Top 10 hráčů FIFA 23 v roce 2023 – podívejte se na naše nejlepší hráče FIFA ESPORTS, nejlepší devět hráčů FIFA všech dob – všichni fotbal

Všichni fotbal

Během své kariéry hrál za mnoho klubů a získal četné vyznamenání, včetně Ballon d’Or, World Soccer a Evropské zlaté boty.

Top 10 hráčů FIFA 23 v roce 2023

Toto je poslední rok, kdy budou FIFA a EA spolupracovat na fotbalovém zápase. Další vydání her EA Sports bude známé jako EA FC. S prosperující scénou esports od spuštění FUT šampionů přišli a odešli a odešli. Hráči esportu jsou schopni prezentovat své dovednosti na největších turnajích a vyhrát to všechno a my jsme tady, abychom zdůraznili jejich úspěch.

Tady je náš výběr 10 nejlepších hráčů v FIFA 23.

10. Phzin

Phzin

Paulo „Phzin“ Henrique

Phzin je brazilský profesionální hráč, který v současné době hraje pro Ajax esports. Je jedním z nejlepších útočníků ve hře a současným šampionem Conmebol Elibertadores. Jeho žebříčky globálních sérií ukazují, že je jedním z nejlepších brazilských hráčů. Jen málo hráčů na světě dnes může identifikovat tyto výklenky a hrát si od nich.

9. Tekkz

Fnc tekkz

Donovan „tekkz“ lov

Tekkz, britský profesionální hráč, je v současné době členem týmu FNATIC. Měl největší kariérní úspěch hrající FIFA v esportu. Fanoušci se touží sledovat ho předvádět a udělat si jméno pro budoucí události kvůli méně než hvězdným výsledkům. Známý pro jeho pozoruhodnou řadu vítězství v dřívějších hrách.

Je dobře obeznámen v pravidlech i mechanice hry.

8. Elegantní

čisté nejlepší hráče FIFA

Ander „elegantní“ Tobal

Španělský profesionální čistý je v současné době členem hry Dux Gaming. Je to pouhých 19 let, je jedním z mladších herců scény. Byl jedním z největších hráčů z evropské zóny, když spadl do čtvrtfinále spodní konzoly proti vítězi Echampions League 2023.

7. Ollito

Olle FIFA 23

Olle „Ollelito“ Arbin

Ollelito, profesionální fotbalista ze Švédska, je v současné době členem Ninjas v pyžamu. Je to 2022–2023 Epremier League a FIFA 20 Summer Cup Series Champion for Europe. Kromě toho vyhrál EA Sports Cup v lednu tohoto roku. Vyčnívá od ostatních lidí ve své lokalitě kvůli jeho konzistenci.

6. Paulo Neto

Neto

Paulo „Paulo Neto“ Neto

Paulo Neto soutěží o Atlanta United FC v EMLS, americkém hlavním divizi fotbalovém oficiálním okruhu. Vyhrál tři mistrovství EMLS, což z něj udělal jednoho z nejlepších hráčů FIFA 23 na světě.

Jeho styl Play, který je známý tím, že se silně zaměřuje na pohyby dovedností, se spoustou vkusu.

5. Vejrgang

Vejrgang nejlepší hráči FIFA

Anders „Vejrgang“ Vejrgang

Vejrgang je profesionální hráč, který zastupuje RBLZ Gaming a Dánsko. Je to zázraky, který vyhrál 535 přímých her v víkendové lize FIFA 22 Ultimate Team, aniž by prohrál. Již vyhrál Fifae Nations Cup 2 a virtuální klubový šampionát Bundesliga Club, respektive. I když je mu pouhých 17 let, jen čas řekne, zda dokáže splnit svůj potenciál.

4. Umut

Nejlepší hráči FIFA v roce 2023

Umut „umut“ gültekin

Umut je profesionální hráč, který zastupuje Německo a Rblz Gaming. V současné době je mistrem světa poté, co porazil Nicolas99FC v napínavém trestním přestřelce, aby získal světový pohár FIFA 2022. široce respektovaný pro svůj styl hry, který se zaměřuje především na falešné výstřely. Je to německý talent, který je fascinující sledovat kvůli své extrémní trpělivosti a pochopení fungování her.

3. Hhezers

Hhezers

Lucio „Hhezers“ Vecchione

Italský profesionální hráč Hhezers hraje pro AC Monza. Patří mezi nejspolehlivější a nejúčinnější hráče v Evropě, protože dokázal prokázat, že tím, že se stal do finále ligy Echampions League letos i v roce 2021.

Má pověst pro hraní s agresí, zaměřuje se především na lisování a protiplácení svých soupeřů po poli.

2. Matias

FIFA MATIAS

Matías „Matias“ Bonanno

Matias je profesionální hráč, který soutěží o Argentinu a SAF eSports. V důsledku jeho vítězství v několika online soutěžích, včetně SAF Community Pro Cup, je jednou z rozvíjejících se hvězd Jižní Ameriky. Poté, co také pomohl jeho týmu real betis vyhrát ELALIGU v této sezoně. Čas bude stavět hráče bude moci bojovat za to, že je nejlepším hráčem v FIFA.

