Top 10 kvality života WoW Addons – Zprávy – ledové žíly, 8 nejlepších doplňků pro World of Warcraft – Softonic

8 nejlepších doplňků pro World of Warcraft

Contents

Spuštěno: Duben 2009 | Celkové stahování: ~ 30 milionů | Odkaz ke stažení: Tomtom

wow top 10 nejlepších kvality života wow addons

Odinn

Můžete zveřejnit příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejňte příspěvek s vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek bude vyžadovat schválení moderátora, než bude viditelný.

Nedávno procházení 0 členů

Žádní registrovaní uživatelé prohlíží si tuto stránku.

Podobný obsah

Personál

Obrázek kredit: Magdalena.
Blizzard šel do nadcházejících změn mnichů Mistweaver pro 10.2, když se zabývají zpětnou vazbou hráče a představují, jaké jsou jejich plány pro specifikaci. Ponoří se do nové sady vrstvy, konkrétně vyloučí poškození.
Mistweaver (zdroj)
Ahoj Mistweavers!
Máme několik aktualizací naplánovaných pro strážce snu a rádi bychom zde sdíleli některé z našich myšlenek.
Aktualizace obrannosti a léčení elixíru
Mistweaver je skrytější, než bychom chtěli, zejména pro léčitele založeného na melee a jeho obranná sada nástrojů je založena hlavně na aktivním používání kouzel. Nemáme pocit, že je vhodné požádat Mistweavers, aby aktivně spravovali téměř každou část své obranné soupravy, aby hráli na nejvyšší úrovni, takže chceme prozkoumat pasivitu pro uzdravení Elixir.
Souhlasíme také, že existuje prostor pro zlepšení se současným aktualizovaným pasivním designem a hráči mohou očekávat aktualizace v nadcházejících sestavách PTR, které mají poskytnout hodnotu, zatímco není nutný nízký zdravotní účinek.
Tato pasivní aktualizace nám také dává prostor pro provedení úprav bez namáhání klíčového vazebného prostoru k určitému osobnímu obrannému prvku sady nástrojů Mistweavera, který se v současné době používá – jmenovitě vyloučit poškození.
Vyloučit poškození
Bylo provedeno několik změn, které vyloučily poškození, aby se zvýšila jeho životaschopnost pro Mistweaver a plně ji integrovala do soupravy. Nejedná se o off-globální možnost, jako je léčení Elixír, takže to může být mnohem působivější a zároveň snižovat celkový APM potřebný k optimálně hraní Mistweaver v napjatých okamžicích. Je to trochu kompromis, ale doufáme, že celkový pocit je jako uzdravení elixíru, ale punchier. Kromě toho bude odstraněna uklidňující mlha pro vyloučení.
Také si myslíme, že to může pomoci třídnímu talentovanému stromu cítit se uspokojivěji se projít, protože vyloučení škodlivé talenty bude spíše lákavou možností. Doufejme, že tyto aktualizace v celkovém stavu pomohou Mistweaver defenzivně a zároveň je uspokojivější a přístupnější.
Strážci snu úrovně
Jsme si vědomi několika problémů s funkcemi, včetně některých uzdravovacích kouzel, která se do jeho akumulace nepočítají. Veškeré uzdravení (kromě jiných akumulátorů, jako je samotná Chi Harmony a lekce hněvu) má přispět k konečnému uzdravení. Chystáme se to řešit v budoucích sestavách PTR.
Děkujeme a těšíme se na vaši trvalou zpětnou vazbu!

Personál

Blizzard reagoval na zpětnou vazbu týkající se drobností přicházejících v Dragonflight Season 3 a oznamuje změny přicházející na Nymueovy rozpadající se vřeteno a Rashok roztavené srdce.
Nymueovo rozpadající se vřeteno
(Zdroj)
Zpětná vazba pro mě je, že s tímto drobností se necítí zábavná, s nímž si ve svém současném stavu hraje zábavné a cítí se jako špatný poškození s nevýrazným mistrovským buffem
Děkujeme za data zpětné vazby a testování. V dalším sestavení je několik změn:
Kanál se snížil na 3 sekundy s odpovídajícími úpravami na poškození a doba trvání mistrovských hodnot se zvýšila na 18 s mistrovstvím se zvýšilo o ~ 40% i po změnách trvání a kanálu; Aktuální hodnota na PTR je v podstatě chyba související s účetnictvím o poškození ztraceného rotace za sekundy, byla také zvýšena v menší míře bonusové poškození zakořeněné cíle se zvýšilo na 50% Rashokovo roztavené srdce
(Zdroj)
Zdá se, že tato úroveň nájezdu není nedostatek dobrých uzdravovacích drobností. Možná bychom na chvíli houpali Rashokovu cetku.
V nadcházejících týdnech budou uzdravení drobností vidět úpravy ladění.
Rashokovo roztavené srdce poskytlo více energie, než bychom se jim líbilo, a bude vyžadovat některé změny mimo redukci Mana Restore.

Položky budou mít popisy, které označují, ze které sezóny jsou v náplasti 10.2.
Například následující vesta Kinslayera nyní ukazuje, že položka pochází z Dragonflight Season 2 s úrovní upgrade: Champion 3/8, jak můžete vidět níže.

Ember soud bude k dispozici každý den místo jednou týdně v náplasti 10.2.
Malá změna v položce databáze Garrtalent naznačuje, že Ember Court ze Shadowlands bude k dispozici denně na rozdíl od jednou týdně v nadcházející aktualizaci.

Crimson Glimmerfur je nová hora přicházející na obchodní místo v Patch 10.2!
Fox Mount zmiňuje Velkého otce zimy, takže předpokládáme, že bude k dispozici před prosincem.
Crimson Glimmerfur
„Jeden z oblíbených tvorů velkého otce Winter.”

