The Elder Scrolls VI: Všechno, co potřebujete vědět – Dešifrujte, Scrolls 6: Datum vydání Spekulace, zvěsti, zprávy a další | Digitální trendy

Starší Scrolls 6: Spekulace datum vydání, zvěsti, zprávy a další

Nedávný vývoj ve FTC V. Legální bitva Microsoftu odhalila, že The Elder Scrolls VI nebude vydán na konzolech Playstation Consoles. „Vysoce důvěrný“ graf ukázal, že hra bude spuštěna pouze na Xbox a PC, jako je Starfield před ním. Graf také potvrdil, že nebude existovat žádná hra mezi platformami.

The Elder Scrolls VI: Vše, co potřebujete vědět

Skyrim může tak dlouho upoutat pozornost fanoušků fantazie. Naštěstí je starší svitky VI oficiálně na obzoru. Tady je nejnovější.

21. září 2023 21. září 2023

Obrázek: Bethesda Softworks

Vytvořte si účet pro uložení článků.

Váš web3 herní zapnutí

Rozhraní umění, módy a zábavy Decrypt.

Je to už 12 let, co vyšla poslední hra Scrolls Elder. Ve skutečnosti Scrolls V: Skyrim byl spuštěn na PlayStation 3 a Xbox 360. To znamená, že je to už více než deset let!„Byla na sebe, hráči na sebe křičeli.

Zatímco čas neletěl pro fanoušky franšízy, nový záznam je oficiálně v dílech, předběžně s názvem The Elder Scrolls VI. Bylo oznámeno až v roce 2018.

Další hra bude „navržena s ohledem na dlouhověkost, aby ji lidé mohli hrát roky po propuštění s dlouhodobou podporou,“ řekl Todd Howard, starší svitky VI Game a výkonný producent pro herní studia Bethesda.

Navzdory desítce roční mezery Bethesda ještě neodhalila mnoho tvrdých detailů pro další velkou hru, která může být stále roky pryč. Ale nebojte se: shromáždili jsme každý šrot zpráv, úniků a spekulací na jednom místě a tento příběh pravidelně aktualizujeme dalšími podrobnostmi a oznámeními, které přijdou.

Co je to starší svitky VI?

Starší Scrolls VI bude další hlavní splátkou ve franšíze Bethesda, první od roku 2011 oceněné The Elder Scrolls v: Skyrim.

Od této chvíle existují velmi omezené podrobnosti o nové hře – ale Bethesda vydala oficiální upoutávku na upoutávku. Vydáno před pěti lety, upoutávka zobrazuje mlhavý pohoří CGI, než předvede název hry. Bohužel z toho není moc co vzít.

Howard řekl, že hra bude opět představovat fantasy žánr a mohla by to být poslední hra, kterou řídí po hraní klíčové role ve vzestupu série Fallout a Elder Scrolls.

Kdy vyjde starší svitky VI?

Krátká odpověď: Nic není oficiální. Ale bude to chvíli. The Elder Scrolls VI je další na seznamu her Bethesda, který bude vydán po startu Starfield začátkem tohoto měsíce.

Howard však tvrdil, že hra byla pouze v „předvýrobě“ v rozhovoru pro červen 2022 . Nejhorší obavy hráčů byly zkomplikovány o rok později, když hlava Xbox Phil Spencer řekl: „Mluvíme o tom, že je to pravděpodobně pět a více let pryč.”

Dokument Microsoft poskytnutý federální obchodní komisi Spojených států poukázal na datum vydání, které je „očekáváno 2026 nebo novější“. V žádném případě to nebude brzy.

Ale alespoň hra se pohybuje. Pete Hines, vedoucí publikování v Bethesdě, v září 2023 potvrdil, že hra již není v předprodukci, ale spíše včasný vývoj.

Na jakých platformách budou svitky Elder VI?

Nedávný vývoj ve FTC V. Legální bitva Microsoftu odhalila, že The Elder Scrolls VI nebude vydán na konzolech Playstation Consoles. „Vysoce důvěrný“ graf ukázal, že hra bude spuštěna pouze na Xbox a PC, jako je Starfield před ním. Graf také potvrdil, že nebude existovat žádná hra mezi platformami.