1. Emreyilmaz

Emre yilmaz nejlepší hráč FIFA

Emre „Emreyilmazz“ Yilmaz

Turecký profesionální hráč Emreyilmaz hraje pro Team Gullit. Nyní je držitelem titulu Echampions League Champion poté, co porazil Hhezers 6-3 v mistrovském zápase. V tuto chvíli je nejlepším hráčem FIFA 23 na světě.

Známý pro jeho načasování a trpělivost na míči není na profesionálním scéně FIFA mnoho hráčů, kteří mohou čistit čisté náčiní a mít pozornost pro cíl.

Top devět hráčů FIFA všech dob

V průběhu let byli někteří úžasní fotbalisté, ale pouze devět lze považovat za nejlepší z nejlepších. Těchto devět nejlepších hráčů FIFA oslnilo fanoušky i konkurenty s jejich neuvěřitelnými dovednostmi a úžasnými cíli.

1. Pelé – Známý jako „Král fotbalu“, Pelé je mnozí považován za největšího hráče všech dob. Je jediným hráčem, který vyhrál tři mistrovství světa, a je také nejvyšším střelcem na Světovém poháru a převrátil mistrovství světa FIFA bezpočet časů.

2. Diego Maradona -Maradona byla často považována za druhý nejlepší hráč všech dob, známá svými neuvěřitelnými schopnostmi a driblováním. V roce 1986 vyhrál mistrovství světa s Argentinou a je nejvyšším střelcem v historii Copa América.

3. Lionel Messi – Messi široce považován za nejlepšího hráče na světě, získal pět cen Ballon d´Or a čtyři tituly Ligy mistrů. Je také nejvyšším střelcem v historii Barcelony a národního týmu Argentiny.

4. Cristiano Ronaldo -Ronaldo, plodný brankář, získal pět cen Ballon d´Or a je nejvyšším střelcem v Lize mistrů UEFA. .

5. Franz Beckenbauer – Beckenbauer je považován za jeden z největších obránců v historii fotbalu, přezdívaný „Kaiser“. V roce 1974 vyhrál mistrovství světa s Německem a byl také jmenován evropským fotbalistou roku v roce 1972.

6. Johan Cruyff – Jeden z nejvlivnějších hráčů v historii fotbalu byl Cruyff známý svými driblováním a svou celkovou fotbalovou filozofií. V roce 1974 vyhrál mistrovství světa s Nizozemskem a byl jmenován evropským fotbalem

7. Eusebio – Fotbalista Eusebio, portugalský mozambický, je považován za jeden z všech velikánů. Zúčastnil se 745 her a vstřelil 733 gólů, úžasný úspěch sám o sobě. Eusebio byl známý pro svou agilitu, dovednost a atleticismus. Historie založil jako známý hráč známý jako „král“ prostřednictvím své odhodlání a horlivosti. Svou kariéru zahájil v roce 1971 tím, že pomohl klubu Maxaquene s četnými oceněními a trofejemi.

Před vstupem do Benfica v roce 1961 hrál za klub Maxaquene tři sezóny. Zatímco tam, pomohl týmu vyhrát četné šampionáty, včetně Primeira Liga, Taca de Portugal a European Cup. Byl to ten, na který se obrátil, když se věci staly obtížnými.

Během své kariéry hrál za mnoho klubů a získal četné vyznamenání, včetně Ballon d’Or, World Soccer a Evropské zlaté boty.

8. Alfredo di Stefano – Alfredo Di Stefano, profesionální fotbalista a trenér ze Španělska, který se narodil v Argentině, začal svou kariéru v roce 1945 s týmem River Plate Team. Je známý pro své pět přímých cílů ve finále evropského poháru. Prochází Saeta Rubia a díky svým mimořádným schopnostem a skvělým strategiím překonal mnoho fotbalistů mnoho fotbalistů.

Ve své rané kariéře pomáhal týmu River Plate při zachycení COPA ALDAO a vyznamenání argentinského divize Primera v zády k sobě. Jeho skutečný úspěch však přišel ve španělské lize, kde vstal, aby se stal jedním z předních střelců La Ligy.

Více ocenění včetně Ballon d’Or, Světového fotbalu a ceny prezidenta UEFA jsou spojeny s Alfredem. Byl to jeden z hráčů, kteří pomohli Real Madrid vyhrát La Liga osmkrát.

9. Gerd Muller – Gerd Muller, jeden z nejlepších fotbalových hráčů na světě, si pro sebe vytvořil pověst tím, že pracoval neuvěřitelně tvrdě. Gerd, jeden z předních střelců Bundesligy, začal svou herní kariéru v Nordlingen v roce 1958. Později byl útočníkem pro Fort Lauderdale a Bayern Mnichov.

Vyhráním prestižních vyznamenání, jako je Ballon d’Or, fotbalista roku, a Golden Boot World Cup FIFA, německý útočník vytvořil historii. Má 1 251 gólů ke svému jménu z 998 her, což z něj dělá hráče s nejvíce gólů k poměru her.

Přispěl k vítězství západního Německa na mistrovství světa v FIFA a na Evropském šampionátu UEFA, zatímco byl členem týmu.

Shrnutí to

Ať už jste fanouškem fotbalu nebo ne, je těžké popřít talent těchto deseti hráčů. Všichni zanechali svou známku na sportu a budou si i nadále pamatovat po celá léta. Děkujeme, že jste spolu sledovali tento odpočítávání prvních deseti hráčů FIFA všech dob.