The Sims 4 Review – GameSpot, The Sims 4 Review | PC hráč

Recenze Sims 4

Přeměnit tyto jednotlivé aktivity na příběhy s dlouhými formami není tak přesvědčivé jako v Sims 3, ale. Otevřený svět předchozí hry, který umožňoval bezproblémové cestování a hladkou kontrolu více-SIM, byl nahrazen menšími šaržemi oddělenými načítáním obrazovek-systémem, který v řadě vrací zpět na starší hry. Musíte se dívat na nakládací obrazovku, když chcete cestovat do parku, dostatečně rušivé; Vrátit se do svého domova, aby si udrželi ostatní členy rodiny a našli je, jak stojí před domem, čekají spíše na vaše příkazy, než přirozeně chodit o jejich podnikání, ještě více.

Recenze Sims 4

Control-Shift-C- “Mateř.„Je to řada příkazů, které každý hráč Sims zná, ten, který naplňuje váš bankovní účet s vzácnými Simoleans za nákup nejúžasnějších lamp, položení nejmodernějšího koberce a terénní úpravy s nejpůsobivějším keřovým. Jen málo her je tak definováno jejich podvádějícími kódy, ale pokud chcete přesunout digitální rodinu do luxusního příbytku, aniž byste věnovali desítky hodin budování finančních prostředků, tento kód je vaším lístkem na dostupnou službu a plyšové ošetření oken.

Tento přístup považuje SIMS za domečku pro panenky, roli, kterou Sims 4 plní s nějakým aplombem. Pokud chcete stavět, ale dávejte přednost mikromanage detailům, hra přichází s různými předběžnými místnostmi, které se můžete hodit jako Tetris Piece Dosud sada nástrojů pro nákup a stavbu. Nakupovat a sestavit režimy sdílejí stejné rozhraní, což usnadňuje smíchání stvoření a dekorace spíše než vás nutí k přiblížení každé činnosti jako nepřátelské stránky stejného Simoleana. Natahování a táhnutí stěn do správně modulárních obdélníků? Je to stejně snadné jako vědět, jak používat myši a klávesnici. Nejste si jisti, do jaké kategorie A sada šachů spadá? Stačí zadat klíčové slovo do pole vyhledávání a vyberte nejlepší zápas. Vzhledem k spojení dvou režimů do jedné a množství kategorií, které se mají procházet, SIMS 4 dělá důvěryhodnou práci, že vás vede přímo k objektům a nástrojům, které hledáte.

Kliknutím k nimž je nevolán

  • Začátek v:
  • Automatické přehrávání
  • Smyčka

Chtějí, abychom si vzpomněli na toto nastavení pro všechna vaše zařízení?

Chcete -li sledovat videa, použijte prosím prohlížeč Video HTML5.
Toto video má neplatný formát souboru.
Omlouvám se, ale nemůžete získat přístup k tomuto obsahu!

Chcete -li zobrazit toto video, zadejte své datum narození

Kliknutím na „Enter“ souhlasíte s GameSpot
Podmínky používání a zásady ochrany osobních údajů

Nyní hraje: Recenze videa Sims 4

Na povrchu by se zdálo, že existuje více než dost stylů a předmětů, z nichž si můžete vybrat: pohovky různých tvarů a barev, dlaždice pro to, aby vaše koupelna byla takto, jak chcete, a další prostředky pro personalizaci Domy vašich malých počítačů. Když však přijde čas na zřízení života volného času, hranice se stanou přísnějšími, než se poprvé objeví. Možnosti SIMS 3 Create-A-Style, které vám umožňují texturizovat a malovat vaše povrchy a textilie složitým způsobem, byly upuštěny a na jejich místě zůstaly pouze předem stanovené barvy. Barva může vytvořit skvělou linii pro esteticky propojení různých tvarů a stylů, ale pokud budete zbraně pro eklektický interiér, rychle zjistíte, že objekty nejsou vždy k dispozici stejné odstíny. Míchání a porovnávání může způsobit, že místnost bude vypadat náhodněji než rafinovaná; Možnost Create-A-Style poskytla prostředek k propojení různorodých dekorů a její ztráta snižuje kreativitu.

