Třídy XCOM 2: Tipy pro odborné tipy pro vytvoření Ultimate Squad | PCGamesn, сообщество Steam:.2

Sestavení třídy XCOM 2

Pár dalších věcí, které je třeba mít na paměti:

Třídy XCOM 2: TIPY Expert pro vytvoření Ultimate Squad

Chcete se dozvědět více o nejlepších sestavách třídy XCOM 2? Vítězství je nemožné bez vašich vojáků. Jsou to vaše první a jediná obranná linie, sabotují adventní aktivity v partyzánských nájezdech, chrání civilisty před odvetou a získávání inteligence ohledně hrozby mimozemšťanů. Tato hra je z nějakého důvodu považována.

Každý voják v XCOM 2 se může specializovat na jednu ze čtyř tříd (plus některé pokročilé stavby z války o zvolené expanzi a třídy Psi-Ops) a může být obtížné navigovat nuance každé jednotlivé třídy vzhledem k možnostem, které máte. Každá nová třída má přímý analog v nepříteli neznámé, ale lze ji použít pro různé role.

Pro každou ze čtyř základních tříd existují základní schopnosti, které jsou vaši vojáci dány, jakmile opustí nováček a stanou se squaddies. Poté, s každou další hodností, máte na výběr mezi dvěma dovednostmi z paralelních disciplín. Naštěstí pro vás jsme tu, abychom s vámi sdíleli některé z nejlepších strategií a největších no-nos každé budování třídy XCOM 2.

Ranger staví

Strážce slouží jako primární průzkumná jednotka, schopná se pohybovat nezávisle v utajení a zároveň zapojit nepřátele na blízkém dosahu pomocí střelných zbraní a Melee zbraní. Rozhodně nejvšestrannější třídou ve hře, Rangers mohou být buď ničivým strašidlem smrti zasahující ze stínů, nebo rychlá ninja schopná řezat nepřátelské hordy dolů.

Příbuzný: Přečtěte si náš kompletní průvodce XCOM 2 DLC

Strážci mohou zaútočit na sousední nepřátele svým mečem i po použití obou akcí k přesunu nebo pomlčku, čímž se rozšiřuje jejich rozsah útoku. Různí mimozemšťané reagují různými způsoby k útokům na blízko; Sectoids berou +3 poškození ze všech útoků meče/melee, zatímco někteří nepřátelé, jako jsou Mutons, proti úderu na Melee na Melee, plně se vyhýbají poškození a ubližují svému vojákovi místo toho.

Pár dalších věcí, které je třeba mít na paměti:

 • Vzhledem k jedinečné schopnosti Strážců znovu se znovu objevit a bok nepřátel i poté, co se jedná o zapojení, vždy existuje silná možnost, že se může chytit roamingovou hlídkou. Jednotky s „Phantom“ začínají misi v utajení, i když se týkající se ne, tak dávejte pozor, aby se za nepřátelské linie nezachytili sami za nepřátelské linie.
 • Pokud se nepřítel pokusí zaútočit na Strážce, který máBladestorm‘, A je v dosahu melee, bude se aktivovat před nepřátelským útokem. Dále, když adventní posílení klesne vedle Strážce, aktivuje se Bladestorm, než mohou reagovat. Po tažení Strážce se také aktivuje na zmije úspěšně pomocí své omezené schopnosti a umožní jim zabít zmije, i když je zúženo. Strážce s Bladestorm, který panikaří, však zaútočí také na spojence, když přijdou do dosahu melee.
 • Strážce je jediný voják schopný dosáhnout nebo dokonce překonat 100% kritický zásah. Jiné třídy nemohou používat brokovnice a mají jen malou šanci získat dovednost Shadowstrike z Advanced Warfare Center, což dává Rangerovi o 45% větší šanci na kritický zásah.
 • Téměř všechny mise s cíli úkolů a EVAC mohou být zcela sólo Rangers používající dovednosti skrytí a některé jednoduché, tajné taktiky zásahu a běhu.
 • Nesmiřitelný může se aktivovat po „běhu a zbrani“, udělit celkem 4 tahy na jednom tahu.
 • Strážce se může zdát jako dobrá volba nést lebka, protože se přirozeně hodí k normální sadě Rangera, ale jeho nižší skóre hack ve srovnání se specialistou znamená, že byste se měli podívat Lebka namísto Lebka.

