Titania (Normal): FF14 The Dancing Plague Trial Guide – Strategy & Tips, Titania (Final Fantasy XIV) | Final Fantasy Wiki | Fandom

Titania (Final Fantasy XIV)

Mist Rune předvolá čtyři kruhy vody na podlaze v křížovém tvaru kolem Titania. Krátce nato se fialové koule začnou tývat v prstenu kolem každé kaluže. Tyto působí jako časovače. Pokud alespoň jeden hráč nestojí v každé kaluži, než se fialový prsten plně formá. Ujistěte se, že někdo stojí ve všech čtyřech vodních kruzích, aby se zabránilo dalším problémům!

Titania (normální): FF14 Tančící morská zkušební příručka – Strategie a tipy

Titania byla prvním soudním řízením . A nyní víme, že jsou také prvním soudním řízením v samotné expanzi, setkal se během mise na úrovni 73 Dancing Plague. . Jako každá zkouška v FF14, Je plná jedinečné mechaniky a zvláštních útoků, které zabijí celou stranu, pokud nebudete opatrní. . Proto jsme sestavili tento průvodce tančící morovou zkouškou FF14. Titania, tady přijdeme!

FF14 Dancing Plague Titania Guide

Světlý Sabbath – Titania FF14 Trial Guide

Stejně jako téměř každý šéf FF14, Titania má útok v celé skupině. Toto je jeden z jejich nejzákladnějších útoků a nelze se vyhnout, I když bude během boje znovu a znovu používán. . Nádrže mohou také vyvinout určitý tlak z léčitelů tím, že se skrz to chrání. Škoda je však zanedbatelná ve srovnání s jinými, vzácnějšími útoky v tanečním moru. Je tedy často lepší zachránit obranné dovednosti s zdlouhavými obdobími cooldown na místo toho.

Phantom Rune – Titania FF14 Trial Guide

. Na rozdíl od Bright Sabbath se tomu však lze vyhnout. A na rozdíl od většiny útoků , Ne vždy to nefunguje stejným způsobem. Místo toho Titania buď donutí stranu, aby se dostala na blízko nebo aby utekla co nejrychleji. .

Někdy bude Phantom Rune jednoduše aoe s krátkým dosahem kolem šéfa. Jindy se objeví ve tvaru „koblihy“, kde je jediné bezpečné místo v místnosti hned vedle Titania. Pohybujte se podle toho! A pokud máte potíže s vyhýbáním se útoku, zkuste zůstat Asi na půli cesty porazila Titania a nejbližší aréna. Tímto způsobem se můžete rychle pohybovat v obou směrech.

Jedná se o opravdu mocný kužel AOE, který může úplně vymazat celé týmy. Vždy však střílí směr nádrže (nebo na jakýkoli jiný hráč je zaměřen). Tanky by měly čelit Titanii od skupiny po celou dobu Aby nedošlo k postříkání je věštěnou runou. Je také dobrý nápad vyhodit defenzivní cooldown těsně předtím. Léčitelé by měli být také připraveni reagovat.

FF14 Dancing Plague Titania Guide

Mist Rune -Titania FF14 Trial Guide

Mist Rune předvolá čtyři kruhy vody na podlaze v křížovém tvaru kolem Titania. Krátce nato se fialové koule začnou tývat v prstenu kolem každé kaluže. . Pokud alespoň jeden hráč nestojí v každé kaluži, než se fialový prsten plně formá. Ujistěte se, že někdo stojí ve všech čtyřech vodních kruzích, aby se zabránilo dalším problémům!

Flame Rune – Titania FF14 Trial Guide

Titania vždy sleduje Mist Rune s plamenem rune. Toto je útok „stock up“ označený čtyřmi šipkami směřujícími dovnitř na konkrétního hráče. Myšlenka je pro co nejvíce hráčů, aby se postavili blízko tohoto nešťastného cíle. Tímto způsobem se škoda dělí a rozptyluje mezi všemi postiženými spojenci. V případě Flame Rune by se však hráči měli ujistit Uvnitř jedné ze čtyř kaluží. To poskytuje odolnost proti poškození požáru. Bez ní bude poškození z Flame Rune pravděpodobně stále smrtelné bez ohledu na to, kolik spojenců se shromáždí.

