Tiny Tina S Wonderlands Nejlepší staví top 6., Tiny Tina’s Wonderlands: Nejlepší stavby pro poškození, melee a společníci | VG247

Divů Tiny Tiny: Nejlepší sestavy pro poškození, melee a společníci

S tím máme nejlepší sestavy divů Tiny Tiny Wonderlands. . Zbytek je na vás přizpůsobit. .

Nejlepší sestavení Tiny Tiny Wonderlands [Top 6]

Vyhlaďte nepřátele tím, že se rozhodnete pro nejlepší sestavy Tiny Tiny Wonderlands. Náš průvodce vám poskytne obrys potřebný k posílení vaší stavby!

Autor: Mina Anwar 12. listopadu 2022 Poslední aktualizace: 11. června 2023

Navzdory svému odchodu od tradičního stylu je systém třídy Tiny Tiny Wonderlands známý těm, kteří hráli Borderlands. S tím přichází spousta přizpůsobení a různých herních stylů, které se mohou postavit hráči. Hráči zkoumají svět a rozvíjejí některé zajímavé sestavy. Tento článek vás proto provede Nejlepší sestavy Tiny Tiny Wonderlands.

 • The Graveborn Třída v Tiny Tini’s Wonderlands může Vyvoláte „Společníci.“
  • Doporučuje se investování do kritického poškození a kritické náhody, a Věrné Thralls Dovednost je důležitá pro zvýšení poškození společníků a rychlosti respawns.
  • Mezi další doporučené dovednosti patří Sklizeň, temná smlouva, temná hydra, trest, vzestup, a Pán okrajů.
  • Doporučení zařízení zahrnout zbraně To vyvolává společníky při opětovném načtení, jako jsou ty, které vytvářejí blesk, a kouzla, která také vytvářejí společníky, jako jsou Pohlcující hydra konce.
  • Síla, obratnost, a , a strom dovedností BRR-nástěnné dovednosti by měl upřednostňovat poškození mrazu, poškození melee, regen a rychlost pohybu, s Duchová čepel akční dovednost z Stabbomancer.
  • Vyžaduje také statistiky vysoké síly, moudrosti, inteligence a naladění.
  • Vyžaduje vysoko Síla, obratnost, a inteligence statistiky.
  • Síla, obratnost, a inteligence .
  • Hráči mohou jít na jako druhá třída.

  Než začneme, stojí za zmínku, že dosažení chaosu 20 je při každé sestavě docela důležité. . Kromě toho může být každá sestavení přenesena na maximální úroveň 40.

  Shrnutí informací o nejlepších sestavách:

  Stavět
  Graveborn Síla – Věrné Thralls
  – Odtok esence
  – Sklizeň
  – Dark Pact
  – Tmavá hydra
  – Trest
  – Vzestup
  – Pán okrajů
  Warden SPORE:
  – Kindred Heart  – Hněv přírody
  – Doprovodné svolání zbraně
  – Jakákoli pistole
  – Zkorumpovaná plamena společnosti Ghostlight (třída MOD)
  – Frenzied Wrath (amulet)

  – Pohlcující hydra konce (kouzlo)

  BRR-STKER

  – Naladění

  – Savagery
  – Neústupný
  – Staré způsoby
  – Ledový jistič
  – Studený snap
  – Neúnavný vztek
  – Krev padlých
  Stabbomancer:
  – Duchová čepel
  – Arzenál
  – Spěch
  – Rychlá smrt
  – Následovat
  – Nepolapitelný
  – Plíživý útok
  – Goblin Pickaxe puchýře
  – Crossblade of Striking
  – Warrior’s Pandemecium (třída mod)
  – Jakékoli vybavení výběru
  Stránka Spore – Síla
  – Šikovnost
  – Vánice
  – ostříží zrak
  – Bounty of the Hunt
  – Afinita

  – Léčivá houba
  – Windrunner
  – Volal výstřel
  – Hněv přírody
  – Headhunter
  – Hrát úhly
  BRR-STKER:
  – Předchůdce
  – Ledový jistič
  – Staré způsoby
  – Instinkt
  – Studený snap
  – Neúnavný vztek
  – Snowballing tekuté chlazení nervů
  – Pickaxe puchýře

  – Buffmeister (kouzlo)
  Clawbringer – Síla
  – Moudrost

  – Storm Dragonův soud
  – Přísaha hromu
  – Dragon Aura
  – Blasthamutova laskavost
  – Wyvern (společník)
  – Příteli k plameni
  – Bouřkový dech

  – Hrůza
  – Storm Smite

  – Věrné Thralls
  – Sklizeň

  – Tmavá hydra
  – Vzestup
  – Inspirující strach Smitha
  – Toxifikace osudového rozštěpení
  – Hlava Swashbucklera Snake (třída mod)

  – Dragon’s Blaze of Glory (amulet)
  – Zvoní s doprovodnými DMG Buffy
  – Síla
  – Šikovnost
  – Intelligenc
  – Ambi-Hextrouse
  – Kouzelné kulky

  – Prestidigitace
  – Mage Armor
  – Skleněná kánon
  – Vysoký počet vláken
  Stabbomance:
  – Arzenál

