The Sims (Series) | The Sims Wiki | Fandom, datum vydání Sims 5 a co víme,

Oficiální datum vydání The Sims 5 dosud nebyl oznámen. Sims 4, .

! Nelíbí se vám reklamy? Pak vytvořit účet! mít více možností než anonymní uživatelé.

Nemáte účet?

Sims wiki

The Sims (série)

Série Sims

The Sims . Franšíza začala s , . The Sims SimCity .

Hry v sérii obecně postrádají definované cíle, na rozdíl od většiny ostatních videoher. . Hráč je zodpovědný za řízení svých akcí, účasti na jejich potřebách a pomáhá jim dosáhnout jejich touh. . . Četné doplňky a expanzní balíčky výrazně rozšiřují počet funkcí, nástrojů a objektů, s nimiž se mají hrát.

. Od září 2013 bylo ve franšíze prodáno více než 175 milionů kopií her. [1] Série je nejúspěšnější franšíza PC her.

 • 1 hlavní hry
  • 1.
  • .2 Sims 2
  • .3 Sims 3
  • .4 The Sims 4

  Thesims4thgenlogo

  Recenze expertů GameSpot

  10. září 2014

  The Sims je první hra ve franšíze, vydaná v roce 2000 jako spin-off série SimCity. Hra se setkala s kritickým uznáním a obdržela řadu ocenění a prodala dosud více než 6 milionů jednotek. [2] To patří mezi nejprodávanější PC videohry v historii. Úspěch počátečního vydání vedl k vytvoření celkem sedmi tematických expanzních balíčků pro hru; Živá velká, Domácí párty, Horké datum, Dovolená, , , .

  Kvůli úspěchu hry na PC byla vytvořena konzolová verze hry. . Konzole verze následoval Sims Bustin ‘Out a Oba pro Nintendo GameCube, Playstation 2 a Xbox. Handheld Editions of a byly propuštěny pro Game Boy Advance a Nintendo DS.

  The Sims 2 []

  Sims 2 byl propuštěn v roce 2004 jako sledování úspěšné první hry, představení plně 3D prostředí, věk progrese pro Sims a genetika, mezi četnými dodatky. Pokračování se také setkalo s velkým úspěchem a třením osmi herních expanzních balíčků; Univerzita, Noční život, Otevřeno, , , šťastnou cestu, Volný čas, a Život bytu. Poprvé byly představeny další balíčky obsahu ve formě „balíčků“, které přidávají nové objekty, pozemky, účesy a oblečení; Rodinné zábavné věci, Glamour Life Stuff, Veselé prázdninové věci, Oslava! Věci, H&M módní věci, Věci ve stylu dospívajících, Kuchyň a koupelna interiérová design, Ikea domácí věci, a Věci v oblasti sídla a zahrady. Ke konci podpory Sims 2, Byl spuštěn internetový obchod prodávající exkluzivní obsah a jednotlivé položky z rozšiřujících balíčků ve formě mikrotrankcí.

  Konzole verze konzoly Sims 2 byl vyroben, což umožňuje hráčům poprvé přímo ovládat své simy. Hra následovala The Sims 2: Pets, The Sims 2: Castaway, The Sims 2: Apartment Pets .

  The Sims 3 [ ]

  The Sims 3 Spuštěno v roce 2009 a zavedení rozsáhlých změn v sérii. Dříve segregované pozemky jsou sjednoceny do otevřených světů, které mohou Sims plně prozkoumat, systém osobnosti založený na bodovém založení je nahrazen řadou sebepopisujících rysů, které ovlivňují chování SIM, a vzhled objektů lze přizpůsobit pomocí hry ve hře Compositor textury, známý jako „Vytvořit styl“ (obsazení). .

  Jedenáct expanzních balíčků bylo propuštěno pro The Sims 3, , Ambice, Pozdě v noci, , Domácí mazlíčci, Zobrazit čas, , Roční období, Vysokoškolský život, Ostrovní ráj, a Do budoucnosti. Bylo také propuštěno devět balíčků, Špičkové podkroví, Věci v rychlém pruhu, Kempovací vybavení, Městské věci, Master Suite věci, Sladké pochoutky Katy Perryho, Dieselové věci, 70., 80. a 90. let Filmové věci. .

  The Sims 3 byl propuštěn pro PlayStation 3, Wii a Xbox 360 a také přenosnou verzi pro Nintendo DS, Nintendo 3DS a MOBILES. Na rozdíl od předchozích edicí konzoly, tato verze The Sims 3 . The Sims 3: Pets . Mobilní verze světová dobrodružství, Ambice, Nadpřirozený .

  The Sims 4 []

  byl vydán v roce 2014 jako čtvrtá iterace v sérii s hlavními generálními opravami pro vytvoření-A-SIM (CAS), živý režim a sestavení režimu. CAS má nové rozhraní, při kterém mohou hráči jednoduše kliknout a přetáhnout různé části SIM, aby upravili své funkce, místo použití numerických posuvníků. Režim sestavení nyní funguje jako systém založený na pokoji, přičemž jednotlivé pokoje jsou rozpoznány a lze je snadno přesunout nebo manipulovat. Režim sestavení také vidí přidání více nových nástrojů a zvyšuje flexibilitu v umístění objektu. V živém režimu, SIMS zažívá emoce, které ovlivní jejich chování, simíci kolem nich a extrémní emoce mohou být dokonce fatální pro sim, který je zažívá. Sims 4 Představuje také systém sdílení obsahu ve hře známý jako galerie. .

