

  16bitové konzoly [| ]

  Super robotické války Série je dalším prvním příkladem žánru, původně vydaného pro Game Boy v roce 1991. Dalším vlivným časným taktickým RPG byla Sega Zářící síla Pro Genesis Sega, která byla propuštěna v roce 1992. Zářící síla Používá se ještě více prvků konzoly RPG než dřívější hry, což umožňuje hráči chodit po městech a mluvit s lidmi a kupovat zbraně. Jedna hra vydaná pouze v Japonsku pro Super Nintendo Entertainment System (SNES), Lagoon Bahamut, začalo Square Enix) Slavná řada taktických RPG.

  Taktika Final Fantasy . [34] Bylo to také první, kdo v názvu nesl jméno „taktika“, se termín hráči přišli spojit s žánrem. Nejen, že se postavy pohybují jednotlivě na mřížce, ale pohled je izometrický a pořadí boje se počítá pro každý znak jednotlivě. Ačkoli tato hra definovala žánr mnoha způsoby, američtí hráči ji nejsou široce uznáni, protože byla propuštěna o několik let později americkému publiku. Taktika Final Fantasy a sdílí mnoho ze svých herních prvků. Prequel k originálu Taktika Ogre, byl později propuštěn pro Game Boy Advance.

  32bitová éra viděla mnoho vlivných taktických RPG, jako je Konami’s 1996 Vandal Hearts, Square’s 1997 Taktika Final Fantasy Přední mise 3 a Sega’s 1997 Vandal Hearts . Byl vydán Konami a představoval 3D izometrickou mapu, kterou by hráč mohl otočit. . Taktika Final Fantasy . Bitva ogre série s -styl hraní.

  Nippon Ichi, výrobci populárních her PlayStation 2 zřídili loajální americkou fanoušci a Disgaea: Hour of Darkness. [35] z těchto her, Disgaea Rhapsody: hudební dobrodružství, publikoval Atlus), i když La Pucelle byl vyvinut a propuštěn jako první v Japonsku. [34] Během této generace společnosti uznaly velké publikum a popularitu těchto typů her, zejména Atlus a Nintendo. La Pucelle: taktika Disgaea: Hour of Darkness, Který Atlus znovu vydal kvůli vysoké poptávce, stal se kultovními hity pro PlayStation 2. [36]

  Je také pozoruhodné zahrnout jeden z prvních 32bitových taktických RPGS, Guardian War, . .

  Konzoly sedmé generace [| ]

  (2008) pro PlayStation 3 využívá sílu zpracování konzoly sedmé generace pomocí výrazného uměleckého stylu Anime/Watercolor a začleněním prvků střelce třetí osoby třetí osoby. Po výběru postavy v zobrazení režijní mapy ho hráč ručně ovládá z pohledu třetí osoby.

  Mnoho západních PC her využívalo tento žánr také po celá léta. Mezi rozdíly patří tendence k silnějším vojenským tématům bez mnoha fantazijních prvků nalezených v jejich konzole (a hlavně japonské) protějšky, jakož i větší taktické detaily a svobodu při interakci s okolním prostředím. Mezi pozoruhodné příklady patří Zjeje aliance Tichá bouře [39] [41] [42] [43] [44] série, s mnoha tituly, které značně dluží X-com . Mimo konzole jsou nové hry taktické a skupiny s týmem jen málo a daleko mezi nimi, ale.

  • (1988) byli předchůdci [38] (1997), část Strategické názvy pro použití plně 3D grafiky a podpory hardwarového zrychlení na Vantage Master Nihon Falcom pro Windows od roku 1997. . Nejnovější hra, VM Japan, byl vydán v roce 2002.
  • Gorky 17 (1999, a..A. Odium. Je to také první titul v sérii s hlavní postavou Cole Sullivan. Později tituly v seriálu byly střelci třetích osob.
  • Taktika Fallout: Bratrstvo oceli[46] [47] [48] [49] (2001) je spad Série CRPGS společnosti Interplay Entertainment vyvinutá australskou společností Micro Forté. Součástí hry byla hra stolního miniatures založená na vesmír, volal Stínové hodinky (2000) je adaptace na videohry Power Tom Clancy. Bylo také srovnáváno s X-com, [50] Přestože má jiný systém akčního bodu a chybí mi upgradovatelné jednotky druhé hry.
  • Síla svobody[51] [52] (2002) a jeho pokračování, [53] [54] (2005) – Obě iracionálními hrami – jsou některé příklady taktických RPG, které se hrají v reálném čase místo zatáčky.
  • Vojáci anarchie (2002) je počítačová hra v reálném čase v reálném čase od německého vývojáře Silver Style Entertainment. .
  • The UFO Série her, UFO: Aftermath, UFO: Aftershock[55] [56] [57] a UFO: Afterlight, od českého vývojáře Altar Interactive jsou X-com-Inspirovaná řada her, které mají hru v reálném čase.
  • [38] [58] (2003) je taktický RPG od ruského vývojáře [59]
  • Bitva o Wesnoth[60] (2005) je open-source, multi-platformový taktický RPG inspirovaný Master of Monsters a Warsong. [61]
  • Hammer & Sickle[62] [63] (2005) je taktický RPG společně rozvinutý ruskými společnostmi Novik & Co a Nival Interactive a publikoval CDV . Je nastaven v Tichá bouře vesmír a sleduje události v hlavní sérii. Využívá také [39] [64] [65] (2006) a jeho pokračování, [66] (2006) je titul ruského vývojáře v reálném čase, který má silnou podobnost . . [67] Pokračování, jednoduše nazvané 7., byl propuštěn v roce 2007.
  • UFO: mimozemšťany (2007) je další -Inspirovaná taktická hra, tentokrát konceptem českého vývojáře Chaos. [68] Dostal velmi smíšené recenze. [69]
  • Projekt xenocid a UFO: Alien Invasion (UFO: Alien Invasion se v současné době vyvíjí) jsou moderní, open source pocta X-com. [70] [71]

  Jiné hry mají podobnou mechaniku, ale obvykle patří do jiných žánrů. Ocelové pantery Série (1995–2006) někdy kombinujte taktický vojenský boj s postupem jednotky odvozené od RPG. wargame na člověka s využitím Vojáci ve válce motor, byl také porovnán (nepříznivě) X-com a . [72] [73]

  Některé CRPG, jako jsou části Ultima série; [74] Nethergate , Zlatá krabice hry z konce 80. a začátkem 90. let (z nichž mnohé byly později přeneseny do japonských systémů videoher); také představoval těžkou formu taktického boje. Chrám elementárního zla (2003) Hearkens zpět na kořeny stolního vrcholu taktického RPGS implementací Dungeons & Dragons 3.5 edice pravidla. [76]

  TIR-NAN-NOG (Počínaje v roce 1984) je řada videoher na hraní rolí, které premiérovaly v Japonsku na Windows. Nejnovější titul v seriálu je také vydán pro PlayStation 2 a PSP. X-com Série má také strategickou vrstvu, kompletní se strategickým mapovým a výzkumným stromem. Rytíři v noční můře (2009) kombinuje prvky tradičních taktických RPG s kuličkami a stylu natáčení.

  Několik MMO kombinovalo online hry s více hráči s taktickým bojem založeným na tahu. Příklady zahrnují, Dofus , (2008) a ruská hra (2009?). [78] [79] [80] Taktika online byl plánovaný MMORPG, který by představoval taktický boj, kdyby byl vývoj zrušen. [81] [82] je Japonsko/Korea-exkluzivní 3D MMORPG, který jedinečně zaměstnává samostatná kola pohybu a útoku. [83] Gunrox (2008) a Popularita [| ]

  Japonsko, ale užil si stejný stupeň úspěchu v Severní Americe. Publikum pro taktické RPG se po polovině 90. let výrazně rozrostlo a tituly PS1 a PS2 včetně Suikoden taktika, Vanguard Bandits, a Disgaea užili si překvapivé míry popularity, stejně jako ruční válečné hry, včetně Fire Emblem. Starší TRPG jsou také znovu vydávány prostřednictvím emulace softwaru, například na virtuální konzole Wii. .

  Západní taktické RPG pro PC jsou však méně populární, ale. Většina západních vývojářů se při vývoji PC her zaměřuje spíše na vývoj strategických her v reálném čase a tahu; A podle jednoho vývojáře je v posledních letech stále obtížnější vyvinout taktické RPG pro PC na Západě. [84] Několik však bylo vyvinuto ve východní Evropě se smíšenými výsledky, jako například Tichá bouře.

  Viz také [| ]

  Reference [| ]

