Tekken 8 připravuje další bitvu s uzavřeným beta testem přicházejícím letos v říjnu | Bandai Namco Europe, Tekken 8 Datum vydání | Předobjednávka, přívěs a nejnovější zprávy | Rozhlasové časy

Tekken 8 Datum vydání: Kdy přichází pokračování

Tekken 8 se zvedá z místa, kde Tekken 7 skončil, a pokračoval v záznamu toho, že Tekken je herní série s nejdelším probíhajícím příběhem. Podle blogu PlayStation: „Tento nový příspěvek se zaměří na zúčtování otce a syna mezi Kazuya Mishima a Jin Kazama.“

Tekken 8 připravuje další bitvu s uzavřeným beta testem, který přichází letos v říjnu

Tekken ™ 8 dává hráčům šanci zažít pokračování přivedení této legendární franšízy do nové generace a pomoci z toho nejlepšího, ale v sérii je nejlepší, ale nejlepší v sérii. Uzavřená beta test (CBT) pro hru začne 20. října a bude k dispozici na PlayStation 5, Xbox Series X | S a PC, s registracemi otevřenými nyní .

The Tekken ™ 8 CBT umožní hráčům testovat online konkurenční hru hlavy k hlavě s příprodulkovým porovnáním a zvýší úroveň konkurence tím, že je nechá spárovat s ostatními bez ohledu na to, kde hrají. Budou také schopni otestovat Tekken Fight Lounge, pohlcující lobby, kde si hráči mohou vzájemně komunikovat a získat přístup k novým funkcím a herním režimům. V salonku mohou hráči vytvářet vlastní avatary, komunikovat s ostatními hráči prostřednictvím chatu a emocí, nastavit dohazování a zažít hluboké přizpůsobení a rozmanitost herních režimů prostřednictvím čtyř odlišných oblastí zvaných bojová oblast, přizpůsobovací obchod, Tekken dojo a plážová oblast a plážová oblast a plážová oblast. The Lounge bude také obsahovat návrat Tekken Ball, milované mini hry, která se poprvé objevila v Tekken 3 kde jsou epické bitvy „bojovány“ na plážovém volejbalovém hřišti. The Tekken 8 CBT umožní testerům vyzkoušet funkce v bojišti a přizpůsobení, zatímco Tekken Ball nebude k dispozici. Brzy bude oznámeno více funkcí pro „Tekken Fight Lounge“.

CBT bude mít 19 znaků, které zahrnují mnoho vracejících se oblíbených a nových bojovníků. Jin, Kazuya, Jun, Paul, Law, King, Lars, Jack-8, Xiaoyu, Nina, Leroy, Lili, Lili, Asuka, Hwoarang, Bryan, Claudio se vracejí k tomuto beta testu, zatímco Azucena, Raven a nově oznámena Feng se připojí k hratelnému seznamu. Ve hře bude také existovat celá řada prostředí, která zdůrazňují bohaté detaily a dynamické sady, z nichž některé hráči mohou rozpoznat z mnoha doposud vydaných přívěsů o hrubkách a postavách odhalit přívěsy. Patří mezi ně Urban Square (večer), Yakushima, Rebel Hangar, Sanctum, Arena a Ortiz Farm, nová fáze, která byla přidána od testu uzavřené sítě.

Podívejte se na úplně nový Tekken 8 Přívěs předvádí nově odhalenou postavu Feng!

K účasti není nutné předplatné Xbox Live Gold nebo PlayStation®plus. Také hráči, kteří byli součástí uzavřených síťových testů hry v červnu 2023 a stahovali se sestavení, budou moci hrát po aktualizaci nadcházející uzavřenou beta test.

Termíny beta testů a další podrobnosti jsou následující:

  • 11. října v 09:00 a.. CEST – registrace končí.
  • 18. října v 09:00 a.m. CEST – Vybraní testeři budou informováni a poskytnuty kódy k uplatnění.
  • 20. října v 10:00 a.m. .
  • .. .m. CEST – uzavřené testovací prostoje beta pro údržbu serveru.
  • 23. října 9 a 9 a.m. CEST – uzavřené beta testování končí.

Pro více informací o Tekken 8 Uzavřené beta test naleznete v tomto článku: Tekken 8 Uzavřená beta test: Vše, co potřebujete vědět

Vyvinul se na Unreal Engine 5 od Bandai Namco Studios, Tekken 8 slibuje, že bude největším skokem vpřed pro franšízu bojových her. Hra obsahuje výrazné vizuální efekty, které zahrnují zcela přestavěné postavy a dynamické prostředí. .

TEKKEN8-BORDER

Tekken ™ 8 bude k dispozici pro PlayStation 5, Xbox Series X | S, a PC přes Parní

?

Půl desetiletí po posledním turnaji Iron Fist, naši oblíbení bojovníci opět dodržují hovor. I když to byla nejdelší mezera mezi vydáními Tekken, znovu se vyplatí čekat.

Tekken 8 byl vyhlášen v září loňského roku v upoutávce na upoutávku, který ohromil fanoušky svou působivou grafikou. . Naše palce jsou svědění, aby ochromili Brian Furyho s houpacím kopem od krále.

.

!

?

Nyní víme, že Tekken 8 se uvolní na .

!

Mohu předobjednat Tekken 8?

Od , ! K dispozici jsou tři vydání: Standard, Deluxe Edition a Ultimate Edition.

žádný .

Zadáním svých údajů souhlasíte s našimi podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů. Můžete se odhlásit kdykoli.

?

. Bohužel neexistuje známka přepínače a zdá se, že hra vynechává na posledním genu PS4 a Xbox One. To je více než pravděpodobné kvůli technickým omezením staršího hardwaru a použití hry Unreal Engine 5.

TEKKEN 8 HRAVY A DETALY STRABY

Tekken 8 se zvedá z místa, kde Tekken 7 skončil, a pokračoval v záznamu toho, že Tekken je herní série s nejdelším probíhajícím příběhem. Podle blogu PlayStation: „Tento nový příspěvek se zaměří na zúčtování otce a syna mezi Kazuya Mishima a Jin Kazama.“

Mimo to a to, co bylo viděno v přívěsu odhalení (viz níže), je o ději Tekken 8 známo jen málo jiného. .

Spíš takhle

. .

Vývojový tým vydal téměř 37minutovou přehlídku hry, která podrobně popisuje Rage, Heat, systém obnovy hry a další. .

Podívejte se na to níže:

Víme, že jeho online režim využívá také srážka netcode. To by mělo pomoci zajistit, aby vaše online bitvy byly co nejhladší. Nejlepší ze všeho je, že Tekken 8 je také potvrzen, že má crossplay.

. Modely znaků, povětrnostní efekty a úžasně podrobné pozadí využívají výhodu síly řady Xbox X a PS5.

?

Ano, teď je docela málo přívěsů Tekken 8. Podívejte se na poslední, upustil od letošního Gamescom, níže:

Bandai Namco také vydal různé přívěsy pro znaky, takže se můžete podívat na seznam hry podrobněji. Všechny najdete v tomto oficiálním seznamu skladeb Bandai Namco YouTube.

Přihlaste se k odběru našeho bezplatného herního zpravodaje pro týdenní poznatky a .

Hledáte něco, na co se můžete dívat? Podívejte se na náš průvodce televizním nebo průvodcem streamováním.
. Pro více informací z největších hvězd v televizi poslouchejte podcast Radio Times.