Top 10 modů pro města: Skylines na PC, 25 nejlepších měst: Skylines mody 2023

Top 25 nejlepších měst: Skylines Mods 2023

Jedním z faktorů při hraní základních panovníků je to, že existuje 25 kupovatelných oblastí, přesto si hráči mohou během jakékoli hry koupit pouze devět z nich.

Top 10 modů pro města: Skylines na PC

Města: Skylines vyšla v roce 2015 a vzala si simulační žánr města bouří. Sedm let po řadě je to hra pro všechny nadšence městských sim. Zatímco důsledně vydané placené expanze a bezplatné aktualizace jsou za tím faktory, významnou část tohoto úspěchu lze jistě připsat rušné komunitě měst měst: Skylines.

Uživatelem vytvořený obsah pro města: Skylny jsou do značné míry vloženy do dvou širokých kategorií: mody a aktiva. Mody obvykle do hry přidávají novou mechaniku nebo upravují stávající mechaniku hry. Na druhou stranu jsou aktiva budovy vytvořená uživatelem a rekvizity, které mohou hráči používat kromě vanilkových budov a rekvizit k okoření jejich měst.

CITIES: Skylines Mody jsou hračkou instalace, protože hráči se jim mohou snadno přihlásit od odběru z Steam Workshop a povolit je od manažera MOD ve hře.

Tento článek projde 10 nejlepších modů dostupných pro města: Skylines na PC.

Základní mody pro města: Skyliny na PC

10) dosáhnout toho!

Uživatelé měst prvního mod: Skyliny jsou často odrazovány skutečností, že hraní s hráči Mods Bars od získávání úspěchů. Zatímco úspěchy páry jsou některými ignorovány, je naprosto pochopitelné, proč je mnoho hráčů cení. V současné době má C: S na Steam 116 úspěchů a každý z nich jistě dává pocit postupu.

Dosáhnout toho! Mod v podstatě umožňuje získat úspěchy při hraní hry s MODS.

9) 81 dlaždic

Hra vanilky umožňuje hráčům získat po startu jen osm dlaždic. Proto jsou hráči v podstatě omezeni na stavbu na devíti dlaždicích na mapu.

Mod 81 dlaždic zpřístupňuje celou mapu hráčům. Tím se rozšiřuje hrací plocha z nesmírného bloku 3×3 na gigantické dlaždice 9×9. Zatímco většina vanilkových map je navržena tak, aby se hrála ve středních devíti dlaždicích, široká škála map dílny využívá plný potenciál Modu 81 dlaždic.

8) Hrajte to! a vykreslit to! A motivy 2

Nástupce zastaralého ultimate eyecandy mod, přehrajte to!, Vykreslit to!, a motivy mixer 2 ve spojení poskytuje hráčům granulární kontrolu nad estetikou hry.

Od změny zeměpisné šířky a délky města po změnu polohy Slunce, od úpravy doby dne až po úpravu globální a okolní intenzity světla, mohou hráči přizpůsobit vizuální prvky hry podle svých preferencí.

7) Dobré silniční nástroj a anarchie jemné silnice

Stavební silnice ve vanilkových městech: Skrylí může být docela složité, protože hra často odradí hráče od stavby silnic, jak chtějí.

Tyto dva mody v tandemu nabízejí hráčům přesnou kontrolu nad silnicemi, které chtějí stavět tím, že jim umožňují stanovit jemnější kroky na povýšení silnice a zároveň poskytují různé režimy stavebnictví.

6) Obnovení řadiče uzlů

Obnovení regulátoru uzlu je nezbytný pro získání přesné kontroly nad průsečíky vašich měst. Šikosové uživatelské rozhraní tohoto mod umožňuje hráčům provést perfektní křižovatku pouhými několika kliknutími.

Od úpravy offsetu, posunu, otáčení, otočení, svahu a protažení každého uzlu k přidání přechodů a otoků U, tento mod usnadňuje vše pro to vše možné.

5) Síťový multitool

Tento mod je umístěn výběrová řada užitečných nástrojů pro vytváření silnic a dalších sítí ve městech: Skyliny.

