The Division 3: Developer & Everything, které víme – Dexerto, divize 3 oficiálně oznámila Ubisoft – Fandomwire

Divize 3 oficiálně oznámila Ubisoft

Závazek Ubisoftu posunout hranice a zlepšení franšízy slibuje dobrodružství jako žádný jiný. Připravte se na ponoření zpět do akce, protože tohle bude výbuch!

Divize 3: Vývojář a vše, co víme

Divize 2

Ubisoft

Ubisoft tiše potvrdil prostřednictvím tiskové zprávy, že divize 3 je v současné době ve vývoji. Zde je vše, co víme o třetí položce v řadě online akční role.

V dnešní době v herním průmyslu se většina velkých oznámení provádí prostřednictvím grandiose přívěsů, které představily živé události a pořady ocenění. Někdy však vývojáři tiše potvrzují své projekty prostřednictvím jemnějších prostředků.

To je přesně to, co Ubisoft udělal s divizí 3, protože společnost odhalila, že hra je v dílech.

Článek pokračuje po reklamě

Pojďme tedy přes všechno, co víme o divizi 3, včetně toho, na jaké platformy může přijít, potenciální uvolnění oken a dalších.

Článek pokračuje po reklamě

  • Existuje datum vydání pro divizi 3?
  • Platformy divize 3:
  • Divize 3: Podrobnosti

Existuje datum vydání pro divizi 3?

V současné době neexistuje žádné datum vydání Pro divizi 3. Navíc není jasné, kdy budou odhaleny další konkrétní informace obklopující okno nebo datum.

Na jakých platformách to bude?

V době psaní, divize 3 Platformy musí být ještě oznámeny. Je však poměrně bezpečné předpokládat, že hra bude spuštěna na podobných platformách jako divize 2, jako jsou PS5, Xbox Series X | S a PC.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě

Divize 3

2019 The Division 2 byla vydána na PS4, Xbox One, PC a Stadia.

Existuje také možnost, že by divize 3 mohla přijít na přepínač Nintendo nebo přepínače 2, v závislosti na jeho vydání okna uvolnění. To samozřejmě zůstává také nepotvrzeno.

Podrobnosti divize 3

Podrobnosti obklopující divizi 3 jsou stále vzácné, i když tisková zpráva Ubisoft poskytla trochu nahlédnutí do svého raného vývoje. Víme, že masivní zábava, tým za původní hrou a divize 2 jsou opět zpět, aby vedly vývoj ve třetí splátce.

Článek pokračuje po reklamě

Příbuzný:

11 nejdražší skiny CSGO v roce 2023: Knivy, AK-47, AWP a další

Článek pokračuje po reklamě

Tisková zpráva také potvrdila, že gerighty a masivní zábava stále staví tým za divizí 3, takže projekt je pravděpodobně ve velmi raných fázích vývoje – pokud vůbec.

To je všechno, co v současné době víme o divizi 3. Podívejte se na naše další videohry níže:

Divize 3 oficiálně oznámila Ubisoft

Ubisoft oficiálně potvrdil, že Tom Clancy’s Divize 3 je v dílech! Vyvinul talentovaný tým v Massive Entertainment, stejní lidé, kteří nás přivedli Divize 1 a 2, tato další splátka je nastavena tak, aby zasáhla velké ligy na Xbox Series X/S, PlayStation 5 a PC.

Ubisoft prostě nečiní toto oznámení nedbale, že jsou plně investováni do přivedení Juliana Gerightyho, The Mind, za sebou Star Wars Outlaws na palubě jako producent, pro Divize franšíza. Toto rozhodnutí zdůrazňuje odhodlání Ubisoftu Divize IP pulzující a prosperující.

Ve své pozici bude zodpovědný Gerighty za vedení týmu a správu aspektů včetně koordinace rozvoje a kreativního směru. Ale nebojte se – neopustí se s jeho zapojením Star Wars Outlaws. Zůstane tam až do jeho propuštění, aby zajistil, že se vyrovná s jeho zamýšlenou vizí.

Divize 3: Nové nastavení, nový příběh, nový výstroj a nové způsoby hraní

Co tedy můžeme očekávat Divize 3? Zatímco detaily se stále rozvíjejí, zde je nízké:

Nové kopy: Zabalíme si tašky a opouštíme betonové džungle v New Yorku a Washingtonu, D.C., Za za sebou vzrušující nové místo.

Čerstvý příběh a obsazení: Připravte se na zbrusu nový příběh a spoustu čerstvých tváří. Kdo ví, někteří staří kamarádi by se mohli také houpat.

Vyrovnejte všechno: Ubisoft se rozšiřuje grafiku, jemno vyladí hratelnost a vycpává v nákladům více obsahu, aby byla tato hra skutečně epická.

Nový Arsenal a Gear: Připravte se, pro nejlepší sestavu zbraní a vybavení pro zvýšení hry. Je čas se připravit a ponořit se do akce!

Týmová hra: Divize 3 Očekává se, že představí výzvy, které vám a vašim přátelům umožní spojit se a převzít mise společně.

Divize Série byla neuvěřitelně populární pro svůj otevřený svět, kooperativní hraní a vzrušující kořist. Ačkoli přesné datum vydání, pro Divize 3 není ještě známo, že Ubisoft se snaží spustit v roce 2024.

Mezitím se k nám chovají s divizí; Heartland Free-to-play spin-off hra, která bude vydána v roce 2023.

Takže, vybavení, agenti! Tom Clancy’s Divize 3 je na obzoru a formuje to jako neuvěřitelný doplněk k seriálu.

Závazek Ubisoftu posunout hranice a zlepšení franšízy slibuje dobrodružství jako žádný jiný. Připravte se na ponoření zpět do akce, protože tohle bude výbuch!

Jaké jsou vaše myšlenky na to? Jste nadšeni Divison 3? Zanechte komentář a podělte se o své názory!

Zdroj: Ubisoft

Sledujte nás pro další pokrytí zábavy Facebook, Twitter, Instagram a YouTube.