To je důvod, proč vaše konkurenční hodnocení „Overwatch 2“ Season 2 Sucks, vysvětleno Overwatch 2 Season 2 Ranks.

Overwatch 2 Season 2 Ranks vysvětleno

Teď tohle Overwatch 2přepracované konkurenceschopné, Hráči mají opět hlad po všech statistikách, na které se mohou dostat ruce, od míry výběru hrdiny po distribuci hodnocení a další. Blizzard má od té doby sdílelo malé informace týkající se distribuce pořadí Vydání loni v říjnu, Vývojáři však provedli určité změny ve způsobu, jakým hráči dosahují své pozice tím, že se zbaví sezónního rozpadu. To pomáhá naznačovat, jak by mohla vypadat obecná distribuce.

Proto vaše konkurenční hodnocení „Overwatch 2“ Season 2 Sucks

Ramattra zatím není k dispozici v konkurenční hře Overwatch 2.

Overwatch 2 Hráči brouší konkurenční umístění v sezóně 2, jen aby zjistili, že jsou umístěny mnohem níže jejich poslední řady sezóny 1. Pokud jste skončili v minulé sezóně ve zlatém 5, můžete se najednou ocitnout ve Silver 4. Blizzard nyní nabídl vysvětlení, proč se to děje.

“Až začne sezóna, použijeme na všechny role určitý úpad a v průběhu sezóny by hráči měli vylézt zpět do řad, které představují jejich skutečnou úroveň dovedností,” napsal Team 4 v tweetu. “Jak již bylo řečeno, všechny hry vyrobené zápasy budou stále založeny na vašem základním MMR, což zajišťuje, že děláme shody co nejspravedlivější.”.“

Jinými slovy, Devs chtějí, abyste měli pocit postupu po celou každou sezónu, i když to znamená, že vás posíláte zpět po žebříku každých devět týdnů.

Dává to smysl na povrchu. Pokud je vaše čepice dovedností Diamond 3 a začnete sezónu v Diamond 3, nemusí existovat nikde pro vás, a můžete skončit pocit, že točíte kola.

Dlouho je to prvek v tom Overwatch, Zdá se však, že mnoho hráčů má pocit, že sklouznutí o čtyři nebo pět řad se cítí tvrdší než ztráta asi 200.

Blizzard se přesto zavázal k větší transparentnosti, když zamířil do Overwatch 2 a je dobré vidět nějaké uznání situace. “Chápeme, že musíme udělat lepší práci, aby se tyto systémy srozumitelnější a v budoucnu bude řešit tyto problémy a další části systému,” napsal Team 4.

Overwatch 2 Season 2 Ranks vysvětleno

Overwatch 2 Season 2 Ranks vysvětleno

Overwatch 2 Season 2 je konečně tady, což znamená, že hráči mají zcela nové pořadové období, na které se těší. Jako vždy, konkurenční zápasy ve hře nesou významnou váhu, protože přímo ovlivňují vaši úroveň dovedností.

. Pokud chcete zjistit, jak funguje proces hodnocení 2 OW.

Zde je vše, co potřebujete vědět o konkurenčním systému titulu tohoto titulu FPS.

Jak fungují řady Overwatch 2 Season 2?

Overwatch 2 umožňuje hráčům řadit se hraním dvou konkurenčních režimů, což jsou fronty rolí a otevřená fronty. První z nich vám umožní vybrat mezi třemi rolemi, jmenovitě tankem, DPS a podporou, před nalezením hry. Na druhou stranu, posledně jmenovaný okamžitě začne najít zápas a o roli se rozhodne před zahájením.

Než však budete moci hrát tento režim, budete muset nejprve vyhrát 50 her s rychlým přehráváním. To se však týká pouze nových hráčů, protože tato podmínka se již nevztahuje na majitele prvního overwatch vstupu.

Na základě grafiky poskytované ve hře bude mít každý hráč na začátku každé sezóny resetován své řady. Budete umístěni pouze do konkrétní úrovně dovedností, až dosáhnete sedmi výher nebo 20 ztrát. Jedná se o stejné parametry, které budete muset splnit, než budete povýšeni nebo degradováni prostřednictvím každé divize.

Všechny řady v Overwatch 2 Season 2

Ve hře je pět divizí na úroveň dovedností, přičemž pět je nejnižší až po jednu. Tyto řady obsahují následující:

Pokud jste v současné době ve Silver 1, budete muset vyhrát sedm her, abyste byli povýšeni na Gold 5. Naopak, ztráta 20 zápasů vás místo toho deformuje na Silver 2. Navíc, pokud přestanete hrát po určitou dobu, vaše úroveň dovedností se nakonec rozpadne.

Jak fungují hodnocené odměny v sezóně 2 Overwatch 2?

Každý konkurenční zápas, který hrajete ve hře, vás odměňuje specifickým množstvím bodů v závislosti na výsledku. Každá vítězství vám poskytne 15 konkurenčních bodů, zatímco kravata místo toho poskytuje pět bodů. Jakmile sbíráte 3 000 comp. Body, budete si moci zakoupit zlatou zbraň pro svého preferovaného operátora i tituly, které můžete umístit na vaši jmenovku.

