Tekken 8 | Oficiální web (EN), Tekken 8 Datum vydání – vše, co víme

Tekken 8 Datum vydání – platformy, okno vydání a otevřené beta

Styl boje: ninjutsu

Tekken 8

Tekken 8 pokračuje v tragické ságě mishima Bloodline a její světově otřesené zápasy otce a syna. Poté, co porazil svého otce, Heihachi Mishima, Kazuya pokračuje ve svém dobytí pro globální nadvládu a využívá síly společnosti G Corporation k vedení války se světem. Jin je nucen čelit svému osudu čelem, když se sejde se svou dlouho ztracenou matkou a snaží se zastavit panování teroru Kazuyi.

Zažijte další kapitolu v nejdéle fungujícím příběhu o videoher s 32 přepracovanými, jedinečnými bojovníky a zvládnutím zcela nového „tepelného“ systému, který rozdrtí vaše soupeře. Užijte si vysoce věrnou grafiku, vyvinutou pro novou generaci hardwaru, abyste předvedli každý okamžik dopadu a agresivní super pohyby.

S celou řadou obsahu pro jednoho hráče k prozkoumání, jako je zcela nový režim arkádového hledání a hloubkový systém přizpůsobení pro hratelné i avatarské postavy, Tekken 8 dosud představuje nejúžasnější zážitek.

Microsoft Xbox Series X | S

Klíčové funkce

https: // static.Bandainamcoent.EU/Video/Tekken8-KeyFeature-1.WebM

Bojovník pro novou generaci

32 bojovníků s vizuály příští generace se srazí v Tekken 8! Nové i vracející se postavy jsou ohromně zobrazeny ve vysoce detailovaných modelech postav postavených od základů – představující každou kapku potu a roztrhané svaly pro pohlcující zážitek.

Soupis zahrnuje ikonické bojovníky jako Paul Phoenix, King, Marshall Law a Nina Williams a vidí návrat Ravena po posledním případě, že je součástí příběhu Tekken 6, před 15 lety!

Jun Kazama se vrací k příběhu poprvé za 25 let od jejího zmizení v Tekken 2 a Tekken 8 také představuje novou peruánskou postavu Azucena!

Hráči budou moci napadnout své soupeře 16 bitevních fází s intenzivním ničením a interaktivním prvkem jeviště.

https: // static.Bandainamcoent.EU/Video/Tekken8/Tekken8-KF01.WebM

Nová hra, nový příběh

Tekken 8 pokračuje v tragické ságy Mishima a Kazama Bloodlines a jejich světově otřesené otce a synové zášť. V této poslední kapitole se bude Jin Kazama snažit vzdorovat svému osudu, když čelí svému otci Kazuya Mishima, která způsobuje válku a ničení po celém světě.

Spolu s hlavním dějovým zážitkem, který proudí z hollywoodských cutscenes k nadřazeným bitvám, poskytují samostatné epizody postav větší vhled do jednotlivých příběhů každé postavy.

https: // static.Bandainamcoent.EU/Video/Tekken8/Tekken8-KF02.WebM

Vzrušující nová hratelnost

Tekken 8 představí vzrušující novou hratelnost zaměřenou na „agresivní“ taktiku. Tato hra, která si zachovává jedinečnou identitu Tekken, poskytne hra hráčům i divákům série ‘ Nejvíce vzrušující zážitek Přesto s viscerálními útoky a prostředími, které jsou jak dynamické, tak ničitelné.

Nejnovější položka v sérii představuje zcela nový herní mechanik s názvem „Tepelný systém“ , Dávat hráčům schopnost využívat agresivitu jako taktiku a začlenit útočné útoky do jejich stylu Play, se zvláštními pohyby a charakterovými schopnostmi na základě jedinečných funkcí každé postavy.

Sklady jako „Rage Arts“ A podpisové pohyby a komba série se také vrátí v Tekken 8.

https: // static.Bandainamcoent.EU/Video/Tekken8-Keyfeature-4.WebM

Arcade Quest

V Nový režim pro jednoho hráče „Arcade Quest“ , Hráči mohou Vytvořte si vlastní avatar a dobýt své soupeře v různých různých arkádách.

