The Quarry (Video Game 2022) – Justice Smith jako Ryan Erzahler – IMDB, The Quarry Cast: herci a jejich postavy

Obsazení lomu: herci a jejich postavy

Zach Tinker je mladý americký herec, který se jmenoval v mýdlové opeře Mladí a neklidní. Hraje Jacoba, typického atleta, který nechtěně často způsobuje více škody než užitku.

Justice Smith: Ryan Erzahler

Brenda Song and Justice Smith v lomu (2022) Miles Robbins, Brenda Song, Justice Smith a Zach Tinker v lomu (2022) Miles Robbins, Brenda Song, Evan Evagora, Ariel Winter, Halston Sage, Justice Smith a Zach Tinker v lomu (2022) Miles Robbins, Brenda Song, Justice Smith a Zach Tinker v lomu (2022) Miles Robbins, Brenda Song, Evan Evagora, Ariel Winter, Halston Sage, Justice Smith a Zach Tinker v lomu (2022) Miles Robbins, Brenda Song a Justice Smith v lomu (2022) Justice Smith v lomu (2022) Miles Robbins, Brenda Song a Justice Smith v lomu (2022) Siobhan Williams a Justice Smith v lomu (2022) Siobhan Williams a Justice Smith v lomu (2022) Miles Robbins, Brenda Song, Evan Evagora, Ariel Winter a Justice Smith v lomu (2022) Miles Robbins, Brenda Song a Justice Smith v lomu (2022) Miles Robbins, Brenda Song, Evan Evagora, Ariel Winter a Justice Smith v lomu (2022) Lance Henriksen, Lin Shaye a Justice Smith v lomu (2022) Miles Robbins a Justice Smith v lomu (2022) Miles Robbins, Brenda Song, Evan Evagora, Ariel Winter, Halston Sage, Justice Smith a Zach Tinker v lomu (2022) Justice Smith v lomu (2022) Miles Robbins, Brenda Song a Justice Smith v lomu (2022) Miles Robbins, Brenda Song, Evan Evagora, Ariel Winter a Justice Smith v lomu (2022) David Arquette a Justice Smith v lomu (2022)

Ryan Erzahler: [rozzuřený po Travisu zavraždil Lauru] Dobře. Přineste to na matku, křik zadku policajt kus hovno! ! No tak!

Obsazení lomu: herci a jejich postavy

Obsazení lomu: herci a jejich postavy

Napsal Dave McAdam

Zveřejněno 15. června 2022 15:06

Lom Obsazení patří mezi nejvíce hvězdné obsazení, jakou kdy vidila videohra. Tlom Má vše od hollywoodských legend, hororových klasiků, televizních hvězd a některých začínajících herců. Do videoher, zejména těch mimo studio Hideo Kojima, bylo několik lepších příkladů implementovaných herců do videoher, zejména těch. Zde je vaše přehled postav hry a lom Obsazení, kdo je hraje.

Obsazení lomu: David Arquette jako Chris Hackett

Obsazení lomu: David Arquette

David Arquette udělal své jméno hrůzou, nejvíce skvěle jako jeden z hlavních obsazení . dává velký smysl. Hraje Chris Hackett, vůdce Hackettova letního tábora.

  • Chcete -li se ujistit, že to Abi zvládne, podívejte se na to, jak uložit Abigail v lomu.

Obsazení lomu: Ariel Winter jako Abigail

Obsazení lomu: Ariel Winter

Ariel Winter hraje Abigail, plachý umělec skupiny. Ariel je nejlépe známý pro strávení mnoho let Moderní rodina, Ale fanoušci videoher ji mohou znát jako hlas Young Kairi Kingdom Hearts.

  • Chcete -li zachránit Ryana, soukromého nebo jinak, podívejte se na to, jak zachránit Ryana v lomu.

Obsazení lomu: Justice Smith

Justice Smith není cizí crossover mezi filmem a videohrách, když hrál hlavní postavu Detektiv Pikachu. .

Obsazení lomu: Ted Raimi jako Travis

. Bratr legendárního hororového ředitele Sam Raimiho, Ted byl součástí mnoha jeho inscenací, od Zlý mrtvý na Pavoučí muž. Hraje Travise, místního šerifa, který má více než několik tajemství.