Od vytváření paralelních silnic až po spojení dvou silnic s ručně nastavitelnou křivkou, síťový multitool mod usnadňuje život tím, že hráčům přeskočí pečlivý proces nastavení různých sítí ručně.

4) Builder kruhového objezdu

Je dobře známo, jak tvrdé řízení provozu měst: Skyliny se mohou získat, zejména když města dosáhnou značné velikosti a populace. Kruhové objevy jsou skvělým způsobem, jak zmírnit některé blokády provozu obvykle způsobené křižovatkou.

Jak napovídá jeho název, modrý objedník Mod je proces budování kruhového objezdu trivial. Čas vynaložené na hraní s kruhovým objezdem ve vanilkové hře může být lépe stráveno tím, že uděláte něco kreativnějšího.

3) Správce provozu: Edice prezidenta

Obvykle se označuje jako TM: PE, tento mod je základem pro většinu měst: Skylines přehrávače na PC. Přináší mnoho užitečných funkcí pro správu provozu ve vašem městě. Tento mod zlepšuje používání jízdního pruhu a parkování a umožňuje hráčům přizpůsobit křižovatky, silnice a kolejnice.

Parkování AI, které lze povolit prostřednictvím možností tohoto mod, dává účel různým parkovacím budovám a náměstí, které budete stavět po celém městě.

2) Najděte to! 2

Tento MOD MOD umožňuje hráčům hledat, filtrovat, vybírat a umísťovat jak vanilku, tak stažené aktiva dílny. Je to první odrazový můstek při vytváření města s ručně umístěnými budovami a rekvizity.

1) Přesuňte to

Tento mod je tak nezbytný, aby se mnoho hráčů zajímalo, proč to ještě není součástí základní hry. Přesunout to umožňuje hráčům vybírat, pohybovat se a sladit různé věci.

Od vytvoření perfektního svahu po duplikování stávajících objektů jsou funkce poskytované tímto modem hojné, což z něj činí nejužitečnější mod pro hru.

Poznámka: Tento článek je subjektivní a pouze odráží názory spisovatele.

Top 25 nejlepších měst: Skylines mody [2023]

Top 25 nejlepších měst: Skylines mody [2023]

Nerd Bear

CITIES: Skylines je jednou z největších her městských stavitelů, které mají být vydány. Přestože hra postrádá vzrušující scénář nebo zajímavé události, má některé z největších mechaniků a rozsáhlé extrémní detaily dělá hru zábavnou hraní.

Uveďte hlavu k testu navrhováním pokročilého univerzálního města nebo jednoduše vydělejte peníze prostřednictvím průmyslové revoluce.

Ať už si vyberete jakoukoli cestu, budete čelit potřebám občanů a požadavkům města, které mohou vytvořit náročný prvek.

Zde je několik modů, o kterých si myslíme, že jsou nejlepšími městy: Skylines mody, které vám pomohou projít těžkými časy s trochou zábavy.

 • Nejlepší města: Skylines mody
  • 25. Přepněte to
  • 24. Síťové kůže
  • 23. Přesunout
  • 22. Edice President President Traffic Manager
  • 21. Nástroj pro značení křižovatky
  • 20. Extra nástroje pro terénní úpravy
  • 19. Revidovaná realistická populace
  • 18. Mřížka kamery
  • 17. Anarchie prop a stromů
  • 16. Všech 25 oblastí zakoupitelné
  • 15. Elektrické silnice
  • 14. Buldoze to
  • 13. Načítání obrazovky mod
  • 12. Více zkrášlení
  • 11. Tvůrce kruhového objezdu
  • 10. 81 dlaždic
  • 9. Sbírka zemědělských polních polí
  • 8. Bloky kanálu
  • 7. Quad
  • 6. Úžasný Spider Man
  • 5. Timboh’s úžasné výměnné emporium
  • 4. Mapa měst skutečného světa
  • 3. Poslání na Mars
  • 2. AD SHIP CYBERPUNK 2077
  • 1. Projekt letiště FBS

  Nejlepší města: Skylines mody

  25. Přepněte to

  Přepněte to

  The Přepněte to Mod for Cities: Skylines je fantastický způsob, jak přizpůsobit svůj herní zážitek.