Tento režim slouží jako Úvod do hry Tekken 8 , Umožnit hráčům získat základní znalosti, učit se praktické techniky a užít si jedinečný děj a bitvy odlišné od pravidelných zápasů. Jak protagonista roste a čelí stále silnějším soupeřům, tak také vy!

Odemkněte položky přizpůsobení jak pro hratelné postavy, tak pro avatary, zatímco postupujete příběhem.

https: // static.Bandainamcoent.EU/Video/Tekken8-KeyFeature-4-New.WebM

Postaveno pro přizpůsobení

S široká škála přizpůsobení Hratelné postavy, avatary, prvky HUD a hudba – hráči mohou své zkušenosti přizpůsobit svým osobním preferencím. V možnostech přizpůsobení je více svobody než kdy předtím pro hratelné postavy.

Možnosti více možností přizpůsobení například „celé tělo“, „hlava“, „brýle“, „horní část těla“ a „dolní tělo“, „boty“ a dva typy doplňků jsou k dispozici plus mnohem více! Dynamicky měnit barvu každé části spolu s velikostí a polohou příslušenství.

Avatar Přizpůsobení je nový prvek představený v Tekken 8. Avatary lze přizpůsobit a použít v režimech, jako je Arcade Quest.

Přizpůsobení hráče umožňuje hráčům upravovat tituly, měřidla, karty hráčů a další. Jukebox umožňuje uživateli změnit hudbu na pozadí.

Postavy

Jin Kazama

Blesk osudu

Země původu: Japonsko

Styl boje: karate

Jin Kazama pohrdal prokletým krví, která prošla jeho žilami, a snažil se ukončit ďábelskou krevní linii. Spojil síly s Larsem Alexanderssonem a společně se připravili na zahájení operace Lightning, plán na odstranění druhého nositele genů ďábla, Kazuya Mishima. Jin kdysi vrhl svět do chaosu, aby vzkřísil Azazela, progenitora ďábla genu.

Kazuya Mishima

Chladnokrevný utlačovatel

Země původu: –

Styl boje: Mishima-styl boje karate

Kazuya Mishima použil v plném rozsahu své ďábelské síly a G Corp, aby se pokusil převzít svět. Poté, co porazil svého otce Heihachi Mishima, Kazuya zdvojnásobil své úsilí o sundat Mishima Zaibatsu bez vůdce. Tato brutální válka rozdělila svět na dva a nakonec Gorp vyšla na vrchol. Konglomerát však nevykazoval žádné známky úlevy a nadále dominoval světu železnou pěstí.

Paul Phoenix

Horkokrevný torpédoborec

Země původu: Spojené státy

Bojový styl: Integrované bojové umění založené na judu

Paul Phoenix je horkokrevný bojový umělec, který má být největším bojovníkem ve vesmíru. Vstoupil do sedmého turnaje krále železné pěst s očima na přehnané výhody, jistější než kdykoli předtím, že tentokrát bude požadovat vítězství. Turnaj by však byl pozastaven zmizením jeho organizátora. Paul obdržel sotva zlomek bojových peněz, na kterých spoléhal, a vrhl ho do života po dechu.

Marshall Law

Legendární drak

Země původu: Spojené státy

Styl boje: bojová umění

Marshall Law je proslulým mistrem bojových umění a dokonce provozuje své vlastní dojo. Byl však kvůli nehodě svého syna v dluhu a jeho úsilí o splacení tohoto dluhu způsobilo, že zanedbával jeho dojo, což mělo za následek ostrý pokles studentů přicházejících do tréninku. Zákon se rozhodl najít dokonalého učitele, který by mohl převzít dojo a vyřešit všechny své problémy. Bohužel, všechna jednání skončila selháním a aby se to ještě zhoršilo, jeho dojo byl repossessessesed jako kolaterál, když byl pryč.

