? | Tokio Fox (東京 狐 狐), oficiální Sonic the Hedgehog Curry změní váš hovno Blue | PCGamesn

Oficiální Sonic the Hedgehog Curry změní váš hovno modrou

Viděl jsem spoustu nejhorších věcí, ale to by mohla být nejtěžší ze všech. .cvrlikání.. . (@Jongraywb) 18. listopadu 2018

Sonic the Hedgehog Curry

Kari a rýže je v podstatě moje každodenní základna v práci. . Začátkem října mě můj kolega Sharlotte viděl připravit jeden z těchto kari (nemyslím si, že slova „vaření“ nebo dokonce „make“ lze použít pro vložení balíčku do mikrovlnné trouby na pár minut!) a zmínil jedinečnou barevnou kari, kterou viděla online. ! .

Řekla, že narazila na Sonic The Hedgehog Blue Curry, ale krabice se neprodávaly v obchodech nebo jednotlivě. .50/26 $) Ale řekl jsem, že bych si šťastně koupil pár (každý 540), abych sdílel náklady. Sharlotte neztrácel čas a objednal si je tam a pak. .

Přirozeně jsem na to úplně zapomněl, dokud příští týden vytáhla předem zabalenou kari. Poté se dostali do naší skříňky na jídlo a uplynulo mnoho týdnů, než jsem si znovu všiml krabice. S manželkou na cestě jednoho dne minulý víkend jsem potřeboval něco udělat na oběd a s nějakou zbytkovou rýží to vypadalo jako vhodný čas nejen vyzkoušet kari, ale vidět následky v pohodlí mého vlastního domova!

Stejně jako všechny zabalené kari, existují dva způsoby, jak jej připravit. . První z nich je lepší způsob, jak skutečně vyprázdnit paket všech jeho obsahu, ale šel jsem na lazierovou a snadnější možnost! !

Samozřejmě jsem předem věděl, že je modrá, ale nejsem si jistý, jestli jsem tomu opravdu věřil. Jen jsem si myslel, že mezi hnědou barvou může být náznak modré a rozhodně si nemyslel. Neuvěřitelný! Nemám ponětí, jak to dostane, je to modrá barva a abych byl upřímný, je pravděpodobně nejlepší neví!

Zdá se, že tato speciální propagační spolupráce mezi Sega a Geek Life existuje již několik let, ale nevěděl jsem o tom.

Chuť byla ve skutečnosti v pořádku a ne tak odlišná od běžné levné hovězí kari, které často mám na oběd. Jako dítě raději to všechno smíchá, což nepomáhá, aby to bylo přitažlivější! . ? !

. Byl jsi varován!

Kari je pojmenován po nejrychlejším ježek na světě a ve skutečnosti to prošlo stejně rychle! . . !

!!

Pak o pět dní později, když jsem z mé mysli dlouho vymazal, šel jsem na toaletu, abych byl můj firmu trochu zácpa za posledních 24-36 hodin asi tak. Bylo to dobře, ale trochu jinak, takže jsem vstal a podíval se dolů na mou práci! ! . . Nemyslím si, že jsem byl tak potěšen tak světskou a funkční položkou!

Klikněte sem a přečtěte si ‘na foxové stezce …… v Tokiu Hedgehog Cafe!“

Klikněte sem a přečtěte si „Jídelna: Vlak s tématem Traime Curry v Tokiu“

Klikněte sem a přečtěte si „TF Recepty #6 – Curry on Toast“

!!“

Oficiální Sonic the Hedgehog Curry změní váš hovno modrou

Sonic the Hedgehog Curry

. . Je navržen tak, aby byl spárován s rýží a… něco hnědého, aby vytvořil kulinářskou replikaci oblíbeného ježek každého. Je tu jen jeden problém – kari má vedlejší účinek otočení hovno jasně modré.

Ve videu z Retro Core, které můžete sledovat ve spodní části tohoto článku, vypadá Curry, která se zdá být k dispozici pouze v Japonsku, docela špatně. Abych to znovu objasnil, je to velmi modrý. Je to barva, že by nemělo být žádné jídlo. .

Podívejte se na náš seznam nejlepších PC her.

To znamená, že pokud jde o to, aby jídlo vypadalo jako Sonic, hostitel videa odvedl docela dobrou práci. Je to chaotické, ale má alespoň částečnou podobnost s vysokorychlostním ježek, což je působivé vzhledem k tomu, že je vyrobeno z mletého hovězího masa, rýže, mořských řas a modré kozy. .

Ale proto jsi tady, je to tak? V popisu videa hostitel uvádí, že „dva dny po jeho jídle byl můj hovno modrý po celý den a pak některé!„Hostitel videa dále v komentářích také říká:„ O dva dny později byl můj hovno modrá. Nejen to, ale otočila to toaletní voda modrá.

? .„Jazyk a zuby hostitele byly také dočasně obarveny modrým s upřímným ohromujícím množstvím potravinového zbarvení, které jasně šlo do misky.

.

Ali Jones bývalý náměstek redaktora Ali hraje hodně Fortnite a zná jeho ligu legend. Zajímalo by nás, jestli někdy dokončil čaroděj 3.

. . Viz Podmínky. .

Více z PCGamesn nás sledujte pro denní zprávy o PC, průvodci a recenze na Twitteru, Facebooku, Overwolf, Steam a Google News. .

Sonic The Hedgehog Curry existuje a je to modrá za vírou

.

Viděl jsem spoustu nejhorších věcí, ale to by mohla být nejtěžší ze všech. .cvrlikání.

. Omáčka.

Sonic Curry Rice se nedávno vydává po internetu díky virovému tweetu od spisovatele Jonathana Graye. Podle VG247 je v Japonsku od konce června tohoto roku v Japonsku a byla to zvláštní propagační produkt mezi Sega a Geek Life. Má to být stejně modré jako ikonická postava videoher, kterou kdokoli měl na starosti zabarvení potravin.

reklama

Ti, kteří byli schopni získat kari a vařit, zveřejnili videa ukazující, jak to udělat a jak vypadají výsledky. V podstatě je to balíček rýže a samostatný balíček kari, který lze zahřát, s přidáním proteinu volby. .

YouTuber Retro Core ve svém nahrávání poznamenal, že po jídle kari na kameře, jeho zuby, jazyk a hovno byly zbarveny jasně modrou, z nichž druhá tak zůstala pár dní tak. Pokud jde o chuť, ve skutečnosti to nebylo příliš špatné a je „docela krémová.”

Pokud máte zájem o získání tohoto kari pro sebe, je stále k dispozici v různých obchodech v Japonsku. .