Starší Scrolls VI bude první hrou ve franšíze, která se na PlayStation nevydává od roku 2002 The Elder Scrolls III: Morrowind – která byla vydána pouze na Xbox a PC.

Přestože je to zjevně potvrzeno jako exkluzivní Xbox a PC, stále si nejsme jisti, která konzole Xbox bude vydána na. S jeho nejstarším vydáním je 2026, ale pravděpodobně později by bylo možné spustit na nové generaci Xbox očekávané v roce 2028.

Nejlepší teorie Reddit

Navzdory tomu, že Elder Scrolls VI Game News jsou vzácnější než kapela Nightweavera, nezabránila komunitě Reddit ve formování v očekávání nové hry.

Mnoho plakátů se pokusilo rozbít 36sekundový upoutávka. Jeden příspěvek tvrdí, že je to „definitivní důkaz, že se hra uskuteční ve vysoké skále“, oblast Tamriel, která vystupovala v předchozích hrách Elder Scrolls. Další redditor tvrdí, že hra není v Tamriel vůbec nastavena, přestože každá předchozí hra byla umístěna někde na smyšleném kontinentu.

Zajímavý příspěvek tvrdí, že našel pro hru náladové architektury umělce Bethesda Pinterest. Tato pověst začala cirkulovat, protože účet má společný kostýmní radu s uměleckým ředitelem v Bethesdě, Rick Vices a bývalým znakem postav v Bethesdě, Lucas Hardi-který pomohl vyrábět Starfield, Fallout 4 a Skyrim.

Rada obsahuje očekávané pouště, skalnaté formace a vesnické chatrče takové fantasy hry. Ale také předvádí velké hrady, moderní budovy a modro-zbarvená města. Účet vytvořil řadu dalších desek, které by mohly být spojeny s výrobou Elder Scrolls VI – včetně stránek na zbraních, krajině a rostlinách .

Po pravdě řečeno, nikdo opravdu neví tvrdé detaily kolem další splátky Elder Scrolls. Přesto redditoři nadále spekulují, vytvářejí seznamy přání a zoufale prosí o jasnost kolem nové hry.

„Mám hlad, Bethesda,“ napsal jeden redditor. “Prosím, krm mě.”.”

Starší Scrolls 6: Spekulace datum vydání, zvěsti, zprávy a další

Sam Hill

The Starší svitky 6 byl poprvé odhalen před pěti lety s 36sekundovým oznámeným přívěsem. Bohužel od té doby na titulu nebylo mnoho konkrétních zpráv.

 • Spekulace datum vydání
 • Platformy
 • Upoutávka
 • Hraní
 • Multiplayer
 • DLC show 1 další položka

Nyní, když se spustila Bethesda Starfield -První zbrusu nová IP vývojáře za 25 let-s velkým úspěchem navzdory velkému množství kritiky na inzerovaném měřítku hry versus její hraní, je samozřejmé. Nový název bude stavět mimo divoký úspěch svého předchůdce Skyrim (který provedl řez pro digitální trendy 50 nejlepších videoher všech dob) a MMO Starší svitky online.

Humbuk pro Starší svitky 6 je přinejmenším nesmírná. Není mnoho jiných IPS, který může zahájit roky dlouhý fádní cyklus s rychlým přívěsem nějakého skalnatého terénu a titulu. A očekávání rostlo postupem času, zejména letos s masivním úspěchem fantasy titulů jako Diablo 4 a Baldurova brána 3.

Brzy jsme zkřížili prsty s nadějí na nový přívěs, ale zní to, jako bychom byli ještě několik let od toho, abychom se dostali ruce Starší svitky 6. Zde je vše, co o hře víme. Tento článek budeme pravidelně aktualizovat, kdykoli se šíří zprávy nebo zvěsti.

Spekulace datum vydání

Starší svitky VI

Každý fanoušek hledá konkrétní datum vydání Starší svitky 6, O projektu však nedošlo k oficiální aktualizaci, protože přívěs o oznámení a jakákoli významná aktualizace na jeho časové ose je pravděpodobně stále roky pryč.