Dream Midsummer Night – Titania FF14 Trial Guide

To není opravdu útok. Místo toho je sen středního svatojánské schopnosti, kterou Titania vrhá, když dosáhnou asi 75 procent zdraví. Aréna se výrazně změní a Titania začne používat nové útoky ve zbytku tanečního moru. Buďte připraveni na tyto nové vzory, jak se objeví!

FF14 Dancing Plague Titania Guide

Růst Rune – Titania FF14 Trial Guide

Prvním novým útokem, který je třeba sledovat, je růst. Toto přivolává hvězdu pomalu se pohybujícího révy po celé aréně. Musíte se těmto liniím vinné révy vyhnout, abyste neudělali obrovské škody, zakořenili na místě a velmi pravděpodobně zemřeli…

Naštěstí je růstová runa snadno vidět přicházející. Samotné vinné révy se šíří velmi pomalu a zanechávají mnoho skvrn bezpečného půdy. . Při používání růstového runa bude šéf telegrafovat útok se šipkami, které ukazují ven z centra. Postavte se kdekoli tyto šipky ne směřující k úplnému zabránění vinné révy.

, Růstový rune se začne zdvojnásobit – Způsobuje, že vinné vinné crisscross ze dvou různých zdrojů. To je také snadné se vyhnout, pokud víte, co děláte. . To ponechává zbývající dva rohy relativně bezpečné před šířením růstu. Pokuste se přesunout do těchto oblastí, protože hvězdy se vytvářejí na zemi, aby se zachránily před vyhýbáním se příchozím podráždě.

Frost Rune – Titania FF14 Trial Guide

Frost Rune svolá řadu kruhových značek AOE, které pokrývají celé bojiště. Tito nenechávají žádnou oblast zcela bezpečný. Kruhy však vždy explodují ve stejném pořadí, které se objevují na zemi, a první kruh se vždy objevuje ve středu. . Poté se přesuňte do středu arény poté, co exploduje. .

UPLIFT – Titania FF14 Trial Guide

Titania vám bohužel nedává moc dýchací místnosti s Frost Rune. Šéf bude vždy následovat označením čtyř hráčů s vzestupem: vytvoření dalších čtyř kruhových značek AOE. Tyto poškození každému, kdo stojí uvnitř kruhů, stejně jako Frost Rune končí. Aby nedocházelo k zabíjení svých přátel, za předpokladu, že jste se znali, přesuňte se od středu a do jiné „bezpečné“ oblasti, jakmile to vzorec Frost Rune umožní.

Nebudete mít moc času a pravděpodobně zemřete, pokud vás zasáhne jak vzestupně, tak i Frost Rune. To je však stále lepší než naskládat a zasáhnout celý tým ve středu po Frost Rune.

Přidat fázi a být smrtelný – Titania FF14 Trial Guide

Toto je třídílná kombo, která by měla být známá hráčům, kteří hráli různé nájezdy a zkoušky v celém FF14. To však nesrozumí. Vysoké příchozí poškození a těžko zabíjející další nepřátelé to způsobí nejbližší část taneční mor zdaleka.

Fáze začíná, když se Titania vznáší do vzduchu a stane se nezranitelným. Šéf poté svolá tři menší nepřátele: puk, peaseblossom a hořčici. Každá přidání má své vlastní zvláštní útoky, s nimiž se musíte vyhnout nebo jinak vypořádat, dokud nejsou zničeny. Tanky by také měly tyto nováčky chytit co nejrychleji. Zejména, Jeden tank by měl vzít puk, zatímco druhý popadne peaseblossom, Ujistěte se, že je nasměrujete zhruba opačným směrem. Puck obchoduje „neviditelné“ poškození AOE, takže udržení jeho cíle mimo Peaseblossom je zachrání před utrpením dvojnásobné obvyklé zásahy.

. Začněte s pukem, protože způsobují největší poškození. Pak se zaměřte na peaseblossom. Hořčice pouze provedou útok aeoe fanningové linie, kterému je docela snadné se vyhnout. . Když jsou však všechny tři příšery mrtvé, Titania jejich předvolá větší verze na třech stranách arény. Ještě jednou, Zaměřte se na zabití po jednom: První puk, pak peaseblossom a nakonec hořčici. A ujistěte se, že jeden tank stále vezme puk, zatímco druhý bere peaseblossom.

