The Sims 4: Fire Cheats (Start and Stop Fires) – Ultimate Sims Guides, vyřešen: Re: Help! Proč se moje simíková kamna stále chytí? Odpověď HQ

Re: pomoc! Proč se moje simíková kamna stále chytí

Chcete -li použít tento cheat, musíte otevřít podváděcí box, jak jsme mluvili v poslední sekci, a poté zadat oheň.Přepněte a zásah do Enter a požáry by měly být deaktivovány, aby chránily vaše Sims. Pokud to chcete zapnout zpět, můžete udělat stejný cheat oheň.Přepínat A to znovu umožní požáry.

The Sims 4: Fire Cheats (Start and Stop Fire)

. Máte hráče ze Sims 1, kteří naplnili celý svůj domov koberečky a ohňostrojem a nechal ho hořet, hráčům v Sims 4, kteří zapomněli změnit vlákno v prádelně a ztratili celý svůj domov.

Požáry jsou velkou součástí hry již více než dvě desetiletí a budou i nadále veselým a velmi znepokojujícím výskytem, ​​aby vaši simíci museli zažít. Naštěstí existuje několik způsobů, jak doufejme, že můžete podvádět, abyste ve své hře zahájili požáry a zcela pod kontrolou pro nejlepší zážitek.

Jednou důležitou věcí, kterou je třeba poznamenat, je, že se nejedná o podvádění hlavního proudu a nemusí ani fungovat pro mnoho hráčů. Nelíbí se jim Peníze podvádějí Stejně jako mateřská, která je super podporována EA a bude vždy fungovat a někteří byli pro některé uživatele dokonce deaktivováni EA!

Jak povolit podvody

Než budete moci použít většinu cheats v Sims 4, musíte se ujistit podvody jsou povoleny. Proč je toto důležité? Tento cheat zajišťuje, že hra ví, že budete používat některé z komplikovanějších cheaty, které nejsou použitelné přímo z brány.

Chcete -li povolit podvody, musíte nejprve otevřít podváděcí pole, které můžete udělat následujícími způsoby:

  • PC: Ctrl + Shift + C
  • Mac: Command + Shift + C
  • Konzola: Všechny čtyři spouštěče

Jakmile se dialogové okno otevře v horní části obrazovky, chcete zadat TestingCheats True a stiskněte Enter a hra by vám měla dát vědět, že jsou povoleny cheaty. Poté můžete použít stejná tlačítka, jakou jste použili k otevření krabice, abyste ji zavřeli.

Vypněte požáry navždy

. Když jsou ve hře, bude fungovat jako obvykle.

Chcete -li použít tento cheat, musíte otevřít podváděcí box, jak jsme mluvili v poslední sekci, a poté zadat oheň.Přepněte a zásah do Enter a požáry by měly být deaktivovány, aby chránily vaše Sims. Pokud to chcete zapnout zpět, můžete udělat stejný cheat oheň.Přepínat A to znovu umožní požáry.

Další ohnivé podvody

Vytvořte oheň

První z našich podvodníků je statistiky.set_stat commodity_buff_burninglove_startfire 7 což je matoucí vysvětlit. To zvýší šanci, že váš SIM otřel oheň o 15%, takže se to nestane okamžitě. Toto je stohovatelný cheat Čím vícekrát to používáte, tím je pravděpodobnější, že budete mít oheň. Například jeho použití třikrát vám dává 45% šanci na tření ohně.

Resetujte šanci na oheň

Když ve hře použijete ohnivé cheaty. Za použití Sims.remont_buffer buff_fire_recentfire Cheat vám umožní odstranit to ochlazení a okamžitě znovu použít oheň s ohněm.

Scénický oheň

Naším dalším cheaty je malebný ohnivý cheat, který ve skutečnosti neroste obrovský oheň. Tento cheat vynoří malý oheň na dlaždici někde poblíž vašeho simu. To je skvělé pro pořizování konkrétních snímků ohně nebo jen pro vtipy. Chcete -li použít tento oheň, potřebujete cheat objekty.GSI_CREAT_OBJ 0x0000ABD9 a stisknout Enter.

Zvýšit šanci na požár

Naším posledním ohnivým cheat je cheat, který zvýší šanci, že vaše Sims autonomně zahájí oheň v kterémkoli bodě Sims.add_buff BurningLove podvádět a bude pravděpodobnější, že zahájí oheň na další čtyři hodiny.

Poslední myšlenky

Když si Simmers nikdy nepřestaneme bavit zapálení v domech našeho SIM a smát se, když hoří, je to jen to, kdo jsme druhem hráčů. Pokud chcete vytvořit vlastní požáry, jedná se o podvodníci, které budete potřebovat. Šťastné hraní!

Zveřejněno 13. ledna 2022

Pomoc! Proč se kamna mého Sim stále chytí?

Přijaté řešení

Kanket jsem teď nahradil 10krát. Vždy jim kupuji nejhezčí sporák, který si můžete koupit bez použití odměny za kariéru, a ujistil jsem se, že existuje požární poplach přímo nad sporákem. A přesto moji simíci často stříleli na kamna šíleně.

První den se přestěhovali do tohoto domu, zapálili ho třikrát. Vše ve stejný den.

Je to asi 1 rok sim, co se nastěhovali. . Kamna okamžitě znovu zapálila. Mám pocit, že tam bylo příliš mnoho požárů, aby to bylo jen náhodou.

Oba simíci, kteří dělají vaření v této domácnosti, mají vaření úrovně 10 a před sporákem není koberec nebo tak něco. V tuto chvíli nemám ani žádné výzvy. Co by způsobilo, že by to sporák často zapálil. Jakákoli rada by byla velmi oceněna!