Třídy – Realm Royale Wiki, Třídy Realm Royale: Jak je používat a jaká kouzla k chytání | Shotkul skalního papíru

Třídy Realm Royale: Jak je používat a jaká kouzla se chytit

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Třídy

Existuje více . Každý z nich má své vlastní jedinečné speciální bonusy za schopnosti a zbraně. Každá speciální zbraň, schopnost a schopnost pohybu lze nalézt v hrudnících, legendárních hrudnících zeppelinu, kopích skřítků, nebo zaručeni kováním. .

Seznam tříd [| ]

V současné době existuje 5 hratelných kurzů:

Náčrty průzkumu postav

Koncepty pro třídu inženýrů

Koncepty pro třídu mágů

Koncepty pro třídu mágů

Více náčrtů průzkumu postav

Náčrtky pro průzkum postavy a zbraní

Náčrtky pro průzkum postavy a zbraní

Koncepční umění třídy Assassin

Koncepce postav inženýra

Více koncepčního umění pro třídu inženýra

Více koncepčního umění pro třídu inženýra

Realm Royale
O hře • Jak hrát • Kuřata • • Zbraně • Položky • Kování • Mapa • Kosmetické předměty • Hodnocení • Poznámky k náplastům • Lore

Třídy Realm Royale: Jak je používat a jaká kouzla se chytit

. Každý z nich má jedinečně odlišný styl hry s řadou schopností zvládnout a také svou vlastní jedinečnou legendární zbraň třídy na řemeslo na kováře. Tato příručka vás provede přes každou z nich, podrobně popisuje, co kouzla a zbraně chytit, a také několik tipů, jak je efektivně používat.

. Na hlavním průvodci pro Realm Royale najdete několik dalších hlavních herních tipů a triků.

Průvodce třídy Realm Royale

Nová funkce Realm Royale je myšlenka zahrnutí tříd, které se od sebe velmi liší a mísí hranice mezi Battle Royale a Hero Shooter. . .

Bojovník

. Válečníci používají kombinaci dovedností a dovedností týmu a dovedností, aby se dostali do nepřítele.

Warrior schopnosti

Pasivní schopnost: Získejte 5 zdraví za sekundu.
Heroic Leap – skok o obrovskou vzdálenost a výšku, s možností způsobit poškození s dopadem na přistání. Vyšší pozice zkrátí čas na cooldown a poškození.
Vyhozená schopnost 1: . . Vyšší pozice zkrátí čas na dohodu a zvýší se uzdravení množství.
Vyhozená schopnost 2: Stínění lektvaru – hodí baňku, která opravuje štíty vašich spojenců. Může být použit k opravě vašich štítů, pokud jsou hozeny ve vašem okolí. Vyšší pozice zkrátí čas na potažení a zvyšuje množství zotavených štítů.
Vyhozená schopnost 3: Nabíjení – pomlhne krátkou vzdálenost a poškozuje nepřátele na cestě náboje. Vyšší pozice zkrátí čas na cooldown, ale poškození je stejné pro všechny řady.
Vyhozená schopnost 4: . Vyšší pozice zkrátí čas na dohodu a zvyšuje to, jak moc ovlivňované cíle se zpomalí.

Legendární třídní zbraň válečníka je vrhací sekera, která letí vzduchem a může zabalit masivní úder, ale malá nevýhoda v tom, stejně jako mnoho zbraní v říši Royale, je založena na projektile. . Pokud můžete zachytit variantu mrazu této zbraně, pak zpomalení usnadní zasažení nepřátel.

Warrior tipy a triky

Jako válečník je v tom, co můžete dělat, poměrně velké množství rozmanitosti. Schopnosti samy o sobě jsou snadno pochopitelné a díky jejich pasivním schopnostem se nemusíte příliš starat o uzdravení malých škod. Jsou to skvělí týmoví hráči v tom, že mohou udržovat své spojence zdravé, ale nebojí se uvíznout dovnitř, aby se nepřáteli stali sítí a nabíjeli. . .

Třída inženýra

Zatímco zpočátku docela podobný, inženýr je spíše podpůrnou třídou pro nepřátele. Mají přístup k nějakému uzdravení, ale se spoustou dovedností v oblasti efektů vynikají při výkonu těch, kteří se skrývají.