  1. ↑ Chaos Wars. GameSpot. Citováno na 2007-11-26
  2. . GameSpot. Citováno na 2007-11-26
  3. ↑ Výsledky vyhledávání pro „taktický RPG“ “. GameSpot. Citováno na 2007-11-26
  4. . IGN. Citováno na 2007-11-26
  5. ↑ hry na hraní rolí na Game Boy Advance. Yahoo! Hry. Citováno na 2007-11-26
  6. ↑ Generování chaosu. Yahoo! Hry. Citováno na 2007-11-26
  7. ↑ DisGaea 2: Prokleté vzpomínky. . Citováno na 2007-11-26
  8. . GameSpot. Citováno na 2007-11-26
  9. ↑ Fire Emblem: The Sacred Stones. GameSpot. Citováno na 2007-11-26
  10. . .
  11. ↑ nyní hraje v Japonsku – nejnovější vydání ze zámoří.. IGN (27. dubna 2004).
  12. . Final Fantasy Otec přináší Ash do DS. . Citováno na 2007-11-26
  13. ↑ nyní hraje v Japonsku – plné slovo o nejnovějších vydáních ze zahraničí.. IGN (7. února 2005). Citováno na 2007-11-26
  14. ↑ 14.014..2 farnost, Jeremy. Lord of the Rings: Taktics. Elektronické umění.
  15. ↑ 15.015.115.2 Hollinger, Elizabeth; Ratkos, James (1997). Final Fantasy Tactics Official Strategy Guide. . . 1. ISBN0-7615-3733-3.
  16. ↑ Barton, Matt (2007-02-23). HISTORIE HORY PŘIPOJENÍ PŘIPOJENÍ POČÍTAČOVÝCH ČÁSTI ČÁST 1: The Early Years (1980-1983). Gamasutra. Citováno na období 2010-09-05
  17. ↑ 17..
  18. ↑ Justin Leeper (17. prosince 2004). . GamesPy. Citováno v letech 2011-05-19
  19. ↑ Barton, Matt (2008). Dungeons & Desktops: Historie her pro hraní počítačů. ISBN1-56881-411-9 . .Google.? . Citováno 2010-09-08 .
  20. ↑ ランダム ・ アクセス ・ メモ. Ach! (4. srpna 2001).
  21. ↑ Bokosuka Wars, Gamespot
  22. ↑ Dru Hill: The Chronicle of Druaga, 1UP
  23. ↑ Vestal, Andrew (1998-11-02). Historie RPG konzoly. GameSpot. Citováno 2011-01-06
  24. ↑ Silver Ghost (překlad), Kure Software Koubou
  25. ↑ v zákulisí – zářící síla, . . . Citováno 2011-04-02
  26. První královna v Mobygames
  27. ↑ Oficiální web. Kure software Koubou .
  28. ↑ 29.029.1Game Design Essentials: Fire Emblem, Gamasutra
  29. ↑ Cite chyba: Neplatná značka; Pro rozhodčí nebyl poskytnut žádný text s názvem Devil-Survivor
  30. ↑ Cite chyba: Neplatná značka; Pro rozhodčí s názvem Escapist-imageepoch nebyl poskytnut žádný text
  31. ↑ Kurt Kalata, Langrisser, Hardcore Gaming 101
  32. ↑ Kurt Kalata, Langrisser (strana 2), Hardcore Gaming 101
  33. ↑ 34.034.1 farnost, Jeremy. Taktika PlayStation. 1UP.. Citováno na období 2010-02-04
  34. ↑ „čas prodloužit“ Okraj,
  35. ↑ Speer, Justin. Disgaea 2. GamesPy. Citováno na období 2010-02-04
  36. ↑ IGN: recenze Valkyria Chronicles. IGN (29. října 2008). Citováno na letech 2008-11-05
  37. ↑ 38.038.138.238.3 s., Dennis. Paradise prasklý recenze. Gamershell. Citováno na letech 2007-11-26 „Svět popraskaného ráje byl do značné míry ovlivněn takovými filmy, jako jsou Matrix, Blade Runner a Ghost in the Shell, stejně jako romány Philipa K. Dick a různí další spisovatelé Cyberpunk. Ve skutečnosti má jeden z nejzajímavějších grafů vůbec – ale zatím to nebudu rozdávat. Žánr hry lze nazvat taktickým RPG a čerpat některé z jeho nejlepších funkcí z takových her, jako je X-Com, Jagged Alliance, Inkubace a Fallout.“
  38. ↑ 39.039.139.2 Thompson, Mike (22. června 2006). Noční hlídka. Herní helpový časopis. Citováno na 2007-11-26
  39. ↑ Jagged Alliance 2 Expansion Pack oznámen. ↑ rozhovor s tichým bouří. ↑ Calvert, Justin (3. června 2003). Objeví se nové detaily tiché bouře. GameSpot. Citováno na 2007-11-26
  40. ↑ Thorsen, Tor (15. ledna 2004). Silent Storm vydává zlatý zvuk. GameSpot. Citováno na 2007-11-26
  41. ↑ Stock, Robert (20. ledna 2004). Tichá bouře. Jen RPG. Citováno na 2007-11-26
  42. ↑ Bailey, Kat (23. října 2009). Strategery: Dragon Age předkrm. ↑ Paik, Eric (24. srpna 2006). Historie Fallout. Gamebanshee . Citováno na 2007-11-26
  43. ↑ taktika Fallout: Brotherhood of Steel – Retroview. RPGamer. Citováno na 2007-11-26
  44. ↑ Silent Storm: Review @ fi. ↑ taktika Fallout: Bratrstvo oceli. . Citováno na 2007-11-26
  45. ↑ Shadow Watch-Clancy-esque thriller smíchaný s druhem komiksu X-com. Jo, a je to také zábava.. IGN (17. dubna 2000). Citováno na 2007-12-25
  46. ↑ Allman, Mark (22. října 2000). Chci být superhrdina. ↑ Force Force Q&A. GameSpot (17. července 2000). Citováno na 2007-11-26
  47. ↑ Yam, Marcus (17. října 2003). Pro velkou spravedlnost!. Popravčí četa . Citováno na 2007-11-26
  48. ↑ Adams, David (22. února 2005). Síla svobody v plném upozornění. . Citováno na 2007-11-26
  49. ↑ Tri Synergy a Cenega uvolní taktické pokračování RPG v Severní Americe. ? Ještě to nevědí.. GameWorld Network (27. října 2005). Citováno na 2007-11-26
  50. ↑ Brozio, Kristofer (21. ledna 2005). Recenze UFO Aftershock. ThinkComputers . Citováno na 2007-11-26
  51. ↑ Scalzo, John (27. října 2005). UFO: Aftershock přichází do Ameriky. ↑ popraskaný rozhovor. ↑ Paradise prasklý. Metacritic. Citováno na 2007-12-25
  52. ↑ Hodge, Karl. Bitva o Wesnoth 1.1.11. MacWorld . Citováno na 2007-11-26
  53. ↑ Bitva o Wesnoth – příklad úspěšného projektu open source her: Rozhovor s Davidem Whiteem (vedoucí projektu). ↑ Nival Interactive oznamuje kladivo a srp. GameZone. Citováno na 2007-11-26
  54. ↑ Hammer & Sickle. ↑ Ocampo, Jason (13. dubna 2006). Night Watch Exclusive Hands -On – Boj, třídy a přeměnit ruský film na hru. GameSpot. Citováno na 2007-11-26
  55. ↑ Clare, Oliver (9. prosince 2006). Noční hlídka. Eurogamer. Citováno na 2007-12-13
  56. .066.1 Mahood, Andy. Brigade E5: New Jagged Union – Zbouskaná malá pilulka pro herní fanoušky založené. PC hráč. Citováno na 2007-11-26
  57. ↑ APEIRON na 7.62 a brigáda E5. Taktikulární rakovina (16. února 2007). Citováno na 2007-10-27
  58. ↑ Exkluzivní UFO: Rozhovor s mimozemšťany. ↑ UFO: mimozemšťany. Metacritic. Citováno na období 2010-05-27
  59. . Citováno v letech 2008-06-15
  60. ↑ UFO: Alien Invasion (PC). Strategická informátor . Citováno v letech 2008-06-15
  61. ↑ Leader Squad – Box říká „vůdce skupiny.”Ale v krabici není vůdce týmu.. IGN (7. listopadu 2000). Citováno na 2007-11-26
  62. ↑ Geryk, Bruce (1. listopadu 2000). Vedoucí skupiny (PC). ↑ Tie, Sing Chie (1. srpna 2000). . . Software nulového součtu . Citováno na letech 2007-07-13 „Pyrrhic Tales: Prelude to Darkness je tmavá, sofistikovaná fantazie CRPG s komplexním takovým taktickým bojem, 3D grafika, systém postupu založeného na dovednostech a složitý, zapojený spiknutí.“
  63. ↑ Atari představuje „Greyhawk: Chrám elementárního zla“. Atari (8. ledna 2003). Citováno na 2007-04-04 „Greyhawk: Chrám Elemental Evil“ vrátí hráče do kořenů D&D s žánrem definujícím dobrodružství, které to všechno začalo při plné výhodách populární sady pravidel 3. vydání, dobrodružství založené taktický boj založený na tahu.“
  64. ↑ Tir-nan-Og jde PSP, PS2. RPGFAN (10. ledna 2008). Citováno v letech 2008-06-15
  65. ↑ Wilkinson, Oli. Rozhovor s Ankama Studios. Gamedev.síť . Citováno na 2007-12-02
  66. ↑ D Argenio, Angelo. Kontinuum: Exkluzivní rozhovor. ↑ http: // Přeložit.Google.com/translate?u = http%3a%2f%2ftionline.ru & hl = en & ie = utf8 & sl = ru & tl = en
  67. ↑ taktika online. Taktika online. Citováno na 2007-12-25
  68. ↑ taktika online. GameSpot. Citováno na 2007-12-25
  69. ↑ プラネタリア の 楽しみ 方 戦闘 システム (Japonec) . Boje [戦い と 癒し の オンライン rpg] 公式 サイト.
  70. ↑ Jagged Alliance 3 Interview. RPG Vault (16. října 2007). Citováno na 2007-10-19 „Při výběru týmu pro vývoj projektu tohoto typu a měřítka bylo zřejmé, že jsme potřebovali ruské vývojáře, stejné lidi, kteří vytvořili hry s podobností s Jagged Alliance 2, a to jak v žánru, tak v čase nastavení. Mám na mysli vydání jako Silent Storm, Night Watch, Brigade E5 a další. Takové projekty nebyly v západních zemích vytvořeny po dlouhou dobu, což může ztížit vývoj.“

  Taktické videohry

  Palác ledu - Úplné vydání náplasti

  Palác ledu – Úplné vydání náplasti

  Přívěs s úplným vydáním paláce ledu je nyní venku!

  Obsah paláce ledu DLC:

  • Kampaň Palace of Ice je nyní k dispozici v jednom a multiplayeru, Dobrodružství úrovně 10-16 To bude trvat 25H+ dokončit!
  • Přidal Uložit import souboru Pro kampaň Palace of Ice (postavy musí být na úrovni 12 nebo nižší a nemají žádné vlastní položky).
  • Přidáno Gnome a Tiefling K tvůrci postav
  • Přidal a Mountain Cave prostředí pro výrobce dungeonů
  • Přidal Palác ledových monster pro výrobce dungeonů
  • Přidal 3 New Palace of Ice Musical Tracks pro výrobce dungeonů
  • Přidal 30 úspěchů pro palác ledu

  Nové ve světě Solasty? Popadněte své pochodně a připojte se k nám s edicí Lightbringers! Získejte úplnou zkušenost se společností Solasta se všemi jeho DLC v jednom balíčku – se všemi předky, třídami a podtřídami odemčenými. Ať už je to sám nebo s přáteli s naším online družstvem, užijte si stovky hodin hraní dobou tří oficiálních kampaní: Crown of Magister, Lost Valley a Palace of Ice. A pokud to nestačí, podívejte se na všechny vlastní kampaně talentovaných členů komunity. Nebo se staňte tvůrcem dungeonu s nástrojem pro výrobce dungeonů! Edice Solasta Lightbringers obsahuje:

  • Koruna Magister: Původní kampaň úrovně 1-12. Od rodících se dobrodruhů po Spasitele Masgarth vás tato kampaň 40H+ provede Badlands při hledání starověkých artefaktů, abyste se postavili proti záhadné hrozbě.
  • Palác ledu: Kampaň úrovně 10-16, je to pokračování koruny Magister a Solasta’s Last DLC. Vydejte se na sever do zemí aliance Snow Aliance, abyste pomohli svým spojencům a ukončili hrozbu Sorak jednou provždy! Také odemkne gnome a předky s taeflingem.
  • Ztracené údolí: Samostatná kampaň úrovně 1-12. Strana, která byla uvězněna náhodou v izolovaném údolí, kde Manacalonovy starověké tradice musí najít způsob, jak uniknout spojeným s různými frakcemi, které skákají na krk druhého. Také odemkne další podtřídu pro každou třídu.
  • Prvotní volání: .
  • Vnitřní síla: Odemkne Warlock, Bard & Monk Class a také Dragonborn Ancestry.
  • Pack podporovatel: Užijte si další kostky, z nichž si můžete vybrat v nabídce opce a také řadu vysoce kvalitního konceptu umění z vývoje hry!

  Aktualizace obsahu zdarma:

  .