  S tímto modem můžete ve hře přepínat různé vizuální prvky, jako jsou ikony oznámení, názvy silnic, budovy, hranice a obrysové linie a další.

  To vám dává velkou kontrolu nad tím, jak hrajete a podíváte se na hru a umožňuje vám přizpůsobit hru svým vlastním preferencím.

  Mod je snadno použitelný – stačí použít knoflíkový panel nebo keymappings k přepínání prvků, které chcete změnit.

  Tento mod je skvělý způsob, jak přizpůsobit vaše města: Zkušenosti s panoramaty a učinit hru příjemnější pro vás.

  24. Síťové kůže

  Síťové kůže

  Síťové kůže mění vizuální vzhled silnic, vlakových tratí a cest pro chodce na segment.

  K dispozici je celá řada kůží, z nichž každá má vlastní jedinečný vzhled.

  Některé z kůží dokonce mění tvar a velikost silnice nebo cesty a vytvářejí rozmanitější a zajímavější panoráma města.

  Síťové kůže je skvělý způsob, jak do svého města přidat trochu rozmanitosti, a určitě potěší fanoušky měst: Skylines hledající nový vzhled.

  23. Přesunout

  Přesunout

  Pokud chcete doladit své dovednosti v budování měst, nehledejte nic jiného než Přesunout IT MOD.

  Tento mod umožňuje vybrat, přesunout a sladit různé věci ve hře, což vám dává bezprecedentní kontrolu nad svým panoráma města.

  S Move It můžete snadno zachytit budovy a silnice na místo a vytvořit čistší a vyleštěný vzhled vašeho města. Move It Mod je nezbytným nástrojem pro všechna města: Skylines hráči s problémy s kontrolou a vizí pro jejich město.

  22. Edice President President Traffic Manager

  Edice President President Traffic Manager

  Města v reálném životě sotva vymyslela provozní vzorce; jsou hráči na úkol?

  MOD President President Manager President Edition Pro města: Skylines je nutností pro každého hráče, který chce zlepšit dopravní tok svého města.

  Tento mod umožňuje přizpůsobit křižovatky, silnice a kolejnice tak, aby bylo nejúčinnější využití prostoru vašeho města.

  Rovněž vám dává lepší kontrolu nad používáním jízdního pruhu a parkování, takže se můžete ujistit, že každý má místo pro parkování, aniž by způsobil dopravní zácpy.

  S tímto modem budete moci udržet vaše město v pohybu jako dobře naolejovaný stroj!

  21. Nástroj pro značení křižovatky

  Nástroj pro značení křižovatky

  Pokud jste jako my, trávíte hodně času přežvýkáním nad infrastrukturou.

  Je to únavný proces, ale je to velmi důležité pro to, aby se provoz plynule plynul. Nyní existuje mod, který může pomoci tento proces mnohem snazší.

  Nástroj pro značení křižovatky Umožňuje vám rychle vytvářet silniční značky na křižovatkách, aniž byste se museli obávat, že měření přesně napraví.

  Stačí vybrat křižovatku, kterou chcete označit, a nástroj pro vás automaticky vytvoří značky. A protože se jedná o mod, funguje to se všemi verzemi měst: Skylines, takže jej můžete použít na jakékoli mapě, která se vám líbí.

  Pokud tedy hledáte snadný způsob, jak vytvářet značky silnic na křižovatkách, pak se podívejte na nástroj pro značení křižovatky.

  20. Extra nástroje pro terénní úpravy

  Extra nástroje pro terénní úpravy

  Máte rádi kontrolu nad přírodními zdroji vašeho města?

  Zjistíte, že si přejete, abyste mohli umístit stromy a skály právě tam, kde je chcete?

  S tímto mod, můžete!

  Extra nástroje pro terénní úpravy Mod for Cities: Skylines poskytuje řadu nových nástrojů, které vám pomohou terraformovat vaše město k dokonalosti.

  Pomocí nástrojů štětce a tužky můžete snadno umístit stromy a skály, ať jste kdekoli.