8 nejlepších doplňků pro World of Warcraft

8 nejlepších doplňků pro World of Warcraft

World of Warcraft už existuje opravdu dlouho. Zatímco hratelnost, grafika a příběh se postupem času vylepšily, uživatelské rozhraní se téměř tolik nezměnilo. Některé věci, které se mohou zdát, jako by měly být zřejmé, jsou položky nabídky přístupné pouze prostřednictvím doplňků. Addons ve World of Warcraft jsou v podstatě mody, které vám poskytují další možnosti a vizuály nabídky. Některé jsou malé a většinou se používají pro organizaci předmětů nebo nabídek, zatímco jiné vám poskytnou více možností v boji! Níže jsou uvedeny některé z nejlepších doplňků pro staré i nové hráče. Většinu z nich lze stáhnout prostřednictvím Curse.

Svět války

Bagnon

Jeden z nejlepších doplňků pro organizaci. Základní funkcí Bagnon je vložit všechny vaše tašky do stejného okna. To již pomáhá efektivněji hledat položky. Kromě toho má funkce na pomoc při organizaci vaší banky. Usnadňuje také vyhledávání položek a identifikace kvality položek.

Bartender4

Další populární doplněk pro organizaci. Místo toho, aby byl použit k pomoci s funkčností taška, lze Bartender4 použít k reorganizaci vašich akčních pruhů. To je opravdu užitečné, protože původní umístění akčních pruhů jsou velká a pevná. To vám umožní přizpůsobit je způsobem, který vám pomůže nejlépe.

Přepočítání

Pokud vás někdy přemýšlíte, jak se vám daří v případě nebo během boje, přepočítá se způsob, jak zkontrolovat. Poskytuje vám informace o tom, kolik škod a uzdravení vás a vaší strany v daném čase.

HealBot

Stáj pro každého léčitele. I když to ne každý léčitel používá, ti, kteří tím přísahají. Umožňuje vám nastavit kombinace kouzel tak, aby každá schopnost, kterou používáte. Léčitelé mají velkou škálu buffů a léčivých schopností a HealBot vám umožní používat ty nejlepší, které potřebujete, když potřebujete. Je to skvělý organizační nástroj pro každého léčitele.

Jak si vybrat třídu World of Warcraft

Smrtící šéfové mody

Pokud často provozujete instance, pak je mrtvý šéfů jeden z nejlepších doplňků, které můžete mít. Ve skutečnosti, Je to nejvíce nejvíce stahovaný Addon pro WOW na kletbě. V podstatě vás upozorní na vše, co potřebujete vědět o dungeonu, když jste v jednom, abyste se mohli udržet naživu. Je to docela přizpůsobitelné a interaguje s ostatními lidmi, kteří mají také dodan, takže jít do strany může opravdu pomoci využít plný potenciál tohoto doplňku.

Fameauras 2

Fasearas 2 může být pro některé hráče docela složitý a skličující, ale je to další skvělý organizační nástroj. Upadatelným způsobem reorganizuje buffy a stavové obrazovky, takže si je můžete prohlédnout, jak chcete. Zahájení těchto přizpůsobení je trochu obtížné a matoucí, ale naštěstí existují šablony, které již existují pro většinu základních možností přizpůsobení.

8 Nejlepší World of Warcraft YouTubers

Dražitel

Často kontrola aukce je skvělý způsob, jak vydělat peníze ve WoW. Dražebník pomáhá hráčům lépe porozumět tomu, za co by se měly prodávat položky. To hodně pomáhá s organizováním vašich myšlenek na to, co byste měli prodávat, a cenu, kterou byste měli dělat. Pomáhá také s organizací obecné aukce.

Elvui

Elvui na kletbě existují doplňky pro Elvui, ale na rozdíl od ostatních doplňků na tomto seznamu může být samotný Elvui stažen samostatně. Přesto je to pravděpodobně nejužitečnější z hlediska přizpůsobení uživatelského rozhraní. Elvui je kompletní přepracování uživatelského rozhraní, které vám umožní vyřešit mnoho základních problémů s přizpůsobením, které má původní UI WOW. Velkou nevýhodou pro Elvui je, že je to trochu časová investice, když si ji poprvé stáhnete. Chvíli si zvyknout, a budete si muset udělat čas, abyste plně přizpůsobili své uživatelské rozhraní. To se může cítit výrazně odlišně od ostatních doplňků, které jsou většinou nastaveny, jakmile je nainstalujete. Pokud jste však ochotni dát v tu dobu, může to být opravdu efektivní nástroj při organizaci vašich nabídek a lepší vizuální zážitek hraní wow. S tímto doplňkem nebudete potřebovat některé z ostatních, jako je Bagnon, který již Elvui má vestavěný.

Více od Softonic

Top 10 bezplatných mmorpgů, které byste měli hrát právě teď ►

Wow Best Addons 2018

Nejlepší nastavení Destiny 2

Nejlepší nastavení League of Legends

Nejlepší nastavení obléhání šesti duhy

Nejlepší herní židle

Nejlepší herní stoly

Nejlepší notebooky pro Sims 4

Nejlepší hry na otevřeném světě pro iOS

Nejlepší hry Bethesda

Nejlepší hry pro přežití pro iOS

Kdo je Silco v Arcane? - Přehled znaků

Kdo je Silco v tajemném? – Přehled znaků

5 nejlepších luků ve Warframe (2023)

5 nejlepších luků ve Warframe (2023)

Remastered Dark Souls - Nejlepší třída pro začátečníky a sestavení

Remastered Dark Souls – Nejlepší třída pro začátečníky a sestavení

Grand Theft Auto V a online: Průvodce rodičům

Grand Theft Auto V a online: Průvodce rodičům

Call of Duty: Mobile | 3 nejlepší načítání M16

Call of Duty: Mobile | 3 nejlepší načítání M16

Baldurova brána 3 - Nejlepší kouzla pro Ranger

Baldurova brána 3 – Nejlepší kouzla pro Ranger

Wayfinder - Průvodce tvorbou zbraní

Wayfinder – Průvodce tvorbou zbraní

Baldur's Gate 3 - Nejlepší výkony pro Ranger

Baldur’s Gate 3 – Nejlepší výkony pro Ranger

Nejlepší příkazové a dobývání her všech dob

Nejlepší příkazové a dobývání her všech dob

Svět války Addons prošli dlouhou cestu od jejich skromných začátků v roce 2004. Tehdy to byly většinou menší úpravy rozhraní – jednoduchý extra panel zde nebo malý displej. V těchto dnech jsou nejlepší doplňky Wow Shadowlands může úplně transformovat, jak hráči interagují s hrou.