Grenadier Build

Prvním a nejdůležitějším rozhodnutím, pokud jde o Grenadiers, je, jakou roli chcete, aby měli. Pokud se chystáte na ofenzivní trasu, doporučujeme vám vzít si ‘Shredder‘ namísto ‘Výbuch‘. Shredder je proaktivní dovednost, která vám umožní diktovat podmínky, na které zaútočíte, zatímco výbuch je reaktivní dovedností a změkčení poškození, když jste nuceni ji vzít. V kombinaci s vysokým dodge statem to může být stále velmi užitečný, ale Shredder je zvláště účinný pro rychlé snížení obrněných cílů. Střelba s Grenadierem jako první, aby vyřadila brnění před zahájením palby s jinými jednotkami, je skvělý způsob, jak zabít obrněné nepřátele, a může se také spojit s „holo-cílením“, vyřadit brnění a poskytnout bonus za cíl pro ostatní vojáky.

Když se rozhodnete, jakou roli bude váš grenadier vykonávat, musíte si také vybrat jejich obchodní nástroj. Pokud jedete na trase těžkých zbraní místo výbušnin, možná budete potřebovat nějaké dovednosti formování terénu, jako je „demolice“, což je dobrá alternativa k granátům pro ničení krytu. Je to riskantnější než „potlačení“ stejné úrovně; Pokud nepřítel, jehož krytí je zničeno. Kromě toho je některé krytí nezničitelné nebo může být poškozeno pouze místo zcela odstranění, což v některých situacích způsobuje demolici zbytečná. Také mějte na paměti, že výpočet přesnosti této dovednosti přidává +10%, aby zasáhl šanci, ale ignoruje jakýkoli rozsah mod, takže bití může být problém.

Spíše podobné: Přečtěte si průvodce tipy XCOM 2

Vzhledem k tomu, že Grenadier má přirozeně nízký cíl, musíte se ujistit, že se zaměřte na bonusy a mody AIM, pokud plánujete zasáhnout cokoli se svou zbraní. „Zdravas kulky“ může pomoci vyrovnat Grenadierův přirozeně nízký cíl a nabízí proti nepřátelům s vysokou vrozenou obranou (jako jsou strážci), kteří mohou být často velmi obtížné zasáhnout. Také to jde dobře se Shredderem – protože zaručený zásah z brnění je obvykle vyhrazen pouze pro granáty – a docela užitečný při jednání s zakořeněnými nepřáteli. A protože mnoho schopností Grenadier konzumuje místo jednoho konzumace dvou nebo tří výstřelů, nezapomeňte vybavit rozšířené časopisy nebo rychlé načtení modů, aby se čelili:

 • Potlačení je účinný pro zastavení nebezpečných nepřátel v útoku na skupinu a více granátů může účinně zamknout nepřítele s trestem AIM -100, protože schopnost hromadí se sama sebou. Kromě toho je zaručeno, že potlačení odstraní overwatch a může být spárováno s cílením na holo na bonus AIM na vrcholu svých základních efektů.
 • Těžká munice je skvělé, pokud používáte svého grenadiera primárně pro jejich … no, granáty. Funguje to dobře proti nepřátelům, kteří rádi bojují z obálky, a umožňuje vám méně starosti s příděly výbušnin. Také vám dává dobrou taktiku, abyste se zbavili těch otravných cílů s vysokým dodge, proti nimž je zaručená škoda často důležitější než pravděpodobnost syrového zásahu.
 • Holo-cíleníBonus AIM spouští se na každý výstřel a je aplikován bez ohledu na to, zda útok zasáhne nebo chybí, což je docela užitečné jako úvodní útok proti cílům s vysokou obranou, jako je Archons. Lze jej kombinovat s Shredderem a buď krupobití kulek nebo prasknutí pro naprosto zničující otevírací salvo, což dává týmu mnohem větší šanci zabíjet nebezpečné cíle, jako jsou sektopody nebo strážci na tahu.
 • Těkavý mixBonus na každý granát je podstatný a v kombinaci s pokročilým granátovým launcherem vám často umožňuje zasáhnout více balíčků nepřátel jediným granátem. Je to zvláště zajímavé, když se kombinuje se speciálními granáty, jako jsou flashbangy, kvůli jejich nízkému/neexistujícímu poškození.
 • Salva je občas velmi užitečné, protože umožňuje Grenadierům vystřelit dva granáty najednou nebo jeden granát a poté jednat. Je to o něco defenzivnější schopnost, protože vyžaduje, aby Grenadier zůstal stacionární, aby mohl využít schopnost, ale synergie velmi dobře s přepadením. Pokud s tím otevřete, zaručuje, že nepřátelé budou otevřeni pro následné nebo overwatch snímky.
 • Prasknutí je klíčovou dovedností pro granáře, kteří chtějí být schopni snížit jednotlivé cíle. V kombinaci s Shredder a/nebo holo-cílením rupture také zaručuje kritický zásah (ale mějte na paměti, že další potenciální poškození není zobrazeno během náhledů).
 • Saturační oheňK kuželu efektu je extrémně úzký a omezující použití proti více cílům, pokud nejsou téměř v přímé linii od Grenadiera. Kromě toho nespustí holo cílení a není ani zaručeno, že zasáhne nepřátele nebo zničí kryt v kuželu ohně.