  – Rychlá smrt
  – Využívat jejich slabost
  – Nepolapitelný
  – Plíživý útok
  Cryo SMGS (4x pelety) – Vrstvená kůže Spellword (třída MOD)
  – Ponuré prokleté vtip (štít)
  – Bundovaný buffmeister (kouzlo)
  – Furious Concentrated Magic Barrage (Spell)
  – Kouzelná nálada prsten
  Stabbomancer – Síla
  – Šikovnost
  – Naladění
  – Z dovedností Shadows
  – Arzenál
  – Následovat
  – Silné jedy
  – Využívat jejich slabost
  – Rychlé poškození
  – Stínový krok
  – Nepolapitelný
  – Tisíc řezů
  – Čepel Executioner
  SPORE WARDE:
  – Ostříží zrak
  – Bounty of the Hunt
  – Bullseye
  – Léčivá houba
  Živý drát stromů Burgeoning Arcane Bolt (kouzlo)

  Graveborn

  Drobné stromy dovedností Tiny

  Třída Graveborn vyniká ze zbytku počátečních tříd v Tiny Tini’s Wonderlands s jeho schopností svolat „společníky.„Má tedy smysl využívat tuto dovednost a učinit tyto předvolání co nejsilnější. Nejlepší sestavy Tiny Tiny Wonderlands Pro třídu Graveborn se točí kolem doprovodného předvolání. Pokud chcete více sestavení založené na kouzle, měli byste se podívat na sestavení SpellShot.

  Hrdinové body

  Tiny Tina

  Zde je obecný přehled o tom, jak by měla být vaše strategie investování dovedností. V ideálním případě chcete maximalizovat své kritické poškození a kritické poškození, protože budeme využívat naše společníky k tomu, abychom vyčistili tunu poškození. Čím vyšší jsou šance, tím lepší je náš poškození. Při vyrovnávání můžete sledovat rovnoměrné rozdělení mezi nimi. Kromě toho můžete použít pozadí postavy Idiot Idiot, abyste vám pomohli dále s tímto statem.

  Zbytek je většinou závislý na tom, co chcete dělat. Pokud chcete mnohem více kouzel, inteligence by byla dobrá. Pokud se chcete z akce odložit a nechat své společníky dělat většinu práce, můžete nechat svou ústavu zaostávat. Hlavní síla ve třídě Graveborn je však uvnitř stromu dovedností.

  Hravový strom dovedností

  Tiny Tina

  První nejdůležitější dovednost s stromem dovedností Graveborn je věrná dovednost Thralls. . . . Kombinace to se zbraní, která při předvolání přivolává při opětovném načtení, budete moci ohromně zvýšit poškození způsobené poškozením.

  S budováním budeme mírně používat kouzla, abychom mohli investovat do esence. Pomůže to s mírou cooldownu. Nemusíte to maximalizovat, protože to není tak důležité.

  . Pomůže to s bonusem Dark Magic poškození. S tím maximálním způsobem vám může způsobit +9% poškození na zásobník se dvěma maximálními hromádkami trvajícími 12 sekund. V podstatě to povede k tomu, že náš společník způsobí větší poškození.

  Abychom pokračovali dále s temnou magií, můžeme také investovat do temného smlouvy.

  Jak již bylo zmíněno, chceme co nejvíce využít věrné třídy. Za tímto účelem budeme investovat do Dark Hydra, abychom zvýšili naši šanci získat dalšího společníka Dark Hydra.

  Jak se pohybujeme dále dolů, můžeme investovat do trestu. Kdykoli náš Demi-Lich Companion vrhne pekelný výbuch, existuje šance, že ho může znovu vrhnout.

  Můžeme maximalizovat vzestup, abychom zvýšili maximální zdraví a poškození kouzla po dobu 30 sekund. To je skvělá dovednost, protože se hromadí s +6% na zásobník s 10 možnými hromádkami.

  Nakonec můžeme jít na Pána okrajů, což zvýší naše poškození a snížení poškození, jak se naše zdraví sníží. Můžete jít na další dovednosti, ale my opravdu nemusíme pro naši trasu zaměřenou na škodu pro sestavení.

  .

  Sekundární třída

  Pokud jde o naši druhou třídu, můžeme si vybrat strážce Spore, protože mnoho z jeho dovedností dobře odpovídá.

  Jakmile dostanete druhou třídu, jít za spřízněné srdce by byl skvělý nápad. Zvýší to poškození a zdraví doprovodů o 45%. Pak můžete jít na Bullseye, což zvýší šanci kritického zásahu zbraně a Critical Hit Chance. Po maximální maximu může jít až 50%.

  Dále můžete použít SPORE WARDEN k posílení vašeho houbového společníka s cloudem a afinitou spór. Afinita způsobí celkové poškození schopností.

  Vzrušení z lovu je dobré pro zvýšení našich šancí na zvýšení poškození společníků s kritickým zásahem každé zbraně. Stoří až 10 celkových hromádek s 15% poškozením na zásobník. To může celkem až 150% škod s maximálními hromádkami, což je velká škoda způsobená společníky.

  . Můžete buď maximalizovat afinitu, nebo jen investovat do něčeho triviálního jako velikost časopisu. Ale jakmile to uděláme tak daleko, můžeme získat hněv přírody. . .

