Tekken 8 Crossplay potvrdil Harada; Vysvětluje, že chybí křížení v Tekken 7, je tekken 7 crossplay? | Vědět všechno – Techdim

Je tekken 7 crossplay? | Vědět všechno

„Samozřejmě“ Tekken 8 bude mít crossplay, říká herní ředitel Katsuhiro Harada, který umožní hráčům na PS5, Xbox Series X/S a PC hrát spolu s sebou v režimu pro více hráčů, který bude také zahrnovat hodně oblíbený systém bojových her. rentback netcode. Harada prozradil v reakci na fanouška na Twitteru.

Tekken 8 Crossplay potvrdil Harada; Vysvětluje, že chybí křížení v Tekken 7

Tekken 8 Crossplay

Herní režisér Tekken a producent Katsuhiro Harada potvrdil, že nadcházející Tekken 8 bude podporovat hraní platformu.

Harada řekl hodně na Twitteru, když se zeptal na Tekken 8 crossplay. Kromě potvrzení, že hra bude podporovat crossplay mezi různými platformami, herní ředitel také vysvětlil nedostatek hraní platformy v roce 2017 Tekken 7 Tekken 7. Jsme si jistí, že fanoušci budou touto zprávou potěšeni, protože to potvrzuje, že hráči PC a konzole (PlayStation 5 a Xbox série X | S) budou moci bojovat proti sobě proti sobě. „Crossplay? Samozřejmě budu, “napsal Harada na Twitteru.

Související příběh Všechny modely iPhone 15 mohou být připojeny k kabelu Ethernet přes port USB-C přes dongle, aby se umožnily neuvěřitelně rychlé kabelové rychlosti

Jak již bylo řečeno, ve stejném tweetu se Harada také zmínila o nepřítomnosti crossplay na Tekken 7 pro PlayStation 4, Xbox One a PC. Podle herního ředitele vlastně navrhl crossplay mezi „dvěma“ platformami (pravděpodobně zmiňoval PS4 a Xbox One), ale Sony a Microsoft s sebou v té době nesouhlasili o křížení.

V následném tweetu Harada dále vysvětlila, že před několika lety, i když Sony a Microsoft uvedli, že jsou otevřeni podpoře křížové hry, to nebylo pro hry třetích stran opravdu snadné. Od nynějška je hra mezi platformami mezi PlayStation a Xbox usnadňuje, i když stále zbývají některé ploty.

„Pamatujte, když oznámili, že byli otevřeni křížovému hranici před několika lety?„Producent napsal. „Ale ve skutečnosti v té době aktivně nepodporovaly třetí strany a překážky byly ve skutečnosti docela vysoké. Stále zbývají nějaké problémy, ale bude to možné.”

Tekken 8 je vyhlášen v roce 2018 pro konzole a PC a PC, je „postaven od základů pro platformy příští generace“ a bude používat Epic’s Unreal Engine 5. Datum vydání musí být ještě oznámeno, ale jak je možné číst v našem náhledovém článku, zdá se, že v tomto bodě se zdá, že bezprostřední vydání je daleko od.

„Změny vizuálního designu nejsou jedinými hlavními přicházejícími do Tekken 8 (změna Paula Phoenixe v účesu zůstává další zřejmou změnou)“, napsal Kai Powell ve svém náhledu. „Všechna nová mechanika comebacku a způsoby, jak stisknout výhodu, přicházejí na Tekken 8 prostřednictvím systému, který se vyvinul ze systému Rage zavedený v Tekken 6. Přidání obnovitelného nebo bílého měřidla může být nové pro Mainline Tekken (nepočítaje červené zdraví ze spinoff turnaje Tekken Tag Tournament), ale v titulních bojových titulech je běžnou funkcí mezi dalšími dvěma desetiletími mezi dalšími podpisovými bojovými hrami.”

Je tekken 7 crossplay? | Vědět všechno

Tekken 7 bohužel nepodporuje crossplay. To znamená, že nemůžete hrát Tekken 7 se svým přítelem, pokud používá jinou platformu. Uživatelé PC mohou hrát pouze s ostatními uživateli PC. Totéž platí pro všechny konzole.

Je tekken 7 crossplay

 • Stav Crossplay Tekken 7: PC, PlayStation & Xbox
  • Výhody křížové
  • Stav Crossplay Tekken 7

  Stav Crossplay Tekken 7: PC, PlayStation & Xbox

  Tolik zábavného hraní tohoto | Režim COD.

  Povolte prosím JavaScript

  Tekken 7 je bojová hra v dlouhodobé sérii Tekken. Toto je sedmá hra v sérii Tekken, jak název napovídá. Poprvé byl vydán na arkádách po celém světě v roce 2015.

  Jedním z největších obav Tekken 7 je jeho čistý kód. To vyústilo ve špatný výkon na několika platformách. Ale další věc, která dělí fanbase této hry, je Cross-Play.

  Výhody křížové

  Crossplay je jednou z největších funkcí, které novější hry začaly implementovat. Pomáhá s připojením fanbase s jinou platformou. Mít křížení znamená, že můžete hrát s hráči, kteří jsou na jiné platformě. Například hráč PC může hrát s hráčem Xbox nebo PlayStation.

  Herní trh je velmi nasycený hrami. Je tedy po chvíli těžší a těžší zůstat relevantní. Crossplay pomáhá v tomto případě. Pomáhá s dlouhověkostí hry.

  Mít křížový znamená, že všichni vaši hráči mohou hrát spolu s vyšším počtem hráčů. To usnadňuje nalezení zápasu. Lidé mohou také hrát se svými přáteli, i když jsou na jiné konzoli nebo PC, pokud má hra crossplay.