Mohlo by se vám také líbit:

  • FF14 Gunbreaker Job Průvodce: Shadowbringers změny, přepracování a schopnosti
  • FF14 Průvodce prací Dancer: Shadowbringers odemknutí, tipy a schopnosti
  • Průvodce práce Dark Knight: FF14 Shadowbringers se změní, přepracovává a dovednosti

. To způsobuje celkem velmi hektickou fázi, když se snažíte zabít každého nepřítele na časovači a vyhnout se překrývajícím se útokům. Jako takový zoparuji, že opravdu chcete Zabijte nepřátele po druhém. Tímto způsobem máte méně útoků, s nimiž se můžete v daném okamžiku vypořádat.

Když se to všechno udělá, Titania provede nevyhnutelný „konečný útok“, který je smrtelný, na celé straně. Poškození je diktováno Power Bar Titania, který se objevuje na obrazovce v celé fázi ADD. Čím plné bar, tím vyšší je poškození. To také funguje jako váš časovač. Celý tým okamžitě zemře Pokud síla Titania dosáhne 100. Pokud nedosáhne 100, stačí se uzdravit a uzdravit výbušným útokem.

Odtud bude Titania i nadále používat všechny své normální útoky s různými úrovněmi překrývání. I když se nemusíte znovu vypořádat s přídavky nebo být opět smrtelníkem. To je také místo, kde se růst Rune začne vytvářet ve dvou rocích najednou. Tipy, jak se vyhnout většímu šíření vinic.

Pokud se vám to všemu podaří vyhnout, gratuluji! FF14. . Stále existují další dvě normální pokusy Shadowbringers, Nezapomeňte to však vydržet až do konce. Nakonec se nezapomeňte podívat na náš úplný seznam FF14: Shadowbringers Pokrytí v našem průvodci Mega. Až příště, děkujeme za přečtení a postarejte se!

Titania (Final Fantasy XIV)

Proč? Proč jsi nás uvěznil? Taková nuda. takový nuda Trpěli jsme. Je to nefér! ! . Přijďte si s námi hrát.

Titania je nehraditelný postava v Final Fantasy XIV: Shadowbringers. Jsou králem kmenů Fae Il Mheg a bydlí v hradu Lyhe Ghiah.

Obsah

Dějiny [ ]

Původně král Pixies, jejich jméno vlastně titul, Titania byla kdysi vládcem různých kmenů Fae a bojoval proti Sin Eaters. Titania se nakonec stala Lightwardenem poté, co udeřila předchozí, přesto si udržela svou podobu a aspekty své osobnosti kvůli své silné vůli. FAE Folk byli nuceni zapečetit Titania na hradu Lyhe Ghiah, pocity sedmého úsvitu, které shromažďovaly čtyři relikvie potřebné k vstupu. Válečník světla porazil Titanii a absorboval své světlo a obnovuje noc do il mheg. Vzhledem k povaze nástupnictví se Feo Ul rozhodl stát se další Titanií, aby mohl válečník zůstat smrtelný, a přislíbil podporu FAE lidu proti Eulmore a Sin Eaters.

Nějakou dobu po porážce Titania se narodila pixie jménem LAD. Zdálo se, že chlapec má vágní vzpomínky jako Titania, a je teoretizováno, že Titaniaův éther mohl během jejich narození potisknout chlapce, čímž se chlapce stal reinkarnací Titania.

Recenze expertů GameSpot

6. prosince 2022

Charakteristiky []

Vzhled []

Titania je velká pixie s bledou pokožkou a světle modrýma očima. Mají své vlasy pletené růžovými květy a nosí fialové šaty, které mizí do lehčích odstínů zdola nahoru. .

Osobnost []

Přestože jsou přeměněny na Lightwarden, Titania si zachovává svou hravou osobnost, ale s nemocným zvratem ochotným ublížit těm, s nimiž se setkávají. Když se válečník světla a Minfillia přiblíží ke svému hradu, posílají těm dvěma děsivou vizi jako pozvání.

Hraní []

Titania se bojuje v tanečním moru během Shadowbringers expanze. Mohou se také potýkat s extrémními obtížemi.

Galerie []

FFXIV Titania Artwork

FFXIV Titania 1

FFXIV Titania 3

FFXIV Titania 4

FFXIV Titania 5

Etymologie []

[Zobrazit · Úpravy · Purge] Titania je postava ve hře Williama Shakespeara Sen noci svatojánské. Jméno „Titania“ znamená „obří, skvělý“ a je odvozen od Ovid’s Metamorfózy, kde se jedná o označení dávající Titanovy dcery. v Sen noci svatojánské, Titania je královnou víly.