Ve skutečnosti se The Sims 4 zpravidla cítí zmenšena ve srovnání s vanilkovou verzí Sims 3, než to mělo výhodu doplňků, které vám umožní být duchbusterem a žít ve výškách. Hodně už bylo vyrobeno z funkcí, které neudělaly řez, ale i když při hraní nemáte po ruce seznam těchto funkcí, je patrná squashovaná řada. Nevadilo mi to malé pozemky, na které jsem původně stanovil nárok, dokud jsem se rozhodl roztřídit dalekohled. Naproti tomu počáteční dalekohled Sims 4, chargantuánské zvíře, které by většina amatérských astronomové zabila, se nemohla přizpůsobit, a nakonec jsem ho postavil na veřejném pozemku, před knihovnou. Předchozí Moddry Sims (a rozšíření Sims 2) zavedli do mikroskopy mikroskopy, ale neměl jsem žádný prostor pro laboratorní kvalitu Colossus v Sims 4. Omezení, omezení, omezení. Nebyli to simíci, na které jsem si za posledních několik let zvykl.

Vytvoření pěkného domu je jednoduché-poskytnuto vás

The Sims 4 nejen odebírají. Má také dávat, aby dal, ve formě nových druhů sociálních interakcí, předmětů a dalších okouzlujících objížďa. Multitasking je v popředí těchto změn: Sims pozdraví návštěvníky, aniž by odložili své obiloviny a povídali si při zahradnictví. Použití toalety také není událostí, na kterou se Sims musí plně soustředit, a já jsem se srdečně smál, když digitální verze sebe seděla na Jana, zatímco hrála hry na svém tabletu; Bylo to opravdu jako nakupovat na mě. Moje sim dcera mezitím měla pocit, že je vhodné pít její pomerančovou šťávu při čůrání, kombinaci aktivit, které si nejsem jistý, že mohu podporovat.

Nejsem si jistý, že bych měl sdílet své pochybnosti s mladou ženou. V The Sims 4 jsou Sims docela náladové, rozpaky, pokud posíláte jednu simulaci do sprchy, když druhý sedí na toaletě, a získávání Randy, když jsou v blízkosti svých manželů. Neustále jste tlačeni, abyste využili těchto nálad, vyděláváte body za malé úspěchy, které utratíte za odměny, které poskytují dočasné buffy (okamžitě se napadne pod napětím!) nebo trvalá vylepšení (nikdy se nevyhodí!). Sims také získává přístup k novým druhům sociálních interakcí, když se dostanou náladovou-angry Sims se chtějí dostat do bojů, rozpačilí simíci potřebují ujištění, soustředěné Sims chtějí hrát šachy atd.

Neposkytnutý titulekRuční bzučáky a holografické videohry: Zábava v nejlepším případě!

Změny v náladě jsou doprovázeny předvídatelně směšnými výkřiky v gibberish jazyce známém jako Simlish. Jeden sim, který jsem pečlivě udržoval, byl obzvláště zločinný a oklamal sousedy s ručním bzučákem a urážel kohokoli, kdo se odvážil shromáždit v klubu, zatímco ona cucal noční čepici. Nechal bych ji, aby si udělala legraci z oděvů jiných Simsů, což udělala rozkošný tónový tón, což způsobilo, že její oběť hrůzou v její nepříjemnosti v hrůze vzpamatovala. Stejné sim jsem dal snobskou vlastnost a vybral jsem výchozí animaci chůze, která jí měla nakloněnou hlavu, aby se mohla podívat dolů na nos na plebejcích, kteří se odvážili chodit stejnou zemí. Sledování jejího rozpětí její věci bylo trvale úžasné, i když nebyla jedinou digitální osobou, která by měla zabývat pozor na sledování: Miniature ME by používal knihy jako loutky, otevírání a zavírání jako ústa a napodobování toho, co by mohli říci, než je praskne a vlastně je čtení. Sledování vašich simíků v akci znamená, že vám přes tvář natáhne častý úsměv.

Přeměnit tyto jednotlivé aktivity na příběhy s dlouhými formami není tak přesvědčivé jako v Sims 3, ale. Otevřený svět předchozí hry, který umožňoval bezproblémové cestování a hladkou kontrolu více-SIM, byl nahrazen menšími šaržemi oddělenými načítáním obrazovek-systémem, který v řadě vrací zpět na starší hry. Musíte se dívat na nakládací obrazovku, když chcete cestovat do parku, dostatečně rušivé; Vrátit se do svého domova, aby si udrželi ostatní členy rodiny a našli je, jak stojí před domem, čekají spíše na vaše příkazy, než přirozeně chodit o jejich podnikání, ještě více.

