Top 10 bezplatných map Minecraft Marketplace – Cinemacraft, nejlepší bezplatný hosting serveru Minecraft – RTF | Přehodnocení budoucnosti

Nejlepší bezplatný hosting serveru Minecraft

Contents

ClassicCube je bezplatná hra Sandbox Voxel World, která pracuje pro Windows, Linux, MacOS, Android a prohlížeč.

Top 10 bezplatných map Minecraft Marketplace

Chcete hrát mapu na zakázku Minecraft Marketplace, ale nemáte dost minecoinů? Nebojte se, tento článek vám ukáže 10 map Minecraft Marketplace, které jsou zcela zdarma! Vždy si nezapomeňte ocenit tvůrce kontrolou celého jejich katalogu. Bez nich by se sny lidí hrající úžasné mapy na trhu zdarma nesplnily.

Přímořský příběh od Gamemode One

Pokud chcete jít na mořskou dovolenou v Minecraft, můžete si vytvořit vlastní relaxační oceánskou cestu s touto mapou volného trhu vytvořenou společností GameMode One! Tato mapa má vše, co potřebujete pro dobrodružství průzkumu moře Chill, s tunami vlastních funkcí, davů a ​​předmětů. Jděte rybařit a prozkoumejte nové oceánské biomy plné zajímavých druhů a zároveň přizpůsobujte vlastní loď a upgradujte váš ostrov. Můžete dokonce přidat ryby, které jste zachytili do svého akvária! Pokud máte to, co to znamená, ponořte se hluboko do hlubin oceánu plného tajemství k odhalení a ekosystémy k obnovení!

Denní péče o razzleberries

Snil jsem někdy o vlastnictví péče o děti plnou roztomilých psů a štěňat? Tato mapa na trhu s volným trhem vám nabízí, abyste se stali majitelem péče o děti, protože máte úkol převzít rodinný podnik a starat se o nové chlupaté společníky! Tuto mapu vytvořil Razzleberries ve spolupráci s Dogtopií a existuje 16 různých plemen psů, z nichž si můžete vybrat, spolu s jedním z vašich vlastních! Tato mapa také obsahuje čtyři mini-hry, ve kterých můžete zkoušet své talenty a dovednosti v denní péči! Vzhledem k tomu, že budete novým majitelem, nezapomeňte spravovat své pracovníky i potřeby štěňat! Na co čekáš? Stáhněte si nyní a staňte se novým majitelem péče!

Croco Island by Blockception

Pojďme cestovat na ostrov Croco, kde můžete prozkoumat tematický park Tropical Lacoste vyzkoušejte ruku v řadě zábavných minihrů! Můžete nosit na míru vyrobené oděvní kůže zahrnuté v balení, aby odpovídaly tématu mapy. Na této mapě je tolik věcí, které vytvořili Blockception, jako je hraní tenisu a navrhování vlastního tenisového kurtu, nalezení MR. Crocovy ztracené předměty v lovu lovců a závodí přes náročný parkour! Skočit na extravagantní ostrov a připojit se k zábavě!

Karneval Crab Cove od Rasa Studios

Navštivte nejchladnější mapu karnevalového na trhu na karnevalu Crab Cove! Tento roztomilý park vyrobil společnost Rasa Studios, roztaví vaše srdce všemi aktivitami, které nabízí. Stejně jako v normálním karnevalu můžete přeskočit obručemi, rázovými moly, popovými balóny, kraby a více zábavných minihrů! Pozvěte své přátele nebo hrajte sólo a užijte si zábavný a vzrušující den na karnevalu Crab Cove. Má také 6 vlastních kůží pro vás a vaše přátele, plus odemykatelné dárky!

Průzkumníci jeskyní a útesy od Spark Universe

Není pro vás nová aktualizace jeskyní a útesy? Nudíte se při čekání na nejnovější aktualizaci Minecraft? Nebojte se, tato mapa vám pomůže objevit více věcí s aktualizací jeskyní a útesů! Podívejte se na tuto úžasnou mapu na volném trhu vytvořenou Spark Universe a prozkoumejte dále do 1.18 Aktualizace s fascinujícími sestavami, jedinečnými příběhy a vlastními úkoly! Stáhněte si ještě dnes a udělejte svou těžební cestu zábavnější!