Hlavní Warrior of Light – Hydaelyn – Midgardormr – dvanáct – Zodiark
Důvěřujte avatary Alisaie Leveilleur – Alphinaud Leveilleur – Estinien Varlineau – G’Raha Tia – Ryne Waters – Throurd Waters – Urianger Augurelt – Y’shtola Rhul Rhul
Scions sedmého úsvitu Aenor Cockburne – Aergmhus saehstymmsyn – Alianne Vellegrance – Alisaie Leveilleur – Alphinaud Leveilleur – Arevnald Lentinus – Bluomwyda – Clemence – Coultenet Dailebaure – Estinien – f’lhaminn qesh – g’raha -hoary – hory – thanie – hory – ame -tiary – ame -hary -thay -thay -thayr – amer ame -bouring – hory bally. Desion – Louisoix Leveilleur – Lyse Hext – Minfilia Warde – Moenbryda Wilfsunnwyn – Ocher Boulder – Papalymo Totolymo – Riol Forrest – Tataru Taru – Threcred Waters – Yda Hext Hext – Yda Hext Hext
Eorzea Merlwyb BloefHiswyn – Kan -e -Senna – Raubahn Aldynn – Nanamo ul Namo – Aymeric de Borel
Limsa Lominsa Alka Zolka – Baderon Tenfingers – Brayflox Alltalks – Brithael Spade – Carvallain de Gorgagne – Doesmaga Poisonheart – Eynzahr Slafyrsyn – Foerzagyl – Ga Bu – H’mhasi Tia – H’naanza Esi – Hyllfyr Faezmoensyn – Jacke Swallow – K’lyhia – K’rhid Tia – Latisha – Lorens – Lyngsath Hyllbornsyn – Madison – Melkoko Melko – Milala Mila – Mimidoa Nanadoa – Perimu Haurimu – R’ashaht Rhiki – Reyner Hansred – Rhoswen Leach – Riol Forrest – RIOL – SILISIPU – SILISIPU – SILISIPU – SILISIPU – SILISIPU – SILISIPU – SILISIPU – SILISIPU – SILISIPU – SILISIPU – SILISIPU – SILISIPU – SILISIPU – SILISIPU – SILIPU – SILISIPU – SILINSIPU – SILISIPU – SILINSIPU – SKIONISIPU. Myndsyn – Thubyrgeim Guldweitzwyn – V’Kebbe – Wawalago Momolago – Wheiskaet Rysswoerdsyn – Wyrnzoen Saelsmyndsynsyn
Gridania Amandine – A -Ruhn -Senna – Beatin Mainrocquet – Buscarron Stacks – Cicely – Drake Rhodes – E -Sumi -yan – Eschiva Keyes – Foulques – Frixio – Fufucha Fucha – Janremi Blackheart – Janremi Blackheart – Janremi Blackhorn – Janremi Blackhorn Jehanttel Fointeaume – Joacin – Landenel Peaumasquier – Laurentius Daye – Leih Aliapoh – Lewin Hunte – Luciane Corne – Millith Ironheart – Miounne – Nolanel – NorAxia – O -App -Pesi – pawah Mujuuk – Raya -O -Senna – Smyn Smyn – Smyn – Smyn -Smyn – Smynna – Smyn -SmynNA – SYMON SmynN Brookstone – Swethyna Brookstone – Sylphie Webb – Tatabaru – Tataramu – Vorsaile Heuloix – Voyce – Wulfiue – Ywain Deepwell – Y’Mhitra Rhul – Zhai’a Nelhah
Ul’dah Adalberta Sterne – Aldis – Chuchuto Chuto – Cocobani – Cocobezi – Cocoboha – Cocobuki lolobuki – Cocobusi – Cocobygo – Colbernoux – tančící Wolf – Deep Canyon – Hamhon – Grelbl – Hamhon – Grenbl – Hamhon – Graden – Graden – Graden -HANETRANA – GREHRUNA – GREHRUNA – GREHRUNA – GRAGURUNA – GAGARUNA – GAGARUNA – GREHRUNA – GRAGURUNA – GREHRONALUN Pěst – Iliud – Jenlyns Aesc – Kikipu Kipu – Lalai Lai – Leavold – Lewena – Lolorito Nanarito – Loonh Gah- Lulutsu – Memeriga – Momodi Modi – Momozigo Mumuzigo – Mumuepo – Mutamix Bubblypots – Mylla Swordsong – Nenekko Nekko – Papashan Nonoshan – Pipin Tarupin – Popokkuli – Ququruka Tataruka – Redolent Rose – Royse – Rurukuta – Serendipity – Seserukka – Severian Lyctor – Solkzagyl Keltnaglsyn – Swift Ryder – Teledji Adeledji – Zirn -Nunh – Hart – Hart – HART – HART – HART – HART – HART – HART – YUYUSE LULUS