Nina Williams

Tichý zabiják

Země původu: Irsko

Styl boje: Atentát umění

Nina Williams je mistrem smrtelného umění a profesionální vrah známý alias „Silent Assassin.„Byla zaměstnána Mishima Zaibatsu a působila jako velitel jednotky speciálních sil,“ Tekken Force.„Po neúspěchu mise získat Jin Kazama opustila jednotku, aby pracovala jako na volné noze vraha. O něco později se Kazuya Mishima ujme vedení v pokusech G Corporation o světové nadvládě. Kazuya rekrutuje Ninu jako jeho přímý podřízený a uděluje jí titul velitele síly G Corporation.​

Jack-8

High Tech Annihilator

Země původu: Neznámé

Styl boje: čirá síla

Jack-8 je Premier Humanoidní zbraň G Corp a nejnovější prototyp v řadě Jack. Jeden z vývojářů přiřazených do série Jack, Jane, kdysi nechala svůj život zachránit Jackem. Připojila se k G Corp a pracovala ve dne i v noci, aby vytvořila svůj ideální stroj Jacku. Zatímco série Jacku byla již dobře zavedena v rámci produktové řady G Corp, Jane se nadále věnovala zdokonalování Jacku. Její návrhy pro novou generaci Jacku zahrnovaly nesmírně vylepšenou umělou inteligenci modelu Jack-7, schopné učit se s neuvěřitelnou rychlostí a přesností. ​

Král

Hněv zvířete

Země původu: Mexiko

Styl boje: profesionální zápas

Král je aktivní na pro zápasném okruhu a také spravuje sirotčinec na straně. Válka mezi společností G Corporation a Mishima Zaibatsu zpustošila svět a způsobila bezprecedentní otok v počtu dětí, které potřebují jeho pomoc. Král může být nesporným šampionem zápasového světa, ale bude muset nasadit podívanou daleko za světskými arénovými světly, pokud má získat prostředky potřebné k pomoci všem těmto sirotkům. ​

Lars Alexandersson

Lev povstání

Země původu: Švédsko

Styl boje: Tekken Force Martial Arts

Lars Alexandersson je nelegitimní dítě Heihachi Mishima a vůdcem povstalecké armády bojující proti G Corp. Bývalý důstojník speciální vojenské jednotky Mishima Zaibatsu známého jako Tekken Force, Lars vedl převrat proti Zaibatsu a vzal si s sebou mnoho personálu Tekken Force. Krátce po převratu se svět pod kontrolou G Corp vedené Kazuya Mishima. Lars vytvořil novou rebelskou armádu s názvem Yggdrasil a nashromáždil další vojenskou sílu, aby zahájil vzpouru proti Tyranovi.

Jun Kazama

Světlo naděje

Země původu: Japonsko

Bojový styl: Tradiční bojová umění ve stylu Kazamy

Jun Kazama je matkou Jin Kazamy a praktikem tradičního bojového umění ve stylu Kazama. Jun vykazoval sklon komunikace se zvířaty od velmi mladého věku. Pokračovala v tom, aby se stala důstojníkem pro dohled nad přírodou pro ochranu, kde pronásledovala Kazuya Mishima, která byla podezřelá z pašování chráněných zvířat. Oba se setkali a na druhém turnaji krále železné pěst se stali blízko.

Ling Xiaoyu

Tančící Phoenix

Země původu: Čína

Styl boje: Baguazhang, čínské bojové umění založené na Piguazhangu

Ling Xiaoyu je mistr čínských bojových umění, který má pocity pro Jin Kazama. Infiltruje budovu Mishima Zaibatsu při hledání stop, aby našla chybějící jin a získala data, která by se ukázala jako užitečná při jejím vyhledávání. Cestování po celém světě a sledování jakýchkoli stop, které může najít, uběhlo pro Xiaoyu šest měsíců bez naděje v dohledu. Xiaoyu došly vedení, ale ona prostě musí najít Jin, bez ohledu na náklady. Je od něj něco, co musí vědět. Je to toto neochvějné a neustále rostoucí odhodlání, které Xiaoyu někdy vpřed.

