Tmavá a tmavší wiki, překvapení! Pvp Dungeon Crawler Dark and Darker je nyní v raném přístupu | PC hráč

Překvapení! Pvp Dungeon Crawler Dark and Darker je nyní v raném přístupu

Playtests na konci každého měsíce
Včasný přístup naplánovaný na Q2 2023
1.0 naplánováno na Q4 2024

Tmavá a tmavší wiki

Dark-and-Darker-main.png

Komplexní tmavé a tmavší wiki jsou psány a udržovány hráči. 422 lidí v současné době udržuje na této wiki dosud 3 619 stran (1 967 článků)!
Neváhejte přispět vytvořením nových článků nebo rozšířením stávajících.

400

Asi tmavé a tmavší

Neopuštěné hardcore fantasy FPS Dungeon Pvpve Adventure. Společně s vašimi přáteli a použijte svou odvahu, důvtip a mazaný k odhalení mýtických pokladů, porazit příšerné monstra, přičemž zůstane o krok napřed před ostatními nevyzpytatelnými lovci pokladů.
Koupit hru zde.

Tmavá a tmavší komunita

Mít strategické otázky nebo chcete mluvit s ostatními a tmavšími hráči? Podívejte se na oficiální server Subreddit a Discord.

Překvapení! Pvp Dungeon Crawler Dark and Darker je nyní v raném přístupu

Ironmace prodává prozatím tmavě a tmavší, ale chce se vrátit zpět na Steam ASAP.

Tmavý a tmavší koncepční umění - Postava otevírá hrudník zlatého kořisti, zatímco další dva slaví

(Image Credit: Ironmace)

Dnes ráno vývojář Ironmace potvrdil, že Dark and Darker se dnes uvolní, a nyní to bylo – tento článek byl aktualizován nejnovějšími informacemi.

Demo pro extrakci PVP Dungeon Crawler Dark and Darker bylo hitem začátkem tohoto roku, ale pak Nexon údajné porušení autorských práv, to bylo zavedeno z páry a jeho včasný přístup byl tlačen zpět zpět. Developer Ironmace přetrvával a šel tak daleko, že distribuuje playttest od Torrent, a dnes ráno generální ředitel Ironmace Terence Park potvrdil PC hráči, že Dark and Darker by dnes uvolnil včasný přístup.

To se nyní stalo: Dark and Darker je k dispozici k nákupu přímo od vývojáře na www.Darmanddarker.com. Je k dispozici také na výkladní skříni s názvem Chaf Games.

Tmavý a tmavší se ještě nevrátil do Steam, ale v e -mailu pro PC Gamer řekl, že Ironmace ji chce dostat zpět na platformu Valve ASAP. „Nemůžeme ignorovat největší PC Storefront na světě,“ napsal. Vydání včasného přístupu je prozatím v Koreji také nedostupné.

“Stejně jako nás to bolí, nebudeme moci hru v Koreji obsluhovat, protože stále čekáme na rating z korejské ratingové desky (GRAC),” řekl Park v oznámení o neshodě a blogový příspěvek ještě dnes. „Uděláme vše, co je v našich silách, abychom tento proces urychlili, protože jsme již dostali hodnocení z jiných celosvětově uznávaných ratingových desek, včetně ESRB, Pegi a Cero.”

V oznámení Park také poznamenal, že VoIP ve hře nebude k dispozici, dokud se právní tým společnosti Ironmace nepodepsal na dohody o třetích stranách a uživatelských dohodách a uvedl, že „mnoho klíčových funkcí stále chybí“ v této vydání. Kromě hry samotné hry je nový a Darkerův nový odpalovač s názvem Blacksmith také nedokončenou prací.

Standardní vydání Dark and Darker stojí 35 $ a existuje edice zakladatele s některými bonusovými věcmi za 50 $. Mám potíže skutečně zakoupit hru z oficiálních stránek, ale to by mohlo být jen kvůli vysokému provozu.

K dispozici je také obchod ve hře, který Park adresoval v oznámení.

„Naším předpokladem, když jsme založili tuto společnost, bylo to, že byste stále mohli budovat lukrativní firmu, zatímco jste věrní svým fanouškům,“ napsal Park. „Obchod ve hře je náš pokus o realizaci s obchodem s provozováním online hry, ale pokusit se najít způsob, jak to udělat, aniž by se uchýlil k náhodným kořistům a položkám FOMO. Chceme nabídnout hráčům spravedlivý způsob, jak nás podpořit a zároveň si užívat hru. Dejte nám prosím vědět, jak si myslíte, že na této frontě děláme.”