  Terraformovací nástroj vám umožňuje zvýšit nebo snižovat půdu a vytvořit perfektní krajinu. A vodovodní nástroj vám umožňuje ovládat tok vody ve vašem městě.

  S těmito nástroji můžete vytvořit perfektní panoráma města!

  19. Revidovaná realistická populace

  Revidovaná realistická populace

  Města: Hráči Skylines vědí, že hra se někdy může cítit trochu pryč.

  Tento mod mění počet domácností a pracovních míst v budovách na přesněji odrážející hodnoty reálného světa.

  Oddělené příměstské bydlení obvykle podporuje pouze jednu rodinu, zatímco obytné budovy s vysokou hustotou budou mít řadu domácností vypočteno na základě velikosti budovy.

  Díky tomu je hra realističtější a příjemnější hrát, a je to jeden mod, který žádný měst: Skylines fanoušek s chutí pro realitu v jejich simulačních hrách by neměl být bez.

  18. Mřížka kamery

  Nejlepší městy modové mody

  Tento mod je novější, který byl propuštěn minulý rok a je skvělý pro ty, kteří milují pořizovat screenshoty jejich výtvorů.

  Při pořizování skvělých fotografií, mít mřížku, aby se řídila pravidlem třetích, usnadňuje fotografování a to je to, co tento mod dělá.

  Tento mod lze použít ve dvoudílných a třídílných kompozicích a v současné době sleduje poměr stran 16: 9. Uvědomte si však, že pokud máte mod, který má v úmyslu skrýt uživatelské rozhraní, tento mod nebude fungovat.

  Tvůrce mřížky kamery také zmíní, že tento mod je stále v alfa, Takže stále mohou existovat chyby, ale celkově tento mod usnadňuje pořizování ohromujících fotografií vašich nejnovějších městských výtvorů.

  17. Anarchie prop a stromů

  Anarchie prop a stromů

  Tento mod je skvělý pro ty, kteří nenávidí, že jsou omezeni a omezeni na to, co mohou dělat se svými rekvizity a stromy ve městských panorazech.

  Anarchie prop a stromů umožňuje hráčům umístit rekvizity a stromy téměř kdekoli, včetně podrody vody, na silnicích a do stopy jakékoli budovy.

  Mít nainstalovaný tento mod po boku s Více zkrášlené mod je skvělá kombinace Protože modnější mod poskytuje mnohem více stromů a rekvizit.

  Bylo také populárním doporučením, aby byl také stažen Mod prop Snappingu, ale i samo o sobě umožňuje mod anarchii prop & strom více vynalézavých výtvorů.

  16. Všech 25 oblastí zakoupitelné

  Všech 25 oblastí zakoupitelné

  Jedním z faktorů při hraní základních panovníků je to, že existuje 25 kupovatelných oblastí, přesto si hráči mohou během jakékoli hry koupit pouze devět z nich.

  MOD pro nákup všech 25 oblastí Umožňuje vám zakoupit zbývající 17 oblastí, jakmile odemknete poslední milník.

  Protože tento mod funguje pouze tehdy, když jste odemkli poslední milník, nedovolí vám zakoupit všech 25 oblastí na začátku hry.

  Tento mod poskytuje hráčům veškerý prostor, který by mohli chtít vyrobit megacity nebo více čtvrtí a jiných výtvorů. Tento jednoduchý mod pracuje ve všech verzích, včetně Windows, Linux a Mac.

  15. Elektrické silnice

  Jediným způsobem, jak byste mohli pohánět jeden konec města na druhého, bylo přes elektrické vedení.

  Mod však zajišťuje, aby se silnice staly velkými elektrickými vodiči s elektrickými silnicemi, což umožňuje proudit elektřinu po celém městě bez těch ošklivých elektrických pólů.

  Nahraďte elektrické póly elektrickými silnicemi tímto modem. Nejenže vaše město bude vypadat uklidně, ale také bude mít každý kout a lebka bez jakýchkoli problémů později. Je to docela skvělá kvalita života.