Feng Wei

Bože pěst

Země původu: Čína

Feng Wei je pánem Taijiquana, který, vedený učením boha pěst svitky, si klade za cíl stát se dokonalým válečníkem, který přesahuje vše – drak boha. Na posledním turnaji King of Iron Fist však Feng Wei utrpěl drtivou porážku v rukou Wing Chun Master Leroy Smith.

Panda

Panda

Země původu: Čína

Panda se zdvojnásobí jako domácí mazlíčky a bodyguard Ling Xiaoyu. Krátkou dobu poté, co Jin Kazama, kterého Xiaoyu má city, zmizí, vydává se na cestu, aby ho našla a opustila svůj domov, aby se už nikdy nevrátila. Panda ji odhodlala podporovat svou povinnost chránit Xiaoyu a sleduje ji až do budovy Mishima Zaibatsu.

Když ji najde, Xiaoyu ji informuje, že úspěšně získala JINovy vyhledávací údaje a vydává se na cestu po celém světě, aby ho následovala.

Kuma

Mistr lososa

Země původu: Žádné

Styl boje: Heihachi ve stylu Advanced Kuma Shin Ken

Kuma je mazlíčkem Heihachi Mishimy a členem speciálních sil Mishima Zaibatsu, Tekken Force. Nikdy mu neunikne šanci dobrovolně při úsilí o pomoc při katastrofách po celé jihovýchodní Asii.

Místní obyvatelé se vždy zdráhají přijmout Kumu zpočátku a obávají se, že by na ně mohl zaútočit. Ale s jeho hravou povahou a silnou pracovní etikou, Kuma je postupně vyhrává a stává se oblíbeným městem.

Jeden osudný den však Heihachi odešel, aby urovnal skóre s Kazuya Mishima, jen aby už nikdy nebyl vidět.

Kuma věří, že jeho pán je stále někde venku, ale čeká na svůj návrat k žádnému úspěchu. Mezitím G Corp získává navrch se svými útoky proti Mishima Zaibatsu.

Sergei Dragunov

Bílý reaper

Země původu: Rusko

Styl boje: Boj na Sambo

Sergei Dragunov je uživatel Commando Sambo a obává se svého aliasu „Bílý anděl smrti“, jméno, které získal svou čirou a ohromující bojovou zdatností.

Zatímco svět byl zapleten do ozbrojeného konfliktu mezi Mishima Zaibatsu a G Corp, Dragunov se připojil k turnaji krále Iron Fist s určitým cílem.

Uprostřed turnaje však organizátor turnaje Heihachi Mishima zmizí a konkurence však zastaví.

Dragunov se vrací domů a za uznání jeho odhodlání k jeho práci je udělena prodloužená dovolená poprvé v jeho životě.

Shaheen

Pouštní Falcon

Země původu: Saúdská Arábie

Styl boje: Boj zblízka

Shaheen pracuje pro soukromou vojenskou firmu a vyšetřuje záhadnou smrt svého nejlepšího přítele. S využitím svých „mírových“ vyjednávacích dovedností se od vedoucího pobočky na Středním východě G Corp učí, že Mastermind není nikdo jiný než Kazuya Mishima.

Kolo osudu se muselo otočit ten den před 13 lety, když ve stejný den ztratil Shaheen svou rodinu, zachránil Salima, chlapce ve stejném věku jako on, před vrahem.

Bylo to poprvé, kdy použil techniky, které v něm zakořenil, že jeho otec zakořenil.

Steve Fox

Paragon

Země původu: UK

Styl boje: Box

Steve Fox je mistr světa ve střední váze boxerským boxu, jehož geniální technika a ovládání tempa v ringu okouzlily nespočet publika.

Vychovaný v zařízení vlastněném Mishima Zaibatsu, Steve pokračoval v hledání svých skutečných rodičů ve chvíli, kdy se dozvěděl, že je to jen testovací předmět. Náhodou se setká s Ninou Williamsovou a dozví se, že byl vyroben z jejího genetického materiálu.

