The Elder Scrolls: SkyBlivion, Oblivion-in-Skyrim Mod Skyblivion dostane okno 2025 a nový přívěs | Shotkul skalního papíru

Oblivion-in-Skyrim Mod SkyBlivion Získá okno vydání 2025 a nový přívěs

Contents

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

Starší svitky: Skyblivion

SkyBlivion je dobrovolnický projekt skupiny Tesrenewal Modding Group. Naším cílem je přinést Starší svitky IV: Oblivion k nové generaci hráčů a znovu ji zavedení dlouhodobých fanouškům série. V současné době jsme v procesu předělávání Cyrodiilu spolu se všemi jeho úkoly, umístěním a postavami do Skyrim a Skyrim: Special Edition.

SkyBlivion je dobrovolnický projekt skupiny Tesrenewal Modding Group. Naším cílem je přinést Starší svitky IV: Oblivion k nové generaci hráčů a znovu ji zavedení dlouhodobých fanouškům série. V současné době jsme v procesu předělávání Cyrodiilu spolu se všemi jeho úkoly, umístěním a postavami do Skyrim a Skyrim: Special Edition.

Symbol loga SkyBlivion

Vývojové funkce

Ikona pozornosti SkyBlivionu

Cesta k vydání (Skyblivion Roadmap 2023)

Co jsme zbývali na vydání 2025
SkyBlivion Eye Symbol

Prozkoumejte galerii

Od snímků obrazovky po koncepty umění

Nejnovější zprávy od Skyblivionu

Aktualizace vývoje přívěsů pro vývoj

Přívěs Skyblivion i

Oficiální vydání roku oznámení

Předělávání zapomnění v motoru Skyrim je to, co jsme se rozhodli dělat, když jsme zahájili projekt Skyblivion. Vytváření her vyžaduje čas, to se zdvojnásobí pro dobrovolný projekt velikosti AAA hry, která trvala tým na plný úvazek devs roky.

Skyblivion Teaser II

Nový upoutávka na upoutávky

V posledních několika letech jsme byli tvrdě v práci a nedávno se hodně této práce dostalo na místo a nakonec se formuloval k tomu, co můžeme nazvat správnou videohrou.

Skyblivion – sláva Cyrodiil

Jak všichni víte, všichni jsme byli v posledních několika měsících tvrdě v práci a jaký lepší způsob, jak ukázat náš pokrok, než s malým videem.

Vývojový deník IV

Obrovská aktualizace, předělávání světa zapomnění

Pozoruhodné aktualizace Toto období jsou rekonstrukce města Bruma, nové goblinové kmeny, oblečení pro občany Cyrodiil, jedinečné zbraně, artefakty a mnoho, mnohem více.

Vývojový deník III

Naše největší aktualizace, předělání světa zapomnění

Pozoruhodné aktualizace Toto období jsou rekreace pevností, které znáte a milujete z Oblivionu, rekonstrukce města Leyawiin, rekreaci stanic interiérů Bryal a reimaginaci některých dungeonů, které pokrývají mapu Oblivionu.

Vývojový deník II

Oblivion questy a prostředí remasterované v Skyrimu

Od našeho posledního vývojového deníku, projekt pochoduje vpřed a jako takový bychom vás chtěli promluvit s některým pokrokem, který jsme dosáhli posledního období.

Oblivion remastered in Skyrim

Cílem této nové série vývojářů je poskytnout vám v zákulisí, které se podívají na to, co jde do výroby hry tohoto měřítka v motoru Skyrim, hlavní milníky, které jsme dosáhli, potíže s prací jako dobrovolníků bez dalších finančních prostředků na dokumentaci projektu zdokumentují projekt evoluce až do jeho konečného vydání.

Skyblivion Roadmap 2023

Předělávání zapomnění v motoru Skyrim je to, co jsme se rozhodli dělat, když jsme zahájili projekt Skyblivion. Dnes bychom chtěli sdílet přesnou aktualizaci o pokroku SkyBlivionu a o tom, co jsme zbývali na vydání 2025 nejpozději. Doufáme, že s vaší podporou dokončíte konečné kroky při dokončení našeho snu, možná dokonce porazíte náš vlastní odhad.

