Těchto 9 karetních her je lepší než Hearthstone | PC Gamer, 32 nejlepších herních karetních karetních her zdarma (2023)

Nejlepší karetní hry zdarma pro PC a prohlížeč v roce 2023

To, co lidi dělá opravdu rád Legends of Runetterra, je velkorysý systém odměn, který má namísto posilovacích balíčků.

Těchto 9 karetních her je lepší než Hearthstone

Od Gwent do Faeria je na PC spousta skvělých her pro multiplayerové karty.

Ciri hraje Gwent

(Obrázek kredit: CD Projekt Red)

Hearthstone může být poděkováno jednou rukou za to, že vyhodil otevřený trh s digitálními karetními hrami na PC, ale zdá se, že rok neprochází bez změny, která rozzlobí své hráče a vydává exodus. A když se to stane, další digitální karetní hry.

Jsme ve zlatém věku pro CCGS na PC a existuje spousta fantastických příchutí. Ještě lepší, protože Hearthstone zůstává nejlepším psem prozatím, jsou hry zdarma na tomto seznamu velmi velkorysé jako způsob, jak investovat nové hráče.

Samozřejmě vynikající karetní hry, jako je Slay the Spire a Monster Train.

Jedná se však o konkrétně digitální CCG, které jsou hodně zábavné hrát, a dělat něco jiného než Hearthstone, díky čemuž stojí za to zkontrolovat.

Legendy Runeterry

Datum vydání: 2020 | Vývojář: Riot | Oficiální stránka

Tato liga legend spin-off mění šampiony MOBA na výkonné karty a přizpůsobuje svůj styl hry CCG. Je to agresivní hra, kde svolaní následovníci a šampióny okamžitě zaútočí, spíše než čeká na tradiční obrat, jak je to jen zdvořilé, ale není to mozkové – oko Oracle, které vám ukáže budoucí státy rady po určité fázi útoku nebo kouzla je a je nezbytná funkce.

To, co lidi dělá opravdu rád Legends of Runetterra, je velkorysý systém odměn, který má namísto posilovacích balíčků.

Faeria

Datum vydání: 2017 | Vývojář: Abrakam Entertainment | Parní

Faeria se hraje na desce založené na Hex, která začíná zcela prázdná. Každá otočení mohou hráči umístit dlaždice, aby vybudovali použitelnou zemi, což znamená, že musíte bojovat, abyste zabezpečili oporu na mapě, než budete moci zaútočit na svého soupeře. Některé pozemní dlaždice mají speciální terén, jako jsou jezera a lesy, které jsou povinny svolat přisluhovači specifických frakcí, jako je v magii: shromáždění, ale co je důležitější, rostoucí země, o které bojujete.

Ačkoli to bývalo zdarma, v těchto dnech je Faeria s cenovou značkou. Stojí to však za to, s příjemnou kampaní pro jednoho hráče.

Infinity Wars: Animated Trading Card Game

Datum vydání: 2014 | Vývojář: Lightmare Studios | Parní

Nic společného s Avengers, Infinity Wars je CCG s bojovou mechanikou podobnou Hearthstone, ale kde se hráči střídají současně, což znamená, že budete méně čekat, když lano hoří. Je zde také přidána hloubka od toho, abyste mohli vyměnit své jednotky v různých zónách – můžete změnit pořadí jednotek ve vašem útoku útočné zóny, nebo si vyměnit silnější jednotku do vaší obranné zóny, pokud se váš soupeř chystá vytáhnout něco velkého.

Abych byl upřímný, hlasové hraní je opravdu špatné, ale plně animované umění karty je skvělá směs sci-fi a fantazie.

Kards

Datum vydání: 2020 | Vývojář: 1939 her | Parní

Jediná hra s tématem světové války na tomto seznamu, Kards používá tuto inspiraci k vyladění tradiční mechaniky CCG s koncepty, jako je přední linie a podpůrná linka. Je to velké na autentičnost, s kartami i kampaněmi založenými na skutečné historii, navržená tak, aby se cítila, jako byste hráli starou školní válku s chity a kostkami na zelené plstěné stolním místě místo CCG na Steam.