Ačkoli jsou to matkou a synem krví, Nina nikdy neuznala Steva jako vlastní. Steveovi, vědění jeho kořenů bylo všechno. Nina, na druhé straně, věřila, že takové znalosti jsou pouhé nepříjemnosti.

Zvonek zazvoní a zabalil Steveho boj s jeho minulostí. S jeho hnací silou v životě se Steve stává slupkou svého bývalého já. Jeho kamarádi z tréninku Paul Phoenix a Marshall Law cítí jeho zoufalství a přicházejí na jeho záchranu.

Yoshimitsu

Mechanizovaný prostor ninja

Země původu: Žádné

Styl boje: Manji Ninja Arts

Yoshimitsu je dědicem Manji Ninjutsu a současného hlavy klanu Manji, skupina rytířských zlodějů aktivních od období Sengoku. Před šesti měsíci Yoshimitsu přijal žádost investora projektu úlevy uprchlíků. Úkolem bylo najít archivy, které obsahovaly informace o minulých jednáních Mishima Zaibatsu.

Po analýze informací, které shromáždili jeho členové klanu, je Yoshimitsu veden ke staré podzemní jeskyni. Legenda má to, že Mishimas ji kdysi použil pro exorcismy.

Prohledává oblast pomocí technologie zabudované do jeho zesíleného brnění a pokračuje v zchátralé cestě. V výklencích jeskyně zjistí Yoshimitsu archivy, které hledal.

Lev

Hledač pravdy

Země původu: Německo

Styl boje: Bajiquan

Leo je uživatel Bajiquanu narozený Niklasovi Kliesenovi, světově proslulému archeologovi, a Emma Kliesen, autorita v genetickém výzkumu.

S otcem zběhlým v bojových uměních a zvídavě smýšlející matkou, Leo používá tyto zděděné dovednosti k lovu pravdy za záhadnými okolnostmi smrti Emmy Kliesen před rokem předtím.

Z těchto údajů se Leo také dozví, že Kazuya Mishima rozeslala rozkazy, že se o ně klíčoví vědci, kteří již nepotřebovali, „postará se o“.”

Přibližně ve stejnou dobu Mishima Zaibatsu oznamuje, že Kazuya Mishima, Mastermind za G Corp, je sám ďábel. V tomto okamžiku se kousky puzzle upadnou na místo pro Leo.

Azucena

Perfektní směs

Země původu: Peru

Styl boje: smíšená bojová umění (útočník)

Azucena milagros ortiz Castillo, známo lépe jako „Káva královna,„Je milovaná pro svou nevinnou osobnost a její nebojácný styl boje jako MMA Champion.

Jediná dcera rodiny, která vlastní Ortiz Farm, A Plantáž kávy umístěná 2000 metrů nad hladinou moře, Azucena vyrostl a pozoroval obchod jejího otce a snil o tom, že se stane nejlepším farmářem kávy na světě.

Aby se splnil její sen, mladý Azucena prováděly nespočet experimentů pěstováním nových kávových rostlin na základě jejích nových nápadů. Přestože dospělí kolem ní odmítli její myšlenky znovu a znovu, Azucena použili jejich odmítnutí k motivaci sebe a pokračovali v zdokonalování jejího odvážného ducha.

O pár let později, AzucenaSnahy konečně nesly ovoce a její kávová zrna byla udělena nejvyšší hodnocení kvality na světově proslulém veletrhu, což z ní činí vycházející hvězdu v tomto odvětví.

Havran

Stínový agent

Země původu: nejasné

Styl boje: ninjutsu

Codename: Raven. An činidlo a Ninjutsu Master, má pověřen speciálními operačními misemi pro Nezávislé síly OSN.

Havran se zapojil do misí po celém světě a využil jeho ninjutsu k zastavení konfliktů, než začnou.