  Všeobecné

  • Solasta je teď Hratelné na parní palubě! Hurá!
  • AI by nyní měla rozhodovat rychleji Během jejich řady.
  • Vyrobeno Více změn optimalizace na všech místech, která ovlivnit celou hru, jako je paladin aura nebo oblasti se spoustou vegetace.
  • nedostupné oblasti (Například když je nepřítel strčen do jámy).
  • Úroveň 13 až 16 je nyní k dispozici V vlastních kampaních. Všimněte si, že koruna Magister a Lost Valley je stále omezena na úrovni 12 z důvodu rovnováhy a aby se zabránilo tomu, aby se ukládaly soubory neslučitelné s palácem ledu.
  • Lidé, elfové, trpaslíci, polovičníci a půl elfů přijímají 6 nových tváří Vybrat si z (3 muž / 3 žena).
  • Neschopný popis Nyní správně uvádí, že zabraňuje jednání, reakci a pohybu (na rozdíl od pravidel stolního masa, neschopného v Solasta byla vždy podmínkou „přeskočení obratu“).
  • Vyděšený popis již nestanoví, že cíl se nemůže přiblížit ke zdroji jejich strachu (tato funkce nebyla nikdy implementována, takže popis byl nesprávný).
  • Nabídka naladění Nyní odděluje magické předměty v každém inventáři znaků (místo toho, aby ukázaly všechny magické položky), aby bylo snazší najít magickou položku, na kterou chcete přijmout.
  • Přidána zpětná vazba, když naladěná položka Účinek není v současné době aktivní, protože není správně vybaven.
  • Změnili volitelné nastavení „Povolit aladit neznámé položky“ na “Automaticky detekovat magické a identifikovat položky.
  • Koncentrace se nyní správně rozbije .
  • Úroveň 5 Spell Mind Twist nyní ovlivňuje všechny cíle v AOE místo nepřátel pouze. Kouzlo bylo ve své současné iteraci příliš silné s jeho AOE CC a poškozením, zastínělo další kouzla stejné úrovně a ještě vyšší úrovně – je to stále stejně mocné jako předtím, ale budete muset být opatrnější při umístění vaší strany.
  • Druidův divoký tah Formuláře nyní zobrazují různé útoky v bojovém uživatelském rozhraní.
  • Jemné kouzlo metamagické (Sorcerer), který brání nepříteli v obsazení Counterspell.

  Položky:

  • Zbroje nyní mají jinou ikonu v závislosti na typu těla postavy.
  • Maul torpédoborce Nyní omráčí 1 kolo místo 1d3 kol.
  • Opravena jedna verze Souldrinker dýka .
  • Opraveno některé kouzelné zbraně poskytující +1 bonus ATK, aniž byste dali bonus za +1 dmg.
  • Opraveno některé kouzelné zbraně poskytující +1 / +2 dmg bonus několikrát (jednou za typ poškození).
  • Opraveno některé magické předměty, které nemají správnou raritu.
  • Pevný Pasivní magické vlastnosti Není aktivní, pokud položka není identifikována a nevyžaduje naladění (podle pravidel TTRPG, pokud položka nevyžaduje naladění, pasivní bonusy jsou aktivní, ať už o nich víte nebo ne, zatímco aktivní bonusy však je třeba identifikovat k použití).
  • Raier of Harmony .
  • Odstraněné omezení třídy .
  • Flaming, korozivní a blesk Šipky / šroub nyní obchoduje +1d4 (namísto +1d6), ale již neumožňují hodit dex (myslím, že šipka již zasáhla nepřítele, to je to, pro co je AC).
  • Levitující boty .
  • Odstraněné požadavky na atum na některých dalších situačních položkách (Nebo to by nemělo na prvním místě potřebovat naladění): Boots of Elvenkind, Boots of First Strike, Bracers of Sparkles, zvonek otevření, potrubí pronásledování, prsten darkvize, prsten padajícího peří, prsten všech slov, prsten, prsten, prsten, prsten, prsten, prsten, prsten, prsten, prsten, prsten, prsten, prsten, prsten, prsten, prsten, prsten, prsten, prsten, prsten, prsten všech slov, prsten, prsten všech slov, prsten, prsten. velvyslance, pozměňovací návrh.
  • Přidaný požadavek na atum na pásu regenerace a magických předmětů, které způsobují odpor poškození.
  • Prsten Lightbringers nyní může libovolně vrhat jak lesk, tak světlo.
  • Pevný Zaměstnanci Metis Poskytování +2 na kontrolu dovedností INT namísto +2 int.
  • Zaměstnanci Fire’s Kouzla jsou nyní DC 17 namísto DC 13 (Staves v Solasta bohužel nemohou používat kouzelné DC Caster’s Spellcasting).
  • Trpaslík TAILDTIP nyní správně uvádí, že také poskytuje výhodu na ústavních úsporách.
  • Ring regenerace a Pás regenerace Nyní správně uveďte, že pracují pouze tehdy, když je nositel nad 1 HP. .

  Jedy:

  Jedy jsou úhledným způsobem, jak způsobit trochu více škody, ale často se cítil, jako by to prostě nestojí za námahu. Jediná lahvička by mohla trvat tolik času na řemeslo jako kouzelná zbraň a je to pouze jediné použití. V boji by nízký DC znamenalo, že by monstra často uspěly v jejich úsporném hodu, což zcela negnoval bonusové poškození. Kromě toho je mnoho příšer odolný! Rozhodli jsme se tedy provést několik změn, abychom našim přátelům pomohli.

  • Pevná verze lahvičky Hluboká bolest válcování dex uložení místo con uložení.
  • Opravena verze lahvičky Ghoula’s Hearss, Břemeno A Dlouhá noc Ukládání házení spuštění na začátek místo konce řady oběti.
  • Opravena verze šipky/šroubu Dlouhá noc neumožňuje úsporný hod na konci každého otočení a nemá správnou dobu trvání.
  • Buffed všechny řemeslné jedy řešit napůl poškození Místo toho, aby nedošlo k žádnému poškození úspěšného úsporného hodu.
  • Buffed všechny řemeslné jedy Con dc od 10 – 15 do následujícího na základě jejich vzácnosti:
   • Common (DC 11): Základní jed (+1d4).
   • Neobvyklé (DC 13): Arivadův polibek (+1d6), Arun’s Light (Brimned), Brimstone Fang (+2d4), Dark Boat (+1d8), Maraikeův torpor (otrávený).
   • Vzácné (DC 15): Břemeno (omezeno), Ghoul’s Caress (+1d8 / Paralyze), Deep Pain (+2d8), dlouhá noc (+1d4,+1d4 na konci každého otočení).
   • Velmi vzácné (DC 17): Tiger Fang (+3D6).
   • Legendární (DC 19).

   S postupem času jsme si uvědomili, že některé mocné položky v Solasta prostě nemají správnou cenu. I když není žádný problém s ostřelováním několika stovek zlatých mincí, aby získal malou podporu, jako jsou boty, které vám poskytují +3 do vaší iniciativy, přičemž můžete svou sílu nastavit na 19 za pouhých 1 500 zlata zakoupením rukavice Ogre Power je trochu příliš. Původně jsme chtěli, aby hráči našli většinu svých magických předmětů prostřednictvím boje a průzkumu, přičemž obchody (a řemeslné) jsou zde, aby kompenzovaly chudé RNG. Proto jsme se rozhodli provést určité úpravy cen silnějších magických předmětů. Dejte nám prosím vědět, po hraní dalších, jak se k tomu cítíte, protože je možné, budou zapotřebí další úpravy.

   • Upravil cenu většiny magických položek v závislosti na jejich vlastnostech a vzácnosti.

   Crafting:

   Jsem si jistý, že ti z vás, kteří se pokusili vytvořit magické předměty, si všimli, crafting může někdy trvat dlouho. A. velmi. dlouho. čas. Zatímco dlouhá cestovní vzdálenost mezi místy často kompenzuje, které se vydávají v koruně Magister, ti, kteří zažili ztracené údolí, to pravděpodobně cítilo docela horlivě – mnoho se jen rozhodlo řetězovat více dlouhých zbytků, aby dokončily tvorbu jejich magické položky. Dalším problémem bylo, že stávající systém měl určité nesrovnalosti, s některými neobvyklými položkami vyžadujícími až 48 hodin řemeslného vytváření, zatímco některé vzácné potřebují pouze 24 hodin. . Ještě jednou, pokud po chvíli hraní máte pocit, že některé věci nefungují tak, jak byste chtěli, prosím, dejte nám vědět.

   • Crafting DC byl zvýšen na DC 10 / 14/12/22/20.
   • Spotřební materiál (jako jedy a lektvary) berou ještě kratší, aby povzbudily řemeslné a používání více během svého dobrodružství namísto jejich hromadění, se základní trváním tvorby 2H / 3H / 4H / 5H / 6H (stejné DCS).

   To by mělo vést k tomu, že položky nižší vzácnosti jsou mnohem rychlejší pro řemeslo, zatímco vzácnější předměty skutečně vyžadují, aby člen strany byl velmi zdatný v Arcaně (nejen kdokoli může bez problémů vyrábět velmi vzácné předměty). Nenechte se uvést v omyl dolním trváním řemeslného zpracování, vyšší DC znamená, že se častěji selháváte řemeslné role – takže velmi vzácné a nad položky jsou stále velkou časovou investicí.

   • Standardizoval cenu Enchantment Crafting Recept na 10% nákladů na konečnou položku.
   • Standardizoval cenu všech Primed položky stát 100 gp více než základní položka.
   • Aniž by zohledňoval primářené položky, cena kombinovaných ingrediencí v očarovacím receptu by měla stát kolem 50% ceny konečné položky.
   • . Poznámka: Skrýt brnění divočiny je výjimkou (nahrazuje robusnost).
   • Přidáno chybějící +1 / +2 zbraní / brnění Crafting Recept: Studovaná kůže +1/ +2, skrýt +2, řetězová košile +1/ +2, náprsník +2, Shield +1/ +2, Mace +2, Morningstar +1/ +2, Rapier +2, Quarterstaff +1 / +2, Spear +2, Warhammer +2, GREADAXE +1, Greatsword +2, Maul +2, Handaxe +1/ +2, Javelin +1/ +2, lehká kuše +2, Longbow +2, těžká kuše + 2.
   • Přejmenován na existující Mace rozbití (+1D6 Bludgeoningové poškození) Drcení Mace vyhnout se zmatku.
   • Řemeslné příručky Nyní máte lehce jiná ikona mezi spotřebním materiálem, úžasnými předměty, brněním a zbraněmi.
   • Vylepšilo několik Recepty nyní používají všechny stávající ingredience (Některé složky před touto aktualizací nebyly nikdy použity v žádném receptu).
   • Odstranil nějaký vadný recept a předměty Od výrobce dungeonu, jako je svitek Warding Bond nebo duplicitní řemeslný recept na lektvar uzdravení.
   • Úroveň 5, 6, 7 a 8 Spell Scrolls.