  • Laura je tvrdá jako nehty, ale aby přežila noc, bude potřebovat vaši pomoc. Podívejte se, jak zachránit Lauru v lomu.

Obsazení lomu: Siobhan Williams jako Laura

Obsazení lomu: Siobhan Williams

Siobhan Williams je herec nejlépe známý jako v několika kanadských filmech a televizních pořadech. Hraje Lauru, nešťastnou mladou ženu, která díky jednomu špatnému rozhodnutí končí v srdci této děsivé situace.

  • Kaitlyn je skála skupiny, aby ji bezpečně dostala domů, jak zachránit Kaitlyn do lomu.

Obsazení Quarry: Brenda Song As Kaitlyn

Obsazení Quarry: Brenda Song

Život apartmá Zack a Cody. Hraje Kaitlyn, úroveň hlavy skupiny, která má svou práci, aby pro ni vyřízla všechny naživu.

  • Pokud se chcete ujistit, že Dylan uvidí ráno, podívejte se, jak zachránit Dylana v lomu.

Obsazení lomu: Miles Robbins jako Dylan

Obsazení lomu: Miles Robbins

Miles Robbins je další talentovaný mladý up-and-comer a je synem Tim Robbins a Susan Sarandon. Hraje Dylana, postavu, kterou byste mohli původně odepsat, ale kdo v tomto hororovém příběhu vstoupí a stane se docela hrdinou.

  • . Podívejte se, jak zachránit Nicka v lomu, abyste se dozvěděli, jak.

Obsazení lomu: Evan Evagora jako Nick

Evan Evagora je mladý herec nejlépe známý mimo Lom za to, že je na obsazení Star Trek: Picard. Hraje Nicka, nešťastného mladého chlapce, který je první, kdo čelí nebezpečím, která číhají v Hackettově lomu.

  • Pokud ji chcete udržet naživu, podívejte se na náš Jak zachránit Emmu v lomovém průvodci.

Obsazení lomu: Halston Sage jako Emma

Obsazení lomu: Halston Sage

. Alara Kitan ON Orville. Emma se setkává jako typická hezká dívka, ale za správných okolností je více než schopna se bránit. Ukazuje se, že se stará a introspektivní, mnohem více než klišé, které se poprvé zdá být.

  • Navzdory sobě může Jacob ve skutečnosti přežít noc v Hackettově lomu. Chcete -li mu pomoci, podívejte se, jak zachránit Jacoba v lomu.

Zach Tinker je mladý americký herec, který se jmenoval v mýdlové opeře Mladí a neklidní. Hraje Jacoba, typického atleta, který nechtěně často způsobuje více škody než užitku.

  • Maxův osud lze změnit a my máme metodu. Podívejte se, jak uložit Max v lomu.

Obsazení lomu: Skyler Gisondo jako max

Skyler Gisondo jedná profesionálně od svých šesti let. Hraje Maxe, přítele Laury, který se také za těchto nešťastných okolností chytí.

Obsazení lomu: Grace Zabriskie jako Eliza

Obsazení lomu: Grace Zabriskie

Grace Zabriskie je známá pro práci s režisérem Davidem Lynchem a je nejlépe známá pro hraní Sarah Palmerové v Twin Peaks. Hraje Elizu, tajemnou postavu, která pronásleduje a ovlivňuje události hry.

Obsazení lomu: Ethan Suplee jako Bobby

Obsazení lomu: Ethan suplee

. Hraje Bobbyho, jednoho z lovců, kteří v noci stal Hackett’s lom.

Obsazení lomu: Lin Shaye jako Constance

Obsazení lomu: Lin Shaye

Lin Shaye je zkušený hororový herec, který hrál v mnoha Zákeřný filmy. Hraje Constance, matku Bobbyho a manželku Jedediah.

Obsazení lomu: Lance Henriksen jako Jedediah

Obsazení lomu: Lance Henriksen

Lom . Mimozemšťané. Jedediah je hrozivý lovec, do kterého se poradci během noci nevyhnutelně narazí na.

Tady to máte, obsazení lomu a postavy, které hrají. Pro více informací o hře, proč ne podívejte se na naši recenzi ve spoileru The Quarry Review.