Rostliny podle her Cubecraft

Pokud se chcete dozvědět více o rostlinách, povede vás tato mapa na volném trhu! Vyrobeno společností Cubecraft hry, můžete se připojit k zahradníkovi na informativní prohlídce její zahradou a rozšířit své znalosti o přirozeném prostředí kolem vás. Naučte se zajímavá fakta a pochopte vědu rostlin, jako jsou buňky a fotosyntéza! Můžete dokonce pěstovat vlastní rostliny! !

Hrobové nebezpečí Shapescape

Chcete bojovat s hordami zombie tím, že vytvoříte pasti, abyste bránili hrad? Shapescape vám dává úžasnou mapu na trhu, která vám umožní nastavit vlastní pasti, používat majestátní zbraně a bojovat spolu s roztomilými společníky! S více než 20 různými pasti a 7 magickými zbraněmi se nikdy nebudete nudit bojovat s hordami zombie, nemrtvých plyšů, šéfů a mnoha dalších! Stáhněte si mapu a staňte se hrdinou hradu!

Minecraft: Emerald Tycoon od Razzleberries

Tato jedinečná mapa minigám tycoonů vám nabízí, abyste se stali spasitelem opuštěné vesnice s mocí smaragdu! Místní obyvatelé vám pomohou generovat a sbírat smaragdy k rekonstrukci vesnice! Existují další skvělé hry, jako jsou mob arény a odemknutí zón, hory a dokonce i speciální předměty! Pokud máte rádi tycoonské hry, tato mapa na trhu vyrobená společností Razzleberries je pro vás ideální!

Zábavní park od Oreville Studios

Na pódium vstupuje další mapa zábavního parku! Tato mapa na trhu Oreville, vyrobená společností Oreville Studios, má příběh, kde je zábavní park na pokraji vypnutí. Nyní je jen na vás, abyste jej znovu vybudovali na jeho dřívější slávu tím, že vydělávají vstupenky, opravují jízdy a obnovením parku! Nejen to, můžete také hrát výzvy a minihry, které nabízí, spolu s více než 100 vlastními modely, vlastní hudbou a animovanými cutscenes, abyste vás ponořili do zážitku!

Farm Life by Pixelcraft

Zažijte život jako farmář s touto mapou volného trhu od Pixelcraft! S více než 50 novými plodinami a stromy plus 10 zemědělských vozidel s připoutáními se stala nejlepším farmářem v Minecraftu tím, že se stará o vaše plodiny, chová hospodářská zvířata a výměnu sklizeného zboží za lepší zemědělské vybavení! Kompletní s vlastním stavbou venkova s ​​farmami a malým městem stáhněte si mapu a užijte si život farmáře!

Nejlepší bezplatný hosting serveru Minecraft

Minecraft je jednou z nejčastěji hraje a populární videohry. Miliony lidí po celém světě hrají tuto hru, staví si svůj vlastní svět a kopí hlouběji do dolů. Hra je plná dobrodružství, jako je těžba, budování bezpečných zón, ničení bezpečné zóny ostatních hráčů atd.

Mít dedikovaný server pro Minecraft poskytuje mnoho výhod. Umožňuje vašim přátelům připojit se ke hře, i když nejste online. Poskytuje úžasný herní zážitek bez zpoždění.

. Přestože může být sebehostování náročnější a je zapotřebí technické znalosti, umožňuje vám větší kontrolu nad vaším serverem.

Na druhé straně jsou hostingové služby relativně jednodušší a mohou poskytovat robustnější schopnosti, i když mohou mít omezení nebo omezení.

Podívejte se na některé z výše uvedených možností hostingu serveru Minecraft Server v tomto článku.

Předpoklady hostování serveru Minecraft

Pro hostování Minecraft existují určité předpoklady. Prozkoumejme je níže.

Požadavky na hostování serveru Minecraft Server

Počet hráčů Specifikace CPU RAM Místo na disku
1-2 Pentium 4 2.0 GHz nebo AMD ATHLON XP 2000+ 1 GB 5 GB
3-5 Intel Core nebo AMD K8 s 3.4 GHz 3 GB 10 GB
6+ CPU založené na Intel Nehalem nebo AMD K10 s 3.6 GHz 6 GB 18 GB

Doporučené požadavky na hostování serveru Minecraft

Hráči Specifikace CPU RAM Místo na disku
1-2 Pentium 4 2.0 GHz nebo AMD ATHLON XP 2000+ 2 GB 10 GB
3-5 Intel Core nebo AMD K8 s 3.4 GHz 5 GB 18 GB
6+ CPU založené na Intel Nehalem nebo AMD K10 s 3. 8 GB 25 GB

Faktory, které je třeba zvážit při výběru hostingu serveru Minecraft

Při nastavování serveru Minecraft je třeba zvážit několik důležitých faktorů.