Neposkytnutý titulekSmrt a Woohoo. Kruh Simsova života

Čím hlouběji si přejete jít, čím více zátarasů narazíte. Možná je rozumné, že hra bez velkých prostorů, která by procházela, by neměla kola, ale stále mi chybí jízda po městě, přibližuji se přes kopce a údolí, dokud jsem nedosáhl hřbitova a obtěžoval tam duchy tam. Nejenže je přeprava pryč, ale také kopce a údolí, všichni se vyhladili do rovnoměrně rovného povrchu, který nepodporuje sklepy nebo terraformování. . Když jsem například věnoval svou první narozeninovou oslavu, byl jsem tak zaměřen na plnění přidělených úkolů, jako je podávání nápojů. Stýskalo se mi, že jsem si mohl jednoduše koupit dort, rozptýlit se kolem některých balónů a mít skvělý čas. Když jsem nepodařilo potěšit narozeninovou dívku, necítil jsem se, jako bych všem nedal dost dobrý čas-cítil jsem se, jako bych neklidil na správné věci ve správném pořadí. Právě v tomto rozlišení najdete rozdíl mezi Sims 4 a jeho předchůdcem.

Stručně řečeno, největším problémem Sims 4 je to, že Sims 3 existuje, a popisování toho, kde zakopne nutností, znamená to, kde byla série. Jedná se o krásnou a živou hru, která vyvolává neustálé úšklebky, ale momenty Sims 4 se nikdy necítí jako součást většího obrázku. Spontánnost je zase omezená, což mě přivádí zpět k tomuto gargantuanskému dalekohledu, který nyní sedí před knihovnou. Zírání na hvězdy znamená trvat nakládací obrazovku, a přestože si vážím příkazů nejvyšší úrovně, které mohu vydat členům rodiny, kteří hrají v jiných pozemcích, současně trávit čas s jinými simy znamená trvat ještě více načítání obrazovek nebo nutit svou rodinu cestovat nebo přimět rodinu cestovat nebo nutit cestovat nebo přimět rodinu cestovat nebo nutí cestovat na cestu spolu. Rád se dívám a poslouchám Sims 4, ale ti malí digitální lidé nejsou tak okouzlující, aby mě udrželi závislý-ne, když je vyzdobená verze Sims 3 mnohem příjemnější.

Recenze Sims 4

The Sims 4 (8)

Ještě jednou s pocitem: Je to v pořádku, i když známá základní hra s velkými kreativními nástroji.

PC Gamer má záda

Náš zkušený tým věnuje mnoho hodin každé recenzi, aby se opravdu dostal do jádra toho, na čem vám nejvíce záleží. Zjistěte více o tom, jak hodnotíme hry a hardware.

Cena: 50 £/60 $
Datum vydání: Teď venku
Vydavatel: Elektronické umění
Vývojář: Ea maxis
Multiplayer: ani náhodou
Odkaz: Oficiální stránka

Existuje naivita na to, jak je život prezentován v The Sims, který je buď uklidňující nebo trochu rušivý v závislosti na vaší náladě. Série je tiše apolitická ve způsobu, jakým je dům Barbie apolitický, a tím myslím, že to není apolitické vůbec . Sims je nabitý předpoklady o tom, jak lidé fungují, a o tom, jak je tento úspěch v životě měřen, ale cítí se to, že je upozorní, protože je to všechno jen zábavné, že je to tak. Sims je zasazen do světa, kde nákup věcí je vždy úžasný a každý má dvacet pět, dokud jí není šedesát. Bez ohledu na environmentální estetiku byla série vždy funkčně a zásadně Kalifornská.

Což je v pořádku. Vlastnictví krásného vlastního domova je naprosto jemná fantazie pro stavbu hry kolem a vzhledem k tomu, že poslední dvě hry, které jsem zkontroloval, se týkaly řeznictví skřítků a nacis díry v něm. Přesto jsem přišel na Sims 4 s touhou vidět zážitek, který jsem si v minulosti užil, prohloubil a komplikoval nové umění a chytřejší postavy. Rozsudek je v tomto počtu částečným úspěchem. The Sims 4 zdědí obrovský počet nápadů, cílů a struktur jeho předchůdce. Je to pokračování způsobem, který se stal zvláštním pro tuto sérii, novým začátkem, který zkrátí nebo odstraní obrovské množství funkcí ze Sims 3 a jeho rozšíření, aby znovu zahájil cyklus. Přitom Maxis přestavěl hru na podporu nového grafického stylu, lepší animace a emočního systému, který mění pocit a tok hry.