Specialista sestavení

Provozování některých z nejmodernějších zařízení, které XCOM nabízí, nasazují robotické drony na bojišti, které mohou být vybaveny pro bojovou nebo polní péči a jsou schopny poskytnout úžasnou podporu zbytku týmu. Jejich jedinečná schopnost hacknout robotické jednotky navíc pomáhá vypořádat se s těmi předraženými Tincans, kteří trápí pozdní hru.

Specialista je obzvláště zběhlý jako podpůrná role, který je schopen zlepšit schopnosti skupiny a poskytovat úžasné krycí ohně. Pokud používáte Posouzení hrozeb Na specialistovi s dovedností „Guardian“ vám to obvykle udělí tři nebo více overwatch výstřelů v jednom tahu. Kromě toho, udělení dalšího posouzení hrozby vojáků před zahájením palby v rámci přepadení Overwatch povede k tomu, že se po pádu opět vystřelí spuštění vojáka. To jsou dva výstřely od jedné osoby v přepadení overwatch! Některé další poznámky:

 • Kvůli jejich přirozeně vysokému skóre hackerství, specialisté dělají dobré kandidáty k přenášení Lebky. Extra podpora hacku z Lebka také jim velmi prospívá.
 • Hacking Adventní síťová věž nebo cíl mise spotřebuje pouze jeden akční bod a neukončí váš řada. Nicméně hackování robotického nepřítele s ‘Protokol Haywire„Ukončí tah, stejně jako„ bojový protokol “a„ vypouštění kondenzátoru “.
 • Bojový protokol a Vypouštění kondenzátoru Oba bypass brnění. Neaplikují bonus za poškození robotickým nepřátelům, kteří jsou hacknuty s „Haywire protokolem“, buď.
 • Robotičtí nepřátelé (jako jsou MECS) hacknuty s protokolem „Haywire protokol“ nemohou jednat na prvním přechodu na hacknutí, ale mohou jednat na prvním tahu po hackovaných koncích. Adventní věže však mohou působit na první kolo obou situací. Mějte na paměti, že robotičtí nepřátelé jsou hacknuty „Haywire Protocol“, nemusí být zničena k dokončení mise, která vyžaduje, aby byly všechny nepřátelské jednotky odstraněny, ale jejich vraky nedostanete, pokud jsou stále v provozu.
 • Protokol pomoci, Lékařský protokol a Skenovací protokol Každý z nich konzumuje pouze jednu akci a neskončí na řadě. nicméně, Obnovení Ukončí tah.
 • Protokol pomoci nelze použít dvakrát na stejném cíli.
 • Vždy ostražitý Spustí, pokud nebudete konzumovat akční bod s jinou akcí než pohyb; Spustí to z přeskočení řady, pohybuje se jednou, pohybuje se 3+krát, otevírání/zavírání tolik dveří, kolik chcete, nebo se po použití volného opětovného načtení přesune dvakrát.