Gwent

Datum vydání: 2020 | Vývojář: CD projekt | Parní

Gwent není nic jako Hearthstone a nemá žádné kořeny v magii: shromáždění. Místo toho je to hra o blafování a načasování, každý zápas s nejlepším ze tří kol, kde se snažíte ukončit každé kolo celkem než soupeř.

Ačkoli to začalo život jako minihry ve Witcher 3 zvednuté z Condottiere, Gwent vzal svůj vlastní život a vyvíjel se na něco úplně jiného než hra, kterou hrál Geralt. Nyní má strategickou hloubku a můžete čelit jednomu balíčku na základě použití vojáků k lodím posádky a obléhání zbraní, aby se staly účinnějšími motory pro zvýšené body, nebo jedno, kde monstra šíří malé množství poškození napříč vašimi kartami, aby krmily krve. Všechny karty také vypadají nádherně, zejména ty animované prémiové.

Věčný

Datum vydání: 2018 | Vývojář: Dire Wolf | Parní

Věčný vypadá a cítí se hodně jako Hearthstone v praxi, ale přináší zpět věci jako „okamžité“ karty, které lze přehrát během řady soupeře, mana karty se specifickými barvami pro každou frakci, paluby s libovolným počtem frakcí smíchané a prohlašování toho z toho Vaši přisluhovači zaútočí a poté necháte svého soupeře vybrat si vlastní blokátory. Klíčem je zde Eternal, aby se všechny tyto věci podařilo rychleji a uspokojivější než většina ostatních digitálních CCG, které je vyzkoušejí, ne obětovaly hloubku pro přístupnost. Má také jeden z skvělého režimu konceptu, který vám umožní navrhnout balíček ze čtyř balíčků karet, které si po této sbírce ponecháte.

Starší svitky: Legendy

Datum vydání: 2017 | Vývojář: Sparkupants | Parní

Ačkoli rozvoj starších svitků: Legends je pozastaven, pravděpodobně k dobrému, zůstává zcela hratelný. Oddělením hry na dva mechanicky odlišné pruhy získává určitou složitost, aniž by se stala jako artefakt, a systém runy-což dává hráčům další kartu za každých pět zdraví, které ztratí-přichází Comebacky konstantní hrozba.

Jeho známé nastavení je také obrovský bonus. Pozdější expanze to naplnily kartami tematickými kolem nejzajímavějších kousků starších svitků, jako je Isle of Madness a jeho borní ostrovy, z nichž některé se rozdělí na dva, když jsou nakresleny. Existují také narativní kampaně pro singlayer, které jsou nezbytné pro fanoušky RPGS.

The Horus Heresy: Legie

Datum vydání: 2019 | Vývojář: Everguild | Parní

Tenhle je speciálně pro Warhammer 40 000 Tragics, a to nejen druh, který četl 40k romány, ale také spin-off prequel série stanovila 10 000 let před těmi během války s názvem Horus Heresy. Pokud jste četli Galaxy v plamenech, pak dostanete kop z výukové kampaně, která vás povede pádem Isstvan III, a pokud nemáte ponětí, o čem mluvím, pak legie pravděpodobně pro vás není.

Přestože legie Art About The Place mají také několik pěkných doteků, jako jsou kapky, které chrání určité karty, když přistanou.

Kouzlo: The Gathering Arena

Datum vydání: 2018 | Vývojář: Kouzelníci pobřeží | Oficiální stránka

Pokud se chystáte hrát na CCG, proč nezkusit ten, který to všechno začal? Po letech digitálních verzí, které nedokázaly žít podle původního stolního původního, Magic: The Gathering Arena to konečně spravuje. Ačkoli je to komplikovanější než Hearthstone, s pozemními kartami, které mají klepnout na manu a zatáčky rozděleny na přerušovatelné fáze, tato složitost dělá překvapivé synergii a obrat v polovině zápasu nejen možný, ale pouze běžný. Když prohrajete nějakou novou hračku kombo, nevěděli jste, že je to možné, je to spíše působivé než frustrující.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Nejlepší karetní hry zdarma pro PC a prohlížeč v roce 2023!

32 Hrajte na hraní karet zdarma nalezeny v našem seznamu! Vezměte prosím na vědomí, že také zahrnujeme online hry pro více hráčů s prvky MMO.