Chtějí přepracovat uživatelské rozhraní úplně? Zobrazit všechny skryté informace a analyzovat každou minutu detail? Upozorněte vás na přítomnost jednoho Troglodyte, který vás před pěti měsíci tábořil, abyste mohli vykreslit jejich končetiny z těla? Addons to všechno může udělat a další.

S ohledem na to projdeme náš seznam nejlepších doplňků pro Wow Shadowlands, rozdělit je do různých kategorií, aby se vešly, co hledáte.

Začněme!

Instalace a správa nejlepších doplňků pro WOW Shadowlands

Než začnete vybírat a vybírat si své oblíbené doplňky, budete muset vědět, jak je nainstalovat. Nejjednodušší a sponzorovaný (od Blizzard) způsob stahování doplňků je prostřednictvím aplikace New Overwolf Client a Curseforge.

K tomu budete muset stáhnout oba, ale programy jsou jednoduché získat a neintruzivní. A co je nejdůležitější, cokoli, co získáte přes Curseforge, je prověřeno a zaručeno, že bude bezpečné pro stahování – jakékoli jiné zdroje nesou riziko malwaru.

Overwolf Download

Zde je průvodce ke stažení krok za krokem Páni Addons:

  1. Klikněte na tlačítko „Stáhnout Overwolf“ vpravo nahoře a spustit program nainstalovat klienta. Po dokončení se otevřuje Overwolf.
  2. Od klienta Overwolf si stáhněte aplikaci Curseforge pro správu vašeho Páni doplňky. Kliknutím na vyhledávací zvětšovací sklo vpravo nahoře a zadejte „wow“, abyste se objevili.
  3. Nainstalujte aplikaci a spusťte ji tak, abyste dosáhli správce Curseforge.
  4. Klikněte na „Získejte více doplňků“ nahoře a budete moci hledat a nainstalovat jakýkoli doplněk, který chcete.

Budete muset pravidelně aktualizovat své doplňky, kdykoli je jejich tvůrce opravte, což můžete udělat z karty „My Addons“ nahoře. Nezapomeňte se často kontrolovat, abyste je informovali! Můžete také smazat jakékoli doplňky, které již z této karty nepotřebujete.

Občas bude jeho tvůrce občas opuštěn a nebude aktualizován pro budoucnost Páni záplaty. Kliknutím na tlačítko „Addons“ můžete pokračovat v používání zastaralých doplňků v levém dolním rohu obrazovky pro výběr znaků a kliknutím na „Načíst Out-On Date Addons“ v pravém horním rozsahu vyskakovací nabídky.

Nabídka doplňků

V této nabídce můžete také spravovat, které doplňky chcete načíst pro své postavy. Pokud chcete dočasně deaktivovat doplněk, jednoduše jej zaškrtněte. Můžete také kliknout na rozbalovací nabídku na levém nejvyšší úrovni a selektivně vybrat, které doplňky chcete aktivní na znak, což je vynikající pro některé doplňky specifické pro třídu.

S tím z cesty začneme na našem seznamu nejlepších Páni doplňky!

Nejlepší doplňky pro uživatelské rozhraní ve Wow Shadowlands

Tyto doplňky jsou navrženy tak, aby zlepšily rozhraní vaší hry, což vám poskytuje kontrolu nad jeho rozvržením a provozem pro více přizpůsobitelný zážitek.

1. Bartender4

Barman 4

Spuštěno: Září 2008 | Celkové stahování: ~ 50 milionů | Odkaz ke stažení: Bartender4

Nejprve na našem seznamu nejlepších doplňků pro Wow Shadowlands je dodan o začátku pro přeskupení vašeho uživatelského rozhraní. Umožní vám nakonfigurovat až deset akčních pruhů, jejich umístění na obrazovce a rozložení samotných tyčí. Je to neuvěřitelně užitečné pro hráče, kteří chtějí mít centralizovaná a seskupená hlavní tlačítka pro snadný přístup.

2. Elvui

Elvui

Spuštěno: Srpen 2016 | Celkové stahování: ~ 1 milion | Odkaz ke stažení: Elvui

Elvui je definitivní volbou pro hráče, kteří hledají úplnou a absolutní kontrolu nad jejich uživatelským rozhraním. Můžete si přizpůsobit každou poslední funkci, takže vaše uživatelské rozhraní je tak čisté nebo podrobné, jak chcete.

Upozorňujeme, že tento doplněk má hodně projít, než vaše uživatelské rozhraní je v provozu – možná budete chtít sledovat tutoriál o tom, jak jej nastavit. Měli byste být také připraveni strávit hodiny tím, že to správně napravíte, bude obtížné se vrátit k výchozímu uživatelskému rozhraní, jakmile dáte svůj vlastní dohromady.

3. Dominos

Dominos

Spuštěno: Červen 2008 | Celkové stahování: ~ 15 milionů | Odkaz ke stažení: Dominos

Pokud chcete upravit většinu svého uživatelského rozhraní, ale nechcete se řídit šíleně nad Elvui, doporučuji Dominos. Umožňuje vám přesunout většinu vašeho uživatelského rozhraní mnohem jednodušší a intuitivnějším způsobem. Nemusí to být tak přizpůsobitelné, ale bude to více než dokončit práci.

4. Moveanything

Moveanything

Spuštěno: Říjen 2008 | Celkové stahování: ~ 20 milionů | Odkaz ke stažení: Moveanything

Jak název napovídá, tento doplněk vám umožňuje přesunout cokoli na vašem uživatelském rozhraní. Je to docela jednoduché použití a ideální, pokud se vám líbí výchozí uživatelské rozhraní, ale chcete přesunout jediný prvek, jako je mini-mapa.