   Koruna Magister:

   • Silně vyvážené čtyři frakční obchody takže všichni začnou nabízet více zajímavých předmětů na stejné úrovni.
   • Antikvaristé budou stále nabízet úžasné předměty (včetně dalších, které předtím neprodávali).
   • Arcaneum bude nyní prodávat vzácné řemeslné komponenty a vzácné řemeslné příručky pro zbraň a brnění na vrcholu nadzemního vybavení nezbytné k jejich vytvoření. Také snížil požadavek na frakci, aby se zabránilo zamykání systému řemeslného systému za jedinou frakcí.
   • Kruh Danantaru bude stále prodávat všechny zbraně a brnění +1 / +2 – včetně chybějících, které byly přidány, stejně jako +1 a +2 hůlek válečného mága.
   • Věž znalostí nyní prodá manuály pro řemeslné příručky pro úžasné předměty, magické stavy a hůlky Kromě prodávání stávajících příruček pro řemeslné činy.
   • Byly přerozděleny kouzlo a manuály pro řemeslné manuály pro kouzelné svitky Mezi starožitnostmi, Arcaneum, Tower of Knowledge a Three kněží Caer Cyflen (Priest of Arun, kněz Maraike, kněz Pakri) – včetně dříve chybějících kouzel úrovně 5 a 6.
   • Dalon Lark nyní prodává příručky pro tvorbu lektvaru, bardické nástroje !) a několik magických předmětů.
   • Gorimovy řemeslné soupravy a nástroje jsou nyní místo toho prodávány Hugo Requerem. .
   • Přidána hůlka identifikace a hůlka detekuje magii do obchodu Hugo Requera, stejně jako všechny dříve chybějící magické zaměření. Nyní také prodává všechny různé typy drahokamů, včetně cenného 300 diamantů potřebného pro Revivify; stejně jako příručky pro řemeslné příručky pro základní jed a léčivé léčby.
   • Circe Gerardoirin (Prodejce receptu v ruině Manacalon) nyní prodá manuály pro výrobu pro zbraně a brnění +1 / +2 (okulnost, ostrost, robustnost, robustnost, robustnost. ). Řemeslné příručky pro pojmenované zbraně a brnění jsou nyní většinou prodávány Arcaneum.
   • Několik vzácných řemeslných příruček bylo odesláno k některým stávajícím menším prodejcům na světě. Nezapomeňte zkontrolovat, co nabízejí!
   • Nyní bude znovu napsáno po určité době (může být velmi dlouhá pro vzácnější předměty!.
   • Crafting Components, které nejsou prodány ani Arcaneum, ani Hugo, najdete nyní v CAER LEM .
   • Nyní bude mít více zařízených zásob podobných těm Gorima a Hugo.

   Pack podporovatel

   • Přidáno 68 nových tapet koncepčního umění Z koruny Magister, ztracené údolí a palác ledu na vrcholu 37 původních Celkem 105 tapet.
   • od Solasty.
   • Tento obsah naleznete ve složce Steam . \ Steapps \ Common \ Solasta \ podporovart

   Dungeon Maker:

   • Přidána funkce mapy světa pro výrobce dungeonů. Přidejte svá různá místa na mapě svého světa s cesty mezi nimi a vytvořte biomy a náhodná setkání, abyste věci okořenili!
   • Přidán systém NPC sledovač. NPC mohou nyní přepínat frakce a připojit se ke straně pod kontrolou! Poznámka: Ne všechny NPC mohou správně bojovat, ujistěte se, že používáte ty označené jako společníky.
   • Přidána nová šablona obchodníků Chcete -li to usnadnit novým tvůrcům (Dalon Fall se všemi ingrediencemi a primární položkou, Magic Smith se všemi položkami +1, obchodník s vychytáním se všemi standardními nástroji a předměty, putující obchodníka s mnoha levnými úžasnými předměty).
   • Přidané nástroje a jazyky na kontrolu schopností a dialogové role.
   • Přidány portréty NPC a PC do nového dialogu UI.
   • Přidán Basic Arrow & Crossbolt recept Knihy ve výrobci dungeonu.

   Položky

   • Odstraněný zámek DLC pro všechny položky mimo palác ledu exkluzivníty (Legendární položky).
   • jsou nyní klasifikovány pod magickými zařízeními místo dobrodružství.
   • je nyní také klasifikován pod magickými zařízeními, jako je zbytek lektvarů.
   • Přidal Restorativní mast .
   • (Bongo, Conch, Drum, Dulcimer, Flute, Horn, Lute, Shawn) jsou nyní správně klasifikovány pod dobrodružným zařízením.
   • .
   • Přidal Spider Queen Venom pro výrobce dungeonů.
   • Arcane Shieldstaff je nyní označen pod zbraní.
   • Přidal Obyvatelé obyčejného (Masgarth, Dominion, Northern) a Ušlechtilé oblečení (Masgarth, Dominion, Northern, Cherry, Green, Orange, Pink, Purple, Red, Blue) To Dungeon Maker – to jsou prostě jednoduché oblečení, ale někdy se může také chtít oblékat strana se také oblékat!
   • Přidáno 10 GP a 1 000 GP „Položky“, .
   • Odstraněno periapt mistra kouzelníka Nahradil jej verzí specifickou pro DM která uděluje znalost s ABYSSAL AGITATOR TOOLS.

   Podmínky

   • Od oficiálních kampaní po 20 již existujících. Učinit vaše vlastní příšery ještě nebezpečnější!
   • Rušivé gambit: Snižte AC o 1.
   • Zúžený: Omezeno a zaujměte 2d6 Bludgeoningové poškození při každém otočení.
   • Oslepující nemoc: Nevýhoda při kontrolách WIS, ukládání hodů a oslepených.
   • Špína horečka: Nevýhodou při kontrolách STR, ukládání hodů a útočných rolí pomocí STR.
   • Mind Fire: Nevýhoda při kontrolách INT, ukládání hodů a zmatených.
   • Záchvat: Nevýhoda při kontrolách DEX, ukládání hodů a útočných rolí pomocí Dex.
   • Slimy Doom.
   • Nevýhoda útoku proti stvoření, které to způsobilo.
   • Prokletí (x): Nevýhoda na x kontrolách a úsporách (str/dex/con/int/wis/cha).
   • Oslněný.
   • Snížená třída brnění: Snižte AC o 3.
   • Půjčené štěstí: Nevýhodou dalšího úsporného hodu.
   • Roztržitý: Nevýhodou úspor koncentrace.
   • Vyděšený (strach): Uteče od stvoření, které to způsobilo.
   • .
   • Slabý smýšlející: Int, wis, chA nastavil na 1 a nelze obsadit kouzlo.
   • Zasáhnout špinavé boje: Oslepené a nezpůsobilé.
   • Nezpůsobilý: Nelze podniknout kroky, reakce nebo se pohybovat.
   • Šílený: Nelze jednat a pohybovat se nepravidelně.
   • Umlčen.
   • Démonický vliv.
   • Odstraněno neviditelné (Vlastní příšery mohou způsobit pouze podmínky na jejich cíl, ne na sebe. Otočení jejich cílového neviditelného jim opravdu nepomůže).
   • Odstraněn duplicitní omezený stav .
   • Pevný vyčerpaný stav neobjeví se ve výrobci dungeonu.

