Tisíce lidí se spojují, aby stavěli New York City v Minecraftu, stáhněte si mapu New York City pro mapu Minecraft PE – New York City pro MCPE

Mapa v New Yorku pro Minecraft PE

Stažení Mapa v New Yorku pro Minecraft PE, a navštivte jedno z nejslavnějších měst na světě!

Tisíce lidí se spojují, aby stavěli New York City v Minecraftu

Když byl Minecraft trochu zasažen nezávislým, bylo by obtížné přimět lidi, aby věřili, že hráči jednoho dne staví některé z největších digitálních megastruktur v historii uvnitř hry – ale to je přesně to, co se stalo.

V minulosti vytvořili chytří hráči procesory, kteří provozují skutečné hry a dokonce i Westeros z Hra o trůny franšíza. Nyní tým více než 2 500 hráčů znovu vytváří New York City v měřítku 1: 1. Nová zpráva zveřejněná tento týden v Omezený Podrobně úsilí vedené 21letým kodérem z Frankfurtu, jehož uživatelské jméno je MineFact. Místo obnovení svého domovského města se usadil na NYC kvůli snadno dostupným veřejným údajům o svých budovách a infrastruktuře.

MineFact řekl digitálnímu outletu, že se spojil s větším projektem, který znovu vytváří celou Zemi na stupnici 1: 1, a myslel si, že přinesl radost a společenství, zatímco lidé byli stresováni z jednání s pandemií Covid-19.

„Všichni byli uvězněni uvnitř jejich domu, a tak se lidé začali setkat ve hře, v tomto novém skutečném životě, kde mohli vytvořit svět, který znali venku,“ řekl MineFact Omezený. „Takže je to trochu jako Metaverse, jen v jiném stylu s nízkým klíčem.”

Světlá stránka

Zpět v roce 2020, MineFact zveřejnil časový prodlevu týmu, který budoval památníky z 11. září, první projekt, který skupina zavázala. Video má téměř 100 000 zhlédnutí a někteří z zúčastněných týmů sdíleli své zkušenosti.

„To doslova změní historii Minecraft,“ poznamenal jeden uživatel.

Projekt je stále silný a MineFact zveřejnil fotografie nových částí sousedství, které se staví nebo vylepšují pouze včera.

Kreativní prodeje, jako je tento, nám připomínají, že lidé jsou ve skutečnosti docela v pohodě. Ať už se jedná o masivní servery na hraní rolí, nebo jiných působivých herních sestav, obří díla, jako je tato, jsou známkou lidské kreativity a vášeň. I když nejste do budování světu Minecraft, mohli bychom všichni těžit z malé naděje, spolupráce a zábavy právě teď.

Mapa v New Yorku pro Minecraft PE

Park in New York City Map for Minecraft PE

Mapa v New Yorku pro Minecraft PE

Stažení Mapa v New Yorku pro Minecraft PE, a navštivte jedno z nejslavnějších měst na světě!

Mapa v New Yorku pro MCPE

New York je považován za největší město ve Spojených státech amerických. Jeho populace přesahuje 8.4 miliony. Kromě toho je toto město největším finančním a ekonomickým centrem na světě. Zde je sídlo největších korporací na světě.

Mnozí by chtěli navštívit tak slavné a důležité město pro svět. Hráči Minecraft PE mají tuto možnost. Musíte se nainstalovat mapy, abyste se sem dostali.

Midtown Manhattan

Midtown je domovem budov, jako je Empire State Building, budova Chrysler a další. Je to také ústřední část Manhattanu v oblasti New York City. Nyní můžete navštívit zde v Minecraft PE. Midtown je navíc největší centrální obchodní čtvrtí na světě.

Zde si může hráč všimnout mnoha známých atrakcí.

Tyto zahrnují Grand Central Terminal, Empire State Building, Chrysler Building, New York Public Library, Times Square Tower, Stark Tower, Grace Building a Lincoln Building. Midtown Manhattan má také svůj vlastní texturní balíček. Díky tomu vypadá město mnohem realističtější. Texturu najdete ve stejném archivu jako mapa.

Brooklyn

Tato mapa vezme hráče Minecraft PE do populární oblasti New Yorku. Stejně jako Manhattan, Brooklyn je hlavní město. Vývojáři vytvořili místo, které má výrazný styl vlastní skutečnému místu. Zde hráči uvidí obytné ulice, silnice s auty a mnoho dalšího.

Uživatelé mohou jít na prohlídku s průvodcem a vidět všechny místní atrakce.

New York

Za prvé, stojí za zmínku, že autor stavěl New York City pro Minecraft PE ve stylu starého světa. Jak víš, Světy bývaly jen 256 × 256 bloků ve velikosti. Navzdory tak malé velikosti mapy jsou zde docela zajímavé budovy. Pokud je uživatel obeznámen s městem, najde podobnosti s tímto místem.

Na jednom z okrajů tohoto místa je malý park . Zde rostou stromy a můžete také vidět fontánu. Tento park je skvělým místem pro trávení času se svými přáteli. Existuje také kostel nedaleko parku. Autor se pokusil vybavit interiér každé budovy a uspěl. Díky tomu vypadá mapa prázdná.

Zobrazit více

název Verze Soubor
Midtown Manhattan 1.16.0 – 1.20.30 Stažení
Brooklyn 1.19.0 – 1.20.30 Stažení
New York 1.19.0 – 1.20.30 Stažení