Od zahájení oznámení o oznámení v roce 2018 se vedoucí pracovníci Bethesda neúnavní Starší svitky 6 Nebylo by to vzdáleně prioritou pro studio až do spuštění Starfield. A dokonce i tato časová osa se posunula – Starfield byl původně naplánován na listopad 2022, než byl posunut zpět na začátek roku 2023 a nakonec byl spuštěn v září 2023.

V rozhovoru se španělskými herními zpravodajskými stránkami Vandal (a přeložený uživatelem herního fóra resetera) v srpnu 2023 Starfield, Hlava Bethesda Publishing Pete Hines to potvrdilo Starší svitky 6 se přestěhoval z předprodukce a nyní je v raném vývoji. “A ano, na Elder Scrolls 6 pracují lidé, ale [Starfield] je to, na co se studio zaměřilo. Takže ne, nebudete brzy slyšet o Elder Scrolls 6. Starfield je prozatím naším zaměřením a na chvíli zůstane naší prioritou, než budeme mluvit o něčem jiném.“

Vzhledem k tomu, co víme o časové ose vývoje společnosti Bethesda pro Starfield – vývoj začal nejdříve ve druhé polovině roku 2017 a hra byla zahájena na konci roku 2023 – lze to s jistotou říci Starší svitky 6 Nejdříve se nedostane na trh další čtyři nebo pět let.

Platformy

Vojáci, kteří se chystají bojovat s obřím v pozadí

Po pořízení společnosti Microsoft společnosti Bethesda prostřednictvím své mateřské společnosti Zenimax Media v březnu 2021 existuje silná možnost, že The Starší svitky 6 Mohlo by to být exkluzivní pro konzoly Xbox a PC, takže uživatelé PS5 ponechají buď přepínat platformy, nebo si nechat ujít nový RPG.

Generální ředitel společnosti Microsoft Gaming Phil Spencer byl dotázán na exkluzivitu týkající se několika herních IP od doby, kdy společnost Microsoft získala Bethesdu a Activision Blizzard a uvedla. Call of Duty byl velkým zaměřením na předčasné exkluzivitové rozhovory a nakonec Microsoft veřejně zavolal, že populární FPS zůstane na platformách Sony, alespoň pro nejbližší budoucnost.

The Starší svitky 6 bude blízký hovor. Technicky je to existující IP a existuje spousta hráčů Sony, kteří jsou stále fanoušky Bethesda. Ale bude to také první nový titul Elder Scrolls za více než 10 let a má kolem něj významný humbuk – exkluzivita by mohla přimět, aby někteří majitelé PlayStation udělali skok na Xbox nebo PC.

Kdo samozřejmě ví, kdy hra vyjde a jaké platformy budou v té době aktivní. Sám Spencer sám poznamenal, že studio si není zcela jistý, pro jakou generaci konzolí se hra vyvíjí.

Dotaz na platformy Vis Elder Scrolls VI: "Je tak daleko, že je těžké pochopit, jaké platformy budou dokonce .." … "Mluvíme o hře, která je pryč pět a více let"

Spencer fuzzy o tom, zda předtím učinil veřejné prohlášení, že to bude pouze Xbox

— Stephen Totilo (@stephentOtilo) 23. června 2023

Upoutávka

The Elder Scrolls VI – Oficiální oznámení

Jediný přívěs-a to používá termín co nejvíce-máme-máme sotva 30sekundové oznámení ukázané zpět na E3 2018. Více oslaveného poklesu titulu, tento upoutávka nám jednoduše ukazuje krajinu a titul podporovaný bijícím orchestrálním soundtrackem poněkud připomínajícím ten, který se používá k propagaci Skyrim. I s takovým krátkým nahlédnutím na zemi se nejvíce hardcore starší fanoušci svitků již oddělili a teoretizovali, kde bude tato budoucí hra nastavena ve světě Tamriel.

Zdá se, že upoutávka ukazuje zvýšenou pevninu plnou velkých hornin. Přímo z brány můžeme docela bezpečně odstranit Morrowind, Skyrim, Cyrodiil a Summerset Isles z tvrzení. Ne proto, že topografie v některých případech není podobná, ale proto, že se zdá nepravděpodobné, že by Bethesda přehodnotila silně zakryté pozemky v Tamriel z nedávných hlavních her.