  Ozubené kolo

  Pokud jde o vybavení, nechceme vás omezit, pokud jde o to, co získat nebo co získat. Můžeme však říci, že pro sestavení Graveborn to nejlépe funguje zbraně, které přihlásí vaše společníky při opětovném načtení. Tyto zbraně mají tendenci mít popis „Při hození vytvořte masivní blesk.„Lightning Bolt má tendenci svolat vašeho společníka pokaždé, když načtete. K maximalizaci této pistole můžete použít pistoli, protože ve hře mají nejrychlejší čas načtení. Většinou budete střílet méně výstřelů a trávíte více času opětovným nakládáním zbraně, abyste maximalizovali svou vážnou sestavu.

  Pokud jde o kouzla, chceme opět použít ty, kteří také vyvolávají společníky. Pohlcující hydra konce je v tomto smyslu skvělým kouzlem. Vyvolává hydra, která vytvoří další hydra, pokud jeho ruce zemře nepřítel.

  Pokud jde o naše kouzla, znovu se zaměřujeme na poškození společníků. Proto je to vždy plus, pokud můžete získat nějaké okouzlení, které zvyšuje jejich poškození.

  Pro Amulet můžete zvážit použití strategie z šíleného hněvu černé stráže. Zvyšuje to poškození vašeho společníka o 20%, protože zabíjí nepřítele. Navíc může hromadit až 5krát.

  Pro váš štít můžete skutečně využít prokleté vtip, který zvyšuje poškození, které je vypuštěno, když je vaše oddělení vyčerpáno. Kombinace toho s Allyho náladový prsten můžete zvýšit své poškození ještě dále, kdykoli Ward není plné.

  Pokud jde o model brnění/třídy, musíte použít zkorumpovanou platiku bezprostředního potenciálu společnosti Ghostlight. Poskytne vám dva další hromádky věřících, což je masivní podporu. Zvyšuje také vaši sílu Graveborn a Spore Warden. Pokud postupujete po daném pokynu, měli byste být schopni učinit vaši sestavu součástí nejlepších divů Tiny.

  BRR-STKER

  BRR-STKER TINY TINA

  Sestavy melee jsou vždy skvělé. Build BRR-nástěnná stavět může být docela zaměřen na melee, pokud to necháte. Ve skutečnosti je to docela dobré, když se jeho útoky z mrazu používají blízké a osobní proti nepřátelům. Kombinace to s Stabbomancerem jako sekundární třídou můžete mít opravdu silnou sestavení melee. To je důvod, proč je BRR-odciták zaměřená na melee na melee je součástí nejlepších sestavení našich drobných divů Tiny Wonderlands.

  Hrdinové body

  Tiny Tina

  Hrdina bodů za stavbu BRR-nástěnné je jednoduché. Děláme melee, takže chceme dovednosti, které nám pomáhají zvýšit naše poškození. Síla je proto nutností. Poté je obratnost. Nakonec můžeme investovat do naladění. Protože s touto sestavou nepoužíváme mnoho kouzel, můžeme zbytek přeskočit.

  Strom dovedností brr-nástěnné dovednosti

  Tiny Tina

  Přechod na strom dovedností BRR-nástěnné dovednosti. Ve skutečnosti nebudeme využívat akční dovednost BRR-STHER a místo toho použijeme dovednost stabbomanceru. Pro další dovednosti stromu dovedností však existuje několik opravdu dobrých, které musíme využít. Strom dovedností je většinou o mrázu a dostává veškeré poškození melee pomocí mrazu.

  Začínání s Předchůdce, Když je maximální, můžeme zvýšit poškození mrazu o 20%.

  Vzhledem k tomu, že brr-nástěnný je sestavení melee, má smysl investovat do Savagery, což zvýší poškození melee o 24%.

  Třída BRR-kostera ve skutečnosti není v sekci Regen ve skutečnosti úplně velká. Proto musíme získat což pomůže s naším regenem. .5% za sekundu.

  S sestaveními melee se chceme dostat co nejblíže k nepřátelům. Ve skutečnosti to můžeme použít Staré způsoby dovednost. . Buffy jsou 30%, kdykoli jsme blízko nepřátelům.

  ? Nyní to můžeme využít s Ledový jistič. Zvyšuje to škody, které se zabývaly nepřáteli, kteří jsou zpomaleni nebo jsou blízko k zamrznutí. Poškození se zvyšuje +30% proti zamrzlým nepřátelům.

  Abychom se ujistili, že se můžeme rychle přiblížit k nepřátelům, můžeme investovat do což zvýší rychlost pohybu o +9% a účinnost mrazu o +24%.

  Naše druhá poslední dovednost ve stromu BRR-zrůsta bude Neúnavný vztek. Tato dovednost se hodí, když budeme s nízkým zdravím a potřebujeme další poškození, abychom dokončili nepřátele.

  Pokud jde o dovednost zabíjení, budeme investovat do , což snižuje naše akční dovednosti cooldown. V zásadě s tím budeme moci získat neomezené akční dovednosti, pokud bude správně použito.

  Sekundární třída

  Pokud jde o naši druhou třídu, chceme použít Stabbomancer. Nejen to, ale ve skutečnosti použijeme jeho akční dovednost, Duchová čepel. Funguje to skvěle pro způsobení poškození melee a zároveň si udržuje vzdálenost. Je to proto, že Fatemaker může vyhodit duchovní čepel, která se točí na místě.

  Kromě toho chceme investovat Arzenál .