Kouzlo: The Gathering Arena

Shadowverse

GWENT: Hra zaklínače

Procházejte platformou:
Populární značky:
Další značky:
Seřazeno podle:

Yu-gi-oh! Master Duel

Yu-Gi-Oh! Master Duel

Yu-Gi-Oh! Master Duel je věrná opětovné vytvoření populárního CCG od Konami.

K dispozici na Windows

Vlny

Vlny

Tvůrci Wakfu vám přinášejí jejich další iterace na taktické RPG hry pro více hráčů.

K dispozici na Windows

Marvel Snap

Marvel Snap

Z některých myslí, které vám přinesly Hearthstone, přichází rychle se rozvíjející karta pro mobily a PC.

K dispozici na Windows

Magic Spellslingers

Magic Spellslingers

Skočte do rychle se rozvíjející bitvy inspirované Titanem CCGS

K dispozici na Windows

Tempia: Duše majestátní

Tempia: Duše majestátní

Tempia přináší mentalitu „hráče vytvořeného pro hráče“ do formulace online deskové hry/sběratelské karetní hry (CCG).

K dispozici na Windows

Chroma: Bloom and Blight

Chroma: Bloom and Blight

Zažijte bohatý fantasy svět a strategické hry v Chroma: Bloom and Blight, bezplatný CCG od her Clarity. Vyberte si hrdinu, který postaví palubu kolem a vyberte si ze čtyř frakcí hry bez limitů.

K dispozici na Windows

Legendy Runeterry

Legendy Runeterry

Legends of Runetterra je strategická karetní hra zdarma na hraní od Riot Games, která využívá bohatou tradici a šampiony největší MOBA na světě. Postavte palubu s oblíbeným šampióny League of Legends v jeho jádru, orovnejte je, aby zvýšili svou sílu, a zapojte se do intenzivních bitvy se svým soupeřem, dokud jeden z vás nezmizí Nexus druhého a neobjeví vítězství!

K dispozici na Windows

Mythgard

Mythgard

Vyzvěte bohy legendy v Mythgardu, sběratelskou karetní hru s volným hraním z nosorožců. Využijte magii i technologii k převzetí božstevnic, která poprvé chodí po planetě za tisíce let.

K dispozici na Windows

Crystal Clash

Crystal Clash

Crystal Clash je bezplatný fantasy hrad obléhání RT od křupavé hry Leaf. Vytvořte své armády z desítek silných jednotek a mocných kouzel a převzetí jak šéfů PVE, tak konkurenční zápasy proti jiným hráčům.

K dispozici na Windows

DOTA Underlords

DOTA Underlords

Vezměte si všechny příchozí v Dota Underlords, Varianta Valve Free-to-Play Auto-Chess na základě hry, kterou všechno začalo, Dota 2. Najměte své hrdiny ze stinného podbřišku Bílé věže a pošlete je do války proti sedmi protivníkům nebo proti AI robotům v automatizovaných bitvách, kde se počítá strategie a plánování pro více než jen kliknutí na rychlost a reflexy.

K dispozici na Windows

Minion Masters

Minion Masters

Vyvolejte své přisluhovače a jděte do války v Minion Masters, bitvu o volný pruh z Betadwarf. Vyberte si svůj balíček přisluhovačů a pošlete je pochodu k vítězství – nebo jejich zkáze – a zároveň je podporate kouzly a schopnostmi.

K dispozici na Windows

Kards

Kards

Kards je bezplatný sběratelský sběratelskou karetní hru z druhé světové války od vývojářů 1939 her. Stavět paluby založené na jakékoli z hlavních mocností ve válce a vyzvat ostatní hráče nebo AI.

K dispozici na Windows

Věčný

Věčný

Vstupte do světa strategie a področení v Dire Wolf Digital’s Free-to-Play Competitive Online CCG Eternal, navržený profesionálními hráči CCG. Eternal usiluje o strategické zkušenosti s CCG na stejné úrovni jako nejlepší hry ve fyzické říši, a zároveň optimalizuje zážitek pro online digitální gampelay.

K dispozici na Windows

Artefakt

Artefakt

Artefakt Dota 2 CCG Valve je nyní zdarma a přichází ve dvou různých verzích: klasické a slévárny. Artifact Classic hraje jako hra, když se spustila, nabízející divočejší, chaotické bitvy, zatímco Artifact Foundry klade větší důraz na hrdiny a snižuje celkovou náhodnost hry.