Ishgard Adelphel de Chevraudan – Alberic Bale – Ansaulme de Rougecarpe – Archombadin – Artoirel de Fortemps – Audaine – Augebert – Aurvael de Haillenarte – Ayleth – Baurendouin de Haillenarte – Charlemend de Durendaire – Charibert de Leusignac – Constaint – Edmont de Fortemps – Dominiac – Drillemont de Lasserrant – Elaisse Poole – Emmanellain de Fortemps – Estinien Varlineau – Foncrineau – Forlemort – Francel de Haillenarte – Fray Myste – Gontrandoix – Grinnaux de Dzemael – Guerrique de Montrohain – Guillaime – Guillefresne – Handeloup de Daimbaux – Haumeric de Peulagnon – Haurchefant Greystone – Hautdlong – Hermenost De la Treaumaille – Heustienne de Vimaroix – Hilda Ware – Honoreit Banlardois – Hourlinet – Ignasse de Vesnaint – Janlenoux de Courcillant – Jannequinard de Durendaire – Jantellot de thelomaire – Joye – julchiezain – laniaitte de haillenarte – Lucinia juniunius – julcenius – juncelia – junlia junlia – jullexe – juncelia – juncelia – juncelle junliainius – jancellej – jantellot de thelomaire – julchiezain – laniaitte de haillenarte
Ala Mhigo
Arya Gastaurknan – D’Estesa – Koh Rabntah – O’Tchakha – Rammbroes Zasertylsyn – Rhesh Polaali – Raulf Redhill – Rowena – Sophie – Talan
Dravania ADKIRAGH – EHLL TOU – ESS KHAS – FAUNEHM – KESTER IRONHEART – Khloe Aliapoh – Matoya – Midnight Dew – Moghan – Moglin – Mogwin – OHL DEEH – ORN KHAI – ORN KHAI – Alia Alia -Aliaphnir – Zhhloeh – Vidofnir – Vidofnir – Zhhloer – ViDofnir – Zhhloer – ViDofnir – Vidofnir – ZHHHLIr – ViDofnir – Vidofnir – Vidofnir – Vidofnir – Zhhloer – Vidofnir – vidofnir – Vidofnir – Vidofnir – Zhhloer – Vidofnir – Zhhloer – Vidofnir – Zhhloer – Vidofnir
Ilsabard Garleanská říše Alfonse – Allie – Asahi Brutus – Aulus Asina – Cato Mammula – Clarricie Priscus – Dabog Inivisch – Daguza Sus – Drusilla – Dyunbu Potitus – Fabineau Soranus – Gaius Baelsar – Galla – Gilbrisbert Buteo – Grynewaht Arvina – Hernais Longus – Jullus Norbanus – Lambard Calowise – Livia Junius – Llofii Potitus – Lugae – Lyon Helsos – Maxima Priscus – Menenius Lanatus – Midas Garlond – Milisandia – Nael Darnus – Nero Scaeva – Nerva -Galvus – Noah Gabranth – Pagaga Vochstein – Quintus – Regula Hynus – Rex – Rhitahtyn ARVINA – Rhitahtyn ARVINA – Rhitahtyn ARVIN Sadr Albeleo – Sartauvoir Soranus – Sicinius Vellutus – Solus Galvus – Titus Galvus – Valens Varro – Varis Galvus – Vergilia Corculum – Vitus Messalla – Yamatsumi Urabe – Zenos Galvus
Thavnair Ardashir Balyk – Jalzahn Daemir – Khalzahl – Pasareen – Racashir – Sula – Varshahn – Vrtra – Yezahn
ADIS – Aggie Glover – Bajsaljen Ulgasch – Blaz Azetina – Isolde Covey – Lovro Slanasch – Marsak Apella – Meryall Miller – Misija Votyasch – Mladen – Ratimir – Rostik Liubasch – Stanik Alubov – TUGEIM – VELIBOR AZETINA – XVEN SVANASCHCHCHCHCHCHCHCHCHCHCHCHCHCHCHCHCHESOU
OTHARD
Ruby Sea Hansaku Ushikai – Himui Sui – Ikaruga Hatasashi – INBAN – Kurenai Shisui – Rasho Mastbreaker – Shiosai Sui – Soroban – Suzume Kaisuri – Tansui – Tsukikage Urabe
Doma ANZU ZENBU – Azami Shibunuri – Gekkai – Ginko a Kinko – Gogo – Gosetsu Daito – Hakuro Gunji – Hien Rijin – Hozan Nagae – Isse Shibunuri – Karasu Kanshi – Kozakura – gyoji Gyoji Gyoji – gyoJi – gyoji gyoji. I – Yozan Nagae – Yugiri Mistwalker – Yotsuyu Brutus
Azim Steppe Alaqa – Altani Dataq – Anarba Dataq – Chambui Dazkar – Cirina Mol – Dayan Hotgo – Dorgono Qerel – Gurbesu Goro – Iturgen Qestir – Khalja Dataq – Magnai Oronir – Mide Hotgo – Nayaga – Ogul Khatayin – Sadu Dotharl – Sokhatai Dataq – Temulun Mol
Nagxia Atori moribe – kosyu
Čtyři pánové Čtyři pánové (Byakko – Genbu – Seiryu – Suzaku) – Koryu – Tenzen
Old Sharlayan
Norvrandt Válečníci temnoty ARDBERT HYLFYST – BRANDEN – LAMTITT – NYELBERT – RENDA -RAE – CYLVA
Krystarium Beq Lugg – Callea – Cerigg – Crystal Exarch – Feo ul – Gaia – Granson – Lue -Reeq – Lyna – Mauwyl – Moren – Nielden – Ryne Waters – Taynor – Tolas –