Stavba ostrostřelců

Stejně jako to zní, ostrostřelci zapojují nepřátelské cíle s přesností přesnosti z extrémního rozsahu. Jsou také vyškoleni v pistolovém střelbě pro příležitostné blízké setkání. Složka jakéhokoli týmu, dobrý ostrostřelce může dokončit mocné nepřátele nebo vyjmout mimozemšťany, než se dostanou dostatečně blízko, aby ublížili vašim vojákům.

Zajímavé je, že ostrostřelky mohou také vyniknout v blízkém dosahu, když sledujete Gunslinger strom, který zahrnuje schopnosti, které pomáhají týmu vyčistit celý blok nepřátel najednou. QuickDraw nemá žádné cooldown a FAMEFF Poskytuje výstřel z pistole na každého viditelného nepřítele a nemá horní limit na celkové množství výstřelů, které může udělat, a je to vynikající způsob, jak použít speciální munici kvůli naprostému množství dostupných cílů. Lightning Hands je bezplatná akce/pistole střela proti všemu v dosahu a dobře pracuje pro oba specializační stromy; pro Odstřelovač, „Lightning Hands“ umožňuje ostrostřelci oslabit nebo dokončit nedalekého nepřítele, než je odstředí, nebo dokonce zastřelit jiný cíl úplně.

Příbuzný: Nejlepší odstřelovací hry na PC

Speciální typy munice „GUNSLINGERS“ vážně rozšiřují jejich užitečnost, přičemž „faceoff“ působí jako efektivní dovednost na kontrolu davu, omezující nepřátelské akce a – v případě, že je dračí kola zapálí – úplně zastavení útoků na nepřátelské melee úplně. Použití „Lightning Hands“, normálně střílení s „QuickDraw“ a dokončení řady „Faceoff“, umožňuje ostrostřelce potenciálně vyčistit celou obrazovku nepřátel pouze.

Bez ohledu na to, který strom si vyberete, ve většině případů by si měl vybrat Stabilní ruce namísto Cíl. „Stabilní ruce“ nezohledňuje pohyb tohoto obratu, což je užitečné pro všechny ostrostřelce. A na rozdíl od „AIM“, který ovlivňuje pouze první výstřel otočení, „stabilní ruce“ ovlivňuje všechny výstřely a nevyžaduje, aby ostrostřelec naposledy nezaútočil. Kromě toho mějte na paměti:

 • DeadeyeTrest AIM je 25%, nikoli přímý -25, což znamená, že se liší na cíl. Tato mocná dovednost jako taková není příliš spolehlivá, dokud nelze kapku kompenzovat. Jako „Deadeye“, Oheň fanoušků Velmi dobře se zvyšuje s upgradovaným vybavením, protože to může potenciálně způsobit trojnásobné normální poškození nepřítele. Na rozdíl od „Deadeye“ je však „Fan Fire“ dovedností pistole a vyžaduje pouze jeden akční bod, což mu umožňuje kombo Smrt shora a QuickDraw a dělá to životaschopnější pro plné zbraně i smíšené sady. „Fan Fan Fire“ může také těžce těžit ze speciální munice, stejně jako „FAMEFF“.
 • Zabij zónu Aktivuje se jednou při každém pohybu, což znamená, že se aktivuje jednou, pokud se nepřátelská pomlčka, ale dvakrát, pokud se nepřítel pohybuje dvakrát, nebo se pohybuje a zaútočí. Melee útoky se však počítají jako součást pohybu a spustí pouze jeden výstřel. „Zóna zabíjet“ také nevyžaduje Dlouhé hodinky Aby bylo možné pořídit reakční záběry proti nepřátelům v linii squadmatesů, což vám poskytne dvě dovednosti za cenu jednoho.
 • Seriál Vrátí akce ostrostřelce, když zabijí s odstřelovací puškou, což je velmi užitečné, když ostřelovatelé mají více nepřátel v dohledu na nízkém HP. I když vám to umožňuje vzít je všechny dolů, při použití dovedností by měl mít na paměti, že každé zabíjení odstřelovače účinně vede k promarněnému zážitku od zabíjení nepřátel.
 • Dlouhé hodinky Umožňuje vám aktivovat nepřátelské lusky během otočení.
 • Vzhledem k tomu, že odstřelovací puška vyžaduje, aby obě akce vystřelily, bude opětovné načtení těžkou zátěží pro ostřelovače, což je často nutné, aby musely přeskočit celý obrat boje. Zbraňové mody, jako jsou rozšířené klipy a automatické nakladač, jsou neocenitelné pro ostrostřelce. Podobně se aktivuje „Kill Zone“ pouze tehdy, pokud má odstřelovací puška munici, což zefektivňuje ve spojení s rozšířenými mody časopisu. Podobně, Squadsight Snižuje to přesnost s vzdáleností a odstřelovací puška se v blízkých rozsazích méně přesává, takže zvažte použití modelu zbraně.
 • Smrt shora Aktivuje pouze zabíjení, a pak pouze tehdy, pokud je vyrobeno z vyšší výšky. Kromě toho neumožňuje, aby druhá akce byla dalším výstřelem s odstřelovací puškou, což znamená, že můžete pouze přemístit, znovu načíst nebo používat pistoli.

