The Sims 4 je nyní zdarma hrát: Jak stáhnout a hrát zdarma na PS4, PS5, Xbox a PC (Steam) – Meristace, kolik stojí Sims 4 v roce 2022? – Snootysims

Kolik stojí Sims 4 v roce 2022

Naštěstí a zabít čekání, Sims 4 nám dává skvělé okamžiky, částečně díky nejlepším modem z komunity a částečně kvůli nesmyslům, ke kterým se může stát, jakmile aktivujeme některé z jeho nejzábavnějších podvodníků a kódů.

The Sims 4 je nyní zdarma hrát: Jak stáhnout a hrát zdarma na PS4, PS5, Xbox a PC (Steam)

Hra EA se stane svobodnou pro všechny, počínaje dnes, 18. října, a kdokoli si bude moci užívat svého základního obsahu, aniž by zaplatil jediný dolar.

Aktualizace: 18. října 2022 20:58 EDT

Sims 4 je nyní po celém světě zdarma. 8 let po spuštění (zpět v roce 2014) jde hra EA do formátu zdarma. Správně, Sims 4 se stane svobodným pro každého, kdo to chce vyzkoušet a získat to. A až to dostaneme, bude to samozřejmě navždy. I když je to pouze a výhradně základní hra (bez jakéhokoli expanze nebo obsahu ke stažení), volný kůň. Nyní si můžete stáhnout v obchodě PlayStation Store, Microsoft Store a Steam, abyste měli k dispozici na platformě, která vám nejlépe vyhovuje (nebo všechny z nich). Protože simíci nikdy nevycházejí z módy.

Postava, která bude brzy rozšířena, protože s přeměnou hry na zdarma hraje, EA slíbila, že bude „stejně odhodlaná jako vždy k rozvoji nových a smysluplných zážitků pro hráče a bude i nadále rozvíjet a uvolnit balíčky Sims 4, Soupravy a Sims Delivery Express kapky v dohledné budoucnosti.”

Kdy budeme mít Sims 5?

EA se nyní vyhýbala prohlášením o věcech pro věky, takže jakékoli datum, které zjistíte. Přesto soudě podle nových plánů DLC pro Sims 4 je velmi pravděpodobné, že Sims 5 neuvidíme až do roku 2024. nejdříve.

Naštěstí a zabít čekání, Sims 4 nám dává skvělé okamžiky, částečně díky nejlepším modem z komunity a částečně kvůli nesmyslům, ke kterým se může stát, jakmile aktivujeme některé z jeho nejzábavnějších podvodníků a kódů.

Kolik stojí Sims 4 v roce 2022?

Snootysims

Vzhledem k tomu, že Sims 4 je jednou z nejpopulárnějších her na světě, očekává se, že hra bude i nadále růst. Mnoho lidí přemýšlelo o cenách Sims 4 v roce 2022. Jsme tu, abychom na tuto otázku odpověděli.

Kolik stojí Sims 4

Ceny Sims 4

Franšíza Sims je zavedená, zábavná a zábavná herní série, která existuje již více než 20 let. Je to jedna z nejpopulárnějších videoher všech dob a nadále je základem pro mnoho dalších titulů v žánru.

Celý svět Sims je poměrně složitý se spoustou různých světů, které prozkoumají, vzrušující dobrodružství, které se mohou pustit a mnoho dalších věcí v tomto virtuálním světě. Fiktivní světy nejsou jedinou věcí, kterou můžeme najít ve hrách „The Sims“; Existují také mody a vlastní obsah, které umožňují hráčům vytvořit nový život ve svém vlastním domě. Kromě toho existuje mnoho předmětů a předmětů, které mohou shromažďovat, které mohou samotní hráči použít různými způsoby.

Mnoho hráčů stále upgraduje svou hru pomocí expanzních balíčků každý den. Sims 4 tedy nepřichází jako jediná hra, ale s řadou expanzí a balíčků. Náklady na každou expanzi do značné míry závisí na tom, co nabízí. S řadou různých obchodů a tím, co prodávají, je velmi důležité, abyste pochopili různé způsoby, jak si hru koupit, aby vám pomohla najít nejlepší cenu.

Které obchody prodávají Sims 4?