   Oprava chyby

   • Opraveno barbar Mindless Rage nepracovat proti hypnotickému vzoru.
   • The Nevědomý popis .
   • Před uložením v batohu nyní doplní sloty munice v prioritě.
   • Pevný Spřízněné duše Někdy ztrácí bonus HP & AC při změně umístění.
   • Pevný .
   • Opravena schopnost vybavit štíty dvojitým kliknutím i bez znalosti štítů.
   • Některé opravené Kouzla aoe indikátor ne správně zdůrazňující nepřátele, kteří jsou na okraji poloměru kouzla (ale stále v dosahu).
   • k tomu by se mohlo objevit, když Minotaur použije jejich útok na náboj.
   • Nakonec opravte chybu, kde by se po zrušení tvorby znaků zobrazovala kontrola znakového listu Každý modifikátor dovedností na -5. !
   • .
   • Opraveno některé primární předměty Chybí jejich primáře.
   • Některé opravené Monstra, které dělají méně útoků za kolo než by měli být schopni. Hulk Smash. Mnohokrát.
   • Pevný ne správně zobrazující vypleněné položky v bojovém protokolu. .
   • Pevný Pravá stávka ne správně po Raw. Nyní je zpět k tomu, aby byl zcela zbytečný a svět je opět v bezpečí!
   • Opravené nepřátele jsou schopni provést útok na melee, i když se před dokončením útoku dostanou mimo dosah melee (například běh v melee do připravené akce odpuzující výbuch Warlock).
   • Pevný Pravidelné oblečení omylem přidává trest k utajení výpočet, jako by to bylo brnění.
   • Učinil pozadí akčních panelů a štítků kouzel o něco tmavší ve více světelných prostředích.
   • Pevný Listové stupnice (Průvodce Greenmage) nefunguje proti útokům zbraní na dálku. Aktualizoval také svůj popis tak, aby uvedl, že redukce poškození se nestaví s úspěšnými úsporami kouzla (listová stupnice již v tomto konkrétním případě nebude spuštěna).
   • Pevný poskytování jim požární odolnost bez důvodu.
   • Pevný Modlitba uzdravení Upcasting pouze pracující na 5 úrovní kouzla.
   • Pevný Primed Wand .
   • Pevný Bariéra čepele Nemám značku „koncentrace“.
   • Pevný Produkovat plamen Nesprávné přidání bonusu za útok kouzla, když je použita jako připravená akce.
   • Pevné obsazení Levitovat s konzumace hlavní akce seceráka.
   • Pevný .
   • Opravené poloviční orky pod účinkem Death Ward konzumace obou Neúnavná vytrvalost .
   • Obnovu / přirozené zotavení tajemného Nyní se objeví až po krátkém odpočinku, pokud byly vynaloženy sloty kouzla.
   • Pevný Enobite Nemám správné chování úsporného házení pro spaní a nemocné.
   • Pevný .
   • Pevný Slepota stav někdy zabrání aktualizaci linie zraku i po odstranění.
   • Opravena ikona Pro +2 kožené brnění, +1 a +2 kožená brnění, válečník o akutě, svitu veselí, svitek strašlivých znamení, posouvání maledikce.
   • Pevné znaky bez odbornosti Kejkle vždy to válte s nevýhodou.
   • Pevný Učenec prvků (Elemental Cleric) nefunguje tak, jak je zamýšleno.
   • Pevný Swift odveta (Shadow Tamer Ranger), Odplata (Berserker Barbarian) a Vířící tanec (Freedom Monk) Nefunguje, pokud má vybavená zbraň hozenou značku.
   • Pevný Svatá odplata .
   • Pevný (Tradice Barard).
   • Pevný Eldritch Blast mít nižší rozsah než chill dotek.
   • Pevný Rychlý cíl .
   • Pevný Legendární stvoření .
   • Pevný Bojové umění (Monk) Nezmínit, že to nefunguje, když nosí brnění.
   • Pevný Dar života .
   • Pevný Větší obnova ne správně odstranit vyčerpání.
   • Pevný Měřítko mail robustnosti Používání nesprávných řemeslných komponent.
   • Pevný Označený osudem (Law Cleric) Nedovolte, aby po smrti nedovolil přesměrování a na začátku stanovil svůj úsporný hod na začátku místo konce otočení.
   • Opraveno, že se nemohou naučit rituál z svitu pro Pakt of Tome Warlocks v multiplayeru.
   • Pevný Obrací se nepřátelský po udělení dočasného HP a poté, co je odstraněn (například poškozením nepřátel).
   • Opravena AI někdy mohla použít dvě reakce ve stejném řetězci akcí.
   • Opravené znaky se pokoušejí vícekrát interagovat se stejným gadgetem, pokud hráč Spam kliknutí na tom.
   • Pevný Výběr je po odpočinku odříznut z obrazovky, pokud je postava v poloze 4.
   • Pevný Čarodějové oblečení . Hra je konečně hratelná!
   • ztratit přístup ke své schopnosti kouzla v multiplayeru.
   • Snížil obtížnost některých Náhodná setkání s nižší úrovní.
   • Opravené magické položky / Primed Icons / Jedy Náhodný kořist .
   • .
   • Pasti jedovaté žárovky Být imunní vůči nekrotickému poškození.
   • Náchylné znaky Znělo jejich „zraněný“ zvuk, i když napadení proti nim zmeškali. Přestaňte předstírat!
   • Opravené nepřátele, kteří nepoškodí Při vstupu do AOE prostřednictvím speciálních pohybů (hrabání, skákání. )
   • Pevný Zimní vlci uzdravení při poškození chladu.
   • Pevné nepřátele jsou schopni použít Reakce typu Parry I když neschopný.
   • Opraveno Feat neukazuje žádnou zpětnou vazbu v bojovém protokolu.
   • Opraven podivný případ, kdy obsazení 2 různých kouzelníků Zahřívat kov Na stejném cíli by následné využití poškození kouzla místo cíle 1. kouzelníka místo cíle. Osobně si myslím, že 2. kouzelníka trolling svého přítele, ale hej.
   • Opravena další podivná chyba, kde obsazení Otravná včela na cíl po obsazení Zahřívat kov . . Hej, přestaň říkat „Neeeeerd“!
   • Opraven vzácný případ, kde SHIELL SHIELL COURT Mage Spell po dosažení úrovně 7 by již nedal žádný dočasný HP.
   • [COTM] : Opravil blokátor, který by mohl nastat, pokud vrhnete kouzlo dostatečně daleko, aby se zhoršily Soraks v korunní místnosti, než začne přehrávat předběžný bojový cutscene.
   • Rada Quest.
   • [COTM] CAER LEM: Opravena schopnost dostat postavu uvíznou uvnitř vězeňské cely pitím lektvaru pavouka, aby se dostal dovnitř a nechal ji utéct. Ukončili jste vězeňskou celu? Oh, konec vězeňské cely je můj oblíbený!
   • [COTM] : Opraveno místo v „Najít cestu ven z bludiště“, které by mohlo rozbít hlavní úkol při použití mlhavého kroku k přeskočení bludiště.
   • [COTM] Temný hrad: Opraven problém, který by mohl způsobit, že polovina strany skončí na špatné straně dveří na začátku boje proti Akshu, pokud má strana více než 4 znaky (i.E. . Myslím, že musíte přiznat, to je docela chytrý tah od šéfa. Co tím myslíš, že je to nespravedlivé? .
   • [COTM] Temný hrad.
   • [COTM] Spy základna: Opraven problém s nekonečným nakládacím obrazovkou, ke kterému by se mohlo objevit za některých velmi specifických podmínek.
   • [COTM] Sopka: Opravil potenciální blokátor, který by mohl nastat, pokud postava otevře sarkofág, zatímco zbytek strany stojí u dveří.
   • [COTM] Lava Forest: Přidáno některé chybějící létající chodby.
   • Lava Forest: Opravena položka kladiva pro trpaslíky zbývající v inventáři po dokončení válečného pokladu.
   • [COTM] : Opraveno malou chybu v aréně, kde se dvě truhly mohly otevřít pouze jednou.
   • [COTM] Caer Elis: Opravil blokátor, ke kterému by došlo později v chrámu ztraceného boha, pokud by se hráči podařilo obejít spuštěnou táborák s kouzly.
   • [COTM] : Opraven problém, který by mohl po boji s Arrokem zkorumpovaný automaticky uložený.
   • [LV] Opraveno Garden Party Quest Pokud se spustíte se všemi požadovanými položkami již ve svém inventáři.
   • [LV] Opravena vážná chyba, která by způsobila černou obrazovku na konec ztraceného údolí Při vlečce s lidovou frakcí.
   • [LV] Komplex: Opraveno, spuštění „Klíč sféry sféry“, pokud se vám již podařilo vstoupit do Dark Lab jiným prostředkem. Protože, víš. už jste v, není to tak, že už potřebujete ten klíč.
   • : Opravil hlavní klíč na těle kapitána, který otevírá pouze jeden ze dvou hlavních dveří venku místo obou.
   • [LV] Komplex: Opraveno případ, kdy by se vězeňská pátrání mohla uvíznout, protože chyběla určitá NPC.
   • [LV] Opraveno některé Položky hledání po dokončení jejich úkolu není řádně odstraněn (Forge Amulet, Secret Report atd. ).
   • [LV] : Opravena nekonečná obrazovka nakládky, která by mohla nastat při pokusu o cestování do prvotního dřeva po získání pátrání na primární hrozbě.
   • [LV] Caer Hyfrid.
   • [LV] Bažina: Quest The Lost Apprentice nyní správně selže, pokud je Lysantir zabit ve své cele před otevřením dveří. Myslím, že jsi na něj vrhl ohnivou kouli, co si myslíš.
   • Bažina: Escort džungle nyní správně selže, pokud zabijete hasbrudal. Začínám zde cítit vzor.
   • [LV] : Udělal Hannik Immortal, aby zabránil blokátoru v The Witch Hunt Quest.
   • [DM] Opraveno Aktivátor role .
   • [DM] Opraveno Catacombs Brasero_B ne správně dávat herní světlo (a nejen vizuální světlo).
   • [DM] Opraveno Město Paved_road_straight_1c / 2c / 3c a 4c blikání, když se postaví vedle sebe.
   • Dveře města nefunguje správně s aktivátory.
   • Městský interiér zvýšený pokoj nefunguje správně s rekvizitami, které lze umístit na zdi.
   • [DM] přidal varování, aby se zabránilo uživateli na stejném místě.
   • [DM] Opraveno Uživatelská kampaň Uložený místně byl označen jako parní položka po přehrávání v multiplayeru a brání jeho tvůrci v úpravě, dokud se restartují hru.
   • [DM] Opraveno BED_B V Elvenově paláci, Townterior, Valleypalace je nesprávně otočen.
   • [DM] Opraveno DM hudební skladby Zobrazení věže 4x kouzelníků.

   Známé problémy

   • A už nepracujte. .
   • Démonické tuky Při prozatím nepracujte správně. Naši nejlepší trpaslíci Smiths se stále snaží přijít na to, jak je správně aplikovat, to není přesná věda.
   • hrál malý žert zkopírováním domácího úkolu Shadow Gnome a v současné době má +1 dex místo +1 con. Vrátíme se, že jakmile budou mimo zadržení.
   • Dm: Zločinci převzali , Využití je obrovskou bolest, protože každý tah klíče vás vyvede z dialogového okna. Poslali jsme skupinu Fey-Hating Rangers, abychom je sundali.

   Nadcházející obsah a úpravy (nikoli v aktuální opravě)

   • Barbarian Magebane: Změny drtiče kouzla v bonusové akci (vs Action), lze použít prof. Bonus za dlouhý odpočinek (vs krátký odpočinek).
   • Bardová tradice: Manacalon dokonalost se mění jednou za krátký odpočinek (vs 1 za dlouhý odpočinek).
   • Arcane Escape se změní na Grant Dodge až do začátku dalšího otočení (vs vám dává pohyb +3 buněk).
   • Court Mage: Kouzla Shield dočasná změna HP z 5x na úroveň 4x.
   • Hrdinství bard: Na konci silnice se mění na 4D12 + Cha HP (vs 1 HP).
   • nové ikony zbraní pro: Spear +1, Spear +2, Maul +1.
   • Přidání Chybějící magické zbraně: Greatsword +2, Greatsword +3, Scimitar +3, Gauntlet +3, Javelin +2, Javelin +3, Handaxe +2, Handaxe +3.

   Solasta: Palác Ice DLC oznámen na květen 2023!

   Kolem nového roku jsme řekli, že pracujeme na něčem velkém. A byl jsi trpělivý. Velmi trpělivý! Nyní je konečně čas, abychom odhalili nový nadcházející DLC: Palace of Ice. Zdaleka největší aktualizace, na které jsme dosud pracovali, není palác ledu jen nové dobrodružství – je to pokračování a závěr koruny Magisterské kampaně.

   Palác ledu DLC přichází do května 2023

   Jak se Caer Cyflen radují z porážky Soraks v Badlands, Snow Alliance Cries o pomoc. .

   Palác Ice DLC je kampaň s vysokou úrovní 10 až 16, která vezme vaši párty do zmrazených zemí Snow Alliance. Spojenci Caer Cyflen potřebují vaši pomoc nyní více než kdy jindy, protože Soraks nejsou jedinými nepřáteli, kteří byli v poslední době viděni. K bitvě se připojili další předků a naděje na vítězství bez zkušených dobrodruhů, kteří jim budou čelit.

   Toto dobrodružství obsahuje:

   • 2 nové předky. !
   • . Odhalit hlavní plán Soraks a tuto hrozbu ukončit jednou provždy!
   • Vracející se tváře. ! Všimněte si, že můžete také vytvořit nové postavy, pokud si to přejete, protože začnou na úrovni 10 v paláci ledu.
   • Setkání na vysoké úrovni. ! Získejte stále silnější až do úrovně 16, abyste porazili nejmocnější nepřátele!
   • Kooperace až se 4 hráči! .

   Nový obsah výrobce dungeonů:

   • Čtyři nová prostředí: Mountain Caves (Indoor), trpasličí město (vnitřní), trpasličí osídlení (venkovní), zasněžené kopce (venkovní)
   • Monstra z paláce ledu budou k dispozici pro použití ve výrobci dungeonů
   • [Zdarma] nový systém mapy světa: !
   • [Zdarma] Nový systém NPC následovníků: Vytvořte NPC následovníka, kteří se mohou připojit k večírku (kontrolovatelné), aby jim během boje dali ruku!

   Aktualizace obsahu zdarma pro všechny!

   • Lidé, elfové, trpaslíci, polovičníci a napůl elfy Všichni budou přijímat 6 nových tváří, z nichž si můžete vybrat zdarma (3 samce / 3 žena)
   • Úroveň 12 – 16 bude odemčena ve výrobci Dungeon! Všimněte si, že koruna kampaní Magister a Lost Valley jsou stále uzamčeny na úrovni 12 Max z důvodu rovnováhy.

   Dobře, lidi, toto je konec pro dnešek! Děkujeme za přečtení a neváhejte spadnout na naše fóra nebo náš server Discord.

   Článek taktického myzzrymu

   Poznámky k uvolnění vnitřní síly Poznámky

   Poznámky k uvolnění vnitřní síly Poznámky

   Hej, lidi!

   DLC vnitřní síly je nyní k dispozici, s dalším porcí bezplatné aktualizace na boku! Tak co je nového? Co se změnilo? Všechno bude odhaleno ve zdi textu níže.