K dispozici na Windows

Kouzlo: The Gathering Arena

Kouzlo: The Gathering Arena

Magic: The Gathering Arena je online adaptace první sběratelské karetní hry zdarma, Wizards of the Coast’s Magic: The Gathering. Nabízí autentický zážitek z MTG, ale s pohodlím a rychlostí digitální hry je aréna „stejně zábavné sledovat, jak je hrát.„S využitím nového herního enginu, který může zohlednit všechna pravidla hry, je aréna míněna jako doplněk k fyzické hře, bez kompromisů pro svou novou platformu jako v pravidelné magii: shromáždění postavíte balíček ze 60 karet a předvolání stvoření a obsazení kouzel z pěti různých barev magie.

K dispozici na Windows

Cosmos invictus

Cosmos invictus

Rozhodněte se o osudu lidstva v Cosmos Invictus, sci-fi, bezplatný CCG od Pegnio Ltd. představovat kosmické „mechové boje a strategie, které nebyly nalezeny ve většině CCG.

K dispozici na Windows

GWENT: Hra zaklínače

GWENT: Hra zaklínače

Na základě populární mini-hry v Witcher 3: Wild Hunt, Gwent: The Witcher Card Game je CCG zdarma s výraznými strategickými prvky a více způsoby hry. Začnete pouhými 10 kartami a máte omezené způsoby, jak získat více, takže musíte pečlivě naplánovat.

K dispozici na Windows

Catan Universe

Catan Universe

Prozkoumejte, build a obchod s Catan Universe, online zdarma verzi legendárních osadníků deskové hry Catan! Začnete jen pár malých osad na náhodně generovaném ostrově.

K dispozici na Windows

Krosmaga

Krosmaga

Karty a roztomilost se srazí v Krosgamě, hrací hře s volnými hrami od tvůrců Dofus a Wakfu. Bohové z Dofusu se nudí a hledají novou hru, a tak vytvořili Krosgama, aby prošli časem.

K dispozici na Windows

Cabals: Card Blitz

Cabals: Card Blitz

Skočte do zany, rychle se rozvíjející akce s Cabals: Card Blitz, CCG zdarma s možností autoplay a bleskové bitvy. Vyberte svou kapelu drsných a rozmanitých hrdinů pro váš balíček a sledujte, jak jdou do akce proti vašemu soupeři.

K dispozici na Windows

Shadowverse

Shadowverse

Od tvůrců Rage of Bahamut a Granblue Fantasy přichází hit Free-to-Play CCG z Japonska, Shadowverse. Sportovní anime estetika, barevné obsazení postav, vyjádřené mise PVE a složité mechaniky CCG, Shadowverse Blends a příběh způsobem, který může jen málo CCGS.

K dispozici na Windows

Hvězdná křížová výprava

Hvězdná křížová výprava

Hvězda Crusade: Válka pro The Expanse je bezplatný CCG v fantastickém vesmíru, kde několik mimozemských závodů bojuje s lidstvem za kontrolu nad galaxií. Je snadné skočit přímo dovnitř a naučit se základům a v žádném okamžiku budete vytvářet své vlastní paluby, abyste získali kontrolu nad sektorem pro vaši vybranou frakci!

K dispozici na Windows

Starší svitky: Legendy

Starší svitky: Legendy

Vstupte do dobrodružství v Scrolls Elder: Legends, digitální CCG zdarma založený na světě Tamriel v sérii Elder Scrolls Populární RPGS. Určete „třídu“ vašeho balíčku výběrem jednoho nebo dvou z pěti atributů – například síly a inteligence pro Battlemage – a hrajte sérii tvorů, zvláštních schopností a kouzla, aby se snížil zdraví soupeře na nulu.

K dispozici na Windows

Astral Heroes

Astral Heroes

Astral Heroes je bezplatná sběratelská karetní hra, která nabízí některé jedinečné zvraty a variace na klasickém vzorci CCG. Astral Masters Astral Heroes navazující na APUS Software nabízí mnoho různých herních režimů, včetně kampaně PVE, návrhů turnajů a náhodných palubních zápasů, jakož i schopnost sledovat váš pokrok na žebříčku, abyste viděli, jak se shodujete proti ostatním proti ostatním Hráči z celého světa.

