The Witcher 3: Wild Hunt dorazí na další gen letos v prosinci – CD Projekt, The Witcher 3 Next -Gen Review: Přizpůsobte si jeden z největších RPG vůbec – Polygon

The Witcher 3 zasáhne ještě těžší ve světě po cyberpunk 2077

Jako příklad vezměte bílý sad. Je to první oblast hry a funguje to jako dohánění pro veterány franšízy a tutoriál pro nové hráče. Geralt a jeho pseudo-dAd Vesemir se snaží setkat se svým starým přítelem Yenneferem uprostřed válečné zóny a nebyla tam, kde jim řekla, že bude. Jsou na rozhledně a jsou okamžitě vtaženi do věcí, které čarodějové dělají: je tu gryphon k lovu a místní politice navigovat a lovci musí najít řešení, které uspokojí obojí. Část hry White Orchard ve hře trvá méně než dvě hodiny (rychleji, pro ostatní), ale je naprosto naložena informacemi o světě a cílech jeho postav, velkých i malých. Poznáme národy, které bojují. Dozvíme se o jejich politikách a kdo by mohl získat moc, pokud útočníci vyhrají. Vidíme neefektivnost a naděje na lepší zítra a vidíme, jak staré předsudky zůstávají a objevují se nové.

The Witcher 3: Wild Hunt dorazí na další gen letos v prosinci

Nadcházející vydání CD Projekt Red’s Award-vyhrávající rolí hraní hry na hraní rolí, vylepšeno silou konzolí příští generace a moderního hardwaru PC, představí desítky vizuálních, výkonů a technických vylepšení nad originálem. Patří mezi ně podpora sledování paprsků, rychlejší doby načítání na konzolách a řada modů integrovaných do zážitku, mimo jiné. Spolu s novým dalším obsahem inspirovaným Zaklínač Série z Netflixu, budou pokryty příští týden na vyhrazené události Redstreams na Twitch, kde studio představí hraní hry z další verze hry.

Verze příští generace The Witcher 3: Wild Hunt – Kompletní vydání Bude k dispozici k nákupu digitálně na PlayStation 5, Xbox Series X | S a PC, obsahující všechny bezplatné DLC vydané k dnešnímu dni a obě hlavní rozšíření: Srdce kamene A Krev a víno . Navíc bude k dispozici bezplatná aktualizace příští generace pro každého, kdo vlastní jakoukoli vydání hry pro PlayStation 4, Xbox One a PC. Fyzické vydání bude vydáno po počátečním digitálním zavádění, s konkrétním datem, které bude oznámeno později .

Kromě vydání příští generace, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch Versions The Witcher 3: Wild Hunt Obdrží také aktualizaci s mnoha doplňky a vylepšeními, stejně jako další obsah s tématem Netflix. Další podrobnosti, včetně data vydání, budou brzy oznámeny.

Další informace o The Witcher 3: Wild Hunt , Navštivte oficiální web a sledujte hru na Facebooku a Twitteru .

The Witcher 3 zasáhne ještě těžší ve světě po cyberpunk 2077

Geralt of Rivia, na svém koně Roach, zkoumá divočinu kontinentu v The Witcher 3: Wild Hunt's Next Gen Upgrade

The Witcher 3: Wild Hunt je téměř tady a já jsem strávil několik dní hraním během prvních několika hodin hry (velmi klidně), abych viděl, jaké to je. Mám dobré zprávy: ve skutečnosti je to kompletní Čaroděj 3 Zkušenosti s určitými zlepšeními kvality života a podstatnou grafickou upgrade. Stále také slouží jako značka s vysokou vodou v RPG designu, do té míry, že stále způsobuje, že jiné hry vypadají ve srovnání stmívanější.

Polygon doporučuje logo s textem „Polygon doporučuje“

Polygon doporučuje Je náš způsob, jak schválit naše oblíbené hry, filmy, televizní pořady, komiksy, stolní knihy a zábavní zážitky. Když udělíme polygon, doporučí odznak, je to proto, že věříme, že příjemce je jedinečně provokující, zábavný, vynalézavý nebo zábavný-a stojí za to se hodit do vašeho rozvrhu. Pokud chcete kurátorské seznamy našich oblíbených médií, podívejte se Co hrát a Co sledovat.