Nexonový soud dosud nebyl vyřešen a je pravděpodobnou bariérou temné a tmavší návratu do páry. Giant The Game Publishing Giant tvrdil, že zakladatelé společnosti Ironmace, bývalí zaměstnanci Nexon, použili při vytváření Dark and Darker práci chráněnou autorským právem z zrušeného projektu Nexon. Ironmace toto obvinění popřel a Park toto odmítnutí dnes zopakoval.

„Postavili jsme tmavou a tmavší od základů tady v Ironmace a stáli jsme u naší práce,“ řekl Park PC Gamer v reakci na otázku týkající se Nexonových tvrzení.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Tmavé a tmavší diskusní vlákno: kořist, zabijte, zemřete, opakujte

Používáte zastaralý prohlížeč. Nemusí správně zobrazit toto nebo jiné webové stránky.
Měli byste upgradovat nebo použít alternativní prohlížeč.

Nedávné vlákno

Courtantonio

Člen

Playtests na konci každého měsíce
Včasný přístup naplánovaný na Q2 2023
1.0 naplánováno na Q4 2024

Store.steampowered.com

Parní obchod

Steam je konečným cílem pro hraní, diskusi a vytváření her.
obchod.poháněný párou.com

Nové časy PlayTest níže:
Ahoj všichni, dokončili jsme počáteční čas pro nadcházející 28.-30. října Alpha Playtest #2. Doufáme, že se k nám můžete připojit, když tento víkend testujeme některé důležité nové funkce a vyvážení změn.

Nejvíce playtest začne
US West (Oregon) –
28. října 2022 15:00
US East (Virginia) –
28. října 2022 18:00
SA Brazílie (Sao Paulo) –
28. října 2022 19:00
EU Central (Frankfurt) –
29. října 2022 00:00 (půlnoc)
Sea (Singapur) –
29. října 2022 6:00
Východní Asie (Soul) –
29. října 2022 7:00
Oceánie (Sydney) –
29. října 2022 9:00

Testeři, kteří se zúčastnili našeho předchozího playtestu, budou mít automaticky přístup k této playtest. Pokud stále máte předchozí instalaci PlayTest Client na vašem systému, můžete jednoduše restartovat svého parního klienta, když nejvíce playtest obdrží aktualizaci.
Noví uživatelé se mohou snadno připojit k PlayTest tím, že přejdete na naši stránku Stora Store a stisknete tlačítko „Požadavek“ pro playtest. Noví testeři automaticky obdrží přístup k nejvyššímu playteru a budou mít do své parní knihovny přidány „tmavě a tmavší playttest“.
Přidáme také několik dalších oblastí serveru, abychom pomohli ubytovat naši rostoucí zkušební uživatelskou základnu. Tento playtest bude mít servery pro nás West, USA East, EU Central, SA Brazílie, východní Asie, moře a Oceánie.
Až se přiblížíme k začátku nejvyššího, zveřejníme seznam hlavních změn.
Ještě jednou děkuji za vaši podporu!

Odpuštění hardcore prvního člověka Fantasy Dungeon Adventure.
Nepochopitelné bohatství čekají na statečné a pošetilé ochotné se ponořit do zničených hloubky starověké citadely. Společně s vašimi přáteli a použijte svou odvahu, důvtip a mazaný k odhalení mýtických pokladů, porazit příšerné monstra, přičemž zůstane o krok napřed před ostatními nevyzpytatelnými lovci pokladů. Jakmile jste vyplenili své bohatství, nyní přichází tvrdá část a oboust se. Najděte skryté únikové trasy před neustále se rozšiřující tmou regenerují vaše bohatství a vaši mrtvolu k jejímu neodolatelnému hromadě.
———————————–
Tento nejlepší playtest byl několik dní a právě se prodloužil o další, pokud chcete šanci hrát na to. Stačí se zaregistrovat na Steam a stáhnout. Je to opravdu jedinečný pohled na extrakční hry jako Tarkov a Hunt. Cítíte se jako první osoba Dungeon Looter s klasickými třídami RPG a správou zásob, ale musíte to uniknout svým kořistí, abyste si ho udrželi. Musíte se potýkat s ostatními hráči a AI, což vlastně není krmivo. Může to být, protože je to nejvyšší playttest, ale každý se spojí dohromady ze sóla na tria, což je pro sólové hráče velmi obtížné. Hra má opravdu nějaký potenciál a má být propuštěna Q4 2023. Hraní video níže.