Správa Skyblivionu i

Pokorné začátky

Rebelzize je vedoucím projektu Skyblivion a pracuje na Skyblivionu od roku 2013. V tomto blogu bude mluvit o tom, co jde do řízení projektu, jako je Skyblivion, a některé výzvy, kterým čelil projekt od svého narození.

Terénní úpravy v Skyblivion III

Navrhování Blackmarch a Fort Bulwark

Blackmarch (nesmí být zaměňován s Black Marsh) je nová dílčí region v Blackwoodu, pro novou krajinu Skyblivionu Většina nových regionů, které sousedí jiná provincie, dostane pohraniční bránu, stejně jako Skyrim představil.

První uvolnění obsahu projektu Skyblivion

První uvolnění obsahu projektu Skyblivion

Vydání obsahu pro SkyBlivion není tak snadné, může to znít. Aktiva a mechanika vytvořená týmem se obvykle sloučí přímo do naší hlavní sestavy a od začátku projektu jsme neměli na mysli malé kousky obsahu.

Oblivion-in-Skyrim Mod SkyBlivion Získá okno vydání 2025 a nový přívěs

Snímek obrazovky z SkyBlivionu ukazující velké více ozbrojené stvoření, které se chystá snížit sekeru

Tým moderních pracovníků, kteří se snaží přivést The Elder Scrolls IV: Oblivion do Skyrimu nás aktualizoval novým přívěsem a oznámil, že se zaměřují na 2025 na zahájení projektu SkyBlivion. Do té chvíle budou dobrovolníci na SkyBlivion odhodit 13 let. Pokud si pamatujete, co jste dělali před 13 lety, máte lepší paměť než já. Podívejte se na nejnovější a spíše snazzy přívěs pro Skyblivion níže a přemýšlejte, zda císař Uriel Septim VII zní spíš jako Patrick Stewart nebo Sean Connery.

Trailer pro oznámení o datu vydání pro Skyblivion je sám o sobě působivý.

Dobře, tady je místo, kde připouštím, že zapomnění je moje nejméně oblíbená z posledních tří her Elder Scrolls. I když jsem sledoval tento přívěs. SkyBlivion pracuje na samostatném týmu k modu Skywind, jehož cílem je přivést Elder Scrolls III: Morrowind do Skyrimu a neměl by být zaměňován s dlouhodobým přestavěným úsilím Tamriel přestavěné úsilí. Pokud máte zájem vidět více o tom, co se moderníci v projektu Elder Scrolls Renewal Project dostávají, když pracují na Skyblivionu, můžete se naladit na jejich škubnutí, abyste viděli, jak dobrovolníci devs hrají mod.

Od týmu Skyblivion jsme neslyšeli, protože sdíleli v březnu loňského roku v březnu loňského roku ostatné video s názvem „Obrovská aktualizace“. To bylo označeno deset let od začátku projektu a předložil 15minutový pohled na to, co můžete očekávat, když se vydá mod. Nový přívěs, říká tým, ukazuje, že Skyblivion „je ve stavu, kde můžeme nejpozději slíbit vydání 2025“. Není však příliš pozdě na to skočit na palubu, protože stále přijímají dobrovolníky, aby dokončili práci na Skyblivionu, která začala až v roce 2012.

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition je ve společnosti Steam, Gog a The Epic Games Store za 35 GBP/40 $/40 EUR. Je to také součást předplatného PC Game Pass Microsoft. SkyBlivion má někdy v roce 2025. Zatímco do té doby procházíte časem, proč se podívat na naše doporučení pro nejlepší mody Skyrim?

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

  • Blockbuster následovat
  • Fantasy následovat
  • Mody následují
  • RPG následovat
  • SkyBlivion následuje
  • Následují příběh bohatý
  • The Elder Scrolls IV: Oblivion následovat
  • Projekt obnovy Elder Scrolls následujte
  • The Elder Scrolls V: Skyrim Sledujte

Sledujte všechna témata Zobrazit 4 další

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

CJ psal o parních lokomotivách, ale nyní místo toho pokrývá páru. Má rád vizuální romány, většina věcí s dungeony a/nebo plazícími se a jakýkoli střelec s vhodně robustní brokovnicí. Pochází z Yorkshire, což znamená, že je legálně povinen si užít šálek čaje a pěkného sezení.