Avšak brutální mocenský boj mezi Mishima Zaibatsu a G Corp hrozí, že přinese celou planetu na kolena a Havran Na obzoru vidí pouze více chaosu.

Aby čelil výzvám, které leží před námi, musí i nadále prosadit své limity. S ohledem na to, Havran se chystá trénovat s jeho ninjutsu Mistry ještě jednou.

Claudio Serafino

Banisher démonů

Země původu: Itálie

Styl boje: Sirius Exorcist Arts

Vůdce Sirius Marksmen, A Skupina exorcistů kteří od starověku vyloučili zlo v různých podobách, Claudio Serafino byl jedním z nejmocnějších exorcistů ve své organizaci.

Po učení se z Heihachi Mishima O šest měsíců dříve Jin Kazama a Kazuya Mishima, a sílu, kterou velí nad ďábelský gen, Claudio rozhodl se spolupracovat s Heihachi Navzdory značné opozici ze své vlastní organizace.

Taky, Claudio dozvěděl se o existenci Ling Xiaoyu kdo hledal Jin. Rozhodl se přiblížit se Xiaoyu Aby ji mohl použít ve své misi k nalezení a porážce Jin. Narodil se v domě „čistícího modrého plamene“, Claudio byl hrdý na jeho linii a byl odhodlán porazit ďábla za každou cenu.

Hwoarang

Krev Talon

Země původu: Korea

Styl boje: taekwondo

Master Taekwondo, Hwoarang, považoval Jin Kazama za svého soupeře již od svého prvního boje v remízou.
Asi před šesti měsíci se znovu setká s Jin na Středním východě. Černošská postava, která stála před ním, byla stejná, která ho v předchozím setkání v okamžiku zachránila.

Se vší silou, kterou mohl shromáždit, se Hwoarang podařilo porazit běsnění Jin. Avšak vzhledem k zásahu Union of Nations Forces, Jin znovu zmizí.

„Vítězství bylo moje, ale. ” řekl. Hwoarang byl po návratu domů ponechán pociťovaný v nerezivovaném konfliktu s Jin.

Tiše vypadá dovnitř a postupně přichází k odpovědi – co chce a co musí udělat, aby toho dosáhl.

Bryan Fury

Harbinger of Chaos

Země původu: USA

Styl boje: Kickboxing

Bryan Fury získal trvalý generátor a stal se konečným replikátorem a pomocí tohoto nekonečného zdroje energie způsobil zmatek. I po bitvě mezi G Corp. a Mishima Zaibatsu uzavřela, Bryan pokračoval v vedení války po celém světě a rychle se stal cílem mezinárodních policejních organizací.

Něco se v Bryanu najednou změnilo, když konfrontoval teroristickou jednotku Elite Counter Mezinárodní policejní agentury, do které dříve patřil v městském konfliktu. Buď výsledek nadměrného používání v nesčetných konfliktech, nebo z přetrvávající vzpomínky na jeho smrtelné tělo, jeho trvalý generátor přehřál během bitvy. Jejich otisk do jeho mozku spálil nárůst pocitu moci a potěšení a změnil ho Crimson Red.

Když se probudil, byl sám v zničeném následku, který pravděpodobně způsobil. „Jsi opravdu neslavný Bryan Fury. „Z pod trosky, hlas někoho, kdo ho zná znal, ale byl náhle přerušen zvuky pummelingových pěstů a maniakálního smíchu.

Tekken 8 Datum vydání – platformy, okno vydání a otevřené beta

Tekken 8 je nejnovější splátka v populární sérii, ale jak dlouho to bude trvat, kdy je datum vydání Tekken 8? Hra nedávno získala mnohem více informací. Včetně toho, kdy můžeme očekávat, že dostaneme ruce na hru. Vydání Tekken 8 nevytváří 2023, ale s vydáním Mk 1 spolu s obrovským startem SF 6 je tu ještě spousta na hraní. Jak přesně se nová hra Tekken bude v datu vydání odlišit?

Díky novému přívěsu GamesCon víme trochu víc o tom, co přichází v Tekken 8 plus skutečné datum vydání hry. .