Schopnosti inženýrů

Získejte 5 štítů za sekundu.
Schopnost pohybu: Thrust – skočí obrovskou vzdálenost do vzduchu svisle. Vyšší řady zmenšují čas cooldownu.
Vyhozená schopnost 1: Barikáda – nasadí barikádu zablokovat nepřátelský oheň, který trvá krátkou dobu. Vyšší řady snižují cooldown a prodlužují dobu štítu.
Vyhozená schopnost 2: Nasazení věže – nasadí až dvě věže, aby střílel nedaleké nepřátele. Vyšší pozice snižují cooldown a zvětšují dobu trvání věží.
Vyhozená schopnost 3: . Vyšší pozice snižují cooldown a zvyšují množství poškození na klíště.
Léčení Totem – nasazuje totem, který se uzdraví sebe a všechny blízké spojence. .

Legendární zbraň třídy inženýr

Inženýři získají přístup k plazmové launcher, který vystřelí lahvičky, které po nárazu odpálí, aby způsobily poškození výbušniny. Toto poškození má oblast účinku, takže nemusíte být tak přesné jako většina ostatních zbraní a je zvláště užitečná pro skupinové boje, kde se nepřátelé shlukují v jednom prostoru. Mají slušné množství dosahu a lze je účinně použít pro nepřátele stáda z krytu. Jakýkoli prvek je s touto zbraní dobrý, takže to kombinujte s prvkem ohně a naskládejte více poškození na nic netušícího nepřátele, Frost, aby zpomalil jejich útěk, nebo blesk, aby odhalil jakékoli tajné útočníky.

Inženýrské tipy a triky

. Barikády poskytují životně důležité krytí ve více otevřených oblastech, zatímco ohnivé bomby a věže jsou skvělé pro spláchnutí nepřátel, kteří se skrývají. . Vynikají ve středním rozsahu, zejména pokud mají ve svém arzenálu laundál v plazmě, takže můžete použít tento druhý slot pro zbraně pro blízké nebo dlouhé doletové zbraně, abyste věci vyvážili. .

Třída Assassin

Assassins z průzkumné třídy parta má spoustu schopností, které jim pomáhají zabránit tomu, aby byly vidět, ale také se skok na nepřátele podvodem a technologií překvapí.

Assassin schopnosti

Získejte 10% extra rychlost země
Schopnost pohybu: Blink – teleportujte na krátkou vzdálenost. Vyšší pozice zkrátí čas cooldownu.
Vyhozená schopnost 1: Bomba otřesů – hodte bombu, abyste zaklepali nepřátele nebo se posunuli dopředu. Vyšší pozice zkrátí čas na cooldown a zvyšuje poškození způsobené nepřátelům.
. Vyšší řady snižují cooldown a přitom zvyšují doba trvání schopností a rychlost pohybu.
Vyhozená schopnost 3: Sensor Drone – nasadí drony, aby odhalil nedaleké nepřátele. Vyšší pozice snižují cooldown a zvyšují doba trvání schopností.
Vyhozená schopnost 4: Kouřová obrazovka – Vytvořte kouřovou obrazovku, která blokuje nepřátelské vidění a na krátkou dobu vám uděluje utajení. Vyšší pozice snižují cooldown a zvyšují doba trvání schopností.

Legendární zbraň třídy Assassin

Assassin poněkud vhodně získává odstřelovací pušku jako exkluzivní zbraň třídy. Díky své kapacitě s jedním výstřelem je rozhodně jeden z nejasnějších. . Pokud přistáváte headshot, obvykle jsou to záclony pro nešťastnou duši, pokud nejsou zcela vyzdobeny v legendárním brnění. Oheň je obzvláště dobrá varianta této legendární zbraně, protože zvláštní poškození může odtrhnout zbytek dobře ozbrojeného zdraví nepřítele.

Tipy a triky vraha

. . . Ostatní schopnosti jsou však mnohem užitečnější na úrovni sebezáchovy a měly by být upřednostňovány. Jakmile máte tu odstřelovací pušku, vykopejte jakoukoli jinou dlouhou vzdálenost ve prospěch něčeho více středního rozsahu pro případ, že by se věci dostaly do chlupatého.

Třída mága

Kouzelník

. Mohou také létat a obtěžovat budoucí útočníky tím.