Tipy Psi-Ops

Psi-OP je k dispozici pouze extra-kurikulární třída, jakmile zavraždíte sectoid, popraskal jeho lebku otevřený, rozstříkl se v drahém zařízení PSI-Lab a poté provedl vojáka vyčerpávajícím tréninkovým procesem. Ale od té doby, co jste šli na veškeré úsilí, Firaxis kompenzovala tím, že psi-op směšně přemohla ve srovnání s jeho vrstevníky.

Schopnosti jsou odemčeny prostřednictvím tréninku v psi-lab, nikoli získáním XP. Objevují se v randomizovaných šaržích, neomezených podle hodnosti.

Někteří z nepřátel XCOM 2 jsou robotičtí. Roboti nemají mozky, které byste mohli otočit podle svých vlastních účelů. Jsou proto odolné vůči většině vašich psionických pokroků a nejlépe ponechávají někoho jiného na skupině. Možná ten Grenadier, který jsi vybavil výbavou zbroje?

Měli byste mít to štěstí, že k němu máte přístup, Pojistka je skromný způsob, jak se vypořádat s chvastáním nepřátel. Bez psi-op mohou jednotky až příliš mimořádně na granátech, jak se bitva obal. Je lepší vzdáleně odpálit granát na mutonovou mrtvolu nebo rakety připoutané k mechově chlípnému zády a zachránit bomby na později.

I v polévce intenzivně silných kouzel, Nadvláda je schopnost abebetti a abebetti. PSI-OP vybírá jednoho nepřítele na bojišti a proměňuje jej v spojence, ovládá jeho pohyby a útoky po celou dobu boje. Na rozdíl od věd hackerů není možné, aby se oběť probudila z jejich hlouposti. Použijte je jako skautky a pohromu a riskujete, že jste nikdy se svými vojáky.

Konečně, každý psi-op je produktem intenzivního tréninku. Počet schopností, které se mohou naučit, není omezen, pokud jste ochotni ušetřit čas na to, abyste se naučili. V době, kdy máte magus s mozkem kouzel, představují značnou investici světovou premiérovou vojenskou vojenskou silou anti-Alien. Takže kvůli centru je držte před zbytečnými potížemi.

Templářská stavba

Tato třída zaměřená na melee je válka o vyvolené verzi Strážce, která je schopna rychle propletla bojiště a podpořit nepřátele s čepelí PSI.

Templáři jsou prodejci škod v přírodě, schopni se vypořádat s většinou hrozeb v těsné řadě s jejich jedinečnými schopnostmi.