  Jak chceme rychlý styl herního stylu s naším sestavením BRR-nástěnné, budeme investovat do Spěch Pro rychlost útoku na blízko a rychlost pohybu. Pro využití této rychlosti můžeme použít Rychlá smrt což zvyšuje poškození, které způsobilo rychleji, které se pohybujeme.

  Můžeme to sledovat Následovat, Podívejte se, co jsme tam udělali? Umožňuje nám zvýšit poškození melee, pokud bude dodržováno po poškození zbraně. . Ve skutečnosti by to mohla být jedna z nejdůležitějších dovedností, díky nimž je BRR-můstka skvělá postavení melee.

  The Dovednost nám jednoduše umožní vyhnout se a sprintu při střelbě. A konečně můžeme investovat do Plíživý útok zvýšit naše kritické poškození.

  Pokud jde o vybavení, jedinou nutností je šotek šoubolíka puchýře. Je to nesmírně silná zbraň na blízko, která také přichází s poškozením mrazu, takže s stavbou funguje docela efektivně. Zbytek, můžete smíchat a shodovat se.

  Pokud jde o zbraň, můžete zvážit použití crossblade of Striking, což je brokovnice s křížovým projektem.

  U třídy MOD můžete použít pandemecium válečníka oddanosti mnicha ke zvýšení síly vaší duchovní čepele. Funguje také dobře s brokovnicí, která byla navržena dříve.

  Pokud jde o kouzla, prsteny a amulety, můžete použít téměř cokoli, protože síla sestavy se většinou spoléhá na melee. . Frostové kouzlo by pěkně fungovalo, aby odpovídalo tomu, co jsme se již v sestavení dělo.

  Stránka Spore

  Tiny Tina

  . Proto je klasifikován jako nejlepší sestavy divů Tiny Tiny. Je to sestavení strážce Spore, ale ve skutečnosti budeme využívat brr-nástěnné. Ať už uděláte brrr-nástěnné nebo strážce spór, na tom nezáleží, na tom nezáleží. Jakmile se do hry dostanete dále, budete moci používat oba své stromy dovedností

  Hrdinové body

  Tiny Tina

  Pro naše statistiky hrdiny chceme vzít Idiot Village jako příběh na pozadí. A pak, samozřejmě, plné kritické poškození a kritické šance, protože se budeme spoléhat na naše zbraně. Používáme Frost, takže poškození stavu může být užitečné a také dovednosti.

  Strom dovedností strážce sporu

  Tiny Tina

  . To nám umožní zvýšit poškození naší pistole pomocí poškození schopností mrazu. Tuto škodu zvýšíme také investováním do ostříží zrak.

  Pak chceme získat Bounty of the Hunt používat naše akční dovednosti častěji. Zkombinováno s Afinita, Budeme moci zvýšit poškození schopností o +35%.

  Strážce spór má společníka; Proto investování do Bullseye může být docela užitečné. Kombinující to s Léčivé dovednosti houby, Můžeme mít šanci být oživen naším společníkem.

  Windrunner. Kombinující to s Volal výstřel Znepokojující poškození zbraní při zaměření nám umožní snadněji se přemístit a poškodit z dálky.

  Dále budeme používat Hněv přírody zvýšit naše poškození ze všech zdrojů.

  Nakonec budeme chtít investovat do Headhunter a hrát úhly pro nějaké další poškození zbraní i pro Richochet.

  Zbytek dovedností nemusí s tímto konkrétním sestavením fungovat dobře.

  Sekundární třída

  Pokud jde o sekundární třídu, chceme, aby to BRR-oddržoval to, aby byl součástí nejlepších sestav Tiny Tiny Wonderlands. Jak již bylo zmíněno, je v pořádku, pokud si nejprve vyberete BRR-nárazník, pokud do Warden Spór později investujete.

  Pro brrr-nástěnnému samozřejmě chceme, aby předchůdce most a ledový vypínač využil poškození mrazu.

  Staré způsoby snížit příjem poškození a Pro zvýšení rychlosti opětovného načtení fungují docela dobře. Abychom zvýšili rychlost pohybu, abychom mohli rychle obklopit naše nepřátele. A konečně chceme Neúnavný vztek Abychom se ujistili, že si nakupujeme dost času na oživení prostřednictvím našeho společníka houby.

  Ozubené kolo

  . Je to legendární zbraň a jedna z nejlepších tam venku.

  Přestože nejsme na sestavení melee, mít pickaxe puchýře pomůže s naší rychlostí pohybu a míry cooldownu.

  Pro vaše kouzla je Buffmeister skvělý pro další poškození. Zbytek vybavení je většinou na vás, stejně jako u dovedností a zmíněné zbraně, získali jste 95% sestavení. Zbytek bude pouze třešňový.

  Clawbringer Build je vlastní Tiny Tina’s Wonderland’s vlastní Thor, bůh hromu. . Podle názvu se budeme silně spoléhat na poškození blesku.

  Tiny Tina

  . Pak můžeme investovat do inteligence a naladění pro naše kouzlo a dovednosti cooldown.

  Clawbringer dovednostní strom

  Tiny Tina

  Pro akční dovednost chceme použít Storm Dragonův soud . Způsobuje poškození blesku, se kterým můžeme posílit Přísaha hromu. Ve skutečnosti to můžeme vzít ještě dále s pokáčkem, abychom změnili poškození spojencem na posílení poškození blesku.