  14. Buldoze to

  Buldoze to

  Často, když je opuštěn byt, dům nebo komerční komplex, hráči jsou povinni je odstranit pomocí buldozeru. Pokud však najdete na velké mapě, najdete opuštěné budovy, které buldoze mohou trvat hodně času a úsilí.

  S buldoze to můžete snadno byly opuštěné budovy odstraněny automaticky bez nutnosti je ručně buldozovat.

  To je to nejlepší, co se nám kdy stalo, když jsme narazili na tento mod, Arigato Modding Community, Arigato!

  13. Načítání obrazovky mod

  Načítání obrazovky mod

  Hra je známo, že má opravdu pomalé načítání, a to se ještě pomaleji, pokud máte aktivní několik modů. Mod načítání obrazovky přichází jako halo v dobách, kdy se nemůžete dočkat, až se načítá aktiva ve hře.

  Mod zajišťuje rychlejší načítání, což uživatelům umožňuje jednoduše dostat se do hry, aniž by museli čekat příliš dlouho. Využívá paměť systému efektivněji. Proč čekat, až můžete strávit více času hraním?

  12. Více zkrášlení

  Více zkrášlení

  Máte postavené perfektní město, ale postrádá trochu estetické přitažlivosti. Neboj se, více zkrášlení Umožňuje hráčům přidat více než 60 000 rekvizit do svého města, vyniknout od těch vašich sousedů.

  Vezměte stavební hru na zcela novou úroveň zlepšením celého vzhledu města. Můžete přidat sochy, bannery, pouliční světla, desky, neony a další. Oživte své město s větším zkrášlením.

  11. Tvůrce kruhového objezdu

  Tvůrce kruhového objezdu

  Největší výzvou, které čelí hráči ve panorazech měst, je řízení provozu. Může to být hektické a vést k chaosu, pokud nemáte správné silniční sítě. Tvůrce kruhového objezdu Snadno sestaví kruhové objezdy automaticky na vašich již existujících silnicích.

  Nemusíte dělat žádnou špinavou práci smazáním stávajících silnic a budováním nových. Příliš mnoho nepořádku vás může mít v panickém režimu, a proto je modrý objedná mod velmi vítaná pro snadnou konstrukční hratelnost.

  10. 81 dlaždic

  81 dlaždic

  Základní vanilková hra umožňuje pouze konstrukci měst na 25 dlaždicích, což může být překážkou pro ty, kteří mají obrovskou představivost a dostatečnou odhodlání oživit tuto představivost.

  81 dlaždic je pro všechny ty, kteří maximalizovali svou krajinu a hledají více nemovitostí, aby mohli pokračovat ve svých stavebních snahách.

  Mod Zvyšuje současný 25 dlaždic na 81 dlaždic, které jsou více než dost rýsovací desky, aby každý hráč stavěl, aby své nápady zavedl.

  9. Sbírka zemědělských polních polí

  Sbírka zemědělských polních polí

  Možná jste cestovali ve skutečném světě a viděli jste, jak zemědělské prostory poskytují pro město pěknou zelenou estetiku, přinášejí město a jeho lidi jako jedno jako jedno. Můžete to mít i ve hře také se sbírkou zemědělských polí.

  S Až 5 různých polí na výběr, nechte své město proměnit v bonbóny zelených očí S svěžími skvrnami zemědělské půdy mezi průmyslovými, komerčními a rezidenčními zónami.

  Mějte na paměti, že se jedná pouze o vizuální vylepšení a zemědělské pozemky nevytvářejí žádný příjem ani nepřitahují turisty.

  8. Bloky kanálu

  Bloky kanálu

  Ti, kteří chtějí proměnit své město na Benátky s kanály a vodou protékající městem, vědí, jak obtížné je stavět kanály v původní hře.

  Bloky kanálu mají modulární předem postavené kanály, které mohou hráči použít k šíření sítí kanálu po celém jejich městě mnohem rychlejší.

  Nejlepší věc na tom, že kanály mají, je to, že zvyšují hodnotu rezidenčních nemovitostí a dokonce do města přidávají prvek krásy. Pokud jste nikdy neměli kanály ve svém městě, získejte tento mod a usnadněte konstrukční proces.