   17 nových výkonů (zdarma):

   • Arcane odhadce: Magické položky jsou automaticky identifikovány, když jsou uvedeny do vašeho inventáře
   • Badlands Marauder: Zisk +1 con, odpor k poškození jedu a výhodu na rolích proti otrávení
   • Lesní běžec: Získejte rychlost pohybu buněk +1 Dex a +2
   • Mocně vyhodit: Při útoku obouruční zbraní na blízko, způsobíte další poškození rovnající se polovině modifikátoru síly (zaokrouhleno nahoru)
   • Plášť a dýka: Poté, co zasáhnete nepřítele lehkou zbraní, získejte +2 AC až do začátku dalšího zatáčky (neskládate)
   • Rušivé gambit: Poté, co zasáhli nepřítele s jednou rukou zbraní, ztratí -1 AC po dobu 1 minuty (neskládají)
   • Zabránění síly: Získejte +1 AC při ovládání obouruční zbraně
   • Mender: Stabilizace spojence s medecine kontrolami je uzdraví o 1 HP
   • Požehnání prvků: Při poškození palby, studeného nebo blesku můžete svou reakci použít k odolné vůči těmto typům poškození až do začátku dalšího otočení (jednou za krátký odpočinek)
   • Trip Attack: Nepřátelé zasaženi akcí připravenou na melee musí provést zpochybněnou roli (proti strčení) nebo být náchylný k zaklenutí
   • Skličující tlak: Úspěšné strčení nepřítele je způsobuje, že ztratí polovinu rychlosti pohybu až do konce jejich dalšího tahu.
   • Připraven nebo ne: Získejte výhodu na útočných rolích při použití připravené akce
   • : Když poprvé způsobíte poškození s neozbrojeným nebo útokem na zbraň, vynaložte další jed / kyselina / oheň / studený / lightnický poškození rovnou bonusu za odborné způsobilosti (nemůžete vybrat dotyk několikrát)

   3 nové pozadí (zdarma):

   • Asketický : Získejte 1 jazyk a odbornost s přežitím, vhledem a soupravou bylinství
   • Umělec: Získejte 1 jazyk a odbornost s přesvědčováním, podvodem a výkonem
   • Okultista
   • Poznámka: Na rozdíl od předchozích pozadí tyto 3 nové pozadí nemají zvláštní úkol v Koruně kampaně Magister.

   • Nyní si můžete hrát ovladače na PC! Hurá!

   Vylepšení výrobce dungeonů (zdarma):

   • Šéfové příšery Nyní lze použít ve výrobci dungeonů. Včetně legendárních akcí. V případě, že jste netrpěli dost.
   • Nyní bylo také přidáno mnoho příšer a předmětů, které dříve chyběly!
   • Upřímně řečeno, pro ty z vás, kteří dosud ne – Jděte vyzkoušet si vlastní dungeony Vyrobeno komunitou. Většina z nich je opravdu skvělá!

   3 nové třídy (Vnitřní síla DLC Požadované):

   Podrobné informace o každé podtřídě najdete v následujících vláknech:

   • Bardové: College of Lore, College of Hope, College of Heroism, College of Tradition
   • Mniši: Způsob otevřené ruky, způsob přežití, způsob světla, způsob svobody
   • Warlocks: Ďábel, úl, časoměřič, strom

   1 nový závod (Vnitřní síla DLC Požadované):

   • Všichni pozdravují Dragonborn! Tito chlapi získají +2 sílu, +1 charisma, poškození odporu a dechovou zbraň spojenou s jejich drakonickým předkem. Například černý drak uděluje odolnost vůči kyselině a kyselému dechu, zatímco zlatý drak uděluje odolnost proti ohni a oheň dech.

   Obecná vylepšení (zdarma):

   • Nepřátelé, kteří jsou imunní vůči určitým podmínkám, nyní zobrazují textovou zpětnou vazbu místo toho, aby hráče nechali přemýšlet, zda jsou imunní nebo zda je kouzlo jen obtěžováno.
   • Kliknutím na zkratku tlačítka „Light“ (vlevo dole), zatímco budete mít aktivní světlo.
   • Pro Bard lze nalézt čtyři typy nástrojů jako kouzelné zaostření: flétna, loutna, buben a roh.
   • Přidána ikona „přepínání“ pro metamagic čarodějů. Zatímco se odepíná, nebudete již žádáni, abyste si vybrali metamagickou možnost pokaždé, když se pokusíte obsadit kouzlo.
   • Neidentifikované magické zbraně nyní správně způsobí magické poškození. Skutečnost, že neznají jeho povahu, to nakonec neznamená, že je méně magická,.
   • Ready Action se nyní spustí, když neviditelní nepřátelé vycházejí z neviditelnosti, aby na vás zaútočili.
   • Do hry přidal Eldritch Blast, Visisous Mockery, Hellish Evbeke, Malediction, Strareful Omen a Hilarity Spells (Bard & Warlock)
   • .
   • Největší nejvíce spřízněné duchovní základny AC, HP a poškození, protože byly příliš slabé.
   • Přidáno některé chybějící primární zbraň / brnění k obchodníkům v Cotm a Lost Valley. Pokud některé stále chybí, prosím, obraťte se na nás!

   Opravy obecných chyb (zdarma):

   • Opraveno nové dočasné body zásahů, které převažují starou hodnotu, i když předchozí částka dočasných zásahových bodů byla vyšší. Nyní by to mělo vždy udržovat nejvyšší částku.
   • Opravena vzácná chyba, kde příbuzní druidy už nemohli svolat svého mazlíčka, dokud se nevyrovnávají
   • Po prvních několika kolech nefunguje pevný tepelný kov správně. Nyní se můžete vrátit k vaření těchto veteránů naživu, monstrum.
   • Opraveno několik nesprávných výpočtů rozsahu, kde by rozsah kouzla byl o něco nižší, než bylo zamýšleno.
   • Pevný štít víry brání Casterovi v castingovém štítu. !” – .
   • . Strčit, chyba.
   • Opraveno na stohování AC v některých případech nesprávně. Milované jsou dny barbarů, kteří pobíhají v jejich ozdobné císařovně pro bláznivé množství AC.
   • Opravené spojenecké NPC někdy provádějí útoky na dálku tím, že zasáhnou vzduch svou melee zbraní. To je. Tak to nemá to fungovat beryl. Použijte kuše.
   • Opraveny některé popisky, které vykazovaly duplicitní a/nebo prázdné řetězce
   • Opraveno více Hunterovy značky (z více strážců), které se správně naskládá na stejný cíl
   • Funkce pevné stupnice listů Greenmage se aktivuje, když se dostanou. Což nedávalo smysl.
   • Opravené Bracery lukostřelby, které poskytují bonus za škody při útocích na melee. ZNOVU. Kolikrát vás musíme opravit.
   • Reakční výstřel z pevného Rangera Marksmana se nespustil proti kouzelům.
   • Opravena Greenmageova listová stupnice také nespustila správně proti kouzelům.
   • Opravené draky chybí jejich funkce slepého vzhledu
   • Opravené tvarování jako rovnováha druid, zatímco jiná postava je mrtvá, aby náhle spustila hru, pokud nikdo jiný nemohl obsadit oživení. Hra v podstatě šla „počkat, Druid může oživit, ale nese ne může oživit. Druid nyní nese, takže teď oživte. Mrtvá osoba ne může být uložena, hra přes “. Ach, hra, udělal jsi maximum.
   • Textový řetězec Svaté odplaty s pevným zákonem – a doufejme, že by již neměl náhodně způsobit poškození duchovního místo útočníka.
   • Opraven problém, kdy by konfrontace (ztracená údolí) mohla být nemožné dokončit, kdyby byla zabita Karelia
   • Opraven problém, kdy ztracený učeň (Lost Valley) mohl vyloučit, kdyby Lysantir zemřel před dosažením Orenetis nebo Hasbrudal
   • Opraven problém, který by mohl zabránit dokončení ztracené knihy (Lost Valley)
   • Secret Report (Lost Valley) nyní správně selže, pokud jste dříve zabili Cafrainův kontakt
   • Opravené úspory Berserker Barbarians proti šílenství, které nebere v úvahu bonus jejich magických předmětů
   • Opravené bonusové cantripy získané z podtřídy v úvahu v celkovém počtu cantrips známých při vyrovnávání (brání kouzelníkovi v učení více cantrips)
   • Plocha účinku pevného zmatku se nezvyšuje, když je vzestupná
   • Recycler s pevným Marchsmanem Rangerem nefunguje správně při cestování na mapě světa
   • Opravil několik problémů s Číňanem a Ruskem, kde by se nějaký text neobjevil
   • Opraven problém, kdy vítr Druid je přístřeší vánek pouze jednou za dlouhý odpočinek
   • Opraven problém, kdy by útok Hunter Ranger Whirlwind nedělal při použití absolutně nic. To bylo zklamáním.
   • Opraven problém, kde. Dobře, kde mám začít s tímto. Pokud vaše postava upadne do bezvědomí, když jste měli otevřený inventář, a pak použijete položku odtamtud, když je v bezvědomí, hra jde o boom. Gratulujeme tomuto člověku k nalezení této chyby.
   • Slashing, piercing a bludgeoningové poškození způsobené kouzly by mělo být nyní správně považováno za „magické poškození“ za účelem překonání odporu a imunity. Protože by se dalo tvrdit, že kouzla jsou, nevím, magie?
   • Opravena divná interakce mezi Rogueovým únikem a elementárním afinitou Draconic Sorcerer, která by zabránila spuštění úniku.
   • Rychlý cíl pevného Marksmana Rangera je zcela zatčen a zaměřen na každého nepřítele, kterého jste dříve zasáhli na řadu. Nyní by to mělo správně zacílit pouze na posledního nepřítele, na kterého jste zaútočili.
   • Opeda obří Crowsova nemoc nedělá vůbec nic. Všichni nyní trpí v rukou obřích vran.
   • Opravený barbarův vztek nebyl správně končící, když nezaútočí ani nepoškodí poškození. No tak, jsou už dostatečně silní v solasty, není třeba freebies.
   • Opraven problém, kdy by skóre schopností někdy nebylo schopno jít nad 20, i když je zamýšleno (jako s lektvarem cloudové obří síly)
   • Pevný úsudek Paladinská aura spravedlnosti neposkytuje svůj bonus správně na kouzel s více projektily
   • Stvoření pod účinkem odporného smíchu nyní po poškození správně hodí úsporný hod s výhodou
   • Opraven případ, kdy by se postavy nestaly imunní vůči strašlivé přítomnosti Dragons po nástupci jejich úsporného hodu
   • Opraven obrovský krok (ztracené údolí), který po selhání přesvědčování osvobodíte Rugan
   • Opravené pevné / zúžené podmínky nebyly správně odstraněny, pokud je postava násilně přesunuta (teleport / strčení / atd.). Dostat se dolů pana prezidenta!
   • Víte, jak ve většině taktických her berou flyingové jednotky další škody z luků? Zjevně zřejmě byl ve slabém bodě Solasta Flying Units. Dveře. Okamžitě by zemřeli, kdybyste zavřeli dveře na tváři místo toho, abyste byli strčeni pryč. To by již nemělo být. .
   • Opraven vzácný případ, kdy by domácí mazlíček Kindred Druids ztratil bonus za škodu. No tak, že už jsou dostatečně slabí 🙁
   • Opraveno několik zpoždění animací, ke kterým by se vyskytlo za zvláštních okolností s útoky na příležitost, náchylnými odpůrci atd.
   • Opravil problém, kdy by vězeň (ztracené údolí) mohl měkký zámek, pokud jste zabili Orenetis před zahájením úkolu
   • Neschopnost přesvědčit Orenetis v důležitém dialogu ke konci hry spustí bitvu tak, jak je zamýšleno
   • Útok na Marin Ving na konci hry bude teleportovat Cafraina do boje, takže už neblokuje boj tím, že je mimo dosah
   • Opravena Oblivion Cleric’s Herald of Pain’s Saving Throw na spuštění na konci tahu nepřítele místo začátku.
   • Kouzla obsazená zevnitř zeměkoule nezranitelnosti může být delší přezkoušena zvenčí
   • Opravená vytvořená položka zmizí, pokud je řemeslník po dokončení craftingu přehru
   • Opravena schopnost vrhat černé chapadla do vzduchu
   • Opraveno neschopnost opustit účinek černých chapadla po selhání úsporného hodu jednou. Co je to s tebou, černé chapadla? Proč způsobujete tolik problémů?
   • Opraveny některé výpočty, které přinesly určitý rozsah kouzel o něco nižší, než bylo zamýšleno
   • Opravený průchod bez stopy z chybějícího seznamu kouzel Druid
   • Opravena chyba, kde by Mardracht chyběl z jeho vlastních cutscenes (wut?)