Nejprve se musíte rozhodnout o verzi Minecraft, kterou chcete použít. Starší verze Minecraft Dungeons, verze podloží a původní verze Java jsou jen několik možných variací.

Po výběru verze si musíte vybrat velikost a druh serveru, který chcete hostit. To bude záviset na typu zážitku, který hledáte, a na počtu hráčů, které chcete podpořit. Zatímco některé servery zajišťují minihry nebo některé mody, jiné poskytují konvenční zážitek z přežití.

6 Nejlepší bezplatný hosting serveru Minecraft

1. Aternos

Aternos je bezplatná a oblíbená volba pro hosting serveru Minecraft. Poskytuje vám dedikovaný server, který vám a vašim přátelům umožní hrát Minecraft ve dne i v noci. Je jednoduché použití a má mnoho možností přizpůsobení, včetně přidání pluginů a modů. Ale latence nebo zpomalení může občas nastat, protože se jedná o bezplatnou službu.

Funkce

 • Na serveru můžete vše upravit podle svých preferencí.
 • Server je zcela chráněn před útokem DDOS a udržuje váš systém nebo zařízení v bezpečí před nesprávnými rukama.
 • Automatické zálohování sundejte zatížení.
 • Nahrajte libovolný svět – parkour, mapy dobrodružství nebo nejnovější minihru.
 • Pohody nepřetržitého hodiny.

2. Minehut

Dalším bezplatným hostováním serveru Minecraft je Minehut, známý pro své přizpůsobivé možnosti rozhraní a přizpůsobení. Můžete se připojit k externímu serveru nebo použít tisíce komunitních serverů z lobby Minehut Lobby.

Najdete různé hráče Minecraft a zrychlit svůj růst pomocí reklam Minehut’s Minecraft Server Seznam. Kromě skutečnosti, že se jedná o bezplatnou službu, existují určitá omezení, co s tím můžete dělat.

Funkce

 • Poskytuje podporu pro řadu pluginů Minecraft.
 • Krok za krokem, jak začít.
 • Lobby Minehut poskytuje vše, co potřebujete pro server Minehut.

3. Server.Pro

Server.Pro poskytuje profesionální herní servery, které lze snadno nastavit a používat. Kromě Minecraft podporuje mnoho dalších her a aplikací. Stejně jako u ostatních bezplatných služeb poskytuje neomezené sloty pro hráče a automatické zálohy. Ale mohlo by to být pomalejší nebo méně spolehlivé než prémiové alternativy.

Funkce

 • Datová centra jsou umístěna po celém světě, což zajišťuje vysokou konektivitu a nízkou latenci.
 • Konzola vám poskytne plnou kontrolu nad vaším serverem.
 • Podporujte instalaci libovolného mod nebo pluginů pro zvýšení vašeho herního zážitku.
 • Plánovač spustí příkazy na vašem serveru v době, kdy chcete.
 • Funkce s více admin vám umožňuje sdílet ovládací panel s přáteli a partnery, aby vám pomohl spravovat server.

4. Apex Minecraft hosting

Je to dobrá volba, pokud potřebujete pouze skromný server pro malou skupinu kamarádů. Její plán zdarma podporuje až 15 hráčů a poskytuje 1 GB RAM. Existuje také prémiový plán, pokud potřebujete více. Je zajímavější, že podporuje jakoukoli verzi Minecraft. Doposud hostilo kolem 300 000 serverů a poskytuje nejlepší podporu.

Funkce

 • Nainstalujte a přehrajte balíčky mod s jediným kliknutím.
 • Chrání váš server před malými až velkými útoky DDOS.
 • 24/7 podpora.
 • Extrémně nízká latence.
 • Snadné nastavení a automatické zálohy.
 • Volná subdoména.

5. Minefort.com

Minefort je plnohodnotná platforma pro hostování serveru zdarma, která vám umožňuje vytvářet vysoce výkonné servery. . Špičkové servery zajišťují rychlost blesku.