Aktualizace, kterou jsem hrál na PlayStation 5, spočívá na třech hlavních pilířích: vizuální upgrady, několik modů fanoušků, které byly integrovány do vlastní hry, a některé nové DLC, které integruje estetiku z Netflixu Zaklínač série do hry.

Vizuální aktualizace nabízejí režim výkonu, který zamkne hru na 60 snímků za sekundu. Jsou to dobré rámečky, a přestože vím, že PC hráči na tomto světě už nějakou dobu žijí v tomto světě, zážitek z kopání zpět na gauči a sledováním Geralta z Rivie Piruette při řezání donorů na polovinu nelze porazit. Je to také skvělé mimo akci. Sledování Geraltových výrazů obličeje při 60 fps ve velké televizi 4K je fascinující. Jeho charakteristická „HRMM“ a „UH-HUHS“, s jejich účastí na mírných změnách projevu, byly vždy jádrem jeho charakteru; Linie a pohyby hry v režimu výkonu existuje čistota, která tyto věci vytahuje, a dělá je ještě více stylizovanými, s dobře definovanými hranami a mírně měkčí paletou mezi nimi.

Letecký pohled na vévodství Toussaint v Blood and Wind DLC ve Witcher 3: Wild Hunt on Xbox Series X

Rovněž to neublíží, že režim výkonu nikdy nepřiměl fanoušky v mém kopnutí PS5. Naproti tomu, kdykoli Geralt dokonce přemýšlel o mluvení s Townsfolkem nebo cvalem roachu skrz bažinu zamořenou monstrum, na mých posledních genů, znělo to, jako by se můj PS4 vydal na oběžné dráhy.

Čaroděj 3 Stále se podaří učinit drtivou většinu jiných RPG na otevřeném světě (většina ostatních her, opravdu), zdá se, že ve srovnání chybí

Nebyl jsem zdaleka tak ohromen režimem sledování 30 FPS Ray Aktualizace, nicméně, ale. Nejsem si jistý, zda se jednalo o interakci s mým televizí nebo skutečným problémem snímků, ale zdálo se, že otočení režimu zaměřeného na věrnost zavede skutečnou koktání. Dokonce i podivnější, v časném cutscénu s čarodějnou Yennefer, se zdálo, že zcela rozbije zvukovou synchronizaci s modely znaků (zastavení cutscénu a přepínání zpět na výkon okamžitě ji opravilo). Nenechal jsem to moc, kromě toho, abych jednoduše viděl, jak věci vypadají s hlavními změnami osvětlení.

Když pokračuji v přehrávání hry na této novější konzoli, budu ji udržovat v režimu výkonu, i když jen proto, že to umožňuje, aby se hra naklonila do jejích silných stránek. Geraltův svět je svět, A nové 4K textury s svěží zelení a chrlovanými hnědými. Ať už je zde vyvoláno jakékoli sledování paprsků světla, je to správná část. Velen byl vždy většinou bažiny, ale dovnitř Čaroděj 3Nová inkarnace 2022, bažiny se zabývají éterickým vzhledem – téměř jako kapky vazelíny nalévané přes divočinu. Fantazie Vazelína.

Geralt z Rivia Squares proti monstrum podobnému Minotauru v The Witcher 3: Wild Hunt's Next Gen Upgrade on PS5

Vylepšená grafika, mody, které trochu usnadňují správu zásob a navigaci mapy, a některé vhazování DLC jsou dobré. Ale nejsem si jistý, že jsou to výbušně vzrušující věc o návratu Čaroděj 3 V roce 2022. To jsou prvky, které by vás mohly nalákat na přehrávání nebo, pokud budete mít štěstí, váš první vpád do propojených světů obyčejných občanů, tvorů, nesmrtelných a pánů, kterým Geralt proplétá skrz. Možná vás to dostane do dveří, ale nejsou to oslava.

The Witcher: Původ krve není velkým znamením pro budoucnost po henry Cavill

Strana – tím mám na mysli masivní politický a meziplanární příběh, který se děje uvnitř Čaroděj 3 -je stále neuvěřitelný a stále dokáže vyrobit drtivou většinu jiných RPG na otevřeném světě (většina ostatních hry, opravdu) se zdá, že chybí srovnání.