   Oprava / vylepšení multiplayeru (zdarma):

   • Opravena chyba, kde by položky mohly zmizet při použití „kořisti vše“
   • Opraveno desynch., Které by se mohlo objevit, když hráč spustil rychlé cestování a již se pohyboval skrz Blueprint
   • Opraveno více desynchnc, které by mohly nastat při manipulaci s položkami v inventáři
   • Opravil vzácný problém, kdy se strana mohla uvíznout na místě, pokud by se hostitel pokusil opustit oblast přesně, kdy jiný hráč začal interagovat s něčím jiným
   • Opraven problém, který by mohl zabránit hráčům v připojení do lobby, když heslo bylo více než 20 znaků. Páni, to jsou některá dlouhá hesla, která jste tam dostali.
   • Opravena desynchromn, která by mohla nastat, pokud by narativní sekvence byla spuštěna, zatímco jedna osoba se stále načítá
   • Opravena legrační chyba, kde pokud je obchod otevřen při kontrole inventáře jiného hráče, oba modely postav by se zapojily do nějaké noční můry. Ed. Ward?
   • Opraveno vykořisťování duplikace položek, které by mohlo spustit, když více hráčů nechalo svůj inventář otevřít současně
   • Kliknutím na ikonu pozice hráče nyní přesune kameru
   • Opravené pingové na ovladači Odesílání více pingů najednou

   Opravy / vylepšení dungeon výrobce (zdarma):

   • Při hraní vlastních kampaní bude hra také automaticky posílit po změně umístění / dokončení dlouhého odpočinku (5 minut cooldown)
   • Opraveno chování fotoaparátu v dialogu v zakázkách
   • Již není možné pojmenovat vlastní monstrum s existujícím názvem Interní monstrum, což by způsobilo skrytí dalších vlastních kampaní používajících stejné monstrum. Tohle trvalo nějakou dobu, než to zjistilo, díky každému zúčastněnému tvůrci!
   • Mana lampy lze nyní nastavit jako zapnuto nebo vypnuto ve výrobci dungeonů
   • Opravené nakládací obrazovky mezi umístěními jsou vždy stejné
   • Opraven problém, kdy by se mohlo uvíznout dialog, pokud ve straně nebyla nalezena žádná odpovídající role
   • Přidáno mnoho příšer, které byly dříve skryty ve výrobci dungeonů
   • Přidáno mnoho položek, které byly dříve skryty ve výrobci dungeonů

   • Před návratem do hlavní nabídky dochází k dlouhému zpoždění, kdykoli opustí výrobce dungeonů.
   • Kindred Spirit Druid má variantu ogédového ducha s divným jménem – nevyberte si ji, je to zástupný symbol, který odstraníme v hotfixu!
   • Popis Kindred Spirit Text stále ukazuje hodnoty starého AC, HP a poškození namísto hodnot
   • Některé testovací postavy, se kterými jsme si hráli, se rozhodly držet se a dostat se do kategorie pregen, budou se s nimi brzy zabývat. Tyto postavy jsou: Corthyn Dosa, Jane Storm, Iela Olfborn a na vyšších úrovních výstižně pojmenované Lore08 Bardy a Hope08 Bardy. Existují také 4 znaky úrovně 12 znaků Burg Dormer, Esbery Dudley, John Guert a Ros Hasting, které by tam neměly být, protože. kdo bude hrát s postavy maximální úrovně?
   • Mniši nezískají svůj bonusový akční útok při útoku, zatímco drží pochodeň. Zdá se, že kopání s pochodní v ruce není považováno za bojové umění?
   • Při vyzvednutí kořisti ze země často uvidíte zprávu „Některé položky se nemohou hodit do inventáře“ – nebojte se, to je textová chyba. Pokud není váš inventář skutečně plný, položky jsou skutečně vyzvednuty.

   Dobře, lidi, čas pro tebe hlavu zpět do solasty! Pokud hledáte lidi, s nimiž se hrají kooperaci pro více hráčů, ujistěte se Náš Discord Server, který se seznámí s novými přáteli!

   Článek taktického myzzrymu

   Solasta je nyní k dispozici na Xbox One & Xbox Series X/S

   Solasta je nyní k dispozici na Xbox One & Xbox Series X/S

   Hej, lidi!

   Právě dnes upustíme rychlé zprávy, které oznámí, že Solasta: Crown of Magister a jeho DLC jsou nyní hratelné na Xbox One & Xbox Series X/S! Další podrobnosti si přečtěte níže.

   F…

   ?

   Nákup Solasta: Koruna Magister a jakékoli DLC v obchodě Microsoft je k dispozici na PC i Xbox! Základní hra je také k dispozici prostřednictvím hry Game Pass on PC i Xbox.

   Jsou DLC k dispozici na Xboxu?

   Ano, všechny DLC lze zakoupit na Xboxu.

   Jsou soubory Save sdíleny mezi PC Game Pass a Xbox Game Pass?

   Ano, můžete pokračovat v přehrávání počítače na Xboxu a naopak

   Existuje více hráčů mezi PC a Xbox? A co křížová forma mezi různými konzolami Xbox?

   Ano, můžete hrát multiplayer s Xbox (Xbox One na Xbox Series X/S) a PC Players (Microsoft Store, Steam, Gog) a MAC přehrávače (Steam) ve stejné relaci!

   Je výrobce dungeonů k dispozici na Xboxu?

   I když si můžete stáhnout mapy a kampaně Dungeon Maker z https: // solasta..io/ a přehrajte je na Xboxu, nemůžete vytvářet vlastní obsah přímo prostřednictvím výrobce Dungeon na Xboxu. Výrobce dungeonů byl považován za příliš složitý, aby se přizpůsobil ovládání podložky, takže vytváření vlastních map a kampaní je prozatím omezeno na verzi PC.

   Mohu nyní použít podložku na PC?

   Ještě ne! Než můžeme na PC odeslat verzi kompatibilní s podložkou, existuje mnoho dalších požadavků, takže to není tak jednoduché, jak se může zdát.

   Kde mohu získat hru / DLCS?

   Zde můžete získat v obchodě Xbox!

   Článek taktického myzzrymu

   Lost Valley - Poznámky k opravě

   Lost Valley – Poznámky k opravě

   Hej, lidi! Ztracené údolí je konečně tady, a s tím přichází spousta bezplatných vylepšení, jako je dlouho očekávaný online režim pro více hráčů. Také, pokud máte nějaké přátele, kteří teď chtějí, můžete hrát společně, Solasta je -60% sleva a Prvotní volání je -20% ve páře do 21. dubna!

   2 – 4 hráč online multiplayer Co -op Mode (Free):

   • Zdarma aktualizace pro všechny hráče, kteří vlastní Solastu, není nutný žádný další nákup!
   • Kompatibilní s oběma oficiálními kampaněmi (Crown of the Magister & Lost Valley) a vlastní kampaně Dungeon Maker.
   • Všechny ukládací soubory lze přehrávat jak v jednom přehrávači, tak v multiplayeru (můžete pokračovat pouze v relaci multiplayeru nebo pozvat své přátele, aby vám pomohli v tvrdém boji).
   • Veškerý obsah je synchronizován s hostitelem – pokud vlastní DLC, budete mít k nim také přístup při hraní s nimi!

   Nové funkce (zdarma):

   • Spallcasting Chants: Vaše kouzelníky již nejsou při obsazení kouzel ztlumení a přidali jsme další animaci kouzelníků! (V nabídce opce můžete vypnout zpěv).
   • : Unavený z toho, že si musíte vybrat konkrétní pozadí, aby se vyráběl lektvary a magické předměty? K vyřešení tohoto problému jsme přidali dva výkony!
   • Překvapivé přepracování systému: Nyní věrnější pro stolní pravidla s kontrolami individuálního vnímání pro každého překvapeného nepřítele, čímž se boje vyrovnávají!
   • : Místo překvapení / překvapení bude náhodná setkání nyní často bojovat rovnoměrněji s oběma stranami, které si navzájem budou vědomy.

   Dungeon Maker Upgrade (zdarma):

   • [Quest] Přidal editor úkolů. Přidejte úkoly do svých vlastních kampaní, aby hráčům poskytli konkrétní cíle a odměnili je zkušenostmi a předměty
   • [Dialog] Přidal editor dialogu. Poskytněte své vlastní dobrodružství více kouzla a tradice přidáním dialogu s více volbami s NPCS
   • . Vytvořte si vlastní kořistné stoly pro truhly a příšery, abyste ovládali, co hráči dostanou
   • [Monstrum] Nyní můžete změnit CR CUL CR CR a přidat odpory / imunity
   • [Zbraň] Nyní si můžete plně přizpůsobit zbraně s dalšími poškozeními, typy poškození, úsporou hodů a dokonce podmínky
   • [Gadget] Přidal více příjmových gadgetů, který umožňuje hráči vybrat, na kterou mapu jdou dál
   • [Rekvizity] Přidali nové rekvizity do stávajících prostředí, jako jsou dveře pasti, zničený nábytek, hromady mrtvol, řeky, věže.

   Lost Valley DLC Požadované):

   • Replayable Neneární příběh s několika koncemi, protože budete rozhodovat, s jakou frakcí na stranu, aby unikl údolí.
   • .
   • Nové nepřátelé, kteří se mají tváří v tvář, s ikonickými příšerami, jako jsou obři, hags a golems, kteří se pokusí proměnit vaši párty v kaš.

   9 nových podtříd (Lost Valley DLC

   Dungeon Maker další obsah (Lost Valley DLC Požadované):

   • [Prostředí] Přidáno 4 nová prostředí z Lost Valley: Jungle, Swamp, Valley City & Valley Palace
   • [Monsters] Přidal nová příšery z Lost Valley, jako jsou golems, hags, superads atd.