 • Rend Útoky dávají templářům Hybnost Schopnost, což jim umožňuje provádět další tah, což vám umožní přehrát k nepříteli, poblíž je a oni se pohybují znovu.
 • Protože templáři získají Soustředit se Při zabíjení „Rend“ by hráči měli nechat je zabíjet údery na slabší cíle, aby zvýšili své „zaměření“.
 • Templář s dovedností řetězového řetězce Reaper z výcvikového střediska může při zabíjení nepřátel získat více vrácených akčních bodů Oblouková vlna oblast dovedností efektu.
 • Rend je zaručený zásah, ale stále ho mohou zmivani a omráčit Lancery a způsobit méně než plné poškození. Rovněž nezabrání pultu Mutona, který může nechat váš templář ohromený a otevřený okamžitému provedení.
 • The Autopistol může provádět headshots a nemusí být znovu načtěn.
 • The Parry Schopnost neguje veškeré poškození útokem výstřelu nebo melee, ale neblokuje oblast poškození účinku nebo dovednosti.
 • Školicí středisko Pevnost Schopnost způsobuje, že templáři jsou imunní vůči téměř veškerým poškozením životního prostředí, což jim dává větší mobilitu a umožňuje jim, aby zabíjeli i nepřátele, kteří by mohli explodovat po smrti, jako jsou odvětví nebo čističe adventu.
 • The Bladestorm Dovednosti výcvikového střediska melee dobře Synergises dobře s Parry, Umožnění templářům snadno odesílat skupiny nepřátel na blízko. Templární útoky na melee vždy zasáhly, s výjimkou cíle je přízrak s „Lightning Reflexes“ (v takovém případě jste šroubovaní). Přestože je však zaostřeno poškození, Bladestorm na templáři neaktivuje vlnu oblouku ani negeneruje zaměření na zabíjení.
 • Schopnost krycího krytu sloupu lze použít jako první akce bez ukončení zatáčky a při aktivaci trvá několik zatáček rovných úrovní zaostření templáře.
 • Omráčený úder lze použít k vyřazení nepřátel z krytu nebo na vysokém místě, což způsobí poškození pádu.
 • The Kanál Dovednost je skupina, což znamená, že dokonce i zabíjení jiných členů týmu mohou generovat zaostření. To dává 20% šanci na to, že nepřátelé upustí psionickou energii (psioničtí nepřátelé mají 50% šanci).
 • The Iontová bouře Ignoruje brnění a způsobuje dvojí poškození psionických nepřátel. Rovněž generuje zaměření se zabíjeními, takže může vrátit veškeré zaměření utracené, pokud zabije dostatek nepřátel.
 • Na rozdíl od „stáze“, jednotky uvězněné Void Conduit lze napadnout. Omráčení trvá několik zatáček rovných úrovní zaostření templáře, když je aktivována.
 • Duplikát „Duch“ má přesně stejné schopnosti jako templář, s výjimkou autopistolu. Pohyb a Hunker dolů nestojí soustředění na použití, ani reflexivní schopnosti, jako je Bladestorm, odklon a odrážet. Templářský duch nesdílí cooldowns s templářem a dočasné posílení a debuffy se zkopírují, když je generován duch.

Postavení potyčky

Tato válka vybrané třídy na dálku je o poškození, je schopna vystřelit svou zbraň dvakrát na každém kroku.

Potyčka jsou vhodnější pro zasažení a spuštění taktiky, schopné způsobit velké škody, než se znovu pohybuje posilovací pozice.

 • Whiplash je bezplatná akce a způsobuje dvojí poškození proti robotickým jednotkám.
 • Všechno RIPJACK Útoky a schopnosti stojí pouze jeden tah a nekončí tah, pokud jsou použit jako první akce. Počítat Umožňuje potyčcům zaútočit na nepřítele s „ripjack“, ale stále stojí pouze jednu akci.
 • Stejně jako zbrojní drapáky, potyčkové zápasy nestojí akci a mohou být použity k úniku enviromentálních rizik, jako je oheň nebo plyn.
 • Odškodnění Funguje přesně jako schopnost Rangerovy „Bladestorm“, což umožňuje potyčce automaticky zaútočit na všechny nepřátele, kteří vstupují do řady Melee.
 • Dovednost overwatch Battlelord nespustí při pohybu nebo opětovném načtení.
 • Otevření přepadení s Spravedlnost nebo Hněv Zastaví cíleného nepřítele, aby se pohyboval, když je rozbité utajení.

Sestavení reaper

Jak sestava Special Sniper/Scout představila ve válce za vybrané, Reapers umožňuje hráčům skautovat nepřátelské pozice a vyjmout je bez přerušení utajení.

Jsou dokonale vhodné pro mise sabotáže nebo infiltrace, protože je lze detekovat pouze z blízkého dosahu a mohou zůstat skryty, i když střílí na nepřátele.