Funkce

 • Výkonná konzole, která vám umožní mít plnou kontrolu nad svým serverem.
 • Plně naplněný správce souborů umožňuje upravit soubory.
 • Nainstalujte jakýkoli plugin a pozvedněte svůj zážitek z Minecraft.

6. Falixnodes

V neposlední řadě Falixnodes poskytuje bezplatný plán s 256 MB RAM a až 10 slotů pro hráče. Jedná se o tržní značku bezplatného serveru Minecraft Server. Doposud Falixnodes hostil 140 000 serverů s datovými centry po celém světě. Je to skvělá volba, pokud potřebujete skromný server, ale musíte přejít na komerční plán, abyste hostili více hráčů nebo využili více pluginů.

Funkce

 • Vytvořte 3 servery Minecraft zdarma.
 • Herní panel se snadno spravuje.
 • Získejte přístup ke všem souborům serveru Minecraft.
 • Váš přítel nebo tým dokáže server zvládnout, i když jste pryč.
 • Nabízí bezplatnou databázi MySQL.
 • Různé mody, pluginy a datové balíčky zvyšují vaše zkušenosti.

Zabalit to!

Existovaly některé z nejlepších, vysoce výkonných možností bezplatného hostingu serveru Minecraft. Je však zásadní vybrat ten, který vyhovuje vašim potřebám a má požadované funkce. Než vyberete službu, zkontrolujte také systémové požadavky.

Spuštění vlastního serveru Minecraft může být příjemné a odměňující pro vás a vaše přátele se všemi výše uvedenými bezplatnými hostitelskými službami Minecraft Server.

Přehodnocení budoucnosti (RTF) je globální platforma pro architekturu a design. RTF přes více než 100 zemí po celém světě poskytuje interaktivní platformu nejvyšší standardy uznání projektů mezi kreativními a vlivnými odborníky v oboru.

10 Open-Source, zdarma, alternativy Minecraft

10 Open-Source, zdarma, alternativy Minecraft

Minecraft je populární hra na přežití karantény, která je založena na světě bloků Voxel. V Minecraft mohou hráči stavět cokoli z jednoduchého domova, zahrad, hradů a táborů.

Minecraft byl původně navržen v roce 2009, protože získává popularitu, mnoho vývojářů se snaží o své vlastní bezplatné verze s otevřeným zdrojovým kódem.

V tomto článku vám poskytneme rychlý seznam alternativ Minecraftu s otevřeným zdrojovým kódem pro hráče a vývojáře.

1- Minetest

Minetest je náš první výběr, nejen proto, že nabízí solidní zážitek podobný Minecraftu, ale proto, že má bohatou knihovnu obsahu (obsah DB), která obsahuje mnoho uživatelů generovaných modů, her a vzorů textur.

Minetest přichází se svým snadno použitelným správcem balíčků, který může uživatel nainstalovat a spustit mody a hry. Umožňuje také uživatelům provozovat různé světy s vlastními mody.

Uživatelé se mohou rozhodnout hostit server nebo se připojit k existujícímu, aniž by se museli starat o složité nastavení nebo rozsáhlé pokyny.

Vývojáři na druhé straně mohou vytvářet vlastní mody, světy nebo dokonce svou vlastní hru pomocí jazyka skriptování LUA, později mohou odeslat své výtvory do Minetest Content DB (databáze obsahu).

Minetest také umožňuje hráčům připojit se k desítkám serverů, instalovat mody a hry, prostředí v sekundách. Je to ideál zejména pro děti a dospívající prozkoumat a budovat vlastní strukturu.

2- veloren

Veloren na druhé straně je naprosto nový zážitek z přežití s ​​jeho úžasnou grafikou a výkonem, protože je psán s programovacím jazykem Rust.

Veloren pracuje hladce na Windows, Linux a MacOS. Kromě toho nevyžaduje těžké zdroje a může také pracovat na starých strojích

Přestože nenabízí mnoho přizpůsobení, jako je Minetest, není to vhodné pro děti (můj syn byl vyděšený tygří útokem).

Vyžaduje však účet, který můžete vytvořit na https: // veloren.net/, ale mějte na paměti, že můžete resetovat své heslo prostřednictvím e -mailu.

Veloren umožňuje hráčům hrát v režimech pro více hráčů a pro jednoho hráče, vytvářet několik znaků a přepínat mezi nimi.