Eulmore Anogg a Konogg – Chai -Nuzz – Dulia -Chai – Eueliss – Jongleurs of Eulmore – Kai -Shirr – Lanbyrd – Olvara – Ran’Jit – Sai -Lewq – Tista -BIE – Tristol – Vauthry –

Amh Araeng Halric – Jeryk – Magnus – Tesleen –

Il Mheg Titania – Tonatiuh – tyr beq
Almet – Ciuna – Cymet – Phyna – Quinfort – Runar – UIMET – Valan
Grenoldt
Garlond Ironworks
Ascians Altima – Deudalaphon – Elidibus – Emmerololth – Emet -Selch – Fandaniel – Halmarut – Igeyorhm – Lahabrea – Loghrif – Mitron – Nabriales – Pashtarot – Travanchet – Masked Mage
První mláďata Azdaja – Bahamut – Nidhogg – Hraesvelgr – Ratatoskr – Tiamat – Vrtra
Kmeny Amalj’aa – Kobolds – Sahagin – Ixal – Vanu Vanu – Vath – Moogles – Kojin – Anta – Namazu – Arkasodara – Omicrons – LoPorrits
Tribal Quest NPCS 13. objednávka Fugleman Zo GA – 175. Řád Alchemist Bi BI – 789. OBJEDNÁVKA ACOLYTE BA GO – 789. OBJEDNÁVKA Pickman GI GI – LAD – Ezel II – GOVV – GYOKA – Hamujj Gah – Novv – Ozogg – qital Natl – SeigetSu Osvícení Toloc – Silbexio – Tyr beq –