5. Bagnon

Bagnon

Spuštěno: Prosinec 2005 | Celkové stahování: ~ 70 milionů | Odkaz ke stažení: Bagnon

Dovolte mi být Frank – Správa zásob je naštvaná víc než mít černou díru spontánně se otevírá vedle vás. Výchozí UI v tašce je urážkou samotné existence. Tento doplněk kondenzuje váš pytel na jeden panel, a to jak pro váš inventář, tak pro banku, a umožňuje rychlé třídění vašich věcí. Nastavení můžete upravit, abyste ignorovali určité sáčky a určili, jak jsou vaše položky přeskupovány, takže se s nastavením trochu přehnáte s nastavením.

6. Sexymap

Sexymap

Spuštěno: Říjen 2008 | Celkové stahování: ~ 22 milionů | Odkaz ke stažení: Sexymap

Pěkný malý UI dodan, který nahrazuje výchozí minimap hry mnohem stylizovanějším. Vyberte si z různých předvoleb, jako je Druidic Emerald Dream, Shamanistic Elemental Fury a další.

Jediné, co musíte udělat, je zamířit do svého rozhraní a kliknout na specifickou nabídku doplňku a upravit hranici podle vašich představ. Někteří lidé si všimli, že to občas je v rozporu s jinými doplňky minimap, ale my osobně se nesestaráme o žádné problémy.

7. Dynamiccam

Dynamická vačka

Spuštěno: Červenec 2016 | Celkové stahování: ~ 800 tisíc | Odkaz ke stažení: Dynamiccam

Úhledný malý doplněk pro ty z vás, kteří chtějí přidat trochu dramatického vkusu do svých dobrodružství Páni. Můžete si hrát s nastavením v tomto doplňku a nastavit alternativní úhly kamery. Zpočátku nemusí být neuvěřitelně patrné, ale jak cestujete, uvidíte, jak se kamera při sledování vaší postavy zabývá více filmovým přístupem. Alternativně je také dobré, pokud nenávidíte výchozí úhel kamery a chcete být schopni vidět více na obrazovce.

Ve výchozím nastavení jsou pouze tři předvolby, ale můžete importovat více od ostatních hráčů online nebo si vytvořit vlastní vlastní. Jen buďte připraveni udělat spravedlivé práce, pokud plánujete vytvořit vlastní. Nejprve doporučujeme jít s možností „pohlcující“ předvolbu, pokud si chcete hrát s Addonem.

8. Mistrovský plán

Mistrovský plán

Spuštěno: Listopad 2014 | Celkové stahování: ~ 40 milionů | Odkaz ke stažení: Mistrovský plán

Pro ty z vás, kteří stále tráví čas ve své posádce Warlords of Draenor, Doporučujeme tento doplněk k trivializaci plánování tabulky mise. Kromě doporučení pro nejvyšší šanci na úspěch vám tento doplněk umožňuje okamžitě vytvořit tým a poslat je na misi jednoduše kliknutím na misi.

Kromě toho vám umožní zobrazit všechny své následovníky s více z ptačího očí analyzovat své rysy a naplánovat, které schopnosti je třeba rekvalifikovat.

9. MinimapButtonBag Reborn (MBB Reborn)

MinimapButtonbag Reborn

Spuštěno: Leden 2007 | Celkové stahování: ~ 6 tisíc | Odkaz ke stažení: MBB Reborn

Pokud jste si stáhli dokonce polovinu doplňků, které jsme zmínili v tomto seznamu, pak váš minimap bude vypadat velmi zaplněný s více tlačítky překrývající se navzájem. Tento darsend Addon vezme všechna tato přebytečná tlačítka Addon a udržuje je mimo dohled, dokud kliknete na tlačítko Addon a zobrazíte všechny ostatní v úhledném malém řádku.

Pokud často používáte konkrétní tlačítko Addon a nechcete vždy kliknout na MBB Reborn, můžete Ctrl + kliknout pravým tlačítkem pravým.

10. Mount Journal Enhanced

Mount Journal Enhanced

Spuštěno: Listopad 2014 | Celkové stahování: ~ 425 tisíc | Odkaz ke stažení: Mount Journal Enhanced

Tento doplněk vezme Mount Journal a upřesňuje jej jako čistší vzhled a s dalšími podrobnostmi. Možnost filtru je také vylepšena pro třídění podle dalších kritérií, jako je frakce, která expanze, typ držáku atd.

Můžete také sledovat, kolik času jste strávili na každé hoře, co je potřeba k získání každé z nich, a máte vylepšený náhled na to, jak vypadá vaše postava na každém hoře, jejich speciální animaci a další možnosti fotoaparátu.

Nejlepší doplňky pro PVE ve Wow Shadowlands

Mezi nejlepší doplňky pro Wow Shadowlands, Jsou ideální pro setkání s PVE a zajištění toho, že máte nejlepší šance na rychlé svržení nepřátel NPC.

11. Mody Deadly Boss (DBM)

Smrtící šéfové mody

Spuštěno: Duben 2008 | Celkové stahování: ~ 340 milionů | Odkaz ke stažení: DBM

Pokud děláte jakýkoli obsah PVE, získejte tento doplněk. Pokud to nemáte, může každý, kdo se s vámi seskupí. Tento absolutní záchranář života s přídavkou vás varuje, když dojde k důležitému mechanice šéfa, poskytuje časovače pro nepřátelské schopnosti, takže můžete naplánovat dopředu a označit spojence, když potřebujete pracovat v tandemu. Nemohu dostatečně zdůraznit, jak životně důležitý je tento doplněk pro přípravu pro každého nepřátelského mechanika. Správné použití tohoto doplňku vám zabrání v tom, abyste byli zachyceni mimo dohled.