3- Terasologie

Terasologie je alternativní hra Minecraft zdarma a open-source, je postavena pro Windows, Linux a MacOS.

Terasologie je plně open source a je licencována pod Apache 2.0 licence pro kód a pod CC o 4.0 pro umělecká díla.

Hra je vysoce rozšiřitelná prostřednictvím modulů, které si může stáhnout kdokoli. Udržuje ji dobrá komunita vývojářů a hráčů.

Terasologie vypadá slibně, se svou fantastickou grafikou a hratelností však nefungovalo na 3 linuxových distriscích a není kompatibilní s MacOS M1.

Truecraft je archivovaný starý projekt, který získal určitou dynamiku, než byl opuštěn. Jedná se o implementaci Minecraft v čistotě, která se podobá hernímu a grafice Minecraft.

Truecraft lze nainstalovat klonováním a kompilací zdrojového kódu z GitHubu.

5- Craft

Craft je multiplayer open-source minecraft klon pro Windows, Linux a MacOS. Podporuje více hráčů pomocí vestavěného serveru Python.

Podporuje rostliny, trávu, květiny, stromy a sklo. Dodává se také s vestavěnými cykly pro denní/ noční. Změny jsou uloženy v místní databázi SQLite3.

Je to lehký projekt, který vás může nechat ohromený jeho velikostí: Windows (2.2 MB) a MacOS (733 KB)

6- Voxel.JS

Na rozdíl od předchozích projektů, Voxel.JS ve skutečnosti není hra, je to sbírka projektů JavaScript pro vývojáře, aby si vytvořili své vlastní hry Voxel World Games.

Používá webgl, grafický motor HTML5 3D pro generování 3D tvarů pro prohlížeč.

Voxel.JS se skládá z jádra „voxel-engine“ a kolem 200 doplňků, které jsou zveřejněny na NPM.

Můžete použít voxel.JS In-Browser Voxel Builder, který je vytvořen Voxel.JS. Pomáhá vytvářet objekty voxel, jako jsou postavy, budovy a nástroje.

7- Webcraft

Webcraft je bezplatné open-source opětovné vytvoření Minecraft v JavaScriptu. Ačkoli projekt již není aktivně udržován, je stále populární mezi vývojáři her.

Webcraft podporuje režimy pro jednoho a více hráčů, přichází se samostatnými moduly, které umožňují vývojářům snadné hackerství a úpravy.

Aktuální moduly pro webcraft jsou: bloky.JS, svět.JS, fyzika.JS, vykreslování.JS, hráč.JS a síť.JS

Webcraft je uvolněn na základě licence Zlib.

8- Freeminer

Freeminer je hra inspirovaná Minecraftem postavená na vrcholu Minetest. Unline Minetest, nabízí více možností pro obchodování, řemeslné a bohaté API na straně serveru na straně serveru.

Freeminer je k dispozici pro Windows, Linux a MacOS.

9- Classiccube

ClassicCube je bezplatná hra Sandbox Voxel World, která pracuje pro Windows, Linux, MacOS, Android a prohlížeč.

Classicube je vlastní klientka Minecraft Classic a Classicube napsaná v C, který pracuje na Windows, MacOS, Linux, Android, FreeBSD, NetBSD, OpenBSD, Solaris, Haiku a ve webovém prohlížeči.

Není jakýmkoli způsobem přidružen k (nebo podporován) Mojang AB, Minecraft nebo Microsoft.

10- Wolkenwelten

Toto je další zdarma, open-source voxel karanténní hra postavená s lisp. Wolkenwelten je lehká alternativa Minecraft, která podporuje multiplayer (až 32 hráčů).

Je to stále ve fázi Alpha, postavená Benjaminem Vincentem Schulenburgem, který je sólovým vývojářem z Německa.

Wolkenwelten je k dispozici pro Windows, MacOS, GNU/ Linux a Linux ARM (32-bit/ 64-bit).

Hra je extrémně lehká a podporuje ovládací prvky GamePad z krabice a dotykové obrazovky.

Hra je také k dispozici pro prohlížeč, který hladce pracuje na všech moderních prohlížečích, dokonce i mobilních prohlížečích, jako jsou Chrome a Safari.

Projekt je projekt open-source licencovaný v rámci AGPLV3.