Mage schopnosti

Pasivní schopnost: Získejte 30% účinnost lektvaru.
SOAR – umožňuje mágu na krátkou dobu létat. Vyšší řady zmenšují čas cooldownu a zlepšují doba trvání schopností.
Vyhozená schopnost 1: Výbušná baňka – hodí záblesk, který po detonaci způsobuje poškození a zpomaluje nepřátele. Vyšší řady zkrátí čas na dohodu a zvyšují pomalý účinek na nepřátele.
Fireball – Střelte ohnivou kouli, která prochází nepřáteli kvůli vysokému poškození. Vyšší řady zkrátí čas na dohodu a zlepšuje poškození způsobené nepřátelům.
Vyhozená schopnost 3: Ice Block – na krátkou dobu uzavírá mág v ledu. Zatímco v ledu, mág se uzdraví a je imunní vůči všem poškozením, ale nemohou se pohybovat nebo zaútočit. Schopnost může být zrušena, pokud je reaktivována. Vyšší řady zmenšují čas cooldownu a zlepšují doba trvání schopností.
Vyhozená schopnost 4: Zeď – postaví zeď ze země. Lze použít ke spuštění mága do vzduchu, pokud je odlito pod nohou. Vyšší řady zmenšují čas cooldownu a zlepšují doba trvání schopností.

Legendární zbraň třídy mágů

I když to není docela personál, o kterém byste si představovali, že by měl mág, kamenný oštěp je díky svému výbuchu naprosto hrůzostrašnou zbraní. . V kombinaci s dalšími schopnostmi mága je kamenná kopí fantastické párování. .

Mage Tipy a triky

. To znamená, že dvě schopnosti jsou jasně lepší a měly by být upřednostňovány nad ostatními. . Další skvělou schopností je Ice Block, což vás nejen imunní poškození na krátkou dobu, ale také vás významně uzdraví. Mágové mají tendenci vyniknout ve střední třídě, ale mohou použít Soar k letu okny pro blízké bojové přepadení.

Hunter třída

Konečně máme lovce, který je trochu kombinací všech obchodů. I když jejich schopnosti ve skutečnosti nepřispívají k žádnému tématu, jako jsou ostatní, umožňují spoustu možností pro jakoukoli danou situaci.

Hunterovy schopnosti

Pasivní schopnost: Získejte 10% výměnu zbraně a znovu načtěte rychlost.
Schopnost pohybu: Dodge Roll – Rolls ve směru, ve kterém se v současné době stěhujete. Vyšší pozice zkrátí čas cooldownu.
Vyhozená schopnost 1: . Vyšší pozice zkrátí čas cooldownu.
Vyhozená schopnost 2: Flare – Vypálí světlice, která odhaluje všechny nepřátele v oblasti. Vyšší pozice zkrátí čas na cooldown a zvyšuje poloměr odhalení.
. .
Vyhozená schopnost 4: Stahni – Hunter skočí dozadu a dočasně vstupuje do režimu tajnosti. .

Legendární zbraň lovecké třídy

Když přemýšlíte o lovcích, obvykle přichází na mysl luk a šíp. To je přesně to, co má Hunter jako svou třídní legendární zbraň a může to zabalit docela úder. Mohli byste rychle vystřelit šípy, ale ve srovnání s nabitý výstřel by způsobili malé poškození. . Frost je dobrým prvkem pro tuto zbraň, která zpomaluje cíle pro následné nabité výstřely, i když další poškození z ohně může být také prospěšné při špetce.

Lovecké tipy a triky

Přestože lovci mají spoustu rozmanitosti, ve skutečnosti nevynikají v jedné oblasti, i když jedna užitečná kombinace, kterou je třeba použít, když uprchne z nepřítele. Jejich dodge roll je normálně poměrně slabý, ale při tom, když jde o okraj útesu a dokonce aktivace ve vzduchu, udržuje hybnost umožňující větší množství pokrytí vzdálenosti. Jejich všestrannost znamená, že dokážou vybavit téměř jakékoli vysoce úrovně zbraní a dělat dobře, spíše než se specializovat na jakoukoli danou oblast, a pokud jsou součástí týmu, mohou být naprosto devastující se svými doly nebo schopnostmi vzplanutí.

Nyní, když máte podrobné schopnosti každé třídy, pravděpodobně vás zajímá, jaké nejlepší zbraně je třeba dávat pozor. Najdete je v naší říši Royale Guepons Guide, který také podrobně popisuje truhly, ze kterých můžete vyloučit a co pravděpodobně obsahují. Alternativně se také můžete podívat na náš průvodce mapou Royale v oblasti Realm Royale, kde najdete přehled jediné mapy, která je v současné době k dispozici v Realm Royale.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

.