 • Stínové utajeníOdhalení šance začíná na 0%, zvyšuje se na 50%, 80%a 100%na následujících výstřelech. Odhalit šanci je resetován, pokud opětovné zadávání „stínového utajení“ prostřednictvím Stín nebo Rozptýlení talenty.
 • The Tichý zabiják Schopnost činí první výstřel nezjistitelný, pokud zabije cíl. Vzhledem k tomu, že změny náhody skrytí Reaper dochází po vystřelení výstřelu, dovednost umožňuje, aby se Reaper zůstal skrytý na neurčito, pokud zabíjí všechny své cíle jedním výstřelem.
 • Vypálení Claymore stojí pouze jednu akci a nezlomí utajení. Claymores lze odpálit jakýmkoli druhem poškození, takže házení granátu na vrchol jednoho může být skvělým způsobem, jak způsobit další poškození nebo zahájit přepadení.
 • Jednotky zasáhly s Navádění mého bude vždy zasažen při výstřelu, bez ohledu na procento.
 • Důl navádění nenahrazuje Claymore, ale sdílejí stejné poplatky.
 • Za použití Vzdálený start Dovednost na velkých předmětech, jako jsou autobusy, vytvářejí velmi širokou explozi, která je silnější než většina ostatních výbušných (pozor na civilisty nebo přátelství).
 • The Sklizeň duše Schopnost pomáhá kompenzovat přirozenou kritickou šanci Reaper +0.
 • Vyhnat lze kombinovat s Rozšířené časopisy a Vynikající opakovače pro maximální účinnost. Dovednost odhaluje Reaper před vypálením jakékoli výstřely, takže neguje jakékoli bonusy z „tichého zabijáka“ nebo „jehly“ talentů.
 • Ve výchozím nastavení nemohou nést žádné vybavení, ale Taktické vybavení Talent z výcvikového střediska jim umožňuje nést jednu položku.
 • Schopnost „Shredder“ školicího centra lze použít ve spojení s dovedností „jehly“, obcházením a uvolňováním brnění současně.
 • Díky své jedinečné formě utajení je velmi snadné použít sólový reaper k řešení jakékoli mise, která vyžaduje, abyste vstoupili, komunikovali s cílem a vystoupili ven. Dobrým příkladem jsou mise, které vyžadují, abyste sabotovali mimozemská zařízení.

Doufejme, že výše uvedené vám poskytne několik nových nápadů, jak sestavit váš tým v XCOM 2, ať už hrajete válku za vybranou nebo vanilkovou hru. Nezapomeňte si prohlédnout tyto vynikající mody XCOM 2, abyste věci dále okořenili.

Další slova od Jeremyho Peela.

Marcello Perricone Tento dobře cestovaný odborník italské strategie má nezdravou posedlost se všemi věcmi XCOM. Také se těší totální válce, Stellaris a DePred Psaní.

Sestavení třídy XCOM 2

Tato příručka se týká maximalizace dovedností a sestavení postav s předměty apropiate prolomení havoku na bojišti.

6

10

1

1

1

Этот предмет добавлен в.

Strýc Fester
Игре
Rimworld

20 235 уникальных посетителей
1 596 добавили з избранное

Оглавление руководства

Skirmisher sestaví (WOTC)

Zde najdete několik sestav vojáků, které pro mě fungovaly skvěle. Každá sestava bude mít distribuci dovedností, vybavení a trochu vysvětlení toho, jak to funguje.

Poznámka: Tato příručka je aktualizována na nejnovější verzi hry a zahrnuje veškerou DLC a válku vybraného obsahu.

Tato třída může jít buď všechny AOE nebo zaostřit do jednotlivých cílů s smrtícími efekty. Grenade Launcher přidává řadu a ratius ke všem granátům, nejen urážlivým. Zde jděte dvě sestavy.

Válka vybraných poznámek: S novou expanzí si můžete koupit dovednosti z ostatních stromů, takže získejte výbuchy v obou sestavách, v závislosti na bojové inteligenci byste se měli pokusit získat něco z náhodného fondu.

Blaster Launcher nebo Shredstorm
Flashbang nebo plazmatická bomba + kyselina bomba (slot granátu)
Spuštění granátu: Grenadier používá granátový granát granáty spíše než je házet.
Shredder: Vaše dělo útočí na skartované brnění.