   Obecná vylepšení (zdarma):

   • Pamatujete si, kdy se neosvícená pochodně na zdi následovala jeho dexový úsporný hod proti vašemu posvátnému plameni? Ano, to už není možné, gadgety nyní vždy selhávají svůj úsporný hod.
   • +1 a +2 verze Mauls, Spears a Crossbows jsou k dispozici konečně! Nyní se náš trpasličí zbraň konečně bude moci vrátit, aby viděl svou rodinu.
   • Přidáno Conjure Fey do seznamu dostupných kouzel. Další stvoření k svolání! To by se nemohlo pokazit.
   • Poškozené sdílené mezi Druidem a jejich spřízněným duchem je nyní uvedeno v bojovém protokolu. !
   • Vykupitelé mají nyní správnou animaci horolezectví místo toho, aby provedli zosobnění UFO.
   • Druidic Focus Položky najdete nyní v obchodech, Druids se radují!
   • Létací jednotky se nyní mohou pohybovat v prolézacích prostorech. !
   • Šipky a další projektily jsou nyní automaticky naskládány při otevírání kořistí. To je náš neviditelný služebník v práci, docela elegantní?
   • Přidána hůlka identifikace, která stojí 500 gp pro ty chudé strany dobrodruhů, kteří nemají přístup k tomuto všemu tak důležitému kouzlu.
   • Koule na vysoké úrovni nyní upřednostňují nejprve pomocí svých výkonnějších kouzel AOE a priorita využití cantrips byla snížena. .
   • .
   • Zjistit magii lze nyní obsadit přímo, když klepněte na položky pravým tlačítkem myši v inventáři
   • Osoba kouzla již není v boji zcela přemožena. Nyní nutí cíl, aby přeskočil jejich řadu, pokud selže na jejich úsporném hodu na řadě.
   • Pravda nyní automaticky odhalujte skryté objekty.
   • .
   • Prázdné truhly jsou nyní šedivé v plánu (minimap). Už si nemusíte pamatovat, co jste již vyplenili a co jste dosud nevyhodili!
   • Přidány nové textury na +1 a +2 posedlé kožené zbroje

   Opravy obecných chyb (zdarma):

   • Opravené druidy nebyly uděleny quest xp, pokud byli ve formě divokého tvaru. Chci být spravedlivý, jak měli mít dárci úkolů, že museli tento divný medvěd doprovázet stranu?
   • .
   • Odstraněné nefunkční svitky oční oční z hry a opravily název pravého vidění, sféry zmrazení a kruhu smrti svitků.
   • Některé příšery měly špatné modifikátory / AC a další hodnoty ve srovnání s jejich atributy. Ti malí podvodníci. Pevný.
   • .
   • . Proč? Protože to je v knize, proto.
   • .
   • Soraks a vlkodlaci nyní správně získají nevýhodu na jejich úsporách proti měsíčnímu paprsku. . .
   • Statistiky pevného příbuzného ducha jsou založeny na zvířecích podobě Druida, pokud jsou povolány, zatímco jsou divoké.
   • Růst špiček již neovlivňuje létající stvoření. .
   • .
   • Pevná vykouzlená stvoření, která se někdy objevují jako „neznámé“, protože jejich vlastní kolečko byl příliš hloupý na to, aby věděl, co vyvolali.
   • Náhodou přetažení a odhození položky do stejného slotu, jakou již bylo v tom, že už neshodnocuje vaši akci.
   • Elfové a napůl elvé si jen pamatovali, že hypnotický vzorec je považován za kouzelný efekt a že by měli mít výhodu, aby se toto kouzlo zachránily.
   • Akční nárůst lze déle použít, když je neschopný, protože jediná věc, kterou vám umožnilo, bylo dvojnásobné množství ničeho.
   • DM začala sledovat poplatky za magické položky, hráči tak již nemohou používat magické předměty, zatímco jsou mimo poplatky.
   • Po opětovném přečtení pravidel za setinu si DM také uvědomil, že použití kouzelného svitku by mělo zabránit tomu, aby kolečka vrhla kouzlo bonusové akce ve stejném tahu. Žádné podvádění!
   • Zranitelnosti více odporů poškození / poškození stejného typu již nejsou stohovány.
   • .
   • Opravená záhadná přesnost někdy nefunguje správně pro zbraně na dálku a magické útoky na dálku.
   • .
   • Opraveno některé rysy / kouzla na vysoké úrovni, jako je salva nebo obočí, které nespustily bitvy, když se používají na neočekávané nepřátele. Co to bylo? Musel to být vítr.
   • .
   • Pevná ochrana před zlem, která fungovala bez ohledu na typ nepřátelského stvoření. Měla být pojmenována ochrana před téměř vším.
   • Pevné klidné emoce nefungují správně na spojence.
   • . Tato změna platí pouze tehdy, pokud odstraníte svůj stávající soubor znaků Preka ze složky.
   • Opravené ogres házel jejich Mace namísto svých oštěpů. Myslím tím, že Ogres je hloupý, ale ne tak hloupý.
   • .
   • .
   • .
   • Pevný personál uzdravení, který neuděluje bonus za schopnost Caster, že by měl.
   • Opravený přívěsek léčitele je trvale zaseknutý při nulovém náboji. Překvapivě to hráči nepovažovali za zábavné jako DM.
   • Páření kouzel s pevnou koncentrací, když by Druids ztratil svou formu divokého storu.
   • Opravené divoké druidy se někdy staly nepřáteli zcela nezjistitelné, když se utajují.
   • Opravená magická zbraň byla schopna zacílit na magické zbraně, což absolutně nic neudělalo. PROHRÁL JSI. DOBRÝ DEN, PANE!
   • Opraveno jakýkoli buff / debuff byl okamžitě rozptýlen v okamžiku, kdy strana vstoupila na mapu světa, místo aby provozovala normální doba trvání.
   • Opravené svitky někdy nejsou použitelné kolegy, i když byly součástí jejich seznamu kouzel domény / přísahy.
   • Goodberries již nemohou být obsazeni na mapě světa, pokud nejsou splněny podmínky obsazení (např. Nesměřené zaměření)
   • Pevná ochrana života, která je schopna zacílit na stvoření nad 50% HP, i když to fungovalo pouze na tvorech pod 50% HP
   • Opravena schopnost vrhat levitaci nebo létat na již létající stvoření.
   • Opravené postavy Grapple Někdy nebyly propuštěny z drapáku ani po smrti stvoření. Sakra ti remorhaz mají silné čelisti.
   • Blesk s pevným řetězcem, který nemá prioritu nepřátel při hledání dalších cílů. Třídy melee se radují.
   • .
   • Opraveno několik případů, kdy nepřítel zamrzl v boji na několik sekund, než začal znovu jednat.
   • Pevný. Pane, ten jeden je docela špatný. Opraven systém překvapení na mapě světa, který je invertován. V zásadě to, co se stalo, je to, že pokud by se vaše strana převrátila lépe než monstra, místo toho byste skončili překvapeni – a naopak by monstra skončila překvapená, kdyby se válely lépe než strana. To je důvod, proč pozdní hra, kdy se skóre vnímání vaší strany zvýšilo a vyšší, jste nakonec byli překvapeni stále častěji – ještě více, kdybyste cestovali pomalu.
   • Opraveno několik případů, kdy by nepřátelé běželi tam a zpět jako bezhlavé kokvisty
   • Opravené trpaslíci, kteří drží kuše špatně. Neptejte se mě proč, zjevně prostě nevěděli, jak správně držet svou kuše. Musí přeskočit třídy držení kuše.
   • Odstraněno velké monstrum repelent ze schodů, což způsobilo, že velké příšery nemohly v minulosti chodit nahoru a dolů po schodech
   • Stvoření nyní budou hrát svou nečinnou animaci po jejich emoci v bestiéru, aby se vyhnuli nadměrnému pohybu při pohledu na jejich statistiky.
   • Nevědomé postavy již nemají právo vnímat vnímání proti postavám v utajení.
   • Opravené Berserkers jsou trvale v bezohledním režimu. Ano, byli naštvaní, ale každý musí čas od času vychladnout.
   • Pevné zlaté draci nejsou imunní vůči palbě. Co je to ta travesty?!
   • Opravené druidy a čarodějové dříve nemohli používat hůlka blesku
   • Opravená činnost duchovní zbraně zbývá viditelná i poté, co byla použita během zatáčky.
   • Pevný tepelný kov přidává duplicitní stav pokaždé, když byl znovu použitý, a udělil cíli pěkný věnec tepelných kovových ikon na jejich profilu.
   • Opravený hrdinství je schopen zacílit na nepřátele.
   • Opraveno tlačítko Dodge někdy zbývající viditelné i po použití.
   • Opravené černé chapadly dříve nevyžadují koncentraci.
   • Pevný vodicí šroub neprokazuje žádné viditelné světlo na cíli, i když poskytuje tlumené světlo.
   • .
   • . Získáte smut! A dostanete si smeta! !
   • .
   • Opravená kouzla od castingu z svitků, které někdy nezohledňují atribut kouzelníka Caster.
   • Opravena schopnost zabít váš počítač při obsazení více neoptimalizovaného oheň faerie. .
   • Opraveno, že není schopen vrhnout kyselinu na sousední nepřátele, pokud je jeden z nich velký.
   • Opravený plamen hurl z Create Flame, který není schopen být připraven jako cantrip.

   • [Gadget] Přidal gadget pro odstranění NPC z mapy
   • [Gadget] Výstupní gadgety lze nyní aktivovat / deaktivovat
   • [Gadget] Vstup na aktivátor talíře se nyní bude chovat jako přepínač (místo toho, aby musel zůstat na talíři)
   • Oddělení pole popisu kampaně do 2 polí: popis (lore kampaně) a technické informace (informace pro hráče)
   • Název úplného položky se nyní objeví jako popisek při vznášení položek v hrudi
   • Po stisknutí ALT budou nyní zvýrazněny aktivátorové desky
   • Gadgety se zdravotním postižením již nezdůrazňují při stisknutí Alt
   • Opraven problém, kdy by se pasti správně neaktivovaly
   • Opraven problém, který by se mohl stát, když obchodní zásoby neobsahují žádné položky
   • Opraveny všechny kořisti zobrazující „Cr 0“

   • Načítání chyb: Nelze obnovit potřebné informace o více hráčů od ostatních hráčů. .
   • Existuje vykořisťování, kde můžete během kampaně DLC najmout velmi důležitou postavu (vězně) příliš brzy.
   • .
   • V určitém boji s šéfem, pokud boj nekončí, protože strážce stále bojuje, ale nemůžete ho najít, je skrytý v místnosti a budete muset kopírovat klíč na mrtvole šéfa před otevřením této místnosti.
   • .
   • Půjčené štěstí (nepatrná doména) lze použít i při převádění úsporného hodu s nevýhodou
   • Nepolapitelný cíl (doména Mischief) může někdy vydržet další kolo
   • Oblast pokrytá pomstychtivými duchy (strašidelná duše) nemůže být překročena hráči postavy

   Dobře, lidi, čas, abyste se vydali do ztraceného údolí! Pokud hledáte lidi, s nimiž se hrají kooperaci pro více hráčů, ujistěte se Náš Discord Server, který se seznámí s novými přáteli!