Jako příklad vezměte bílý sad. Je to první oblast hry a funguje to jako dohánění pro veterány franšízy a tutoriál pro nové hráče. Geralt a jeho pseudo-dAd Vesemir se snaží setkat se svým starým přítelem Yenneferem uprostřed válečné zóny a nebyla tam, kde jim řekla, že bude. Jsou na rozhledně a jsou okamžitě vtaženi do věcí, které čarodějové dělají: je tu gryphon k lovu a místní politice navigovat a lovci musí najít řešení, které uspokojí obojí. Část hry White Orchard ve hře trvá méně než dvě hodiny (rychleji, pro ostatní), ale je naprosto naložena informacemi o světě a cílech jeho postav, velkých i malých. Poznáme národy, které bojují. Dozvíme se o jejich politikách a kdo by mohl získat moc, pokud útočníci vyhrají. Vidíme neefektivnost a naděje na lepší zítra a vidíme, jak staré předsudky zůstávají a objevují se nové.

Ciri a Geralt z Rivia spočívají proti kufru stromu v The Witcher 3: Wild Hunt's Next Gen Upgrade na Xbox Series X

Geralt žije na místě tak, jak se vynořilo jako jakékoli místo hry, a více než to je unavený. Prostřednictvím něj se naučíme, jak se toho sami unavit, a můžeme být rozhněvaní krátkozrakostí jeho obyvatel. Bylo pro mě ohromující, jak rychle jsem byl absorbován zpět do tohoto fantasy světa poté. Upgrady pomáhají s tímto pocitem vyrovnání postav a sezením ve fikci-uživatelské rozhraní je nyní nenápadnější a existuje nová efektivita nabídky, díky ní Lidé se zabývali těmito několik týdnů nebo dokonce měsíců. Ta magie tam byla po celou dobu.

Kupodivu, převládající myšlenka, která mě prosila, když jsem hrál Čaroděj 3 Opět byla vlastně o jiné hře. Přemýšlel jsem o Cyberpunk 2077, které jsem hrál začátkem tohoto roku a jak málo to hrálo z úspěchů Čaroděj 3. Síla Geraltova dobrodružství je to, jak málo z toho má s ním opravdu společného. Je v některých důležitých místnostech a potkává hybatele a třepačky, ale válečníci žijí a nezemřou bez něj. Dynastie padají. Monstra zabijí slabé. Mechanismy života se vyskytují a nemusí tam být, aby se to všechno rozvinulo – díky tomu je jeho příběh tak přesvědčivý. Je to hrdina, když je kolem, a podle potřeby se bude pohybovat nebo třást, ale jeho svět není poháněn protagonistou. Je to skromná fantazie, nebo se alespoň představuje jako jedna a naopak, Cyberpunk 2077 byl ze strany hráče tak zaměřen na to, že se zdálo, že lidé neexistovali, pokud nebyli v mém zorném poli. V této hře došlo k historii tak, aby tam mohl být protagonista V, aby ji zdědil. Geralt je ve srovnání téměř anonymní.

Upgrade příští generace to zpřístupní pro více lidí a jsem z toho nadšený. Ale to mě nechalo s melancholickým pocitem o tom, kde jsme byli, a vzhledem k budoucnosti franšízy čarodějnice, kde příspěvek-Cyberpunk Hra z čarodějnice by mohla jít. Doufám, že RPG CD Projekt Red’s 2015, spíše než ten, který vydal v roce 2020, je nadace, na které je postaven.

Upgrade příští generace pro The Witcher 3: Wild Hunt bude propuštěn prosinec. 14 On PlayStation 5, Windows PC a Xbox Series X. . Vox Media má přidružená partnerství. Ty neovlivňují redakční obsah, i když média Vox mohou vydělávat provize za produkty zakoupené prostřednictvím přidružených odkazů. Můžeš najít Další informace o etické politice Polygonu zde.

Zaregistrujte se na novinové poznámky

Týdenní kolo nejlepších věcí z polygonu