  Můžeme dále zvýšit poškození pomocí elementárního poškození Dragon Aura. Pak získáme Blasthamutova laskavost Za zabíjení dovedností, která nám uděluje blesk a poškození požáru. Můžeme použít společníka Wyverna, se kterým můžeme posílit . Abychom dále upgradovali společníka, budeme investovat do Bouřkový dech také.

  Nezkrotný doplnit naše oddělení, kdykoli se aktivuje vaše duše.

  Hrůza za kritičtější poškození a Storm Smite pro údery elementárních šroubů.

  Naše sekundární třída s budováním Clawbringer bude . Začít s Smrtelná loď, Můžeme získat podporu v našem zdraví. Chceme také Věrné Thralls protože budeme používat náš Wyvern. Sklizeň a Dark Pact bude použito k posílení naší temné magie pro společníka. Poté můžeme použít Tmavá hydra Schopnost svolat více společníků Hydra. Nakonec budeme investovat Vzestup Získat více zdraví a škody na kouzle obecně.

  Ozubené kolo

  Chceme se ujistit, že má poškození blesku pro naši hlavní zbraň. Skvělá zbraň pro to je inspirativní strach Smitha. Jedna skvělá věc na tom je, že také předvolává společníka Pixie, který skvěle funguje s naším nastavením. Přestože se budeme spoléhat na naše kladivo pro zbraň Melee, můžete získat toxifikační osudové rozštěpení.

  Měli byste se zaměřit na něco, co může zvýšit poškození společníka pro vaše prsteny. Pokud jde o váš štít, měli byste se také zaměřit na něco, co zvyšuje poškození vašeho společníka, zatímco je vaše akční dovednost aktivní. Skvělým příkladem je inspirativní hlavní runa.

  Můžete použít hlavu Swashbucklera hada blikajícího meče pro vaši třídu. To ovlivňuje vaše hydra a pixies, což jim umožňuje zůstat delší dobu. Pro amulet zaměřte na cokoli, co může zvýšit vaše škody na blesku, jako je dračí požár poctivosti. Vzhledem ke všem těmto statistikám se tato sestava Clawbringer klasifikuje jako nejlepší sestavy divů Tiny Tiny Wonderlands.

  Spellshot

  Tina

  Spellshot má jedinečnou schopnost v Tiny Tinině Wonderlands, a to je schopnost vybavit další kouzlo. Proto s naším sestavením SpellShot je naším cílem využít to co nejvíce. Navíc budeme používat všechna naše kouzla a nadšence, abychom co nejvíce zvýšili poškození zbraní.

  Hrdinové body

  Tiny Tina

  Pro naše statistiky chceme vzít naši sílu a obratnost daleko, abychom co nejvíce posílili kritické poškození. A samozřejmě, naším druhým cílem by bylo zvýšit inteligenci, protože budeme používat kouzla poměrně často.

  Spellshot dovednostní strom

  Tiny Tina

  Pro strom dovedností Spellshot se samozřejmě chceme aktivovat Ambi-hextrous .

  Pak se posuneme směrem k poškození zbraní investováním do , Jen zahřívání, a Prestidigitace. Ty nejen zvýší naši sílu zbraně, ale také páku Spellweaving, Spellshot Feat, lépe.

  Pak musíme investovat do . Je to proto, že budeme používat Chcete -li získat další poškození, kdykoli je naše oddělení 0. Skleněná kánon, což zajistí, že naše oddělení samo o sobě nenaplní. Protože budeme používat kryo SMG, bude investování do zabudovaných zbraní prospěšné.

  Abychom dále posílili naše kouzelné jednání, můžeme investovat Vysoký počet vláken. Zvýší to naše komíny o +3. Nakonec půjdeme Přerušit vlákno, který resetuje jakékoli kouzla cooldowns.

  Sekundární třída

  Tiny Tina

  Pro naši druhou třídu budeme používat statbomancer. Má několik dobrých dovedností, které dobře fungují s naším budováním kouzelníků založené na škodách. Chceme získat Arzenál a Spěch Zpočátku pro zvýšení poškození zbraní a rychlosti pohybu. Kombinující to s Rychlá smrt, Můžeme zvýšit náš výstup poškození podle rychlosti pohybu. Mnoho dalších dovedností, do kterých investujeme, také povede ke zvýšení našeho celkového poškození, které se zabývalo zbraněmi. Tyto dovednosti zahrnují Využívat jejich slabost, Nepolapitelný a Plíživý útok. Samozřejmě, pro více podrobností si můžete prohlédnout Spellshot Build.

  Ozubené kolo

  . To vám umožní vypořádat se s tunou poškození. Pokaždé, když se znovu načtete, získáte také hromadu tkaní kouzel. Kromě toho se chceme ujistit, že z toho nemáme žádné oddělení a pákový efekt. Proto budeme používat ponurý prokletý vtip, abychom zvýšili naše poškození, kdykoli je Ward vyčerpán.

  Pro kouzla budeme používat bundované buffmeister a zuřivé koncentrované magické barage. . Měli byste se zaměřit na to, aby vaše prsteny a amulety sledovaly stejnou filozofii rostoucího výstupu co nejvíce.

