Tom Clancy’s The Division Heartland PC Datum vydání – | GameWatcher, časy vydání divize 2 – Zde je přesně to, kdy můžete hrát | PCGamesn

Časy vydání divize 2 – Zde je přesně to, kdy můžete hrát

Ian Boudreau A PC hráč od 80. let, Ian si užívá strategické hry, RPG a FPS klasiku jako Unreal a Quake. Je nejšťastnější velící orky v totální válce: Warhammer nebo deníky jeho cesty v temných duších. Před příchodem do PCGamesn na plný úvazek přispěl eseji a recenzemi do herního informátora, viceprezidenta, IGN, PC Gamer, Paste a dalších.

Tom Clancy’s The Division Heartland PC Datum vydání-tady je, když se hra spustí hra zdarma

Tom Clancy's The Division Heartland PC Datum vydání-tady je, když se hra spustí hra zdarma

Vydavatel a vývojář Ubisoft oznámil své plány rozšiřování pro divize Universe, které nyní zahrnují a Free-to-Play Heartland. Podrobnosti o nadcházejícím titulu zůstávají poněkud vzácné, ale okno, během kterého je jeho Datum vydání PC došlo k odhalení.

Divize Heartland, vyvinutá společností Red Storm Entertainment, Studio, které pracovalo na jiných hrách Tom Clancy, včetně těch v sérii Ghost Recon a Rainbow Six, mohla divize Heartland vydat později v roce.

Tom Clancy's The Division Heartland PC Datum vydání-tady je, když se hra spustí hra zdarma

Tom Clancy's The Division Heartland PC Datum vydání-tady je, když se hra spustí hra zdarma

„Heartland je samostatná hra, která nevyžaduje předchozí zkušenosti se sérií, ale poskytne veškerý nový pohled na vesmír v novém prostředí,“ Vydavatel uvedl v příspěvku na svých webových stránkách.

„Hra bude k dispozici v letech 2021-22 na PC, konzolách a cloudu.”

Oznámení divize Heartland je součástí širších plánů společnosti Ubisoft na rozšíření vesmíru série.

Mobilní hra je také na cestě, zatímco divize 2, jejíž válečníci v New Yorku byla expanze „Nejaktivnější v historii hry“, je naplánován na získání aktualizace koncem tohoto roku.

Pokud jde o úsilí o transmedia, dříve ohlášený film Netflix je stále ve vývoji. Hrají Jessica Chastain a Jake Gyllenhaal, je to inspirováno událostmi původního názvu.

A konečně, román stanoven po událostech druhé hry, prozkoumán “Jak ohnisko ovlivňuje různé regiony Spojených států, protože agenti bojují o zabezpečení dodavatelských tras,” bude publikován společností Aconyte.

.

. .

Aktualizujte se o nejnovějších novinách PC herními sledováním GameWatcher na Twitteru, zkontrolujte naše videa na YouTube, dávejte nám jako na Facebooku a připojte se k nám na Discordu .

O Bogdan Robert Mateș

Když nevaří kávu nebo debatuje o vážných tématech s mojí kočkou, najdete mě buď hrát videohry nebo o nich psát.

Časy vydání divize 2 – Zde je přesně to, kdy můžete hrát

Divize 2 je téměř na nás a Ubisoft odhalil poslední kapky informací v předběžném vydání Blitz. Předběžné zatížení jsou živé na PC a časy vydání jsou tam venku, díky fantastické nové graf, když hra odemkne v každém regionu. Stejně jako u zdánlivě každé moderní hry se věci matou s časným přístupem v dražších vydáních, takže to rozbijme.

Datum vydání divize 2 je oficiálně stanoveno na 15. března. V každém regionu budete moci začít hrát zhruba o půlnoci. Severoameričtí hráči se mohou dostat do 22:00 PDT 14. března, nebo 1:00 EDT 15. března. To se překládá na 23:00 GMT 14. března pro britské hráče a 00:00 AEDT 15. března v Austrálii.

Pokud jste si zakoupili The drahé zlaté nebo konečné verze, dostanete se za tři dny dříve – ale časy zůstanou stejné – takže to bude buď koncem 11. března nebo velmi brzy 12. března, v závislosti na vaší časové pásmo.

. Ubisoft má podrobnosti pro další platformy na oficiálním webu.

.

Příbuzný:

.

Dustin Bailey Dustin je vše o retro hrách a dobrodružných hrách, stejně jako oddaného Final Fantasy XIV. Jeho nejúžasnějším úspěchem v PCGamesn je vyřezávání výklenku pro pokrytí simulátoru nákladního automobilu. Bývalý spisovatel seniorů, nyní ho najdete na Gamesradar.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. .

Datum vydání páry divize 2 nastaveno na leden

Datum vydání páry divize 2: Agent Faye Lau ukazuje na tabuli pokrytou mapami a lepivé poznámky, jak se dívá další juniorský agent

Divize 2 má nyní datum vydání Steam a bude to téměř tři roky poté, co looter-shooter značka Tom Clancyho dorazil na Ubisoft Connect a Epic Games Store. Divize 2 bude zahájena 12. ledna ve páře, A bude to zahájit sezónu 10, která v současné době probíhá na stávajících vydáních hry.

Když byla divize 2 původně spuštěna v roce 2019, Ubisoft uvedl. Časy se poněkud změnily a Ubisoft se znovu objevil Steam: Assassin’s Creed Valhalla dorazil do Steam 6. prosince a Watch Dogs Legion bude spuštěn na Steam 26. ledna.

. Akce začíná ve Washingtonu, D.C., Ale expanze válečníků z New Yorku posunuly zaměření zpět do Velkého jablka, kde se nový režimy a sezónní struktura nakonec vytvořily domovem.

Chcete -li to všechno získat na Steam, budete potřebovat Warlords divize 2 New York Ultimate Edition, která zahrnuje základní hru, obsah jednoho roku a Warlords of New York Expansion – a také „Ultimate Pack“ kosmetiky a doplňků, jako je zvýšení úrovně 30, která vám umožní snížit se přímo na válečníky.

.C.Tidal Basin and Manning National Zoo, aktualizace v režimu odpočítávání, nový průsmyk sezonny a obvyklé události oděvů, které dorazily začátkem tohoto roku na Ubisoft Connect a Epic Games Store.

Spuštění divize 2 na Steam by mohlo podnítit příliv Fresh Division Players, když se Ubisoft připravuje na případné zahájení divize Heartland, záznam zdarma v sérii, která je nastavena v americkém srdci.

. Je nejšťastnější velící orky v totální válce: Warhammer nebo deníky jeho cesty v temných duších. .

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.