Nebudete muset provádět žádné počáteční nastavení, ale pravděpodobně budete chtít upravit některá nastavení. Mezi nejběžnější úpravy patří pohyb, kde jsou tyčinky šéfů (jmenovitě mimo střed obrazovky), výběr toho, co zvuk hraje pro vaše varování a velikost varování. Bude vám trvat asi patnáct minut, než si všechno nastaví tak, jak se vám líbí. Pokud se s tím absolutně nechcete vypořádat, je Bigwigs alternativním doplňkem DBM.

12. Podrobnosti!

Podrobnosti

Spuštěno: Červenec 2013 | Celkové stahování: ~ 90 milionů | Odkaz ke stažení: Podrobnosti!

Toto je doplněk pro sledování vašich metrik výkonu během boje. Budete mít vyskakovací okno přizpůsobitelné velikosti, které vám řekne, jak vy a vaše skupina vystupujete na základě vybrané metriky. Hlavním použitím je sledování vašich DPS nebo HPS, ale můžete jej také použít pro jiné metriky, jako je vidět, jak velké škody jste utrpěli mechanikou, kterou lze vyhnout.

Je neuvěřitelně jednoduché použití a můžete kliknout na jméno hráče v okně podrobností a získat mnohem podrobnější rozpis podle schopností. Můžete jej také použít k porovnání svého výkonu s ostatními hráči a ke kontrole, jak jste hráli na konkrétních bojích nebo celkově obecně.

13. Slabé

Slabé

Spuštěno: Září 2013 | Celkové stahování: ~ 100 milionů | Odkaz ke stažení: Slabé

Ze všech nejlepších doplňků Wow Shadowlands, Toto je docela možná jediný nejsilnější doplněk ve hře. Slabéaři efektivně umožňují nastavit upozornění na jakoukoli možnou kombinaci podmínek, na které si vzpomenete. Chcete oznámení, když se váš 30sekundový údržba bude spadnout? Automaticky označují umístění pro hráče, kteří mají jít, když dojde ke konkrétní mechanice? Tento doplněk se o to může postarat.

Nastavení vlastního vlastního slabíka je však obtížné. Nemusíte se o to nutně starat – spousta inteligentních lidí již vytvořila na zakázkové slabíky. Jednoduše importujte své Auras z průvodce online nebo klikněte na odkaz Fasearara sdílený jiným hráčem ve hře.

Pokud plánujete vytvořit vlastní vlastní slabé sadu, buďte připraveni strávit několik hodin nastavením. Než se do toho ponoříme, důrazně doporučujeme vyhledat návody na YouTube, protože pro začátečníky není vzdáleně snadné.

14. Exorsus (Metoda) Nástroje RAID

Nástroje Exorsus RAID

Spuštěno: Květen 2014 | Celkové stahování: ~ 25 milionů | Odkaz ke stažení: Metoda

Toto je praktický doplněk pro ty, kteří spravují (nebo pomáhají při správě) skupin nájezdů. Umožňuje mnoho pohodlných funkcí, jako je kontrola všech nadšenců na hráčích, aby zjistili, které z nich chybí, udržují účast na RAID, nastavení označení na vyžádání pro konkrétní hráče atd. Jak můžete vidět na obrázku níže, existuje mnoho různých nastavení, s nimiž si můžete přehrávat, abyste usnadnili správu nájezdu.

15. Dekursivní

Dekursivní

Spuštěno: Leden 2007 | Celkové stahování: ~ 20 milionů | Odkaz ke stažení: Dekursivní

Tento doplněk je určen pro třídy se schopnostmi, které čistí onemocnění. Zobrazuje malý, jednoduchý boční panel, který vám umožní rychle očistit člena skupiny. Uvidíte panel malých čtverců úhledně uspořádané dohromady – čtverce zdravých členů jsou zelené, zatímco ty postižené jsou fialové. Jednoduše klikněte na fialový čtverec a očistěte je, aniž byste museli kliknout na svůj aktuální cíl.

S nastavením si můžete hrát, pokud neuvažujete o určitých debuffách, které stojí za očištění a chcete je ignorovat. Celkově vzato, je to velmi pěkný doplněk, který musel pomoci vašim léčitelům.

16. Mythic Dungeon Tools

Mythic Dungeon Tools

Spuštěno: Únor 2018 | Celkové stahování: ~ 20 milionů | Odkaz ke stažení: Mythic Dungeon Tools

Tento doplněk vám umožňuje naplánovat a nastavit různé trasy pro vaše běhy Mythic+ Key. Můžete vytvořit více cest v závislosti na týdenních příponech a nastaveních, abyste naplánovali vaši pořadí tahu, nastavili poznámky pro konkrétní tahy a sledovali snadné přehled o svém nepřátelském baru pro nepřátelské síly.

Pokud se vám nelíbí, můžete také snadno importovat všechny trasy, které najdete online z nejlepších mýtických dungeoneers.

17. Nájezdník.Io Mythic Plus a RAID pokrok

Raider Io

Spuštěno: Říjen 2017 | Celkové stahování: ~ 160 milionů | Odkaz ke stažení: Nájezdník.Io

Pravděpodobně jste slyšeli frázi „Jaké je vaše skóre IO“, když ve frontě pro Dungeon. Tento doplněk vám řekne, jaké je to skóre. Jako agregát vašeho postupu v nejnovějším nájezdu a mýtických+ dungeonech pro sezónu je Raider IO systémem bodování používaný k posouzení toho, jak jste kompetentní, aniž byste vás viděli v akci. Můžete se vznášet nad sebe nebo jiným hráčem a zjistit, jak daleko se tento hráč dostal do aktuální úrovně nájezdu, kolik mýtických+ klíčů dokončili a jaké nejvyšší obtížnosti klíče, které načasovali, je načasování.

Blizzard plánuje zavést svou vlastní verzi Raider.Io v další velké záplatě, ale stále očekáváme, že se to bude lišit od toho, jak do Addon skóre hráče, takže to může stát za to udržet tento kolem.