  Prsten magické nálady kataklysmu je pro tento účel skvělý. A také je vrstvená kůže Spellword z nepřirozené třídy Swiftness Class. Kombinace všeho dohromady by vám mělo přinést stavění hodných nejlepších sestav Tiny Tiny Wonderlands.

  Stabbomancer

  Tiny Tina

  Stabbomancer jsou v podstatě vrahové malé Tiny Wonderlands. . Proto se Tiny Tina’s Wonderlands Best Builds verze statbomancer silně zaměřuje na optimalizaci critů.

  Tiny Tina

  . Ať už používáte prsteny nebo amulety, pomáhá to docela dost s poškozením kritiky. Potom samozřejmě budeme investovat body do síly. A pak se můžete rovnoměrně rozdělit mezi obratnost a naladění, abyste mohli využívat své dovednosti častěji. Zbytek není tak důležitý pro stabomancer, i když můžete zvážit investování do moudrosti.

  Tiny Tina

  Za akční dovednost půjdeme s Z dovedností Shadows. V zásadě to dělá váš hráč neviditelný a každý útok, který přistál, je kritickým zásahem. .

  Arzenál je vždy nutností pro jakýkoli strom dovedností stabbomancer. Spárování to s Následovat Umožní vám pěkně řetězovat zbraň a poškození melee. zvětší dobu trvání vašeho stavu stavu. Využívat jejich slabost dovednost, která zvyšuje celkové poškození nepřítele, když se uplatní stavový efekt.

  Zatímco Rychlé poškození se ujistíte, že můžete rychle běhat, zatímco způsobí poškození nepřátel. Můžete investovat do Stínový krok . Je to dovednost zabití a má 6sekundovou dobu trvání, takže mít rychlé poškození jistě pomůže dosáhnout toho včas. Zatímco na téma rychlosti a útoku, funguje pěkně v tom, že vám umožňuje sprintu při střelbě.

  Pomůže dále zvýšit naše poškození, které se zabývalo kritickými hity.

  A poslední dovednost, Čepel popravčí, Ethereal Blade napínat nepřátele. . To je obrovské.

  Sekundární třída

  Pro sekundární třídu zvažte použití strážce Spore k tomu, aby se to stalo, že je považována za nejlepší sestavy Tiny Tiny Wonderlands. Eagle Eye je skvělá počáteční dovednost ke zvýšení poškození zbraní. Chceme přistát co nejvíce kritiků s našimi akčními dovednostmi, takže Bounty of the Hunt může nám pomoci při snižování naší míry cooldownu. Bullseye nám dále pomůže zvýšit šanci kritického zásahu nejen pro nás, ale také pro společníky. Léčivá houba získat šanci na oživení vaším mazlíčkem.

  Ozubené kolo

  . Živý drát stromů stromů nebo mistrovského díla na Snowballing. Můžete zvážit použití rozvíjejícího se Arcane Bolta pro kouzla, která téměř resetuje cooldown kouzlo. Navíc vás může také trochu uzdravit.

  S tím máme nejlepší sestavy divů Tiny Tiny Wonderlands. Uvedli jsme obecný obrys pro strategii, kterou musíte použít s každou sestavou. Zbytek je na vás přizpůsobit. Máme také hloubkové průvodce pro sestavy, které budeme často aktualizovat.

  Byl tento článek užitečný?

  dík! Sdílejte s námi svou zpětnou vazbu. ⚡

  Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit? Prosím, pomoz nám. ✍

  Divů Tiny Tiny: Nejlepší sestavy pro poškození, melee a společníci

  Snaží se vytvořit hrdinu, který se může dostat do divů Tiny Tiny Wonderlands? Zde je pro vás hrstka nápadů.

  Aktualizováno 22. června 2022

  Drobné Tiny Wonderlands má podobu TTRPG v rámci RPG, půjčování od Dungeons & Dragons, stejně jako jeho předchůdci, série Borderlands. The Wonderlands je plná šílených zbraní, které shromažďují a nepředvídatelné questy, ale předtím si musíte vybrat Nejlepší sestavení to je pravé pro váš styl hry.

  Poškození budování – Spellshot a Stabbomancer

  Stopa je ve jménu a Tato sestava je ideální pro ty, kteří chtějí způsobit co nejvíce škod přes divy. .

  .

  Pasivní dovednosti – kde byste měli dát své body do stromu dovedností?

  Pasivní dovednosti níže jsou návrhy a je na vás přesně, kolik bodů do každého vložíte. .

  . Můžete vložit tyto další body do níže uvedených dovedností nebo možná investovat do jiné dovednosti, o které si myslíte, že bude přínosem pro váš styl hry!