  7. Quad

  Quad

  Pokud jste druh hráče, který do měst vložil vážné množství hodin: Skylines, musíte být unaveni ze stejných starých budov, silnic a dalších prvků hry.

  Quad vám bude zažít panorama měst jako nikdy předtím jako MOD převádí budovy, silnice a další prvky na něco z dystopické éry.

  Pryč se starým, in s novým. Cítíte obrovský rozdíl, když vidíte, že se město rozvíjí v něco moderní.

  6. Úžasný Spider Man

  Úžasný Spider Man

  Co? Ano, slyšeli jste nás správně. Nyní můžete mít svůj vlastní přátelský, úžasný pavoučí muž, který se věnuje … ehm, na kole po městě, udržovat sousedství v bezpečí.

  Každý miluje mít pavouka, tak proč se po městě potulovat s úžasným pavoukem.

  Abych byl upřímný, Spiderman nedělá nic jiného než cyklus po celém městě stejně jako obyčejný občan, ale hej, je dobré vědět, že je kolem. Tak proč ne Nechte Spiderman potulovat se kolem vašeho města jestli můžeš?

  5. Timboh’s úžasné výměnné emporium

  Timboh's úžasné výměnné emporium

  Jedná se o perfektní mod pro ty, kteří chtějí replikovat infrastrukturu svého města ve své herní mapě.

  Úžasné výměnné emporium Timboh je skvělý způsob, jak Ušetřete čas při konstrukci výměn a jednoduše si vyberte jeden z dostupných možností.

  Trávte čas budováním vašeho města přes tyto výměny a také v dlouhodobém horizontu pomáháte také řízení provozu. Neztrácejte čas budováním výměny, když máte k dispozici tento mod.

  Skvělý způsob, jak mít úhledné a čisté město, aniž by bylo potíže s tímto.

  4. Mapa měst skutečného světa

  Mapa měst skutečného světa

  Mít kreativitu k vytvoření něčeho velkého? Máte trochu volného času na ruce, abyste se věnuli svému schématu? Vydejte se na replikaci měst v reálném světě z Los Angeles do New Yorku, Itálie, Polska a dalších s mapami měst v reálném světě MOD.

  Udělejte si čas, když vytvoříte perfektní město založené na městech v reálném životě. Mod vám poskytuje perfektní krajinu, aby vaše sny uvedla do reality.

  3. Poslání na Mars

  Poslání na Mars

  Už vás nebaví konstruovat města na Zemi? Proč nevyužít šanci s Marsem? 2. AD SHIP CYBERPUNK 2077

  AD SHIP CYBERPUNK 2077

  Již jsme zmínili mod dříve související s dystopickou budoucností a myslíme si, že by to bylo perfektní s tím nebo dokonce samo o sobě. 1. Projekt letiště FBS

  Projekt letiště FBS

  Letiště jsou považována za záchranné lano, protože turisté a občané cestují ve městě i venku, vytvářejí příjmy a provoz. S

  Ince letiště jsou tak důležitá, je jen vhodné mít celý mod se sbírkou rekvizit a předmětů, které budou Pomozte zlepšit operace letiště a přidat estetickou přitažlivost na vaše mezinárodní letiště.

  Projekt FBS Airport má vše od lepších letadel až po vlaky, žádné racky, letištní silnice a další, vše, co je k dispozici v tomto velkorysém modovém balení.

  Možná vás také zajímají následující:

  • Nejlepší mody XCOM 2
  • Nejlepší mody Battlefront 2
  • Nejlepší Borderlands 3 modys
  • Nejlepší poločas 2 mody
  • Nejlepší mody Sonic Mania
  • Nejlepší hromadný efekt: Andromeda Mods
  • Nejlepší bruslař XL Mods

  Top 25 nejlepších Battlefront 2 modis [2023]

  Pátek 7. července 2023

  […] Nejlepší města: Skylines mody […]

  Top 16 nejlepších modů Sonic Mania [2023]

  Pátek 7. července 2023

  […] Nejlepší města: Skylines mody […]

  Top 21 nejlepších modů XCOM 2 [2023]

  Pátek 7. července 2023

  […] Nejlepší města: Skylines mody […]