Tyto podrobnosti – pozitivní a negativní – jsou tak důležité, protože jejich vyjednávání je to, co trávíte většinu času. Jako manažerská hra není Sims 4 náročný. Jde o splnění přání do značné míry, a přestože budete požádáni o vydělávání peněz a sociálního a kariérního úspěchu, abyste dosáhli těchto přání, spíše je otázkou času než námahy. Každý sim má celoživotní ambice, vybrán při vytváření postav, který lze vyměnit kdykoli – stejně jako v Sims 3. Kritéria jsou tentokrát složitější, ale opravdu to jen představuje delší seznam věcí. Řekněte dvacet vtipů, napište pět knih, vlastněte panenku Voodoo a tak dále. Dokončení ambicí uděluje různé ocenění a speciální schopnosti.

Sims 4 Cheats: Life Hacks
Sims 4 Mods: Zahrajte si cestu
Sims 4 CC: Vlastní obsah
Sims 4 dlcs: stojí za to?
Sims 5: Co zatím víme

Kariéra je podobná, ale jejich propagační cesty jsou delší a jejich odměny z velké části přicházejí ve formě nových položek pro váš domov. Kromě několika textových pole ve stylu vlastního stylu vybírejte, že nemáte žádnou interakci s tím, co vaši simíci dělají během jejich pracovního dne. Místo toho, jak tomu tak bylo, se pokoušíte splnit určitá kritéria v jejich mimoškolním čase v naději, že je pošlete, aby pracovali s dobrou šancí na získání povýšení. Je to příjemné a absorbující, ale také přímočaré do té míry, že se pokus o „hru“ systém cítí jako akt nesprávného výkladu. Série se určitě postupem času usnadnila.

To je navzdory přidané složitosti slibované novým systémem emocí. Spíše než jednoduše se řídí jejich biologickými potřebami, Sims má nyní jednotky, které pocházejí z jejich emocionálního stavu, a to zase odemkne nové akce v prostředí. Je to silný doplněk, který přidává do hry uvítací barvu, ale je dostatečně snadné, aby vyvolalo ideální emocionální stav toho, čeho chcete dosáhnout, z čistě mechanického hlediska to může být také jen další kritéria před zabalením SIM OFF do práce. Tam, kde emoce jasněji ukazují, že jejich slib je v každodenních interakcích mezi Sims a v příležitosti, poskytují návrhářům hry, aby vyjádřili trochu osobnosti. Zajímalo by mě, vážně a laskavě, o povaze vývojáře, který se rozhodl, že sebevědomý SIM by měl být schopen „čůrat jako šampion“, nebo že rozzuřený SIM by měl odemknout sílu „mít rozzlobený hovno“. To je jen toaleta. Existují další.

Systém emocí je nejlepší, když řídíte své simíky přímo a objevujete nové interakce skrze jejich pocity. V rámci celkové simulace hry je méně úspěšný. Bez vaší ruky je přivedou je do práce, lásky, kreativity nebo zločinu, bezob. kolem samotného a nešťastného. To vždycky platilo o sérii do jisté míry, ale Sims 4 tolik prohlubuje vnitřní životy svých postav, že je škoda, že není možné brzdit a jednoduše nechat simulaci běžet.

Emoce a vlastnosti občas vytvářejí zábavné situace. Sledoval jsem, jak matka vysvětluje „woohoo“ svému dospívajícímu synovi, aby se stal v rozpacích a utekl, aby se schoval pod jeho přikrývkami. V jednom případě dva simíci, kteří oba zmeškali své narozeninové večírky, uprchli do oddělených místností, aby plakali. . Tyto malé okamžiky charakteru jsou skvělé, ale s prodlouženou expozicí se stanou spíše detaily pozadí než trvalou součástí vašeho probíhajícího vyprávění. Za třicet hodin jsem nikdy neviděl SIMu, že jsem přímo neovládala, učinila odvážné rozhodnutí kvůli jejich emocím, ambicím nebo vlastnostem. Tyto volby jsou ponechány hráči, i když jste se rozhodli pro plnou automatizaci. Má to nějaký smysl, ale miloval bych možnost jednoduše nechat své Sims ven do světa a sledovat, co udělali.