  • Magic Bullets (3 body) – . Jako kouzelný výsledek získáte spoustu hromádek z kouzelníka, což znamená.
  • Prestidigitace (5 bodů) – Zvýšení rychlosti načtení. Vzhledem k tomu, že se budeme spoléhat na naši zbraň, abychom vyřešili většinu poškození, je užitečné mít rychlejší rychlost načtení po ruce, takže můžete neustále střílet.
  • – Když vrháte kouzla a vytváříte kouzely kouzel. Opět platí, že pro maximální stav poškození se to ukáže docela užitečné.
  • Vysoký počet vláken (1 bod) – Pomocí jediného bodu to zvyšuje, kolik kouzelníků můžete mít. !
  • Imbued zbraň (5 bodů) – Kdykoli vrhnete kouzlo, vaše zbraň způsobí bonusové poškození (odpovídající prvku kouzel) na krátkou dobu. .
  • – Pokud střílíme rychle, chceme se také pohybovat ještě rychleji. Tato dovednost zvyšuje rychlost pohybu a rychlost útoku na blízko a kdykoli vrhnete kouzlo, podporu se zdvojnásobí.
  • – . Nemusíte do toho zabíjet všechny své body, ale mít několik v Arsenalu je další buff.
  • Swift Death (5 bodů) – Pokud se pohybujete, přitom přitom zaútočíte na zvýšení poškození. Jako někdo, kdo je rychlý a získává větší rychlost s odcizením kouzla, zapojte do toho některé body a nezapomeňte být v pohybu při střelbě.
  • Využít jejich slabost (5 bodů) – Pokud způsobíte stavový účinek na nepřítele, na krátkou dobu způsobí další škody ze všech zdrojů. To synergizuje s kouzelnou zbraní pěkně, což znamená, že můžete pravidelně způsobit stavové efekty, a proto způsobují více poškození.

  ?

  . Za předpokladu, že je to na vaší úrovni, bude to dělat. The kuše pistole jsou však osobním favoritem, pokud jde o poškození, a , .

  Pokud jde o vaše kouzla, záleží na tom, co je ve vašem inventáři. Pokud jde o prsteny a amulety, Vyberte kouzla prvku, který je v souladu s jakýmkoli zvýšením vašeho příslušenství. Například, pokud máte amulet, který může zvýšit poškození požáru, vyberte kouzla Fire Spells. Abych však co nejlépe využil komíny efektů stavového efektu, pokusil bych se a nechat je mít odlišný prvek než vaši zbraň.

  Dále chcete zvážit své brnění. Je tu jen pár z čeho vybírat, ale chcete Najděte něco, co doplňuje vaše pasivní dovednosti. Nakonec chcete kousek brnění, který dokáže vaše poškození dále budovat, nebo zvýšit rychlost pohybu.

  Chcete -li skutečně způsobit devastaci svým nepřátelům, v ideálním případě chcete Zoufalý prokletl vtip jako vaše oddělení v tomto případě. Kdykoli je vaše oddělení vyčerpáno, budete mít mírný pokles příchozího poškození, ale 100% nárůst vašeho odchozího poškození. Také pomalu regenerujete své zdraví, kdykoli je pod 50%. Toto je doslova změna hry pro tuto sestavu a přeměňuje všechny vaše dovednosti s poškozením poškozením na něco ještě většího.

  The Companion Building – Graveborn a Wordent

  Společníci divů Tiny Tiny se někdy mohou dostat do cesty, ale jsou překvapivě chytré, silné a mají skvělou službu pro vaši postavu. Vytváření sestavy, která z vašich společníků vytěží maximum, může bitvu mnohem jednodušší a která nemiluje nějakou společnost ve formě notoricky známé malé houby?

  ?

  Pokud jde o sestavení společníka a výběr vašich pasivních dovedností, existuje několik potřeb, ale celkově existuje spousta svobody. Chcete se zaměřit na dovednosti, které zvýší vaše doprovodné poškození, ale uvedení bodů do vašeho kouzla a poškození schopností se také ukáže jako užitečné!

  • Věrné Thralls (3 body) – Pro každého společníka, kterého máte, budete způsobit zvýšené množství škod a jejich míra respawn se výrazně zvýší.
  • Skvrna duše (5 bodů) – Tato dovednost způsobuje, že vaše kouzla způsobuje bonusové poškození temné magie.
  • Dark Hydra (3 body) – Tato schopnost je dovednost zabití, která vám poskytuje šanci svolat temné hydratační společníka, který způsobuje škodu tmavé magické schopnosti nepřátelům.
  • BLAST GASP (5 bodů) – Kdykoli způsobíte poškození kouzla, existuje šance, že způsobíte elementární explozi, která způsobuje poškození schopností.
  • Kindred Heart (5 bodů) – To zvyšuje zdraví i poškození vašich společníků.
  • Bullseye (5 bodů) – Tato dovednost zvyšuje vaše šance na kritický zásah zbraní a to samé dělá i pro vaše společníky, takže můžete zajistit, aby vaši mazlíčci byli velmi tvrdě zasaženi.
  • Vzrušení z lovu (3 body) – Tato dovednost se pěkně páruje s Bullseye, protože kritické hity nyní zvýší poškození, které vaše společníky. Tyto zvýšení se mohou navíc skládat s každým kritickým zásahem, což může vést k tomu, že vaši společníci způsobí hodně poškození.

  Jaké zbraně a předměty byste měli použít?

  S touto sestavou je a Zaměřte se na zesílení schopností našeho společníka. Proto chcete mít během boje co nejvíce společníků. I když získáte společníky s Graveborn i Spore Warden jako třídy, můžete skutečně najmout několik dalších.

  Vyzvedněte všechny zbraně, které vám umožní svolat společníky. Jedna z mých zbraní by mi umožnila hodit to, a pak by to svolala společníka Hydra na dopad (s zbraní, která se objeví zpět v mých rukou ihned po). Existují také zbraně, které vyvolávají společníky Pixie, a můžete ve skutečnosti svolat více z těchto společníků najednou.