Minecraft klon s Godotem?

Pozoruhodné projekty

 1. Minecraft Classic od Bibleon.JS motor
 2. Minecraftly je projekt open-source pro výuku výpočtu

Závěrečná poznámka

Zde, když jsme uvedli nejlepší alternativy Minecraft s otevřeným zdrojovým kódem, doufáme, že tento seznam v blízké budoucnosti poroste, protože mnoho vývojářů považuje za výzvu k vytvoření vlastního voxelského světů.

Pokud víte o jakékoli jiné alternativě open-source voxelu, dejte nám vědět.

Související články v open-source

19 samostatných chatovacích aplikací, klonů a klientů s příštím.JS a React

ChatGPT je jazykový model vyvinutý společností OpenAI, který je určen pro generování konverzačních odpovědí. Může být použit k budování chatbotů, virtuálních asistentů a dalších interaktivních aplikací. Šablona chatgpt starter pro React a další.JS je přednastavená šablona, ​​která poskytuje výchozí bod pro integraci

20 Open-Source bezplatných aplikací pro Android, zálohovací řešení pro soubory a fotografie

Řešení zálohování Android se vztahují na různé metody a nástroje dostupné pro zálohovací údaje na zařízení Android. Je důležité zálohovat zařízení Android, abyste zajistili, že vaše cenná data jsou chráněna a mohou být obnovena v případě ztráty zařízení, poškození nebo korupce dat. Důvody zálohování

Top 9 alternativ WordPress s otevřeným zdrojovým kódem a proč můžete zvážit migrace.

Migrace z WordPress? Zde je 10 nejlepších alternativ.

27 bezplatný a open-source Instagram Secapping Solutions and Media Downloaders

Instagramové škrábání, známé také jako Instagram Data Scrawing, odkazuje na proces extrakce dat z Instagramu. Zahrnuje použití automatizovaných nástrojů nebo skriptů ke shromažďování informací z profilů Instagramu, příspěvků, komentářů, hashtagů a dalších relevantních datových bodů. Pro různé účely, jako je průzkum trhu, lze použít škrábání Instagramu,

Top 12 výkonných případů použití a nápady pro použití chatgptu pro kohokoli

Chatgpt je nástroj AI, který má potenciál revoluci v komunikaci a plnění úkolů. Někteří lidé si však nevědí, jak jej plně využít. Cílem tohoto videa je poskytnout nejlepší případy použití, výzvy a příklady pro chatgpt. Jakmile jej začnete pravidelně používat, ušetříte významné

15 Open-Source Free DSLR Camera Software a řešení pro fotografy

. 1- Rawstudio Rawstudio je program s otevřeným zdrojovým kódem, který účinně kontroluje a zpracovává velké sbírky surových obrázků z digitálních kamer.

Aplikace pro cvičení jsou softwarové aplikace, které lze použít ke sledování a správě aktivit souvisejících s fitness. Obvykle nabízejí řadu funkcí, jako je sledování tréninku, stanovení cílů, poskytování plánů cvičení a monitorování pokroku. Používání aplikace pro cvičení může poskytnout řadu výhod, včetně zvýšené odpovědnosti, zlepšené motivace a lepší organizace.

24 Open-Source a bezplatný disk, data a řešení zálohování Docker

Zálohování dat je proces vytváření kopie důležitých dat a jeho uložení na bezpečném místě odděleně od původních dat. To se provádí pro ochranu před ztrátou dat v případě, že se původní data stanou poškozeným, poškozeným nebo ztraceným. Zálohování dat je významná, aby se zajistila

Top 15 nejlepších archivníků pro Mac 2023

V digitálním věku, kde jsou informace na našem prstech a ukládání dat je zásadní, může být nejlepší archiver pro Mac měnič her. Ať už jste profesionál, který se denně zabývá velkými soubory nebo příležitostným uživatelem, který chce ušetřit místo na disku a najít nejlepšího archiveru pro váš

18 OCRE OCR pro Windows

OCR (Optické rozpoznávání znaků) je technologie, která umožňuje počítačům rozpoznat text v obrázcích nebo naskenovaných dokumentech a převést jej na upravitelný text. Nástroje OCR se běžně používají v různých průmyslových odvětvích, včetně: * Digitalizace tištěných materiálů: OCR lze použít k převodu fyzických knih, časopisů a novin na digitální