18. Helper bludiště (mlhy Tirna Scithe)

Maze pomocník

Spuštěno: Prosinec 2020 | Celkové stahování: ~ 2 miliony | Odkaz ke stažení: Maze pomocník

Toto je velmi specializovaný doplněk, který vám pomůže sledovat a vyřešit sekci bludiště v mlhách Tirna Scithe Dungeon. Jednoduše klikněte na čtyři obrázky, které se objevují na panelu Addon, a řekne vám, který obrázek je správný. Užitečné, když nechcete spáchat paměť a čas na její řešení.

Jako bonus také identifikuje, který dav je Boggart v jednom z questů Ardenweald World a přeskočí dialog, aby zachránil noční fae v nekontrolovatelném pátrání.

19. Astrální klíče

Astrální klíče

Spuštěno: Duben 2017 | Celkové stahování: ~ 4 miliony | Odkaz ke stažení: Astrální klíče

Pěkný malý doplněk, který okamžitě zkontroluje, k čemu máte přístup MYTHIC+ KEYS, vaši přátelé a členové cechy. Ušetřete čas a potíže s dotazem každého, koho víte, jaký je jejich mýtický+ klíč pro tento týden.

20. Simulační řemeslo

Simulační řemeslo

Spuštěno: Červenec 2014 | Celkové stahování: ~ 20 milionů | Odkaz ke stažení: Simulační řemeslo

Tento doplněk je trochu více zapojený a vyžaduje, abyste používali web s názvem Raidbots. S tímto doplňkem můžete napsat příkaz /SIMC v kterémkoli bodě a vygenerovat řetězec textu, který odráží, co vaše postava má v současné době a má přístup k jejich inventáři. Zkopírujte a vložte tento text na web Raidbots, kde můžete simulovat nejlepší možnou kombinaci zařízení pro svůj toon (alespoň pro DPS).

Když lidé říkají, aby si to Simuli své nejlepší vybavení, obvykle na to odkazují. Web může být zpočátku trochu matoucí, takže se doporučujeme naučit se nejprve používat kartu „Top Gear“. Jednoduše vložte do řetězce SIMC, vyberte, které kusy zařízení chcete porovnat, a spustit simulaci. Jako hlavy můžete simulovat pouze tolik kusů vybavení najednou, pokud si nekoupíte členství na webu pro prémiový přístup (což je zbytečné, pokud nejste jedním z těch lidí, kteří denně provozují stovky simus)).

21. Hrozné desky

Hrozné desky

Spuštěno: Říjen 2009 | Celkové stahování: ~ 10 milionů | Odkaz ke stažení: Hrozné desky

Vyčistěte nepřítele i přátelské jmenovky s tímto doplňkem. Kromě barevných koordinačních jmenovek založených na třídě, kterou hrají, Threatplates Colors Enemy NPC SMEDEPATS v závislosti na množství hrozby, kterou generujete.

Pokud hrajete DPS/léčitel, nepřátelské jmenovky se budou lišit od zelené po červenou v závislosti na úrovni vaší hrozby. Tanky budou vidět volné davy jako červené jmenovky. Máte přístup ke všem standardním možnostem viditelnosti, jako je neprůhlednost,.

22. Jaká je vaše smlouva

Co

Spuštěno: Leden 2021 | Celkové stahování: ~ 250 000 | Odkaz ke stažení: Jaká je vaše smlouva

Tento malý doplněk vám umožní vidět, co má hráč, když nad nimi vznášíte. I když docela jednoduché, je to stále jeden z nejlepších doplňků Wow Shadowlands a při zkoumání hráčů přichází extrémně užitečný.

23. HealBot pokračování/vuhdo/heelium

HealBot

Spuštěno: Srpen 2006 | Celkové stahování: ~ 50 milionů | Odkaz ke stažení: Healbot pokračoval

Pro léčitele vyberte z kteréhokoli z výše uvedených tří doplňků, které vám pomohou uzdravit. Výchozí uživatelské rozhraní je spíše… nepraktické pro výběr cíle uzdravení. Tyto doplňky udržují zdravotní panely vaší skupiny pěkně kompaktním způsobem a umožňují vám nastavit makra pro snadné uzdravení jednoho kliknutí na svůj cíl.

Pravděpodobně budete muset vyhledat návod na YouTube, abyste získali plný počet najetých kilometrů z kteréhokoli z těchto doplňků, ale vaše léčení to exponenciálně usnadní.

Nejlepší doplňky pro PvP ve Wow Shadowlands

Tyto nejlepší doplňky pro Wow Shadowlands jsou dobré pro optimalizaci vašich setkání s ostatními hráči.

24. Weizpvp

Weiz PVP

Spuštěno: Srpen 2018 | Celkové stahování: ~ 100 000 | Odkaz ke stažení: Weizpvp

Tento neuvěřitelně užitečný doplněk zajišťuje, že nikdy neztratíte přehled o svém prioritním zabijáku. Pokud máte nepřátelské jmenovky a kliknete na cíl, vloží kolem vašeho cíle značku křížového kříže. To je skvělé, když jste ve velké rvačce nebo se váš cíl pokusí využít prostředí k skrytí před vaším pohledem. Zobrazuje také nedaleké nepřátele PVP a může vás upozornit vlastním zvukovým bajtem, když se nový cíl dostane do dosahu (pravděpodobně to nakonec skončí v nastavení, s výjimkou hráčů zabíjeného zabíjení).

25. Vyzvědač

Vyzvědač

Spuštěno: Květen 2009 | Celkové stahování: ~ 2 miliony | Odkaz ke stažení: Vyzvědač

Na rozdíl od WeizPVP, Spy nenabízí luxus křížového kříže. Má však mnohem lepší seznam zabití. Podobně jako Weiz můžete přidat hráče do seznamu, ale můžete také nastavit důvod, proč jsou na vašem seznamu a kdykoli jej zobrazit. Doporučuji to pouze proto, že jsem neuvěřitelně malicherný hráč a můj seznam zabití je pravděpodobně blízko značky tisíce.

26. H.H.T.D.

Hhtd

Spuštěno: Květen 2009 | Celkové stahování: ~ 10 milionů | Odkaz ke stažení: H.H.T.D.