K dispozici na Windows

Spellweaver

Spellweaver

SpellWeaver je online sběratelská karetní hra zdarma, která nabízí obrovské strategické možnosti a různé režimy her, určitě potěší hráče všech úrovní dovedností. Spellweaver Combat je interaktivnější než ve většině CCG, což vyžaduje, aby hráči při útoku činili defenzivní rozhodnutí v reálném čase, a dokonce spustili vlastní protiútoky.

K dispozici na Windows

Lovec karet

Lovec karet

Card Hunter je hra založená na 2D prohlížeči, která kombinuje prvky herní karetní hry a stolních her. Vyvinul a publikoval Blue Manchu, Card Hunter dává hráčům zážitek hrát jako člověk, hrající hru na hraní rolí.

K dispozici na Windows

K dispozici na prohlížeči

Pox nora

Pox nora

Pokud hledáte strategickou hru založenou na tahu, která zahrnuje prvky stolních miniatur, fantasy RPG a sběratelské karetní hry, nehledejte nic jiného než neštovice Nora. Vyvinuto a publikované společností Desert Owl Games LLC, Pox Nora kombinuje skvělou 2D grafiku s nekonečným dobrodružstvím.

K dispozici na Windows

Nekonečné války

Nekonečné války

Infinity Wars: Animated Trading Card Game je hra Trading Card MMO publikovaná společností Lightmare Studios. Vytvořte si paluby a přizpůsobte je spoustou frakčních karet, aby vytvořili říši.

K dispozici na Windows

Hex

Hex

HEX: Shards of Fate je zdarma hrát MMO Trading Card Game (TCG), která umožňuje přizpůsobení a dovednosti určit Victor. Hráči mohou stavět a upgradovat své paluby a bojovat proti druhému!

K dispozici na Windows

Hearthstone: Heroes of Warcraft

Hearthstone: Heroes of Warcraft

Hearthstone je Blizzardova sběratelská karetní hra, která čerpá inspiraci z bohaté historie a tradice World of Warcraft. Konkrétně optimalizovaná pro online hru, se spoustou speciálních efektů a náhodných prvků, Hearthstone je hra, kterou můžete hrát 10 minut nebo tři hodiny.

K dispozici na Windows

Epické karty Battle

Epické karty Battle

Epic Cards Battle je zdarma hraní online strategické obchodní karetní hry (TCG) od Momostorm Entertainment. Pouze hráči, kteří shromažďují nejsilnější auta a sestaví nejsilnější paluby, se objeví vítězně.

K dispozici na Windows

Městští soupeři

Městští soupeři

Urban Rivals je zdarma hrát 2D prohlížeč založenou na obchodní karetní hře s více než 400 znaky, aby objevil, shromažďoval a vyrovnal se živě proti hráčům z celého světa! Můžete se rozhodnout o svém vlastním osudu.

K dispozici na prohlížeči

FAQ

Často kladené otázky

Jaká je největší tragingová karetní hra?

Kvůli tomuto seznamu doporučení vložíme obě CCG (Sběratelské karetní hry) a TCG (Obchodní karetní hry) do stejného kbelíku digitálních karetních her. Pravděpodobně by nemělo být žádným překvapením, že Magic: The Gathering Arena by byla v těchto dnech považována.

Další populární tituly CCG/TCG zdarma, které by byly „větší“, by však zahrnovaly:

1. Kouzlo: The Gathering Arena
2. Hearthstone
3. Yu-Gi-Oh! Master Duel
4. Legendy Runeterry
5. Gwent
6. Mythgard
7. Shadowverse
8. Starší svitky: Legendy
9. Magic Spellslingers
10 Kards – hra z druhé světové války

Jaká je nejjednodušší hraní karetní hra?

Pokud jde o to, že je schopen rychle skočit a naučit se CCG rychle, většina her v našem největším seznamu CCG výše má návody, které do akce ulehčí hráče a pomalu je přivede k pokročilejším strategiím, jak se tutoriál posouvá vpřed vpřed.

Pokud však opravdu chcete okamžitě skočit s co nejméně a stále máte zábavný zážitek, pak Hearthstone, Shadowverse, Mythgard a možná dokonce i Legendy Runeterra, které budete chtít vyzkoušet jako první, pokud vy Nemáte mnoho zkušeností s CCG.