Božstva Primály Ifrit – Titan – Garuda – Leviathan – Ramuh – Shiva – Enkidu – dobrý král Moggle Mog XII – Odin – Phoenix – Bahamut – Ravana – Bismarck – Knights of the Round – Alexander – váleční triad (Sephirot – Sophia – SOPIA – SOPIA – SOPIA – SOPIA – SOPIA – SOPIA – SOPIA – ZURVAN) – Shinryu – Tsukuyomi – Eureka – Magus Sisters – Anima – Zodiark – Hydaelyn
Dvanáct Althyk – Azeyma – Byregot – Halone – Llymlaen – Menphina – Nald’thal – Nophica – Nymeia – Oschon – Rhalgr – Thaliak
Historické postavy Allaganská říše Amon – Dona – Noah – Plegeton – UNEI – Xande
Agrias Oaks – Alma Beoulve – Ashelia B’nargin Dalmasca – Cidolfus Orlandeau – Delita Heiral – Ramza Beoulve – Rasler B’nargin Dalmasca
Ishgard Haldrath – Ompagne Deepblack – Sylvetrel de Dzemael – Thordan I
Předkalamita Blackburn – Chuchumu – Corguevais – Deaustie – Druues – Dunstan – Emerick – Esperaunce – Faustigeant – Fye – Hob – Hurrey – I’ofii – Isaudorel – J’arhll – Moryl – Moryl – Moryls – MORYLOS – MORODALYN – MORCELIF – Nael Darnus – Nananoby – Niellefresne Thaudour – Nogeloix – OHA -SOK – Ouvielle – Pascaleret neurtaille – Percevains – Powle – Prudentia – Pulmia – qhota nbolo – qoqoby – Rychyld – s’lyhhia – sansa – satzfloin – soliin – satward – satward – satword – satward – satword – satward – satzward – satzwword – satzword – satzfloin – satzfloin – satzfloin – satzfloin – satzfloin – satzfloin – satzfloin – satzfloin. – Troxie – Vairemont – Waekbyrt – Warburton – Willelda – Wybir – Yoyobina – Yuhelmeric – Zezekuta
Svět byl dotčen Alkaios – Athena – Azem – Charmion – Elidibus – Emet -Selch – Erichthonios – Hegemone – Hermes – Hythlodaeus – Kleon – Lahabrea – Maira – Meteion – Sokloles – Venat
Norvrandt Sauldia – Tadric – Tiuna
Ostatní A -TOWA -CANT – AHLDBHAR – Curtis Hext – Edvya Thorne – Gunnhildr – Kaien Rijin – Lalafuto III – Lewphon – Nyunkrepf Nyunkrepfsyn – Ratatoskr – Roddard Ironheart – Shatotto Shato – Tenzen – Zuiko Buhen
Moře hvězd Mare Lamentorum Livingway – LoPorrits – Watcher
Ultima Thule Dragons – EA – Karellians – Meteion – Omicrons
Voidsent Barbariccia – Cagnazzo – Cloud of Darkness – Diabolos – Ferdiad – Golbez – Orcus – Rubicante – Scathach – Scarmiglione – Zero
Cait Sith – Leofard Myste – Radlia Keene – Stacia Myste – Utata Uta
Návrat do Ivalice Alma Lexentale – Ba’gamnan – Bwagi Ennze Panca – Fran Eruyt – Jenomis Lexentale (Arazlam Durai) – Lina Mewrilah – Mikoto Jinba – Montblanc – Ramza Lexentale – hůlka dramaturge
Yorha: Dark Apokalypsa 2b – 2p – 9s – Anogg a Konogg
Mýty o říši Deryk – Snoegeim
Hildibrand Adventures Briardien de Manseauguel – Cyr Blyme – Ellie Ryse – Gigi – Gilgamesh – Godbert Manderville – Hildbrand Manderville – červenec Manderville – Nashu Mhakaracca – Typhon – Ultros – Ultros