Pokud chcete, aby se životy sousedů v průběhu času měnily, budete muset to mikromanage sami. Budou stárnout, jak to dělají vaši vlastní simíci – skutečně, ve stejnou dobu – ale jinak jejich rodinná uspořádání zůstává stejně, jak je nastavíte. Vzhledem k tomu, že veškerá tato nová pozornost byla věnována tomu, kdo jsou vaši simíci pod povrchem, je to promarněná příležitost. Systém emocí přidává hloubku existujícím způsobům hraní, ale v konečném důsledku neposkytuje mnoho prostoru pro nové.

Poznámka k tónu: Slyšel jsem, že několik dlouholetých hráčů vyjadřuje obavy z toho, jak se propagační materiál pro Sims 4 zaměřil na šílenější prvky GameWorld-Woohoo ve vesmíru, rostliny, které jedeny, atd. Všechny tyto věci jsou přítomny, ale je součástí hry v závislosti na vašem výběru ambicí, kariéry a interiéru designu. Grim Reaper se stále objevuje, když Sim zemře, a od narození po smrti se jejich životy dotknou hloupostí, ale obecně řečeno, můžete svobodně vytvořit tón, který chcete pro svůj konkrétní příběh.

Sousedství byla restrukturalizována způsobem, který bude kontroverzní s fanoušky The Sims 3 a kdokoli, kdo se obával, že série utrpí stejný katastrofální snížení, který postihl svého bratrance, SimCity. Existují dva „světy“, které obývají, Willow Creek a Oasis Springs a každý tvoří hrst malých oblastí se čtyřmi nebo pěti stavebními pozemky na každém. Můžete se načíst pouze do jednoho interiéru najednou a cestovat mezi místy Invents A (Požehnaně krátká) nakládací obrazovka. Auta a kola Sims 3 jsou pryč. Zpočátku to vytváří pocit, že hra je ve skutečnosti izolovanou sbírkou viněta – chudé čtvrti, bohaté čtvrti, komerční čtvrť, park.

Po více časech ve hře je jasné, že to není docela spravedlivé. Sims kontrolované AI obývá každou oblast ve značném počtu, a přestože obrazovka abstraktní mapy nemá stejný smysl pro život jako otevřený svět Sims 3, jednotlivé oblasti se cítí aktivnější než dříve. S trochou drobávání je také možné přizpůsobit tato malá slova změnou pozemků na podporu různých typů budov. . Zdá se také, že by bylo snazší rozšířit se v budoucnu.

Zpočátku jsem byl trochu skeptický ohledně úlohy sdílení cloudu v Sims kvůli přetrvávajícímu cynismu o zásadě EA „Everything patří online“. V tomto případě funguje skvěle. Galerie je ústředním úložištěm pro vaše vlastní návrhy pro Sims, Rooms and Buildings, které se připojují k síti pro nahrávání vašich výtvorů a jejich stahování od jiných lidí. Pokud chcete do svého sousedství airdrop Baracka Obamy, hledání jeho jména v galerii vám najde něco, co můžete použít během několika sekund. Hráči již sdílejí imaginativní domy a mám podezření, že je možné vyplnit každou budovu ve hře pomocí interpretace toho, jak vypadá Taylor Swift.

Cynismus je však bohužel zaručen požadovanou cenou: hra je ohromující 50 GBP/60 $ za původ. EA vědí, že nemusí sledovat trend PC her levnější a levnější, protože Sims se vždy prodávají, ale to se necítí jako omluva. Absence obchodu s mikrotransakcí způsobuje, že požadovaná cena se cítí méně jako přepadení, ale EA se zdá být stále neschopná prodávat své výrobky způsobem, který vás neznamená, že se budete cítit mírně vykořisťovaní. Pokud vás zajímá hra, musíte tuto cenu zvážit proti skutečnosti, že se jedná o protektorovanou zkušenost – a že v budoucnu pravděpodobně nakonec zaplatíte za rozšíření.

Po týdnu hry se však cítím sebevědomě tím, že to dosud nazývá nejlepší hraná hra Sims. Výhody ze všeho, co se Maxis naučilo od výroby Sims 3, a poskytuje pevnou platformu, na které lze vytvořit budoucnost série. Je to hra, kterou znáte, ale o něco lepší. Žádná jiná hra nenabízí to, co dělá. V tomto známém pocitu je pohodlí.

Děkujeme The Sims Subreddit za to, že nabídli své perspektivy při přípravě na psaní této recenze. Váš vstup byl velmi užitečný.