  Od července 2022 bylo propuštěno dvanáct expanzních balíčků Sims 4 Jít do práce, , Město žijící, , , Slavný, Život ostrova, , Ekologický životní styl, , . . , Den lázně, Jíst v restauraci, , Rodičovství, Jungle Adventure, Strangerville, Realm of Magic, Cesta do Batuu, Dream Home Dekoratér, . Věci se balí pro Sims 4 Na rozdíl od předchozích her představujte menší prvky herní hry kromě nového obsahu. V současné době existuje osmnáct balíčků: Věci luxusní párty, Perfektní patio, Skvělé kuchyňské věci, Strašidelné věci, , Romantické zahradní věci, , , Vintage Glamour Stuff, , , , Prádelna denní věci , Moje první mazlíčkové věci, Věci Moschino, Drobné živé věci, a Paranormální věci. , což jsou mini balíčky obsahu s velmi specifickým tématem, podobné tomu Obchod SIMS 3.

  Sims 4 . Poprvé v seriálu poskytuje verze konzoly nyní plnou základní hru a balíčky obsahu, podobné té verzi PC. To je na rozdíl od předchozích her konzoly, kde byla většina funkcí PC verze buď odstraněna, nebo verze konzoly měla exkluzivní funkce, které nebyly přítomny ve verzi PC.

  Spin-off hry []

  The Sims Série obdržela kritické uznání. Série také drží 5 světových rekordů v Guinness World Records: Gamer’s Edition 2008. Tyto záznamy zahrnují „Nejprodávanější simulační série na světě“ a „Nejprodávanější PC hra všech dob“ The Sims, který prodal 16 milionů jednotek, 100krát původní projekce EA 160 000 jednotek. [Citace je zapotřebí]

  Datum vydání „The Sims 5“, nejnovější zprávy a vše, co víme doposud

  Ačkoli EA vlastně nebyla pojmenována Sims 5 Zatím víme, že – po sedmi dlouhých letech – vydavatel oznámil, že příští generace The Sims . Toto je slibná zpráva pro fanoušky Sims, kteří čekali velmi dlouho na pokračování Sims 4, vzhledem k tomu, že v roce 2014 vydal cestu zpět.

  • Přečtěte si více: „Legenda Zeldy: Recenze slz Kingdom“

  Sims 4, . Jako vždy, další hru bude vyvinuta společností Maxis a vydána společností Electronic Arts a pravděpodobně přijme některé z vývoje série zavedených zpět .

  . Ale zvěsti to naznačují je údajně založen na cloudu a bude dokonce obsahovat zbrusu novou komponentu pro více hráčů. , to je rozumné Sims 5 .

  ? .

  Nejnovější zprávy Sims 5

  • Generální ředitel EA Andrew Wilson naznačuje nový Sims franšíza je v potrubí

  Sims 4 Home

  Sims 5 datum vydání

  Oficiální datum vydání . Na základě současného vývoje obsahu pro Sims 4, .

  V lednu 2020 generální ředitel EA Andrew Wilson během finančního briefingu společnosti naznačil, že příští generace The Sims .

  . Hry v sérii spustily obvykle nejprve, než dorazí na PS5, Xbox Series X/S nebo Switch.

  Vzhledem k tomu The Sims 3 vyšel v roce 2009, následoval Sims 4 .

  Sims 5?

  Ne, přívěs pro Sims 5 Ještě není venku. . .

  Sims 5 ?

  Právě teď neexistuje ponětí co nabídne, ale Simmers může v nové hře očekávat více „sociální interakce a konkurence“.

  Během finančního briefingu Q3 EA 30. ledna 2020 generální ředitel Andrew Wilson uvedl, že nejnovější záznam v . The Sims Online V nadcházející hře.

  “Jak Maxis nadále přemýšlí.” The Sims .

  Pokračoval: „Jsme velmi nadšeni. Toto je hra, která ve své kategorii opravdu nemá žádnou konkurenci pro poskytování a naplnění těchto motivací pro hráče a myslíme si, že je pro nás po mnoho dalších let obrovská příležitost k růstu.“

  Sims 4

  Sims 5 ?

  Soudě v minulosti Edice, pátá splátka by byla pravděpodobně debutována na PC před příjezdem na PlayStation a Xbox. . To vše však záleží, kdy přistane na konzolách, protože stará genová technika může být do té doby jednoduše zastaralá.

  Sims 5 být na Nintendo Switch?

  Je nepravděpodobné Sims 5 . The Sims ještě tam hry a vzhledem k tomu Sims 5 je stále roky pryč, je pravděpodobnější, že Nintendo do té doby vydá novou konzoli.

  Chalupa Sims 4 Living

  I když se všichni díváme dopředu Sims 5, Na cestě stále existují aktualizace obsahu . .