Kolik stojí Sims 4

Existuje mnoho různých míst, z nichž si můžete koupit Sims 4. Některé z těchto obchodů zahrnují Původ, Nebo můžete použít digitální prodejce jako Amazonka koupit to. A můžete také získat hru Parní, Xbox One a Play Station. Někteří online maloobchodníci, jako je Amazon, nabízejí v této hře levné ceny, díky nimž stojí za to koupit.

Ceny základní hry Sims 4

Když byl Sims 4 propuštěn v roce 2014, byla hra cena kolem 60 $. Nyní je to téměř 8 let a cena je téměř třetina toho, co to bylo. Podívejme se na nejnovější ceny SIM 4!

EA Play je nová služba od Electronic Arts, která poskytuje zážitek založené na předplatném hráčům Sims 4. Má odlišné cenové plány pro jejich službu EA Play a nabízí přístup ke všem EA hry s neomezeným herním časem plus bezplatných her každý měsíc. Poskytuje také sociální integraci, s přístupem k přátelům, chatu a exkluzivním obsahem. Chcete -li se o tom dozvědět více, sledujte tuto stránku.

Podívejte se na cenové plány, které nabízí prostřednictvím různých herních platforem.

Kolik stojí Sims 4

Sims 4 má od svého spuštění v roce 2014 dlouhou cestu. Viděli jsme některé z nejlepších rozšíření pro Sims 4, například první dva balíčky vydané v roce 2015 – Get do Work and City Living. Expanzní balíčky představily nové funkce a mechaniku her, které nebyly přítomny v základní hře.

Od té doby jsme viděli mnoho dalších expanzí vydaných pro Sims 4. Je pravda, že nejsou tak populární, jak bývali, ale stále poskytují hráčům spoustu nového obsahu a funkcí, které s ním přicházejí. V tomto okamžiku je pro The Sims 4 vydáno devět různých rozšíření. Pojďme se podívat na to, jaké jsou tyto expanze!

The Sims 4 – City Living Expansion Pack PC

Hlavní fotografie produktu

Udělejte své simíky dlouho, aby opustili předměstí za sebou? Splňte své sny v rozmanitém městě San Myshuno, kde mohou objevovat vzrušující čtvrti, přesunout se do nového bytu, podívat se na zábavné festivaly a další. V městě Sims ™ 4 Living mohou vaši simíci zažít radosti a výzvy sdílení blízkých čtvrtí s jinými simuly. Pracujte na cestě ze startovací jednotky do penthouse, když vaši Sims spustí novou metropolitní kariéru!

FUNKCE

 • Prozkoumejte rušné město San Myshuno – Toto hustě obydlené město má dostatek jedinečných čtvrtí, aby svým simům poskytlo spoustu prozkoumat. Získejte kreativní ve čtvrti umění nebo zpívejte své srdce v karaoke baru v módní čtvrti. Vydejte se na trh Spice, abyste zastřelili některé obruče, nebo pozvěte několik přátel, aby si po dlouhém dni v kanceláři v Uptown přehráli videohry.

Jaké jsou požadavky systému?

MINIMÁLNÍ

 • OS Windows XP (SP3), Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1), Windows 8 nebo Windows 8.1
 • Procesor 1.8 GHz Intel Core 2 Duo, AMD Athlon 64 Dual-Core 4000+ nebo ekvivalent (pro počítače pomocí vestavěných grafických čipových sad, hra vyžaduje 2.0 GHz Intel Core 2 Duo, 2.0 GHz AMD Turion 64 X2 TL-62 nebo ekvivalent)
 • Paměť 2 GB RAM
 • Graphics 128 MB videa RAM a podpora pro pixel shader 3.0. Podporované grafické karty: Nvidia Geforce 6600 nebo lepší, Ati Radeon X1300 nebo lepší, Intel GMA X4500 nebo lepší
 • Úložiště 9 GB dostupné místo

Doporučeno

 • OS 64 Bit Windows 7, 8, 8.1, nebo 10
 • Procesor Intel Core i5 nebo rychlejší, AMD Athlon X4
 • Paměť 4 GB RAM
 • Graphics Nvidia GTX 650 nebo lepší
 • Úložiště 9 GB dostupné místo