  Stav Crossplay Tekken 7

  Tekken 7 bohužel nemá crossplay. Vývojáři hry projevili zájem o křížení v minulosti. Ale v tuto chvíli je těžké si představit, že se to ukáže.

  Nejprve tvůrce seriálu řekl, že chce implementovat crossplay, ale je to těžší, než doufali. Poté komunita později ukázala obavy z toho, že má křížení.

  PC je hlavní platforma, když přijde na modding a rozkládání jakékoli hry. Výsledkem je, že většina hackerů a lidí, kteří chtějí zničit zkušenosti ostatních, je na PC. Komunita byla tedy rozdělena mezi podporu crossplay nebo ne.

  Výsledkem je, že vývojáři opouštějí PC crossplay, ale stále říkali, že by chtěli provést křížení mezi Xbox a PlayStation. Ale nakonec se to také nestalo.

  Bojujte s hráči po celém světě na Tekken 7! Cross-Play na všech platformách. Připojte se k bitvě!

  Závěr

  V tomto okamžiku Tekken nemá žádný crossplay. Většina jeho aktivních hráčů je však na PS4. To znamená, že PC má také slušný počet hráčů. Takže pokud chcete hrát Tekken 7, bude nejlepší se dostat do PS4 nebo PC.

  O autorovi

  David Wilson

  Spisovatel článků (Řešení a recenze produktů) Milovník jídla. Myslitel. Řešení. Veškeré vaše problémy s technologiemi, hardwarem, softwarem a zařízeními se kvůli němu končí. Vybaví se odstraňováním problémů a přezkoumává a poté je píše. Miluje svůj gril víc než cokoli jiného.

  Mohlo by se Vám také líbit

  Jak poslat soubor slov, aniž byste ztratili původní formátování

  Jak poslat soubor slov, aniž byste ztratili původní formátování

  Vědět o hostiteli devět

  Nejlepší funkce, které byste měli vědět o hostiteli devět

  Jak zveřejnit PDF na Facebooku

  Jak zveřejnit PDF na Facebooku | Kompletní průvodce

  Aplikace Fallout nefunguje

  Aplikace Fallout nefunguje (jak opravit)

  Nastavení zabezpečení PC

  Nastavení zabezpečení PC, nejlepší metody pro zajištění bezpečnosti osobních údajů

  Phishing vs. Pharmování | Hlavní rozdíly

  Zanechat komentář Zrušit odpověď

  Tento web používá Akismet ke snížení spamu. Zjistěte, jak se zpracovávají data komentáře.

  Tekken 8 bude mít crossplay, první série

  Obrázek pro Tekken 8 bude mít crossplay, první série

  „Samozřejmě“ Tekken 8 bude mít crossplay, říká herní ředitel Katsuhiro Harada, který umožní hráčům na PS5, Xbox Series X/S a PC hrát spolu s sebou v režimu pro více hráčů, který bude také zahrnovat hodně oblíbený systém bojových her. rentback netcode. Harada prozradil v reakci na fanouška na Twitteru.

  Crossplay? Samozřejmě, že budu.BTWWHes předchozí generace byly vydány, již jsem navrhl crossplay mezi oběma plošinami. V té době však byli ve vzájemném rozporu s jejich vzájemnými zájmy (a problémem bezpečnosti P2P) a opakovaně odmítli. https: // t.CO/I8B38YFEPHAPRIL 9, 2023

  Po cestě Harada také hodil trochu stínu na Sony a Microsoft a poznamenal, že chtěl implementovat crossplay v éře Tekken 7 a šel do rozvoje, který to chtěl udělat, ale Microsoft a Sony postoj v rozporu s Křížová konzola byla skutečná bariéra. To je navzdory prohlášením společností, že byli otevřeni.

  „Pamatujte, když oznámili, že byli otevřeni křížovému hranici před několika lety? Ve skutečnosti však v té době aktivně nepodporovaly třetí strany a překážky byly ve skutečnosti docela vysoké, “řekla Harada.

  Na druhé straně je netcode vrácena rollback netcode. Je to kód určený k tomu, aby se hraní bojových her online stala konkurenceschopnějším-velký problém v tom, co je možná největším herním žánrem pro odezvy druhé do sekundy Twitch. Kód slouží k vyhlazení hraní tím, že ukazuje, co hráči dělají okamžitě, a současně předpovídají, co jejich soupeři udělají, a pak to rychle „převrátit zpět“, pokud soupeř udělá jinak.

  To je na rozdíl od starších netcode, který by vždy čekal, až bude mít vstupy obou hráčů před jednáním. Rollback pomáhá zkrátit dobu zpoždění mezi vstupy a animacemi.

  Proč to nebylo dříve oznámeno? Harada říká, že je to proto, že by lidé byli prostě odmítaví nebo zklamaní, že implementují funkci „standardní“. Stručně řečeno, nechtěli slyšet lidi, jak kňučet o nevýrazném oznámení, které je. ve skutečnosti něco technicky působivého, co kóduje a implementuje stovky hodin.

  Jo, a když mluvíme o technicky působivé: PC doporučené specifikace budou pravděpodobně docela intenzivní.

  „Ještě to není potvrzeno, ale pokud chcete hrát na rodák 4K, tím vyšší jsou specifikace, tím lépe,“ řekla Harada v reakci na fanouška, který o ně žádal.

  „Jedna věc, kterou mohu říci, je, že pokud jste v prostředí, kde se musíte starat o specifikace, doporučuji hrát na konzoli,“ pokračoval.

  Tekken 8 se formuje jako bojová herní událost roku. Na PC Gamer si můžete prohlédnout každou potvrzenou postavu.

  PC Gamer Newsletter

  Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

  Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

  Jon Bolding je spisovatel her a kritik s rozsáhlým zázemím ve strategických hrách. Když není na svém PC, najdete ho hraní každou stolní hru pod sluncem.