To nám ponechává s vysokou skálou, Hammerfell, Valenwood, Elsweyr a Black Marsh jako potenciální umístění Scrolls VI. Zdá se, že Black Marsh, Elsweyr a Valenwood mají příliš nízkou hladinu moře, aby se vešly do přívěsu. V teaseru je také relativní nedostatek rozsáhlých horských pásů.

Procesem eliminace by se zdálo, že Hammerfell nebo High Rock jsou nejpravděpodobnějším nastavením pro Starší svitky VI.

High Rock byl zmíněn pouze jménem ve hrách Elder Elder Scrolls od té doby Morrowind. Objevilo se však v Starší svitky online. Podobně pro Hammerfell, který byl místem v Starší svitky online Ale od té doby se zmínil pouze podle jména Morrowind v sérii hlavní linie.

Pokud to není nastaveno ve vysoké skále nebo Hammerfell, možná se Bethesda přesune z Tamriel pro Elder Scrolls VIPoloha. Kontinent nacházející se na východ od Tamriel, Akavir, by se mohl ukázat jako skvělý krmivo. O Akavirově topografii je však známo velmi málo.

Přesto, na základě minimálních informací, které máme, si myslíme, že Hammerfell nebo High Rock jsou nejpravděpodobnějšími místy. Ale kdo opravdu ví, jak řekl Howard také některé aspekty přívěsu nejsou v souladu s regionem jako celku. Bethesda pravděpodobně chce udržet fanoušky hádání až do úplného odhalení.

Hraní

Warriors in The Elder Scrolls: Blades

Hra hra zůstala do značné míry stejná pro posledních několik iterací her Elder Scrolls, a pokud tento trend zůstává pravdivý, pak pravděpodobně můžeme uhodnout základy toho, jak bude hrát. Je pravděpodobné, že vytvoříme naši novou postavu a ovládáme je z pohledu prvního nebo třetí osoby se schopností změnit mezi ni. Doufejme, že Bethesda má několik nových nápadů, jak okořenit rozmanitost boje, ale jádro, které začínají, je přinejmenším solidní.

Nepochybně bude existovat nová verze systému dovedností a vyrovnávání, do které se bude také ponořit. Opět očekáváme některé nové přírůstky, které ještě nemůžeme předvídat, ale věci jako výběr zámku, řeč a kováření se pravděpodobně vrátí. Pokud jde o jakékoli zcela nové herní systémy, a to je čistě spekulace, rádi bychom viděli robustnější systém vztahů mezi vaší postavou a společníky a dalšími NPC pro realističtější a vyvíjející se interakce. Skyrim Měl zavedený manželský systém, ale byl to extrémně bojový a omezený.

Multiplayer

Jedinou hrou Elder Scrolls, která má jakýkoli druh multiplayeru, je MMO Starší svitky online. Když tato hra bude silná, očekáváme, že Bethesda udrží hlavní linii, očíslované položky v sérii jako specializované zážitky RPG pro jednoho hráče. Vzhledem k tomu, že Bethesda je jednou z mála společností, která nám stále ochotna poskytnout tyto velké, sólové zážitky, doufáme, že to zůstane pravdivé Vi.

DLC

Můžete se vsadit, že tato hra bude mít spoustu DLC, aby vám udržovala dobrodružství po stovky hodin, pokud se tak rozhodnete. Od té doby Fallout 3, Bethesda podporovala své RPG pro jednoho hráče s většími a více DLC balíčky, které přidávají nové oblasti, dovednosti, třídy, nepřátele, příběhy, vedlejší úkoly a v podstatě vše ostatní, co byste mohli chtít, kdyby se líbila základní hra. Opět, aniž by věděl mnoho konkrétních informací o samotné hře, není možné spekulovat o tom, co od jakéhokoli DLC očekávat, s výjimkou skutečnosti, že bude existovat.

Doporučení editorů

 • Dishonored 3: Okno data vydání, zvěsti a další
 • Marvel’s Spider-Man 2: Datum vydání, přívěsy, hraní a další
 • Mortal Kombat 1: Datum vydání, přívěsy, hraní a další
 • Dune: Spice Wars: Okno data vydání, přívěs, novinky a další
 • Alan Wake 2: Datum vydání, přívěsy, hraní, předobjednávka a další