Tekken 8 Datum vydání

Zdroj: Bandai Namco

Kdy je datum vydání Tekken 8?

Datum vydání Tekken 8 bylo představeno v rámci rané propagace hry na GamesCon. Během zahajovací noci na akci jsme viděli nové informace o Mortal Kombat 1, ale tvůrce Tekken Katsuhiro Harada a producent Michael Murray se také objevili. Odhalili prvních 17 minut příběhového režimu pro Tekken 8! Spolu s odhalením některých nových informací o tom, co se blíží, potvrdili datum vydání Tekken 8.

Hra je v současné době naplánována na vydání 26. ledna 2024. Začátkem roku 2024 je již dlouho spekulovaným oknem pro vydání hry. Oficiální prohlášení před tím potvrdila finanční rok 2023. Avšak s tím, že se hra nezdála být na úrovni propagace pro vydání v příštích několika měsících, mnoho z nich spekulovalo, že by to znamenalo, že hra přišla v raném období 2024, spíše než spěchala až do konce letošního roku.

Tekken 8 Datum vydání

Zdroj: Bandai Namco

Nový přívěs GamesCon to potvrdil. Bude to leden, kdy se konečně dostaneme do plného hraní Tekken 8! To je docela pěkně rozmístěno z Mortal Kombat 1 a Street Fighter 6, skvělé pro ty, kteří sledují více než jednu z nejlepších bojových her.

Co přichází v Tekken 8?

Datum vydání Tekken 8 bude, až dostaneme hru v plném rozsahu, ale co se blíží? Existují normální seznamy postav Tekken, které bojují v online a místních zápasech. Toto nedávné oznámení se zejména ukázalo také mimo režim příběhu. Dokonce i tak daleko od data vydání Tekken 8 jsme viděli první část příběhu hry. Pokud chcete zjistit, na jakou akci se hra zaměřuje, je to pro vás časné odhalení.

Stejně jako příběh Tekken 7, Tekken 8 má také docela velký režim pro hráče zde. Hlavní hratelnost pro mnoho hráčů však bude stále online. Doufejme, že v příštích několika měsících se začneme dozvědět ještě více o mechanice a různých postavách, které přicházejí na titul v datu vydání Tekken 8. I poté dostaneme ještě více postav s DLC. Brzy se objevují spoustu vzrušujících nadcházejících bojových her a Tekken 8 může být největší příchod brzy.

Na jakých konzolách bude Tekken 8?

Tekken 8 Release Dae

Zdroj: Bandai Namco

Tekken 8 bude uvolňovat pro PS5, Xbox Series X/S a PC. Další verze hry by mohly přijít později jako vydání přepínače, ale vzhledem k síle jiného hardwaru a toho, jak náročná je hra, je to docela nepravděpodobné. V počátečním datu vydání Tekken 8 budou tyto platformy pravděpodobně jediné, že jsou podporovány.

Tekken 8 Datum vydání PS5

Datum vydání Tekken 8 PS5 bude první den! Kdykoli to je. Pravděpodobně přijde na platformu na začátku roku 2024. A co datum vydání pro PS4? Název bohužel přeskočí vydání PS4. Vydává se pouze na nejnovější vlně konzolí, což by mohlo být známkou toho, že hráči na starších gencích by mohli muset začít upgradovat, aby udrželi krok. Na této platformě je stále Tekken 7, jedna z nejlepších bojových her PS4.

Tekken 8 Datum vydání Steam

Datum vydání Tekken 8 pro PC bude také 2024. Pokud víme, hra vydá na všech platformách současně!

Tekken 8 Datum vydání Xbox

Hry přicházející na všechny platformy v různých časech nejsou v těchto dnech tak neobvyklé. Hry často nejsou plně exkluzivní, ale místo toho jsou vázány na konkrétní platformu pro otevírací týdny. Nezdá se, že by to byl pro Tekken, který bude také na Xboxu.