Potlačení: Vystřelte palbu, která zapíná cíl a udělejte proti němu reakční oheň, pokud se pohybuje, a uložení trestu -50 cíl cíle.

Těžká munice: Grenade ve vašem slotu pouze pro granáty získává bonusové použití.
Volatilní mix: vaše granáty se zabývají poškozením +2.

Salvo: Spuštění nebo házení granátů nebo používání těžkých zbraní s vaší první akcí neskončí vaše řada.

Saturační oheň: Vystřelte kužel ve tvaru kuliček v každém nepříteli v oblasti. Kromě toho může být krytí těchto nepřátel poškozeno nebo zničeno.

Některé dovednosti jsou vysvětlující, ale myšlenkou je maximální skartování AOE a Armor. Kyselé bomby nezničují kryt a musí být pečlivě spuštěny, protože krycí bloky exploze, ale 4 brnění je krásné, zvláště pokud jej můžete kombinovat s jiným granátem, HW nebo dělovým útokem, můžete skartovat veškerý brnění hradelníky s jedním jen jedním voják.

Rozšířený časopis + laserový pohled +
Venom nebo Bluescreen Round + FlashBang + Indennies nebo EMM bomba (granátový slot)
Spuštění granátu: Grenadier používá granátový granát granáty spíše než je házet.
Shredder: Vaše dělo útočí na skartované brnění.

Potlačení: Vystřelte palbu, která zapíná cíl a udělejte proti němu reakční oheň, pokud se pohybuje, a uložení trestu -50 cíl cíle.

Cílení Holo: Jakýkoli směrovaný výstřel, zasažen nebo slečno, bude označit cíl a zvýšit cíl vašeho týmu o +15 proti tomuto cíli.
Platí pro standardní útoky a schopnosti s jedním cílem, včetně potlačení.

Výstřel z řetězce: Vystřelte s trestem AIM -15. Pokud zasáhnete cíl, automaticky uděláte další výstřel na cíl.

Zdraví kulky: Uvolněte krupobití kulek, které je zaručeno, že zasáhne váš cíl, ale používá hodně munice.

Roztržení: Roztržení roztržení způsobuje kritické poškození a zajišťuje, že cíl v budoucnu způsobí další poškození +3 ze všech útoků.

Tato sestava maximalizuje dělo, každý výstřel, který pořídíte, použije cílení na holo a efekt munice, PC budou působit proti trestu AIM za výstřel řetězu a rozšířený mag vás zachrání před mnoha opětovnými načtenými zbraněmi a nedostatečné municí pro mnoho dovedností.

Strážci mají pravdu tváří v tvář nebezpečí, tato třída je o mobilitě, takže začněme dvěma sestavy

Laser Sight + Expanded Mag +
Blízkost Mine + AP ROUNS (Refraction Field in WOTC)
Slash: Zaútočte na každého nepřítele v rámci pohybu s vaším mečem.
PHANTOM: Když je odhalena skupina, tento voják zůstává skrytý.
Shadowstrike: Když je skrytý, získejte AIM +25 Bonus AIM a +25 Bonus Critical Hit Chance.
Gun n Run: Po přímky podnikněte kroky.
Nepřipravitelné: Pokud na řadě zastředíte jedno nebo více zabití, dostanete jediný bonusový tah.

Nedotknutelný: Pokud během řady zabijete zabití, další útok proti vám během nepřátelského obratu bude chybět.

Rychlý oheň: Oheň dvakrát v řadě u nepřítele. Každý výstřel trpí trestem AIM -15.

Možná vás zajímá „proč žádné skrytí?„Mohlo by to být velmi užitečné, ale můžete jej použít pouze jednou, s Gun n Run můžete pomlčet, lekat a střílet nepřítele, pamatujte si trénink strážce GTS, který při lemu způsobí +3 poškození (1 ve WOTC).
Brokovnice s koly AP je účinná v široké škále nepřátel a laserový pohled přidává opravdu dobrou šanci kritizovat. Důl blízkost je jedinou výbušninou, která při použití neporuší skrytí, takto můžete naplánovat opravdu zajímavé přepadení.

Válka vybraných poznámek: Získejte skrz akční body a také přepněte kola AP pro pole lomu, abyste maximalizovali mechanik utajení