  Totéž lze také použít na různá kouzla. Stejně jako zbraně, Existují kouzla, která mohou svolat více společníků najednou, také. Jedním z nejlepších pro to je Umbrální pohlcující hydra, který předvolá jednoho společníka Hydra, který pak vytvoří jiného, ​​pokud je zabit jeden z nepřátel, které poškodili. Pro maximalizaci svých společníků a jejich poškození, které způsobí, je to (nebo jiná společenský kouzla, která můžete najít), pro tuto sestavu musíte mít.

  Pokud jde o příslušenství a oddělení, je to opravdu na vás, co se rozhodnete vybavit, protože zde je zaměřeno více na vaše společníky než na vás. Tady je brnění specifické pro třídu, které může zvýšit poškození společníka, A je to docela roztrhané přes divy, takže nezapomeňte jeden z nich chytit. Pokud jde o prsteny, amulety a oddělení, cokoli, co zvyšuje vaše kouzlo nebo poškození schopností v některých scénářích poskytne vám i vaše společníky úhledný buff.

  Ve své recenzi jsem řekl, že jsem zřídka používal svou meleeovou zbraň během Tiny Tininy Wonderlands, vzhledem k všem divokým zbraním, které musí nabídnout, ale rozhodně jsem se ujistil, že se s novou funkcí pobavím. Je tu absolutně avenue, abyste zvládli melee přes zázraky a tato sestava vám pomůže udělat přesně to. Máte také společníka Wyvern, který vám udržuje společnost!

  I když se jedná o stavbu s těžším důrazem na poškození melee, jedná se o konec konců spin-off Borderlands a Clawbringer se nejlépe hraje se směsí útoků na blízko a na dálku. Kombinace těchto dvou, což způsobuje poškození zbraně na dosah před skokem do dokončení práce s melee, může to trvat horkou minutu, než si zvyknete. Avšak s menším důrazem na hru zbraní, výběr nepřátel tímto způsobem se může cítit docela obohacující.

  ?

  Stejně jako doprovodná stavba je zde spousta svobody s pasivními dovednostmi. .

  • Přísaha hromu (5 bodů) – .
  • Blasthamutova laskavost (1 bod) – Toto je dovednost zabití, která přivolá koule, pokud vy nebo váš společník zabijte nepřítele. . Pokud je zabijete s poškozením melee, místo toho je odeslána blesk.
  • Přítel k plameni (5 bodů) – Váš společník Wyvern může s každou úrovní způsobit zvýšené množství poškození. I když se zaměřujeme na maximalizaci toho, jak velké poškození melee řešíme, může být Wyven Companion v dosahu nepokoje, takže je důležité jim poskytnout trochu TLC s našimi možnostmi dovedností.
  • Storm Smite (1 bod) – Tato dovednost zesiluje vaše akční dovednost tím, že také snižuje sprchu blesku nebo ohnivých šroubů na nepřátele. S posílením poškození vašeho stavu (do kterého se ponořím při brzy diskusi o bodech hrdiny), to zabalí úder.
  • Savagery (5 bodů) – To zvyšuje, jak dlouho je třída BRR-Sítí, Enrage, vydrží a také zvyšuje poškození melee.
  • Old Ways (5 bodů) – . Zvyšuje to množství poškození, které utrpíte a zároveň sníží množství příchozích poškození, pokud je vám nepřítel blízký.
  • Starověká zuřivost (5 bodů) – Tato dovednost zvýší váš maximální HP a také zvýší poškození vaší oblasti, což zase bude fungovat opravdu dobře s vysokým poškozením stavu.
  • Iron Squall (5 bodů) – Tato dovednost zvýší vaši rychlost ohně a rychlost útoku na blízko a kdykoli jste rozzuřeni, účinek, který na vás mají, se zdvojnásobí.

  Jaké zbraně a předměty byste měli použít?

  . Takže budete samozřejmě chtít mít Silná melee zbraň rukovat, ale budete chtít také zbraň, která by vyhovovala tomuto stylu hry. Vzhledem k tomu, že své nepřátele budete udržovat na relativně blízkém dosahu, pomocí SMG nebo spolehlivá brokovnice .

  Pokud jde o vaše vybavení, ať už je to vaše brnění nebo příslušenství, chcete Najděte položky, které budou především budovat poškození melee. . .

  Kde přiřadit hrdinové body

  V těchto sestavách jsem se moc nedotkl hrdinských bodů, protože v závislosti na tom, co vaše pasivní dovednosti zesilují, je docela zřejmé, jaké atributy chcete posílit.

  S Sestavení melee, chcete umístit většinu svých hrdinových bodů do moudrosti (aby se zvýšilo poškození stavu) a ústavu (zvýšení Max HP/Ward). Pro Společný stav, místo toho uveďte tyto body do inteligence, abyste zkrátili čas na cooldown kouzla.

  . Síla je obzvláště důležitá pro sestavení poškození, spojené s obratností, aby se zvýšila vaše šance na kritický zásah.

  Kromě toho Hero body nejsou vše a končí vše a většina jedinečnosti vaší stavby pochází z pasivních dovedností a schopností jedinečných pro každou třídu!

  .

  !

  Vytvořte své funkce komunitního reedpopu a odemkněte se a mnoho dalšího!