Ukončení sezóny na určité úrovni dovedností vám také poskytne pevné množství bodů. Zde je částka, kterou získáte v každé hodnosti:

 • Bronz: 65
 • stříbrný
 • : 250
 • Platina: 500
 • diamant: 750; Diamond Challenger
 • Mistr: 1 200; Master Challenger
 • velmistr: 1 750; Grandmaster Challenger
 • Top 500: 1 750; Top 500 Challenger

Rovněž vám budou uděleny tituly pro dokončení řady konkurenčních her:

 • 250 her – Adept konkurent
 • 750 her – Oceněný konkurent
 • 1 750 her – odborný konkurent

Overwatch 2 Rank Distribuce: Sezóna 6

Sestavujeme kousky hodnocené hádanky.

Ana střílí uzdravující šipku směrem k Zarya

ScreenGrab Via Blizzard Entertainment

Vědět jak Overwatch 2 Distribuční práce na hodnocení je klíčem k poznání, kde stojíte ve srovnání se zbytkem hráčské základny, ale množství Informace o distribuci hodnosti jsou téměř žádné. Hráči zvědaví na současnou distribuci hodnosti jsou nuceni hledat rozptýlené informace zveřejněné Overwatch 2 vývojáři. S tenkým množstvím informací o distribuci hodnosti jsme shromáždili vše, co o tom víme pro sezónu šest.

Po brzkém přesunu hry do systému, který zařadil hráče na číselné úrovni od 500 do 5 000, se mnoho chtěl vědět Jak běžná byla jejich hodnost mezi jinými hráči. Výsledek skončil vypadat jako křivka zvonu: většina hráčů se někde padla kolem Zlato a platina, s číslem Zujování se směrem k bronzu i velmistru.

Teď tohle Overwatch 2přepracované konkurenceschopné, Hráči mají opět hlad po všech statistikách, na které se mohou dostat ruce, od míry výběru hrdiny po distribuci hodnocení a další. Blizzard má od té doby sdílelo malé informace týkající se distribuce pořadí Overwatch 2’s Vydání loni v říjnu, Vývojáři však provedli určité změny ve způsobu, jakým hráči dosahují své pozice tím, že se zbaví sezónního rozpadu. To pomáhá naznačovat, jak by mohla vypadat obecná distribuce.

Zde je vše, co víme o aktuální distribuci hodnosti v této sezoně.

V čem je distribuce hodnosti Overwatch 2?

 • Bronz 10.
 • Stříbro 19.2 procenta
 • Zlato 26.8 procent
 • Plat 26.2 procenta
 • Diamond 12.2 procenta
 • Master 3.8 procent
 • .5 procent

Zde je hrubý odhad toho, jaké procento hráčů je v každé hodnosti na základě velikosti tyčí v grafu. Blizzard neposkytl hráčům přesné hodnoty Takže to nemusí být dokonalé, ale měly by být přesné do přibližně 1 procenta.

22. června Blizzard konečně odhalil konkurenční distribuci hodnosti pro PC hráče v Overwatch 2 V rámci konkurenčního příspěvku aktualizace hry na oficiální web hry. Graf nezahrnuje přesné údaje, ale na základě grafiky je pravděpodobné, že 50. percentil je někde kolem horních zlatých řad .E. Zlato 3 nebo zlato 2).

Graf, který ukazuje konkurenční distribuci hodnosti Overwatch 2

S Blizzard se zbavuje sezónního rozpadu a umístění na začátku Overwatch 2 čtvrtá sezóna, většina hráčů, kteří v této sezoně hráli na konkurenčním žebříku by měly mít řady, které jsou relativně blízko k jejich MMR, A celková distribuce hodnosti je něco podobného tomu, co bývalý OW2 Herní ředitel Jeff Kaplan odhalil hráčům v únoru 2018.

Zde jsou statistiky distribuce pořadí, které Kaplan sdílel s hráči od několika let zpět:

 • Bronz: Osm procent
 • Stříbro: 21 procent
 • Zlato: 32 procent
 • Platina: 25 procent
 • Diamond: 10 procent
 • Master: Tři procenta
 • Grandmaster: Jedno procento

V příspěvku na fóra Blizzard Kaplan zveřejnil, jaké procento hráčů hry bylo v každé úrovni. To bylo naposledy, kdy hráči dostali jakékoli distribuční statistiky, které byly definitivní. Ačkoli Neznáme přesné procentní údaje pro aktuální rozdělení z aktivních hráčů ve hře se zdá, že se graf sdílený v tomto roce nezdá být daleko od toho, co Kaplan sdílel před pěti lety.

Co je považováno za dobrou hodnost Overwatch 2?

S ohledem na graf a jeho čísla se zdá, že hráči se v průměru vznášejí kolem zlata 3 v rámci hodnocené hry. Odejít z toho, . Cokoli nad tím, jako je diamant nebo platinu, lze považovat za nadprůměrné a tak dále.

Až se dozvíme více, budeme tento článek i nadále aktualizovat Overwatch 2’s Distribuce hodnosti a pokud se Blizzard rozhodne uvolnit definitivnější informace.

Emily je spisovatel zaměstnanců pokrývající Apex Legends, Overwatch, Pokemon a General Gaming for Dot Esports. Mezi její další předpisy patří digitální trendy, výkřik obrazovky a GameSpew. Pracuje také jako narativní návrhářka ve hrách. Spojte se s ní na Twitteru @thepokeflUte.