Události Sezónní Aldiytha Thorne – Aloyse – Amh Garanjy – Astin – Astrid de Vaminate – Beaudefoin – Bert – Bombardier Researcher – Bran – Claudia Thorne – Crystal Caravan – Daluce – Damielliot – Elyne – Emilie – Ezolmile – Flaurie – Fortin Thorne – Gonnquard – HAERMAGAGA – HAERMAGAGA – HAMERGAGA – HAERMAGAGA – HAERMAGAGA – HAERMAGAGA – HAERMAGAGA – HAERMAGAGA – HAMERGAGA – HAMERGAGA – HAMERGAGA – HAMERGAGA – HAERMAGAGA – HAERMAGAGI Hamlyn – Havak Alvak – Hildelana – Hugue – Impresario – J’bhen Tia – J’nangho – Jihli Aliapoh – Jiriri – Kokomui – Kupka Kupp – Laurenssen – Lisette de Valentione – Lisie – Lonesome lass – Lorie – Lyell – Lyonell – Marabel – Mayaru Moyaru – Momoru – Motte – Nanapasi – Nanaphon – Naoki Yoshida – Nekeke – Nhagi’a Jakkya – ninimo – nonora – nonotta – ollier – p’obyano – pawlin – pipimaya a sasapano – pukty piko – r’fhul tia – r’majha – Riggy – Ririzan – Rodolph – Rodrigault – Roland – Royal Seneschal – Saint of Nymeia – Songbirds – T’Danafa a T’Maritaa – Taggy – Thracie – nestoječný immp – Wunthyll – Z’napha – Z’Napha
Speciální Dural Tharal – Garuda – Iroha – Kipih Jakkya – Lightning – Lunafreya Nox Fleuret – Noctis Lucis Caelum – Nohi – Odin – Shantotto
Hlavní NPC Alberic Bale – Alka Zolka – Cocobuki Lolobuki – Zvědavá rokle – E -Sumi -Yan – Fray Myste – Drusilla – Hamon Holyfist – Jannequinard de Durendaire – Jacke Swallow – Jehantel Fointeaume – K’lyhia – LALAH JINJAHL – LALAI LAI – LUDEVA – LUNIANE – LUNEVA – LUNEVA – LUNEVA – LUNEVA – LUNEVA – LUNEVA – LUNEVA – LUNEVA – LUNEVA – LUNEVA – LUDEVA – LUDEVA – LUDEVA – LUDEVA – LUDEVA – LUDEVA – LUDEVA – LUDEVA BYRDE – LUDEVA – LALAI LAI LAI. CORNE – MARTYN – MUSOSAI – MYLLA SWORDSONG – Oboro Torioi – Radovan Slobasch – Ranaa Mihgo – Raya -O -Senna – Stephanivien de Haillenarte – Y’mhitra Rhul – Widargelt Beake – Wyrnzoen SaelsmynSyn – x’rhun tia
Související NPC 269th Order Mendicant Da Za – Alaqa – Aldis – Adri Westwoode – Arnegis Elder – Akagi – Arya Gastaurknan – Atelloune Mairlaid – Broken Mountain – Cocobani – Cocobezi – Cocoboha – Cocobusi – Cocobygo – Dancing Wolf – Doesmaga Poisonheart – Dozol Meloc – D’zentsa – Elde – Erik – Eschiva Keyes – Estinien Wyrmblood – Gekkai – Gerhardt – Govv – Guildivain Sailmet – Guydelot Thildonnet – Halga Tolga – Hermin Hart – Hilda Ware – H’mhasi Tia – Joye – KarasU Kanshi Kanshi Kanshi Kanshi – Kazagg Chah – K’rhid Tia – Kyokuho Moribe – Leih Aliapoh – Loifa – Makoto Obinata – Maudlin Latool Ja – Melkoko Melko – Momozigo Mumuzigo – Nashmeira – Nutiba Buntiba – Orcus – O’tchakha – Pawah Mujuuk – Perimu Haurimu – P’yandih – Quimperain Evertrue – Rielle de Caulignont – Redway – Rostnsthal – Rullus – Sanson Smyth – SETOTO SETO – SEVESTRE ALBRIGHT – SIDURGU ORL – SILVAIRRE – SHATOTTO – SOPHIE – SURITO CARITO – SYLPHIE WEBB -Thubyrgeim Guldweitzwyn – Tristan Lowe – Tsubame Oshidari – Ugetsu Tachikake – V’Kebbe – Waldeve – Whastrach Ahldwaensyn – Yayake Yake – Yuki Yatsurugi – Zhai’a NelhahhAh
Crafting & Gathering NPCS Příběh npcs Adalberta Sterne – Beatin Mainrocquet – Britael Spade – Fufucha Fucha – Geva Storke – H’naanza Esi – Lyngsath Hyllbornsyn – Redolent Rose – Serendipity – Severian Lyctor – Wawalago Momolago
Krystalický průměr Frithrik –

Studium Boric – Hinageshi – Qih Aliapoh – tankin –

Ostatní Ceana – Edda Pureheart – The Elementals – Jandelaine de Dzemael – Nedrick Ironheart – Nhaza’a Jaab – Nybeth OBDILORD – Omega – Shanga Meshanga – Severa – Tataramu – Valdeaulin – Wandering Minstrel