Léčitelé musí zemřít. Toto je zákon PvP a tento addon tento zákon dodržuje. Nepřátelští léčitelé budou mít nad hlavami velký, prominentní symbol červeného kříže a můžete své spojence informovat, aby je cílili na ně. To je kritické ve většině situací PVP. Navrhuji jít do nastavení a ujistit se, že vyloučíte samoléčivé třídy, jako jsou smrt rytíři z toho, že jsou pinged jako léčitelé.

27. Gladius – Shadowlands

Gladius

Spuštěno: Srpen 2013 | Celkové stahování: ~ 5 milionů | Odkaz ke stažení: Gladius

Tento doplněk vám umožní sledovat velké cooldowny svých nepřátel, vědět, na koho se zaměřují, a čas, kdy je zasáhnout dalším CC, aby se zabránilo snižování návratu. Gladius je premiérový doplněk, pokud děláte nějakou formu hardcore PvP, jako jsou arény. Přizpůsobte si, jaké relevantní informace chcete, a snižte svého nepřítele, než mohou reagovat.

28. Omezení časovačů bojiště

Omezení časovačů bojiště

Spuštěno: Červenec 2009 | Celkové stahování: ~ 5 milionů | Odkaz ke stažení: Omezení časovačů bojiště

Použijte tento doplněk k tomu, abyste přesně věděli, jak dlouho, dokud omezíte základnu/bod v bojišti, kdy vozidla/vlajky respawn a jak dlouho až do dosažení vítězství na základě současných udržovaných cílů.

29. BG Defender

Obránce BG

Spuštěno: Srpen 2007 | Celkové stahování: ~ 500 000 | Odkaz ke stažení: BG Defender

Toto je jednoduchý doplněk, který rychle a okamžitě vyvolává, kolik příchozích nepřátel útočí na váš názor a zda byla situace zpracována nebo ne. Nikdo nemá čas napsat pomoc, takže to je obrovské při udržování informací v náhodném bojišti.

Nejlepší doplňky pro kvalitu života ve Wow Shadowlands

Tyto další nejlepší doplňky pro Wow Shadowlands jsou zásadní pro zlepšení celkové hry. Pokud nic jiného, ​​vyberte si tyto doplňky, abyste mohli každodenní zážitek Páni jen trochu jednodušší.

30. Tomtom

Tomtom

Spuštěno: Duben 2009 | Celkové stahování: ~ 30 milionů | Odkaz ke stažení: Tomtom

Ze všech nejlepších doplňků Wow Shadowlands, Toto je možnost povolení souřadnic. Víme, že Blizzard implementoval systém připínání hry, ale stále je to trochu tupé. Tento doplněk umožňuje přesné souřadnice a nastaví a Crazy Taxi-Systém šipky Esque vás vede k trasovému bodu. Jedinou nevýhodou je, pokud máte seznam souřadnic, musíte je zadat jeden po druhém, což nás přivádí k našemu dalšímu doplňku.

31. Vložit

Vložit

Spuštěno: Listopad 2012 | Celkové stahování: ~ 1 milion | Odkaz ke stažení: Vložit

Tento doplněk jednoduše umožňuje zadat více příkazů konzoly najednou. Obvykle se používá v tandemu s TomTomem pro vstup do více souřadnicových trasových bodů najednou, například když zkopírujete a vložíte seznam souřadnic z wowhead.

32. Covenantmissionhelper

Pomocník mise Covenant

Spuštěno: Leden 2021 | Celkové stahování: ~ 1 milion | Odkaz ke stažení: Covenantmissionhelper

Pokud chcete, aby vaše tabulka Mission Mission uspěla většinu času s minimálním myšlením a poškozením způsobeným vašim jednotkám, budete chtít tento doplněk. Umožňuje vám optimalizovat umístění vašich jednotek a vypočítat vaše šance na úspěch.

33. Silverdragon

Silverdragon Mod

Spuštěno: Březen 2008 | Celkové stahování: ~ 10 milionů | Odkaz ke stažení: Silverdragon

Toto je naše doporučené addon Go-to Rare Tracker. Sleduje to, jaké rares můžete stále kořist, jaké jedinečné kapky vycházejí z každého vzácného, ​​kde je najdete, a upozorní vás, když je jeden ve skenovací vzdálenosti.

34. Rarita

Rarita

Spuštěno: Srpen 2011 | Celkové stahování: ~ 10 milionů | Odkaz ke stažení: Rarita

Tento doplněk sleduje, kolik pokusů jste provedli při získání hora, domácího mazlíčka nebo hračky, které odhodí dav. Pomáhá vám také zjistit, které davy mohou položku vypustit, pokud nad nimi vznášíte.

35. WorldBosstimers

Světový šéf časovačů

Spuštěno: Červenec 2018 | Celkové stahování: ~ 1 milion | Odkaz ke stažení: Časovače WorldBoss

Jedná se o malý doplněk, který vám pomůže sledovat čas, který prochází od doby, kdy světový šéf zemřel ve starých expanzích jako Mlhy Pandaria, Protože jsou všichni na 15minutovém časovači tření.

36. Odveta

Odveta

Spuštěno: Září 2013 | Celkové stahování: ~ 5 milionů | Odkaz ke stažení: Odveta

Toto je dar z nebes dodanu, který přepracovává celou bitvu. Kromě toho, že vám poskytnete více informací o vašich mazlíčcích, vám umožní nastavit a ušetřit týmy pro jakýkoli boj s domácími mazlíčky, který plánujete dělat více než jednou ve svém životě.

37. Battle Pet Breedid

Battle PET Breed ID

Spuštěno: Říjen 2012 | Celkové stahování: ~ 5 milionů | Odkaz ke stažení: Battle Pet Breedid

Tento doplněk automaticky identifikuje, jakou linii statistiky má domácí mazlíček bez nutnosti nepříjemné matematiky nebo kontroly. Je to neuvěřitelně užitečné, pokud hledáte konkrétní statickou linii pro domácího mazlíčka.