Tekken 8 Release Dae

Zdroj: Bandai Namco

Požadavky systému Tekken 8 pro hraní 1. dne

Než skutečně dosáhneme data vydání Tekken 8, nebudeme přesně vědět, jaké jsou systémové požadavky na titul. Díky Tekken 8 uzavřené beta beta a předprodej na Steam máme nějakou představu o tom, co je potřeba. Pro hraní menšího plátky hry jsou tyto specifikace potřebné. Specifikace, které jsou v současné době uvedeny na Steam pro titul, které by se mohly později změnit.

Minimální

 • OS – Windows 10 64bit
 • Procesor-AMD Ryzen 5 2600/Intel Core i5-6600
 • Paměť – 8 GB RAM
 • Grafika – AMD Radeon RX 470/NVIDIA GeForce GTX 970
 • DirectX – verze 12
 • Síť – širokopásmové připojení k internetu
 • Úložiště – 20 GB dostupné místo

Doporučeno

 • OS – Windows 10 64bit
 • Procesor-AMD Ryzen 5 3600/Intel Core i7-7700K
 • Paměť – 16 GB RAM
 • Grafika – AMD Radeon RX VEGA 64/NVIDIA Geforce RTX 2060
 • DirectX – verze 12
 • Síť – širokopásmové připojení k internetu
 • Úložiště – 20 GB dostupné místo

Tekken 8 Release Dae

Zdroj: Bandai Namco

Co bude v Tekken 8?

Když se přiblížíme k datu vydání Tekken 8, dozvíme se více o tom, co se ve hře přichází. Tekken 8 hratelnost již byla předvedena ve specializovaném přívěsu s určitým zajímavým vývojem.

Kromě toho máme do seriálu přicházející srážka, která poskytne online krok-up. To je skvělá zpráva pro každého, kdo byl naposledy frustrován online online.

Příběh Tekken 8

Režim příběhu pro Tekken 8 má o něm mnohem více informací. Zaměří se na Kazuya vs Jin a vrátí příběh zpět k dalšímu zaostření. Právě teď o tom nevíme příliš víc, ale volba postav se zatím zdá, že jsme méně odjezdu, než jsme dostali alespoň s příběhem Tekken 7. Ocenění hry viděly přívěs Tekken 8 zaměřený na příběh, který na něj vrhl světlo.

Bojové hry eSports turnaje nebudou hrát hru. Pravděpodobně to bude příští rok, až začneme vidět, že se to zahřívá.

Jakmile se však přesuneme na Tekken 8, můžeme získat zvýšení cen. Devs za hrou hovořili o tom, jak zvýšená fond cen Street Fighter Prize ovlivnila věci. Řekli, že jsou odhodláni šířit ceny mezi širší část komunity esports, takže hra může podporovat více hráčů. I když však nebudou mít jednu obrovskou cenu na úrovni Street Fighter, pravděpodobně můžeme očekávat zvýšení od toho, co je v současné době Tekken 7 v současné době.

Tekken 8 Datum vydání

Zdroj: Bandai Namco

Jakmile budeme vědět více o tom, jak se věci vyvíjejí, budeme pravděpodobně mít jasnější obrázek. Prozatím je toto okno začátku roku 2024 pravděpodobně naším nejlepším odhadem pro datum vydání Tekken 8.

FAQ

Tekken 8 Release Dae

Zdroj: Bandai Namco

Vychází Tekken v roce 2023?

Nevypadá to pravděpodobně. Vývojáři nebyli jasné o přesném okně za koncem roku 2023 nebo začátkem roku 2024. Vypadá to však, že datum vydání Tekken 8 bude začátkem roku 2024, ne 2023.

Je tekken 8 pouze pro PS5?

Tekken 8 není jen pro PS5! Také přichází na Xbox a PC. Zatím však nemá vydání PS4 nebo posledního genů.

Je Tekken 8 vydán v Japonsku?

Ne! Dny bojových her přicházejících mnohem dříve do Japonska jsou z velké části u konce. Hra bude debutovat po celém světě ve stejném okně.