38. Dražebník

Dražebník

Spuštěno: Květen 2008 | Celkové stahování: ~ 40 milionů | Odkaz ke stažení: Dražebník

Toto je jednoduchý a pro začátečníky pro začátečníky pro sledování některých statistik položek aukčního domu. Jeho hlavním využitím je získání odhadu oční bulvy o tom, kolik položky na trhu jde, i když může být použita pro pokročilejší funkce, pokud se rozhodnete dát do té doby.

39. TradeSkillmaster

Master obchodní dovednosti

Spuštěno: Říjen 2010 | Celkové stahování: ~ 30 milionů | Odkaz ke stažení: TradeSkillmaster

Toto je doplněk, který chcete a musíte se naučit, pokud plánujete hrát aukční dům. Od poskytování grafů a analýzy tržních trendů až po nastavení automatizovaných prodejních cen na základě očekávání, tento doplněk to může udělat vše. Abyste dostali úplné použití z tohoto doplňku, budete muset projít několika návody, ale je to zdaleka nejužitečnější addon aukční domu.

40. Tomcatovy prohlídky

Tomcat Tours

Spuštěno: Říjen 2018 | Celkové stahování: ~ 15 milionů | Odkaz ke stažení: Tomcatovy prohlídky

Více tak jako hlavní rozbočovač, tento vyžaduje, abyste si také stáhli specifické moduly addonu pro úkol, o který vás zajímá. Příklady zahrnují zemědělské trasy pro sváteční akce, umístění skrytých krystalů, zemědělské trasy pro položky specifické pro reputaci atd.

41. VŠECHNY VĚCI

Všechny věci

Spuštěno: Květen 2017 | Celkové stahování: ~ 9 milionů | Odkaz ke stažení: VŠECHNY VĚCI

Pro ty z vás, kteří se snaží sbírat vše ve hře, je to nejlepší doplněk pro tento úkol. Kromě poskytování informací o všech možných místech a metodách získání položky nebo cíle také uvedou všechny alternativní možnosti/kusy zařízení, které dosahují stejného cíle.

Pokud vás nebaví přemýšlet, jestli máte vystoupení pro jinou třídu brnění, pak se o tento problém postará o tento problém. Také vám poskytne představu o tom, jak vzácný je vzhled, takže náhodně neprodáváte nějaký vzácný transmog.

42. Gathermate2

Gathermate

Spuštěno: Září 2010 | Celkové stahování: ~ 25 milionů | Odkaz ke stažení: Gathermate2

Tento doplněk sleduje všechny shromažďovací uzly pro různé zdroje ve hře jako bylinkové uzly a je považován za nejlepšího doplňku pro Gathering. Můžete se rozhodnout, že to buď naplníte přirozeně, když objevíte a komunikujete s uzly, nebo okamžitě vyplníte mapu importem datových sad z online.

Vzhledem k tomu, že téměř všechny zdroje nastavily body Spawn zakódované do hry, pomůže vám ušetřit nějaký čas před putováním kolem bezcílně hledání aktivních uzlů. Můžete také nastavit, které zdroje, které byste skutečně chtěli vidět a jak daleko musíte být pro ně, abyste se mohli ukázat na svém minimapu.

43. Uložení

Uložené instance

Spuštěno: Září 2008 | Celkové stahování: ~ 7 milionů | Odkaz ke stažení: Uložení

Velmi užitečný doplněk pro ty, kteří provozují více alts. Chcete snadno sledovat, jaké případy nájezdu jste běželi týden, aniž byste se mohli vyměnit za každý toon? Chcete vidět, kolik konkrétní měny máte napříč svým účtem? Tento doplněk vám to umožňuje udělat z jediné úhledné nabídky.

Jednoduše zadejte do „/uplatnění show“ bez uvozovek a nabídka bude otevřena otevřená předvádění všech vašich toonů a jakákoli kritéria, která jste nastavili. Umístěte se nad každou možností pro podrobnější rozpis, pokud jste zvědaví, například vidět, které šéfy jste konkrétně zabili při nájezdu.

44. Azeroth Auto Pilot

Azeroth Auto Pilot

Spuštěno: Listopad 2017 | Celkové stahování: ~ 13 milionů | Odkaz ke stažení: Azeroth Auto Pilot

Toto je nejlepší doplněk pro vyrovnání, pokud chcete urychlit proces vyrovnávání co nejrychleji, jak je to lidsky pro vaše Alts. S využitím údajů poskytnutých hráči, kteří vykreslili jednu nejúčinnější trasu pro rychlé vyrovnání, vám tento doplněk poskytuje seznam aktivit a jaký příkaz je udělat, aby zasáhli 60 v nejmenším množství času.

Většina z vás bude spokojená s pouhým použitím funkce pomocníka automatické cesty a výběrem rychlosti. Pokud však chcete naplánovat jinou trasu přes konkrétní zóny, můžete jednoduše přetáhnout a upustit, které zóny vás zajímá na svou vlastní cestu, abyste získali efektivní trasu.

45. Handytytes

Handytytes

Spuštěno: Srpen 2008 | Celkové stahování: ~ 31 milionů | Odkaz ke stažení: Handytytes

Handytesové považovali za hlavního rozbočovače, který dělá přesně to, co jeho název napovídá, a poskytuje užitečné poznámky k různým pokladům, rares a setkání na světě. Obvykle vyhledáváte CurseForge pro konkrétní handynotové moduly, jako jsou „Handytytes (Shadowlands) “.

Tyto poznámky vám mohou ušetřit spoustu času od vyhledávání věcí na wowhead a jsou dostatečně nezatížené, aby ani nepřekročily vaši mysl, dokud je nepotřebujete.

HighgroundGaming_highgroundview_br

Staňte se vysokým pozemkem

A to je pro náš seznam nejlepších doplňků Wow Shadowlands! Pokud je tam dodan, o kterém si myslíte, že bychom se měli v budoucnu zmínit, nezapomeňte jej nechat v komentářích níže. Nezapomeňte se přihlásit k odběru našeho zpravodaje pro více takového obsahu! Šťastné hraní!